Stran 59 od 63 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 9495758596061 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 581 do 590 od 622

Tema: Speed - Drugi del

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice The Elite
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    104

Privzeto

Ker nam populacija nikoli ni nič pomenila. :

LP, V
    Vendetta - The Elite ne igra več.

25.06.2008 RIP 05.09.2009

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Oct 2009
    Objav
    40

Privzeto

dej nehite se ze kregat kle itak je brezveze
    zmagal bo itak račun MaMiCa ane kdo pa druk

stručnjak

Privzeto

Citat Originalni avtor matic1 Poglej prispevek
    dej nehite se ze kregat kle itak je brezveze
    zmagal bo itak račun MaMiCa ane kdo pa druk
    si ti kej kadil danes ???

Mamica nemore zmagat pa če vsako uro piše MM-je za deff ... zato k vsi kmeti ki naj bi delali deff ne ubogajo ...

z -300 k žita porabe koker ga premore najlepša aliansa pa bo WW padal ko zastavo ... like Valkiye :

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Oct 2009
    Objav
    40

Privzeto

Citat Originalni avtor stručnjak Poglej prispevek
    si ti kej kadil danes ???

Mamica nemore zmagat pa če vsako uro piše MM-je za deff ... zato k vsi kmeti ki naj bi delali deff ne ubogajo ...

z -300 k žita porabe koker ga premore najlepša aliansa pa bo WW padal ko zastavo ... like Valkiye :

loool upras MaMiCo kdo bo zmagu al pa rudla
    pa bos vidu nehi s to kurčvo alianso WW
    pa mimo grede MaMiCa ne pise vsako uro MM-ja

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    67

Talking

Citat Originalni avtor [BLAsT3R] Poglej prispevek
    Ej ti pe*de malo posrano. Po eni strani se hvališ, da imaš nevem kaki oh in sploh račun, po drugi pa si ne upaš izdati imena računa, ker se bojiš fejkov. Moj račun so vsi poznali vsak server, ampak nikoli nisem dobivall napadov. Zakaj? Zato, ker preprosto ne vrtim gobca tako kot ti.

Smrkavec mali, ti bom jaz zdaj nekaj povedal: Dokler neboš ti SAM računa spravil med top 10 rang, tako kot sem ga jaz, si zame tako kot vuha, scorpz in ghost, za katere trdiš, da so n00bi, ki gobcajo po forumu, tudi ti en velik n00b.

Vsak je težki frajer, ko ima top account in nevem kakšnega wannabe crusherja, a kaj ko ima na tem računu še 10 kmetov, ki tudi delajo isto. Tudi jaz bi lahko sestavil 10 komadov in drkal z njimi top account, a sem pač tak tip igralca, ki rajši sam zase nekaj naredi in je v končni fazi tudi zadovoljen z svojim izdelkom.

Tu na tem forumu so sami primitivni otročki, ampak za razliko od drugih na forumu sem izpostavil tebe, ker imaš zadnje čase ogromno kritik na top accounte, sam pa nisi nič boljši.

Lep dan še naprej in na izi si ga vzamite... idite rajši danes zvečer na nek pirček kot pa da drkunite tu gor.

PS: Še nekaj za Rudl-a: MaMiCa račun je dober račun, ampak nekaj si pozabil: Še vedno sem bolj šmexy od tebe in imam tudi lepšo ritko
    Sej ritko maš gotov lepšo od njih, sam nisi pa bol smexy

Blaster, sej vsi vemo, da si car, in da obladas... sej cool
    Go blaster, sam neverjamem da si ti tisti BLAsT3R, je je sam top 140... FEJK? al Sam slaba sezona?

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Ghost
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    206

Privzeto

ja ma res! od mamice dobimo (povprecno) po samo 3 MM-je na dan, tako da ce nekaj ne ves ne trosi neumnosti!

Citat Originalni avtor [BLAsT3R] Poglej prispevek
    si zame tako kot vuha, scorpz in ghost, za katere trdiš, da so n00bi, ki gobcajo po forumu, tudi ti en velik n00b.
    kaj je zdaj vidva, tle vas javno blati, vidva pa nic!

s scorpzom je neki narobe, spremenil se je :/ ponavadi, ko si mu staknil uč, ti je on odgriznil roko, zdaj pa... ti ga brcnes v jaj*a, on pa nic :/

^Still working on it :/^

Začetnik
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    6

Privzeto

vi se kar lepo kregajte tukaj vsi pa vemo da bo aliansa WW zmagala na koncu

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice ScoRpZ
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    109

Privzeto

Citat Originalni avtor Kinavaras Poglej prispevek

Go blaster, sam neverjamem da si ti tisti BLAsT3R, je je sam top 140... FEJK? al Sam slaba sezona?
    Tisto je igral blaster pa je nehou in acc predal naprej

@Ghost: Hehehe. Neda se mi kregat povsod Spim po 6 ur na dan Pa še com morm igrat. Pa kwa še
    I am the one that controls the blade
    -Brennan Heart

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice CueMaster
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    148

Privzeto

Citat Originalni avtor ScoRpZ Poglej prispevek
    Tisto je igral blaster pa je nehou in acc predal naprej

@Ghost: Hehehe. Neda se mi kregat povsod Spim po 6 ur na dan Pa še com morm igrat. Pa kwa še
    Še men bi lohk pravlico za lahko noč povedou :P

[BLAsT3R]

Privzeto

Citat Originalni avtor Kinavaras Poglej prispevek

Ja, tisto je bil moj account, ampak ker so v teh jesenskih mesecih študentske pijanice bolj važne od učenja, dela in pa traviana, sem rajši oddal račun. Lastniki mojega računa so pa ga čisto zasrali, ko so za brezveze uničili mojo obrambo, tako da ni več toliko simcity usmerjen.

Preden sem ga oddal, je bil med top 50, če bi igral še naprej, bi s takšno eksponentno rastjo definitivno prišel med top 20, ampak če bi, a nisem.

Zdaj sem se ustalil na Imperion, mi je dosti bolj všeč kot travian. Ni take drkarije s farmanjem, ni posiljevanja z igro, ker je št. napadov pogojeno od stopnje baze flote (po traviansko zbirališča) vojska ni odvisna od nobene surovine, tako, kot je odvisna v travianu od žita. Pa še neomejeno število farm imaš (prazni, nekolonizirani planeti)

Aja, pa v sredo je MARTINOVO
    Nazadnje urejal [BLAsT3R]; 07-11-2009 ob 10:23.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •