Stran 4 od 62 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 234561454 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 611

Tema: Metal

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    177

Privzeto

daj syphx, prizanesi oz. vsaj ne debatiraj o stvareh v katere očitno nimaš objektivnega vpogleda, mami pa reči naj skine s cd-plejerja Murkotove balade in skrije svoje predsodke nekam bogu za nogu :

pa nekdo je omenil, da naj bil Marilyn Manson kriv za poboje na Columbine - daj, zresnite se in ne glupetajte javno takšnih dezinformacij, poglejte si kakšen neodvisen dokumentarec o tem masakru in kar je najpomembneje - jaz imam od Marilyn Manson VSE pesmi, bil je čas, ko sem ga poslušala vsak dan, cel dan, pa nisem nikogar ubila, no, morda me je kdaj zamikalo, da bi koga .. joke

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Ghost
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    206

Privzeto

pazte se je! vsi veliki zlocinci kljub trdnim dokazom, ki pricajo proti njim, svoja dejanja zanikajo, tako da... nikoli ne ves

drugace pa, sele kaksen masaker je nardila nxnx na travianu :O sigurno bojo vsaj en WW poimenovali po njej

padlo je 500 vojakov in 200 konjev na obeh straneh :O

P.S.: zdaj me 10 minut ne bo, si moram rezat stock za nov sig

^Still working on it :/^

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice m3rk
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    52

Privzeto

Pač vsak ima svoje menje o Metalu...Men pač ni všeč drugim pa je.Mi je pač rep ljubši,rep je pač glasba "nove dobe" .

Vijolice so najlepše rože

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice syphx
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    51

Privzeto

Citat Originalni avtor nxnx Poglej prispevek
    daj syphx, prizanesi oz. vsaj ne debatiraj o stvareh v katere očitno nimaš objektivnega vpogleda, mami pa reči naj skine s cd-plejerja Murkotove balade in skrije svoje predsodke nekam bogu za nogu :

pa nekdo je omenil, da naj bil Marilyn Manson kriv za poboje na Columbine - daj, zresnite se in ne glupetajte javno takšnih dezinformacij, poglejte si kakšen neodvisen dokumentarec o tem masakru in kar je najpomembneje - jaz imam od Marilyn Manson VSE pesmi, bil je čas, ko sem ga poslušala vsak dan, cel dan, pa nisem nikogar ubila, no, morda me je kdaj zamikalo, da bi koga .. joke
    wow in zdaj ker imaš nick modro obarvan bi jaz moral biti tiho in se držati za sebe? Eni pač niste dorasli ...

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Ghost
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    206

Privzeto

Ta je nas

^Still working on it :/^

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    177

Privzeto

Citat Originalni avtor syphx Poglej prispevek
    wow in zdaj ker imaš nick modro obarvan bi jaz moral biti tiho in se držati za sebe? Eni pač niste dorasli ...
    ni ti treba biti tiho - dokler se držiš teme, če se je pa ne in se želiš samo prepirati ter širiti neosnovano nestrpnost, bomo pa res morali poskrbeti, da se tvoj kljunček zapre

Privzeto

Citat Originalni avtor BorutOo Poglej prispevek
    Metal nikoli ni in ne bo za ušesa. Ne vem, kako lahko ljudje poslušate tako cviljenje?

Jaz raje poslušam normalen rock, kot so to Green Day, Robbie Williams ipd ... ki človek razume kaj poje .. ne pa tam ... kitaro majo tak nagla, da ne veš kaj se bolj sliši, njegov glas ali glas kitare?

Sicer pa, da še povem ... moja prva punca je bilo čisto nora na metal ... "joj ta system of a down" ali kaj so ... in pustil pa sem jo prav zaradi muzike, ko sem bil pri njej mi je to cviljenje vrtela ... pa daj no!

smeagol če se ne motim, je bil Marlyn Manson največji krivec za pokol v šoli kolumbia. Zakaj ... ta dva morilca sta ga zelo rada poslušala ... v svojem videu, ki sta posnela ga malo pred pokolom, pa sta izrazila, da je on zanju heroj, ker je poln krvi, demon, pa zapela sta neko pesem, o orožju, ki jo poje on ...

Sicer pa ... grd je kot smrt ... nor kot krava (ki veljajo za najbolj neumne domače živali), muzike pa ... kolko se s spomina spomnim ... za kozlat.

Brez zamere.
    kej tu si prebral u bravoti?

drgač pa js tudi poslušm metal, pa kdor še ni slišal za metal forum pa ga zanima: http://www.paranoid-zine.com/

gre kdo na smargaroth pa nargaroth drug petk u lj?
    Nazadnje urejal cassper; 17-11-2009 ob 00:26.
    1 cigareta skrajša življnje za 2 sekundi, en kozarec alkohola skrajša življenje za 1 sekundo, 1 šolski dan skrajša življnje za 6 ur

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2008
    Objav
    27

Privzeto

Citat Originalni avtor Schmutzfink Poglej prispevek
    Jaz dam za primer ekstremov metala skandinavske države (predvsem Norveška), kjer metalci hodijo v gozd, čist sami snemat zvoke volkov, pa se jih večina ne vrne.
    BWAHAHAHAHA legendaren komentar , skoraj tak dober kot od BorutOo o Mansonu. Ki te jemleta take fore ?? Vaju doma pitajo z njimi al na nedeljski masi poslusate take zgodbice??

Norther so mi dobri, pa se kaj se najde.

Tonight's the night to die
    you can try to run
    but you will die

Imperator
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    405

Privzeto

Citat Originalni avtor syphx Poglej prispevek
    okeeej, nismo dorasli ker ne poslušamo take muzike k ti ? mogoče pa ti nisi dorastu.
    Rep posluša usakmulc v osnouki, pol na srednih šolah se rep zmanša ker jih večina prešalta na old school rock, rokerji grejo pa na metal.
    je pa teži nrdit metal komad kot rep.
    Jst dam več golou na tekmo kukr ma karras postou!

Privzeto

in katere bende poslušate?
    greste drugo leto na MC? al pa na kak drug festival?
    1 cigareta skrajša življnje za 2 sekundi, en kozarec alkohola skrajša življenje za 1 sekundo, 1 šolski dan skrajša življnje za 6 ur

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •