Stran 3 od 8 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 77

Tema: [si3] Splošna Debata

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice en lojz
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    105

Privzeto

Citat Originalni avtor sodndrno Poglej prispevek
    Jaz tudi želim vsem igralcem S3 (brez Blade) srečen Božič, s čim manj poplav, za
    Novo Leto se pa še slišmo.

S tem samo kažeš, kako majhen in pritlehen človek si. Ne bom še enkrat razlagal kako je bilo s premirjem, ker potem se spet pojavi kakšen niko i ništa tipa Samesa, pa laja v luno.
    Drugače pa tudi sončki napadate in fejkate v teh prazničnih dneh, ampak pač neorganizirano in brez haska, saj drugače tudi znate ne.

Pa še enkrat, če kdo slučajno včeraj ni prebral:

Citat Originalni avtor en lojz Poglej prispevek
    V imenu alianse Blade in tudi severnega zavezništva pa želim vsem igralcem lepe božične praznike.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Nov 2008
    Objav
    17

Privzeto

Vesele božične praznike vsem

Samurai in aliansa OWO

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice DaLuck
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    116

Privzeto

vesele in radostne božične praznike vsem skupaj in vsakemu posebej tudi od mene...
    I was an atheist until I noticed I'm God...

Privzeto

vesele praznike vsem skupaj in veliko zdravja v novem letu in uspeha

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Oct 2009
    Objav
    14

Privzeto

Vsem vesele praznike, razen ßlade ki jih pa itak nimajo saj visijo na božično noč za računalnikom, pa hkrati še pošiljam v kurac vse, ki se niso strinjali z božičnim in novo letnim premirjem ( s tem imam v mislih OWO ter LR )....

Začetnik
    Datum pridružitve
    Jul 2009
    Objav
    8

Privzeto

Citat Originalni avtor LR CREW Poglej prispevek
    Vsem vesele praznike, razen ßlade ki jih pa itak nimajo saj visijo na božično noč za računalnikom, pa hkrati še pošiljam v kurac vse, ki se niso strinjali z božičnim in novo letnim premirjem ( s tem imam v mislih OWO ter LR )....
    Ti si tudi en lovc.

Če imaš v mislih napade na sončke: najbližji majo do njihovih naselij s katapulti več kot 12 ur, torej s(m)o poslali napade pred božičnim večerom kaj šele pred božično nočjo. Sončki se niso strinjali s premirjem, ki jim je bilo predlagano z naše strani, mi jih pa tudi ne bomo čakali, da bojo po nas tolkli. Je pač tko naneslo, da je pokalo lih na božično noč. Mogoče bo pa tudi na silvestrovo, če bo perioda lih na ta dan padla.

Če imaš pa v mislih oskrbovanje in gradnjo WWja, pa smo bli gor lih tolk kot vsi ostali.

Južna propaganda super deluje vidim. Fuj, blade, fuj.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice cipsy
    Datum pridružitve
    Sep 2007
    Objav
    489

Privzeto

Tudi jaz želim vsem lepe praznike nobenih izjem hehe
    Nevem res zakaj vsi pluvate po ßlade ter nevem božični večer uno tretjo. Naneslo je tako nimaš kej še zmer smo bli vsi pri povnočnci in na kuhanem vinčku, tako da nemoreš govort da smo pred kompom sedel pa bulel v ekran hehe
    Jaz vem da sem preživel večer stran od kompa s prijatelji v pri maši(gostilni) in smo se meli kr fajn hehe nisem mel nobenih skrbi kaj se dogaja tukaj čeprav so mi ulovili tist drobiž mam že novga pridem spet hehe
    prijetne praznike vsem skupaj vam želi cipsy hehe

Začetnik
    Datum pridružitve
    Jul 2009
    Objav
    8

Privzeto

Citat Originalni avtor uxuki Poglej prispevek
    Ti si tudi en lovc.

Če imaš v mislih napade na sončke: najbližji majo do njihovih naselij s katapulti več kot 12 ur, torej s(m)o poslali napade pred božičnim večerom kaj šele pred božično nočjo. Sončki se niso strinjali s premirjem, ki jim je bilo predlagano z naše strani, mi jih pa tudi ne bomo čakali, da bojo po nas tolkli. Je pač tko naneslo, da je pokalo lih na božično noč. Mogoče bo pa tudi na silvestrovo, če bo perioda lih na ta dan padla.

Če imaš pa v mislih oskrbovanje in gradnjo WWja, pa smo bli gor lih tolk kot vsi ostali.

Južna propaganda super deluje vidim. Fuj, blade, fuj.
    Pa sram naj bo tiste, ki praznična voščila uporabljate v namene provociranja in žalitve. Od kogarkoli na kogarkoli.

(sori mod, ne vem kje se editira)

Po 15-ih minutah nemoreš več, tak da zato nisi mogel.

NubCake
    Nazadnje urejal NubCake1; 27-12-2009 ob 16:54.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jul 2009
    Objav
    23

Privzeto

Citat Originalni avtor cipsy Poglej prispevek
    Tudi jaz želim vsem lepe praznike nobenih izjem hehe
    Nevem res zakaj vsi pluvate po ßlade ter nevem božični večer uno tretjo. Naneslo je tako nimaš kej še zmer smo bli vsi pri povnočnci in na kuhanem vinčku, tako da nemoreš govort da smo pred kompom sedel pa bulel v ekran hehe
    Jaz vem da sem preživel večer stran od kompa s prijatelji v pri maši(gostilni) in smo se meli kr fajn hehe nisem mel nobenih skrbi kaj se dogaja tukaj čeprav so mi ulovili tist drobiž mam že novga pridem spet hehe
    prijetne praznike vsem skupaj vam želi cipsy hehe

Saj ti ni treba, ko ti katapulti hodijo cca 18h. A je pol problem zjutraj poslat pa pridejo naslednjo noč. hinjoti ste največji, to Vas bo pokopalo.
    Grem raje na jug kot pa s takimi k ste Vi, ker zaradi Vas ni sever enoten, ker ste mislili da ste bog in batina na severu pa da bojo vsi sviral kot boste Vi rekli, pa NE bomo!!!!
    Nazadnje urejal sodndrno; 26-12-2009 ob 20:08.

Začetnik
    Datum pridružitve
    Jul 2009
    Objav
    8

Privzeto

Citat Originalni avtor sodndrno Poglej prispevek
    Saj ti ni treba, ko ti katapulti hodijo cca 18h. A je pol problem zjutraj poslat pa pridejo naslednjo noč. hinjoti ste največji, to Vas bo pokopalo.
    Grem raje na jug kot pa s takimi k ste Vi, ker zaradi Vas ni sever enoten, ker ste mislili da ste bog in batina na severu pa da bojo vsi sviral kot boste Vi rekli, pa NE bomo!!!!
    Eeee kolega. Sedaj lahk govoriš kakor hočeš. Ko vam je bilo pa predlagano premirje, ste bli pa tiho. Torej, se je vojna nadaljevala. Sicer ste pa tudi sami pošiljali napade (fejke), tko da ne vem kaj zdaj lajaš. Mi smo pač bolj konkretni.

Hinavec je pa vaš šefe. Sedaj vsem vam ovčkam v vsakem MMu piše, kako smo blade nefer, hinavci, kreteni, ker napadamo v božičnem času. Ko je imel pa ponudbo za premirje, jo je pa zavrnu. Naj že prizna svojo napako.

Sicer pa kr pejte na jug. Nč bat, se ne sekiramo in vas ne pogrešamo.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •