Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: Si2 24.11.2008 - 14.11.2009

Community Manager Avatar uporabnika/uporabnice CM Matej
    Datum pridružitve
    May 2007
    Objav
    376

Privzeto Si2 24.11.2008 - 14.11.2009

Dragi igralci Traviana,

Vsaka dobra stvar pride h koncu – tudi ta doba. Nekoč je Salomon dobil v dar prstan z vgraviranim sporočilom, ki je lahko odpravilo vso veselje in vso žalost sveta. To sporočilo je bilo grobo prevedeno z: »Tudi to bo minilo.« V naše veselje in žalost hkrati razglašamo: » Tudi to je minilo.« Upamo, da ste se zabavali z nami, nam je bilo v vaši družbi prijetno. Hvala, da ste ostali z nami do konca.

Dan je že davno prešel v noč, vendar so delavci v vasi "Goli otok", nadaljevali z delom skozi zimsko noč – večno utrujeni, od številnih vojsk, ki so se trudile, da bi uničile njihovo delo, vedoč, da dirkajo s časom in proti najstrašnejši sili, kar jih je kdaj grozilo svobodnim ljudstvom. Njihov neumorni trud se je končal ob "12:30", ko je neznani delavec položil zadnji kamen zgradbe, ki bo vedno znana kot največja in najbolj veličastna zgradba po padcu Natarjev.

Skupaj s svojim zavezništvom "B&N&P", je "mateus" končal z gradnjo Čudesa Sveta. Porabil je milijone surovin in ga hkrati branil s stotisoči hrabrih branilcev. Torej si "mateus" zasluži naziv zmagovalca te dobe.

"Jusuff" je bil vladar največjega imperija, tesno sta mu sledila "bender21" in "Alenino".

"Hiro Nakamura" je bil vladar največjega vojaškega imperija in je pobil največ nasprotnikovih enot.

"ahil37" je bil najslavnejši branilec in kri napadalcev je pojila pokrajine ob njegovih mestnih vratih.

S pozdravi,
    Vaša Travian ekipa

PRAVILA FORUMA ZGODOVINA - SPEED

1.V ta forum spadajo samo bojna poročila in opisi dogajanja od začetka serverja do zaključka.
    2.Cenzura poročil ni potrebna.
    3.Vsak spam, offtopic bo najstrožje kaznovan.

Zaželjeni so daljši komentarji uporabnikov, ki so server igrali od začetka do konca. Ti komentarji naj opisujejo dogajanje tekom celotne igre, napisani naj bojo v slovnično pravilnem jeziku, saj jih bodo brale še mnoge generacije travian igralcev za nami!
    Imate vprašanje? Odgovor lahko najdete tukaj: Travian: Legends Answers

Moderatorji svoje delo opravljajo prostovoljno, zato niso dosegljivi 24 ur na dan.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice derius
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    967

Privzeto

Bom jaz prebil led!

Zgodovine se mi niti ne da pisati! Bo že kak drug obrazložil zadevo.

Bom ta trenutek izrabil, da se zahvalim vsem za res lepo preživeto 1 leto klikanja!

Bom kar leelin IGm kopiral sem.

Halo banda!!!

V soboto ob 12:30 smo zmagovalno zakljucili drugi s2 server z mateusovim cudom na stopnji 100. Zahvala in cestitke zmagovalnemu graditelju mateus ter ostalim graiteljem in sitterjem; ENBUREK&FIKRET, easter bunny, Lenak in Hiro Nakamura. Hvala za izkazano zaupanje pri gradnji in podpori nam, clanom alians bozicki, NULA in PAN, z odlocnostjo, neprespanimi nocmi in vztrajnostjo. Vemo, da ste se v preteklih tednih marsicemu odrekli za skupno dobro, zasluzite si dober pocitek.

Cestitke grejo tudi prav vsakemu od nas; od tistih manjsih igralcev, pa do najvecjih igralcev. Neglede na rang v populaciji, potrudili smo se po svojih najboljsih zmoznostih, kar se odlicno vidi v rezultatu.

Zahvala vsem rusilcem, in vsem, ki so pomagali le tem z zitom preziveti doma in na poti.

Zahvala vodstvu bozicki, NULA in PAN za vlozen trud pri vodenju in dobro opravljeno delo.

Da ne dolgovezimo (to bomo poceli na forumu)...

Zmagali smo!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=iCvWgVPAh1k&feature=fvst

Še v mojem imenu: Hvala vsem našim igralcem, konkurenci za ta server. Bil je fenomenalen. Iz vojaškega vidika malo manj sicer

Še poimensko zahvaljevanje!

V prvi vrsti se bom zahvalil mojim najbolj zvestim pomagačem!

Boštjan: Soigralec na mojem računu. Izvrstna oseba, ki je pripomogla levji delež, da je najin račun laufal tako kot je treba! LUPČKA!

Noddy/gimpl: Tako kot je že marsikateri rekel. Fant je za oženit! Levji delež je pripomogel, da smo čudovito... CRUSHER?! VSA ČAST!

Štirica TLG: Miha: Briljanten moški! Lahko samo v superlativih govorim
    Marko: Kočevski medved... Celo enkrat nas je počastil s svojo prisotnostjo! Vsa čas in slava! Ne veke vekov
    Aleš: Kje si se izgubil potem?
    Sandra: Pridno pazila na 3 fante! Pecivo upam, da še enkrat speče, ker ga na pikniku nisem imel možnosti poizkusiti!

Leela: V12 motor v naših saneh. Odlična, fenomenalna, simpatična...še bi lahko našteval! CRUSHER?! Neverjetno!

Trubar: Še en briljanten korošec! Čestitke za rekord v crusherju (rimljanski)

Gaudar: Še en frajer Rekord v galskem crushu!

Jusi: Škoda omenjati... Toliko napadalnih enot kot je pri njegovih druidih padlo je neverjetno. Steber obrambe!

Fikret: Naš zvesto ropar.. Skupaj spravil 2 nora crusherja! Fest fant

Maveric acc: Marko: Še ena oseba, ki mi je lepšala dneve! Fant od fare
    Rok: Samo superlativi... OH in SPLOH! Brutalen moški!
    Klemen: Še ena na koncu malo izgubljena dušica! HALO?!

Hiro nakamura: Poti: Sovaščan... agresivnež Bo še imel dovolj časa, da mi da vsak dan za pivo!
    Andraži: hehe ... To vse pove. :*

Bunny: Frajerski dolenjc Legenda bi rekel !

Snudy: Živa legenda... Velio stvari porihtala

Vesna: V zadnjem času družbo delal mojem veličanstvu. Super oseba

Lista se še nadaljuje v nedogled!

Prav vsi ste bili super in se lahko samo zahvalim za čudovito druženje!

Moj skype naslov: lenak999

Dodajte me in vas dodam v skupino, da bomo tudi čez 10 let lahko še kakšno spregovorili!

Izvrstni ste bili!

Anže- Lenak, PONOSNI IGRALEC S2 STREŽNIKA!

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice LoqqA
    Datum pridružitve
    Oct 2007
    Objav
    81

Privzeto Kooooooonec si2 : )

No, pa da nebo samo Lenak tečnaril tu, še jaz napišem svoj potek serverja. : )
    V resnici, če pogledamo iz 14. zornega kota smo vecina serverja spali.
    Pa nebom na dolgo pisal ker nimam veliko časa!

Začetek sega daaaaaaaleč nazaj v leto 2008, ko sem se z soigralcem Tilnom odločil, da greva skupaj odigrat en lep server. Začela sva z galci, čisto ''nablef'' vzela pozicijo SV in se tam ustalila.
    Začetek je bil neskončno dolg, vecinoma sem igral jaz saj Tilen ni imel živcev. : )
    Takoj bo parih roparskih pohodih, sem dobil ponudbo od igralke Bojca, ki je bila sosed iz alianse ALTER. Par dni smo se lovili ali bi šli v alianso ali ne, ampak potem sva se z soigralcem odlocila, da sprejmeva povabilo.
    To je bila lepa odločitev, saj sem v nadalnjem roku spoznal veliko dobrih, smešnih, zanesljivih in predvsem poštenih ljudi.
    Takoj sta se ustalile dve močne alianse, ALTER in mislim da AS. : )
    Potekala so majhna farmanja iz obeh strani, a v ''kontro'' imperiju AS so se ustalili BOZICKI! (Prej tudi NULA)
    Bozicki so prevladovali na JZ in SV na SZ pa dobili lepe zaveznike NULA. NULA se je ''fajtala'' z AS SZ mi na SV pa smo počasi premagovali nasprotnike. Med igro smo se družili na skypu in ostalih vezah in se ''norcevali'' iz nasprotnikov (bivsi nasprotniki lahko se malo pošalimo ).
    Po parih mesecih bojov sem se jaz odklopil za dalj časa in si privoščil manjši oddih, ker sem imel že dovolj vsega skupaj.

Nazaj sem prišel bolj proti koncu serverja, ko se je že večina nasprotnikov vdalo ali pa se teplo z zadnjimi močmi. Med njimi je bilo kar nekaj izjem, ki so dokazali svoje znanje.
    Neda se mi vec dolgovesitm to je bilo vse na kratko, kdor ima pa čas pa veselo na delo.
    ------------
    Za konec pa še par zahval igralcem brez katerih nebi bilo to, kar je bilo.

Jenna - eden prvih, ki me je povezoval prek msn-ja v prve skupne pogovore, pravi borec in tudi človek!
    Fiki - odličen igralec, kater zna poskrbeti za vse. Lepi pogovori so stekli čez katero noč, predvsem, ko je imel nočno (hehe) : )
    Leela - Ustregel ji z manjso garazo enot, za vse lepe trenutke preko vsega serverja. Najboljša ženska roka v ekipi!
    Lenak - Zabavljac ter hkrati odlicen človek z Polonci na čelu. : )
    Gimpl - Kljub poškodbi in vseh glavobolih v ekipi do konca, hehe. Svaka čast!
    Bravo - ''đek''! : )
    Tlg ekipa (predvsem Miha) - Dobra ekipa z veliko smeha. Miha reševal vse spore in sklepal prijatelstva.
    bunny - temu osebku sem pa precej pomagal z žitom zato, ker je bil tega vreden! : ) Svaka čast!
    Bojca - obojestransko sittanje in chati prek msn-ja je bila navada. : )
    Gaudar - hitri galec na naši strani.
    Trubar - skype chati tekli vsak dan. : ) Dober igralec si bil!
    Polonci - veliko potaplanja ladic prek skypa sva odigrala, ane? : )
    Eva (evaz) ti pa ostani taksna kot si ; ) Dobra igralka si bila in veliko uspehov še naprej.
    .
    .
    .
    Ter mnogi drugi. Napisal bi vse s katerimi imam lepe spomine iz si2, ampak bi bilo malce dolgo. : )
    ----
    BOZICKI ZA VEDNO!

Lp
    Luka - loqqA - Razparac
    Razparacek Razparackoslavis

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice jazsemkdorko
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Talking KOnec si2... ja samo tega

Ker se nihče izmed panterjev ne oglasi bom jaz zapisal nekaj. No na server so me skorej zvlekli in tudi držali in obdržali ( tista zastavica plezalca gre zahvala celi ally PanteraN kasneje Pan in LegijaP. Naš doprinos zmagi no crusherčki od Wifi4all in Palcek ter Nero. Izdatno smo financirali obrambo Golega otoka vojaško in surovinsko. Pa slabem kasnem začetku in kritičnem nadljevanju sem z srečno roko preselil vrle igralce na naš del serverja in tam malo simčkali inkjubovali Mateusu in ekipi ki nas je sprejela kot pari partnerje pri WW. Izjemna pohvala Demethri=Berenice=Agripina=Wifi4All ki nas je držala skupaj in Palcku ki je zadeve vodil. filozofa smo žal zgubili bil je pa odličen diplomat. zaslug ne bom našteval ker so po svojih močeh prispevali vsi. posebej povdarimi kontroverznega Kinkyone ki se kljub dvojnemu rušenju ni vdal in brisal. ostalim ki so pluvali po nas pa to: lekcije se naučite kot je Hrenovec za Bombay tv povedal Diki. To je strateška vojna igra kjer zmaga ekipa in ne posameznik. See ya on next server oziroma smo že tam.:

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •