Stran 6 od 13 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 45678 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 51 do 60 od 127

Tema: 7 napadov v sekundi brez skripte

Začetnik
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    2

Privzeto

OM****G!!! kdor spila na speedu, nej mi pise IGM, pa mu pokazem napade-poslou bom fejke, da boste pac vidl...

V odgovor enmu noobu prej k je neki razlagu o katapultih kako podirajo obzidje, pa pol vojacki neki laufajo not... WT*?!? za obzidje podret mas ovne!

zakaj poslat več napadov?? hm....prvih nekaj, je fejkov, nato sledi čistilna vojska v kateri so tud ovni za unicjo obzidje-s tem je zrtev manj...takoj za čistilno vojsko se da pa doloceno stevilo valov s katapulti, odvisno kok stavb zelis rušit...

zdej pa nagradna uganka...nej mi nekdo pove zakaj je treba dat fejke tudi pred čistilno vojsko??

nagrada je pa ta, da vam povem kako poslat 10 napadov v eni sekundi, in to ne z menjavo zavihkov...ctrl+tab ce sem prav videl... je se en dosti boljsi nacin...ampak sej pravim: to je nagrada za tistega ki ugotovi zakaj fejke, pol cistilko, pol katase...pa po moznosti se na koncu nekaj fejkov
    Recimo pa da napadamo igralca ki ima samo 1 naselje, ne nekoga ki jih ima več, da mi ne bo kdo slučajno reku da fejkamo ostala naselja...ker to je ze samoumevno da se to dela ce ma igralec več naselij...

Lep pozdrav, in velik srece pri reševanju uganke

dj-arc

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    67

Privzeto

Arc mislim da zato druga razlaga se mi pa nesanja.
    ker bo potem mislil da so usi fejki in nevem kakšna budal* bi odmaknil bunker

Ubistvu multihunterji sprejmejo 5 napad v sekudi vstalo je skripta.
    Uspelo mi je največ 3 napade v sek z ctrl+tab

lp nomen

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice cdr90
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    336

Privzeto

Citat Originalni avtor dj-arc Poglej prispevek

zdej pa nagradna uganka...nej mi nekdo pove zakaj je treba dat fejke tudi pred čistilno vojsko??

dj-arc

ker Fata se spusti ponavadi naprej pa se samo kata rezejo, oz nekdo spusti čistilca naprej, pa da pol not obrambo tezje je obrabo dat noter če neveš kje je čistilec

če pa s skriptam napadaš npr 10-20 valov napadov+ fejkov , bo izkušen branilec, tudi s skriptam vrinil obrambo med vse vale, pa lahk med val da 3k obrambe bo dost da zaustavi katapulte ,

najbolje je narest 6( 12 tarč-s katapulti) napadov v 1s, pol pa nej reže če zna

[IMG][/IMG]

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice ninja
    Datum pridružitve
    Feb 2008
    Objav
    262

Privzeto

v tretjem poizkusu 6 napadov v sekundo s ctrl+tab, sedmi je padel ven. Obakrat prejšnjič sem jih pa 5 naštepal.

Začetnik
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    2

Privzeto

Citat Originalni avtor cdr90 Poglej prispevek
    ker Fata se spusti ponavadi naprej pa se samo kata rezejo, oz nekdo spusti čistilca naprej, pa da pol not obrambo tezje je obrabo dat noter če neveš kje je čistilec
    CDR, cestitka, ti si zmagovalec moje uganke heh, samo dobr, sm prcakval da bodo kle sam noobi odgovarjal, nism prcakval tvojga odgovora NAGRADA: ti jo morm kazat sploh:P itak pomoje ze ves ker vsak k ma kej pojma, ve kako narest

ampak ves kaj mi je pa se najbl fajn pr tej uganki... ker vsi ostali noobi, k jim ni ratal odgovort, se zmer ne vejo kako spuscat napade v 2sec xD

EDIT:

Citat Originalni avtor nomenESTom Poglej prispevek
    Arc mislim da zato druga razlaga se mi pa nesanja.
    ker bo potem mislil da so usi fejki in nevem kakšna budal* bi odmaknil bunker

lp nomen
    vseen je zmer treba saj kej obrambe pustit...primer: ko smo napadal valakasa, sem mu z dvema fejkoma podrl 2 bajti: trznco pa zitno polje ocitno sta bla oba na prvi stopnji, drgac pomoje ni mogoce blo to xD

PS, ja men z ZELO pocasnim netom rata 4nap na sec, na optiki mi je ratal tud ze vec k 5, tko da bi blo treba se MHjem mal povedat da SE da vec k 5/sec...

LP Wild Rose
    Nazadnje urejal Wild Rose; 17-10-2008 ob 02:17.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice cdr90
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    336

Privzeto

Citat Originalni avtor nomenESTom Poglej prispevek

lp nomen
    6 napadov vtrajaj pri tem :P

sm če nimaš pojma kako se to nardi legalno, ne delaj s skriptami, ker te bodo zašili

kakeršnokoli takiko imate, nikoli ne uporabljajte iste taktike večkrat na istem igralcu

vsaj pri meni ne

pač če mate sistem( recimo "skriptno sekundo" časovni razmik med napadi) F,F,F,F,Č,K,K,K,K,K,K.....

naslednjič malo spremenite F,F,F,F,F,F,F,F,Č,K,K,K,K,K.....

ali F.F.F,Č,K,K,K,Č,K,K,F,F,F,F

F=fejk
    Č=čistilc
    K=katapulti

možnosti je veliiko, več vojske kot mate več je možnosti

četudi vam napadajo recimo 20 naselij, pa d mate dost časa, lahko vsem napadalcem prestrežete krila(katapulte)

[IMG][/IMG]

Privzeto

jst pa ne znam tok napadov spuscat v seknudah pa to, a mi lahk prosm prosm razlozita mal k se ful dobr slisli pa to pa ful bi rad da sovraznik zasvica pa te fore
    The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible.

Privzeto

omg....če si n00b lahk pošlješ 4-5 napadov v sekundi.....odpri si internet mal večkrat in okna pomanjšaj....pol pri usakem naptimi kolk vojske bi poslau in jih postavi enega zraven drugega....pol pa sam kliki

Privzeto

kak pa odprev vec internetov, mam samo enega a to morm atiju rect da kupi se internete
    The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice procyon
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    105

Privzeto

Citat Originalni avtor Legion_ Poglej prispevek
    kak pa odprev vec internetov, mam samo enega a to morm atiju rect da kupi se internete
    omg kaj je s tabo? rabiš en internetni brskalnik, ki ga odpreš v več oknih (ctrl+n)

na splošno mi ni čisto jasno, zakaj bi se kdo trudil poslati 5 napadov v sekundi, razen v resnejšem napadu (fejk-čistilec-katapulti). to samo reskiraš da te benajo :P

click (:

Tags for this Thread

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •