Stran 64 od 64 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 1454626364
Rezultati 631 do 637 od 637

Tema: WW debata!

Privzeto

pozdravljeni!

čestitam božičkom na zmagi...pa če prav smešna in patetična je zmaga vedno zmaga

mateusu in pan-ovcam je bila ta zmaga podarjena in upam da se vsi tega zavedate

zahvalil bi se rad svojim soborcem za ves trud in čas ki so ga vložili v antisanta zavezništvo!

pozdravljam velike borce ki so iz ozadja vodili celotno obrambno in napad srategijo na jz kvadrantu:

brradock,roifen,bllade,dika,blek,kinkyone,perkmand elc,ambasadaAG,gadur,hudo,jamajka,bladybstrd

pozdravljam tudi vse ostale člane ally: panteraw-BP,panteraTM,borci,SP,nw

pomagali smo vsakomur ,ki je imel težave z božički, in naše enote so romale na vse kvadrante ,če je le bilo izvedljivo.....žal so bile vodstvo,organizacija in izkušnje na njihovi strani saj je bil to naš 1. server nasploh!

pozdravljam tudi multihunterja in mu želim da čimprej neha z opravljenjem te dolžnosti saj človek resnično nima pojma.

lp

manolo
    Nazadnje urejal -manolo-; 17-11-2009 ob 02:40.

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    92

Privzeto

Oh Zukov ne vem kje si mene najdu da ste mi tolk defensa poslal. Kolikor se spomnim sem pisal samo eneparkrat Khentira in ziza, bunkerja pa mi niste nikol delal, ker sem(oz natancneje jusuff, ki sem ga sittal) kar dost blizu zajetno kolicino druidov.

Sicer pa zukov, kaj je bilo pa takrat, ko sem ti pisal ce imate kaksnega crusherja? Nekako se spomnim odgovora, da nimate nic konkretnega, Hardy baje da hoce se malo povecat, car struc pa da bi rad povecal, da ima osebne probleme,... In naslednji dan po akciji mi pise car struc kaj naj zdaj naredi z armijo, da bi lahko kaj rekli da bomo napadali. Ne vem, kaj bi ga povecala, ce je bil zadnji WW(od ahila) ki je bil se konkurencen.

Sicer pa ne vem, kako lahko en na svojo pest rihta defense od sovraznikov. Se mi zdi da bi nekako lastnik Wja dojel, da posiljajo obrambo nasprotniki.

Privzeto

Citat Originalni avtor -manolo- Poglej prispevek
    pozdravljeni!

čestitam božičkom na zmagi...pa če prav smešna in patetična je zmaga vedno zmaga

zahvalil bi se rad svojim soborcem za ves trud in čas ki so ga vložili v antisanta zavezništvo!

pozdravljam velike borce ki so iz ozadja vodili celotno obrambno in napad srategijo na jz kvadrantu:

brradock,roifen,bllade,dika,blek,kinkyone,perkmand elc,ambasadaAG,gadur,hudo,jamajka,bladybstrd

pomagali smo vsakomur ,ki je imel težave z božički, in naše enote so romale na vse kvadrante ,če je le bilo izvedljivo.....žal so bile vodstvo,organizacija in izkušnje na njihovi strani saj je bil to naš 1. server nasploh!

pozdravljam tudi multihunterja in mu želim da čimprej neha z opravljenjem te dolžnosti saj človek resnično nima pojma.

lp

manolo
    Čestitam tudi jaz tebi za najbolj smešen post in hkrati želim srečno pot v bannovce...

Privzeto

no ja mal ksno, sam useeno. ČESTITAM ZA ZMAGO.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice LoqqA
    Datum pridružitve
    Oct 2007
    Objav
    81

Privzeto

Citat Originalni avtor sagittarius Poglej prispevek
    Čestitam tudi jaz tebi za najbolj smešen post in hkrati želim srečno pot v bannovce...
    Mislim, da je vsega že konec, zmaga gor ali dol lepo smo se imeli in mislite v tej smeri. ; )

Lp
    loqqA
    Razparacek Razparackoslavis

Začetnik
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    3

Privzeto

čestitke za zmago tudi od alianse $ cc $

lp muha cc

Privzeto

Citat Originalni avtor -manolo- Poglej prispevek
    pozdravljeni!

lp

manolo

se pridružujem

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •