Rezultati 1 do 1 od 1

Tema: Prenos zlatnikov

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    76

Privzeto Prenos zlatnikov

Pogosto zastavljena vprašanja pri prenosu zlata

V: Kako lahko prenesem svojo zlato na drug račun / server?

O: Če želite prenesti svoje zlato, morate izbrisati račun, na katerem imate zlato. Ko jeračun izbrisan (ne ko se briše), boste prejeli e-pošto na registrirani e-poštni naslov za račun s povezavo za prenos vašega zlata. Prosimo, upoštevajte, da so prenosi mogoče le med istimi državami (.si na .si).

V: Moj račun je bil zbrisan, vendar nisem prejel e-pošte s povezavo za prenos. Kaj naj storim?

O: Kontaktirajte plus@travian.si s svojim imenom računa in strežnikom, ki navaja, da je bil račun izbrisan, vendar niste prejeli e-pošte za prenos zlata. Plus ekipa bo nato ročno ustvarila novo povezavo za prenos zlata.
    V: Na strani izbris računa piše "Žal vaše zlato ne more biti prenešeno v tem trenutku." Ali lahko še vedno prenesem moje zlato?

O: Da. To sporočilo pomeni samo, da ne boste samodejno prejeli e-pošte za prenos vašega zlata po izbrisu. Ko vaš račun dejansko izbrisan, prosim kontaktirajte plus@travian.si s svojim imenom računa in strežnikom, da je bil račun izbirsan, vendar niste prejeli e-pošte za prenos zlata. Plus ekipa bo nato ročno ustvarila novo povezavo za prenos zlata.
    V: Ali lahko prenesem svoje zlato ne da bi izbrisal račun?

O: Ne.
    V: Ali je 35 zlata, ki ga dobi vsak nov igralec prenosljivih?

O: Ne

V: Ali lahko prenesejo del mojega zlata na različne račune?

O: Ne. Povezava bo prenesla vse preostale zlatnike na račun, ki ste ga izbrali.
    V: Ali lahko prenesem zlato na .com ali druge strežnike tujih držav?

O: Ne, zlato se lahko prenese le z drugimi strežniki z isto različico države. (Na .si strežnike v tem primeru).
    V: Ali lahko prenesem svoje preostale dni Plus računa, bonuse proizvodnje, napadalni ali obrambni bonus?

O: Ne samo dejansko zlato na računu se lahko prenese.
    Konec strežnika
    V: Moj strežnik se bo kmalu končal in imam preostalo zlati, ki sem ga kupil. Kaj naj storim?

O: Ko se strežnik konča, bodo vsi igralci z zlatom prejeli v igri sporočilo in e-pošto s povezavo, ki jim bo omogočila prenos vseh preostalih zlatnikov, na drug račun. Prosimo, upoštevajte, da bo e-pošta poslana na naslov, ki je registriran pri računu.
    V: Kaj, če želim prenesti moje zlato na nov račun po vnovičnem zagonu strežnika?

O: Za prenos preostalih zlato na vaš novi račun po vnovičnem zagonu strežnika, preprosto shranite povezavo, ki ste jo prejeli. Ko se strežnik ponovno zažene, registrirajte vaš novi račun, kot ponavadi. Ko se strežnik začne in ste aktivirali nov račun, lahko nato uporabite povezavo, ki ste jo shranili pred prenosom zlata. OPOMBA: Zlata vam ni potrebno prenesti na začasni račun.
    Nakup zlata
    V: Zakaj je bilo moje plačilo zavrnjeno?

O: So trije možni razlogi, zakaj se izplačilo zavrne:

1. Imate samo 3 možnosti, da vnesete pravilne podatke v 48 urah.
    2. Izvedete lahko eno plačilo v 48 urah.
    3. Nekatere kreditne kartice niso podprte, poskusite z drugo kartico.
    Izvirna tema: [Information] All Servers: Gold Transfer Guideline
    Izvirni avtor: Tschena (forum.com Administrator)
    Nazadnje urejal Klemen; 16-05-2010 ob 12:28.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •