Stran 4 od 13 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 23456 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 122

Tema: 2012 The end

Privzeto

nwm kdo je omeniu da bo sonce umrlo hah...lahk bi se lepše izrazu..sonce bo začelo zgublat svojo moč kr če ne veste sonce vsako sekundo 700.000.000 ton vodika pretvori v 695.000.000 helija preostanek pa tvori gama žarke (se pravi 5.000.000 ton)...ko bo soncu zmankal vodika se bo začel povečvat..in bo postau tok velik da bo res "pogoutniu-sežgal" oz karkoli že merkur,venero, zemljo in pa mars..tko kt je nedko omenu čez kako miljardo let..po tem se bo sonce "zmanjšalo" samo ne vem točno na katero velikost..torej če je možno da se to naredi (kar definitivno verjamem) zakaj se nebi mogel pripetit konec življena? vsi si konec življenja predstavljate kot da bi se komet zaletel u zemlo tko kt je blo v enmu filmu..sam..ne vrjamem..konc življenja bodo povzročije naravne katastrofe za katere je v majhni meri kriv tudi človek sam..jaz vrjamem v to prerokbo majev..in naj popravim nekoga ki je napisal da so napovedali mrk..niso se zmotili za 2 uri ampak 2 minuti(čene manj) ko sem še prav čudno pogledala če je to možno..ja je..in pa še nekaj..konec sveta naj bi biu zato ker naj bi se zemla nehala vrteti..(izračunali so da se je v enem letu zemla pri vrtenju upočasnila za 5 sekund..v naselednjem letu pa že za 11 sekund) v nekem trenutku se bo vstavila in začela vrteti v nasprotno stran kar bo povzročijo naravne katastrofe.
    glede tehle žitnih krogov..kaj res ne vrjamete da so kakšna nezemeljsak bitja na zemli? a se sploh zavedate kok je galaksij u vesolju? lahk da je že u naši galakssiji kak planet kjer so živa bitja gor..definitivno pa niso podobna nam..glede žitnih krogov..lahk jih naredi človek ja..sam kako nardit brez sledi..to mi ni jasno...jz vrjamem da to nardijo neka druga bitja in ne človek ker sm tut o tem brala veliko da je človek premalo inteligenten da naredi tako žitne kroge ki so jih maji risali nwm kam..moraš poznat zgodovino majev in pa seveda obvladat matematko in likovno vzgojo..
    oprostite ker sem se razpisala vendar prebrala sem na miljone člankov o tej temi ker me enostavno zanima. zdej pa moram it ležat kr sm rahlo bolna
    Nazadnje urejal katy girl; 25-10-2009 ob 14:00.

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Michael S.
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    35

Privzeto

Citat Originalni avtor minar Poglej prispevek
    In ti verjetno že veš use kar bo res ali ne in se boš z familijo odselil na sonce ko bo kakšna naravna katastrofa ? otrok
    Am kdo se oglaša.. lej vrjetno so ble z namenom zbrisane prejšnje teme, a? :
    Citat Originalni avtor FooFighters Poglej prispevek
    jaz ga lahko vzamem!! in ker je 43 naselij ZELO VELIKO, si bom dobil še sitterja.. torej lahko jaz dobim račun????
    Če se še kdo misli registrirat: http://www.travian.si/?uc=six_2046 - Kontaktiraj me!

Imperator
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    405

Privzeto

Citat Originalni avtor minar Poglej prispevek
    In ti verjetno že veš use kar bo res ali ne in se boš z familijo odselil na sonce ko bo kakšna naravna katastrofa ? otrok
    o bed..

pa mislm wtf no. nemorte ugutuvit če bo res konc sveta al ne, sam brezveze paniko zganate.

moj zaklučk k tej temi : konc sveta bo alpa nebo, JEBIGA, nč nemorš uplivat na to.
    Jst dam več golou na tekmo kukr ma karras postou!

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Slodope
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    614

Privzeto

Citat Originalni avtor alinho Poglej prispevek
    Ali je s tem kaj narobe?
    Normalno, da se bomo borili za obstoj(oz. če pride do tega, se bo morala NASA)
    sej to že (jaz bi se tudi boril) ampak, ljudje se tak bojimo smrti, da si že kar pravljice zmišljijemo...

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice alinho
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    58

Privzeto

Citat Originalni avtor Michael S. Poglej prispevek
    Optimist --> In če nebi mogli? Pa če ga nebi opazli?
    Nemogoče...pa ne piši prosim bedarij..kdo pa snema google earth? sateliti iz vseh smeri!
    Mama Manka strikes again:
    Šuti ti tamau!
    Tole pa seka ... tole pa seka:
    Wazzap?!

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice minar
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    43

Privzeto

Citat Originalni avtor Wolfy. Poglej prispevek
    o bed..

pa mislm wtf no. nemorte ugutuvit če bo res konc sveta al ne, sam brezveze paniko zganate.

moj zaklučk k tej temi : konc sveta bo alpa nebo, JEBIGA, nč nemorš uplivat na to.
    Imaš ti mogoče zdravstvene težave ? ta tema ni namenjena zganjanju panike ali kakšnemu ugotavljanju tema je namenjena zgolj komentiranju kakor vidim pa to ni možno za nekatere in se takoj prevesi v kreganje. Povej osebno mnenje kaj si misliš o tem in še par stvari mislm OMG no mislite da ste več kot eni... yea right

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice blueyes
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    384

Privzeto

Resnica je, da bo sonce doživelo "smrt", ampak še nismo tako napredni, da bi določili dokaj natančno. Glede konca sveta, da je neka kitajka al pa ukrajinka rekla... Če bi šu js na TV pa bi reku da mam izkušnje s tem da bodo leta 2020 pršli vesoljci na zemljo pa bojo use pobil pa ne bo več človeštva??

PRAVLJICE!!
    Kogar je kača pičila, se boji zvite vrvi.

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Michael S.
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    35

Privzeto

Hm manj postov tem bolš za nas.. Wolfy ja glih tk je, sam žal morš bit da to ugotoviš že nadpovprečen =)

Am pravlice pa nimajo praktičnega pomena..
    Citat Originalni avtor FooFighters Poglej prispevek
    jaz ga lahko vzamem!! in ker je 43 naselij ZELO VELIKO, si bom dobil še sitterja.. torej lahko jaz dobim račun????
    Če se še kdo misli registrirat: http://www.travian.si/?uc=six_2046 - Kontaktiraj me!

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Kavalir
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    186

Talking

Citat Originalni avtor Just_Me Poglej prispevek
    Resnica je, da bo sonce doživelo "smrt", ampak še nismo tako napredni, da bi določili dokaj natančno. Glede konca sveta, da je neka kitajka al pa ukrajinka rekla... Če bi šu js na TV pa bi reku da mam izkušnje s tem da bodo leta 2020 pršli vesoljci na zemljo pa bojo use pobil pa ne bo več človeštva??

PRAVLJICE!!
    jaz bi ti takoj verjel!!hehe
    ti kar povej morda boš postal slaven in boš na 24ur
    Vsem začetnikom ,ki imajo kakšna vprašanja priporočam Faq

Lahko se prijaviš če te zanima(pomoč zagotovljena):

To sem si pa sposodil od kocke:ko si do vratu v dreku ,ne povesi glave

Začetnik
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    7

Privzeto

upam da nebo konec sveta nee.... 2010 naj bi bila 3 . svetovna vojna ( če se ne motim) potem 2012 konec sveta in tako daljee...Amerika ima prevelik vpliv na evropo...in tam nastajajo te traparije in neem še vse kaj...
    bul šit je vse za mene xD

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •