Stran 1 od 13 12311 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 122

Tema: 2012 The end

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice minar
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    43

Privzeto 2012 The end

Nekaj pogovora o tem verjetno nebi škodilo nobenemu

21.12.2012 Konec sveta ?

http://www.youtube.com/watch?v=XAtgP...eature=related ( je 6 delov poglejte vse !!! )

Kaj si mislite o tem ?
    -rekli so da se leto 2000 nebo nikoli štelo ampak ?
    -v zgornjem posnetku so našteli vojne in vladarje ( 800 let pred tem in začudo RES JE ! )
    -Maji so zgradili kolendar ki so napovedali sončni mrk 1000 let vnaprej in se zmotili za manj kot 2 ure ( ter veliko drugih stvari ) začudo se ta kolendar konča prav na tem datumu 21.12.2012
    -Sedanje naprave so napovedale da se nam bliža veliki komet ki bo izbrisal vse z obličja zemlje
    -o čemu toliko filmov kot so 2012 in podobni

Sepravi izrazite svoje mnenje kaj mislite o tem je totalna polomija ali ?
    Kaj mislite kako se bo svet odzval na takšne naravne katastrofe ( brez elektrike,brez pomoči,TRAVIANA )

Tukaj je še veliko drugih naravnih čudes kot so:
    -srečanja vesoljcev
    -znamenja v žitnih poljih
    -blablabla

Sepravi izrazite svoje mišljenje in podobne reči Pa srečno !

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice tomazek
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    180

Privzeto

tole je pa ena najzanimivejših tem no jaz mislim da to nebo tako kot napovedujejo...
    čeprav je enkrat neka starka če se ne motim iz kitajske nisem ziher napovedala 1. in 2. svetovno vojno natančno napovedala je da naj bi blo kon sveta leta 2012...
    veliko ljudi je o tem že govorilo ampak zakaj pa ne prikažejo nikjer tistih ljudi ki so se zmotli o tem da so več kaj napovedli narobe??? zvito vprašanje ampak lahek odgovor... ker je bilo teh enostavno preveč...
    torej jaz sem na strani tistih ki ste za to da se ne strinjamo z koncem svveta (še) :

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice mikado
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    60

Privzeto

Citat Originalni avtor minar Poglej prispevek
    Nekaj pogovora o tem verjetno nebi škodilo nobenemu

21.12.2012 Konec sveta ?

http://www.youtube.com/watch?v=XAtgP...eature=related ( je 6 delov poglejte vse !!! )

Kaj si mislite o tem ?
    -rekli so da se leto 2000 nebo nikoli štelo ampak ?
    -v zgornjem posnetku so našteli vojne in vladarje ( 800 let pred tem in začudo RES JE ! )
    -Maji so zgradili kolendar ki so napovedali sončni mrk 1000 let vnaprej in se zmotili za manj kot 2 ure ( ter veliko drugih stvari ) začudo se ta kolendar konča prav na tem datumu 21.12.2012
    -Sedanje naprave so napovedale da se nam bliža veliki komet ki bo izbrisal vse z obličja zemlje
    -o čemu toliko filmov kot so 2012 in podobni

Sepravi izrazite svoje mnenje kaj mislite o tem je totalna polomija ali ?
    Kaj mislite kako se bo svet odzval na takšne naravne katastrofe ( brez elektrike,brez pomoči,TRAVIANA )

Tukaj je še veliko drugih naravnih čudes kot so:
    -srečanja vesoljcev
    -znamenja v žitnih poljih
    -blablabla

Sepravi izrazite svoje mišljenje in podobne reči Pa srečno !
    No...Enkrat sm jst tu gledov na 24.ur za te maje pa vesloce.No sončni ni katastrofa in mislim da so bli maji zelo pametni kakor tudi druge civilizacije kot npr. egipčani ki so naredili 3 piramide v trikotniku in naj bi jim pomagali veslolci pa jim niso naredili so ker so gledali planete.Tako da mislim za mrk se bi dalo napovedat in zakaj nebi bilo konec sveta vseega je enkrat konec.Naravne katastrofe se dogajajo vsak dan in kometi kdaj pa kdaj pridejo v naše ozračje.Zakaj pa lahko bi padel komet na zemlo lahko bi bilo samo majše kot so naravne katastrofe ali pa celo konec sveta.Kakor pa se tiče vesolcev.Glede frač ki so na TV-jih in računalnikih ne vrjamem.Če bi bilo kaj bi že dala Nasa vn.Ali pa nevem kje je tisto območje v ZDA-ju kjer naj ne bi bilo varno saj naj bi veslolci tam pristajal.Če bi bilo kaj bi že dala kašn raziskovalni centr vn.V vosolce pa nasplošno vrjamem.Če je vesloje neskončno in je nevem na miljarde galaksij zakaj bi bili samo mi.Npr. če bi nezemljani napadli kaj bi bilo pol.Misl če grejo iz galaksije nlp-ji na zemljo mislm da so zelo razviti in bi tudi oni naredili konec zemlji.Kakor se pa tiče znamenja v žitnih krogih je pa dokazano da se da nardit.Sem gledal oddajo kako se lepo in preprosto naredi.
    lp
    Stupid
    Pointless
    Annoying

Privzeto

haha =) moje mnenje je, da s tem koncem sveta ne bo nč =) neka starka nej bi napovedala 1. in 2. svetovno vojno-glede na razmere je to velik laži napovedat ko pa konc sveta. in s čim se bo končal? Newton pravi da z apokalipso (zračunal je leto 2060), eni drugi so napovedval črne lukne v CERNu itd... po mojem bo svet dočakal kr še par 10 let (sam nism reku, da z nami vred!).

lp suuushi

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Michael S.
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    35

Privzeto

Dejte no, će bi kdo to odkril pa znanstveniki ne pa eni maji al ena starka.. Možno je da ga bo res konec ampak lahka ga je pol konec tut leta 2011 al pa 2014.. Valda da če razmišlaš ugotoviš da čez več časa kot naj bi blo konc sveta, večja je možnost
    Citat Originalni avtor FooFighters Poglej prispevek
    jaz ga lahko vzamem!! in ker je 43 naselij ZELO VELIKO, si bom dobil še sitterja.. torej lahko jaz dobim račun????
    Če se še kdo misli registrirat: http://www.travian.si/?uc=six_2046 - Kontaktiraj me!

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice mitja199
    Datum pridružitve
    Jul 2009
    Objav
    220

Privzeto

Citat Originalni avtor tomazek Poglej prispevek
    čeprav je enkrat neka starka če se ne motim iz kitajske nisem ziher napovedala 1. in 2. svetovno vojno natančno napovedala je da naj bi blo kon sveta leta 2012...

:
    ukrajinka

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice POKO
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    80

Privzeto

jst o tem verjamem tulku k moji sestri (se pravi nč)
    !!!!!!!!!!!!!!CHELSEA!!!!!!!!!!! ARE THE BEST!!!!!!!!!!!

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice kokek
    Datum pridružitve
    Sep 2009
    Objav
    27

Privzeto Hmm

Vse je možno Bomo videli. Mene ne skrbi kar bo bo

Privzeto

jaz temu tudi ne verjamem... tista starka je res napovedala (kao) da bojo dvojčka porušli in se je zmotila mislim da za par let... ampak če pogledaš dobro pa po moje niso nikjer pokazali kolikokrat se je pa zmotila če se ji je enkrat vsralo zakaj bi se ji še drugič moralo?????
    Lp MoonLight

Billy Talent rules

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    42

Privzeto

Dejte, dejte!

mislm da od tega konca sveta ne bo nč. Tega ne verjamem. So napovedovali da bo konec že elta 2000 ... in je kaj bilo? nč! tko da ne verjamem.

Lp

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •