Stran 60 od 64 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 10505859606162 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 591 do 600 od 637

Tema: WW debata!

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice derius
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    967

Privzeto

Citat Originalni avtor froggy Poglej prispevek
    Ja, in namesto da bi še bolj sesuvali potencialne sovražne crusherje, ker vojske ste imeli precej, ste raje še vedno crusherje čuval, ki jih niti porabit ne boste mogli. Kaj je narobe?
    Zakaj tega recimo ne bi naredili vi? Zakaj vedno mi?:

Mogoče zato, ker smo vam veliko stvari servirali na zlatem talarju tekom serverja?

Prosim brez nakladanja, da niste imeli vojske Ujeli smo vaš crush doma, kljub zatrjevanju, da nimate vojske (edini, ki je imel pogum napasti skupaj z nami je bil Hanibal in se je tudi sam javil).

Upaš povedati koliko vojske ima C*R STR*C?

To je samo dokaz (neoporečen), da ste lagali o stanju vaše vojske, ko smo vas povabili k rušenju

Mi je C*R enkrat IGM poslal zakaj jim nič ne povemo, da gremo v napad. Hehe... Zgleda, da so določeni člani addamsov pozabili omeniti drugim članom, da smo jih prosili v pomoči rušenja WWja

lp, lenak

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    117

Privzeto

Citat Originalni avtor derius Poglej prispevek
    Zakaj tega recimo ne bi naredili vi? Zakaj vedno mi?:

Mogoče zato, ker smo vam veliko stvari servirali na zlatem talarju tekom serverja?

Prosim brez nakladanja, da niste imeli vojske Ujeli smo vaš crush doma, kljub zatrjevanju, da nimate vojske (edini, ki je imel pogum napasti skupaj z nami je bil Hanibal in se je tudi sam javil).

Upaš povedati koliko vojske ima C*R STR*C?

To je samo dokaz (neoporečen), da ste lagali o stanju vaše vojske, ko smo vas povabili k rušenju

Mi je C*R enkrat IGM poslal zakaj jim nič ne povemo, da gremo v napad. Hehe... Zgleda, da so določeni člani addamsov pozabili omeniti drugim članom, da smo jih prosili v pomoči rušenja WWja

lp, lenak
    Preberi par postov nazaj, na vse to kar spet lajnaš je že bilo odgovorjeno, pojasnjeno, pokazano in dokazano. Z moje strani z dejanskimi in resničnimi podatki, brez kakršnegakoli nakladanja. Tam je ostalo neodgovorjenih precej vprašanj (med drugim zakaj ste striktno zahtevali od addamsov da ponucajo vse do zadnjega vojačka, medtem ko ste vi imeli in še vedno imate precej preveč vojske, ki jo niti pod razno ne boste uspeli niti pol porabit, ...), na precej dokazanih tvojih neumnosti pa si ostal brez komentarja. Preberi nekaj postov nazaj, meni se ne da ponavljat.

Upam povedat, seveda, zakaj se ne bi upal?

Glede carja - to ti na javnem forumu ne bom razlagal (čist privat zadeva), vam (članu vodstva) je bilo pa razloženo po IGM-ju kako je bilo z njim. Pa tud to je blo že napisano, da je sodeloval eden od addamsovih crushov. Čeprav so imeli v svojem kvadrantu precej problemov, kar tudi ti priznavaš, so poslali en (res da ne največjega) crush na drugi konec sveta, ko ste prosili. A po tvoje bi morali poslati oba? V pomoč tistim s še preveč polno ritjo???? Medtem ko ste hkrati zahtevali še rušenje celega kupa prestolnic??? Pa kaj bi še radi od njih 30, da bi še obrambo v druge WW-je pošiljali? Se ti ne zdi da je to eno samo nakladanje in iskanje kakršnegakoli vzroka, da ste jim potem lahko tako hinavsko nož v hrbet zarili? Jp, kakor jaz zadevo vidim, prodajaš govna.

Pa resno si že enkrat preberi vse kar sem napisal, da ne boš stalno enoinisto ponavljal, si dolgočasen, veš.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    170

Privzeto

Citat Originalni avtor froggy Poglej prispevek
    Preberi par postov nazaj, na vse to kar spet lajnaš je že bilo odgovorjeno, pojasnjeno, pokazano in dokazano. Z moje strani z dejanskimi in resničnimi podatki, brez kakršnegakoli nakladanja. Tam je ostalo neodgovorjenih precej vprašanj (med drugim zakaj ste striktno zahtevali od addamsov da ponucajo vse do zadnjega vojačka, medtem ko ste vi imeli in še vedno imate precej preveč vojske, ki jo niti pod razno ne boste uspeli niti pol porabit, ...), na precej dokazanih tvojih neumnosti pa si ostal brez komentarja. Preberi nekaj postov nazaj, meni se ne da ponavljat.

Upam povedat, seveda, zakaj se ne bi upal?

Glede carja - to ti na javnem forumu ne bom razlagal (čist privat zadeva), vam (članu vodstva) je bilo pa razloženo po IGM-ju kako je bilo z njim. Pa tud to je blo že napisano, da je sodeloval eden od addamsovih crushov. Čeprav so imeli v svojem kvadrantu precej problemov, kar tudi ti priznavaš, so poslali en (res da ne največjega) crush na drugi konec sveta, ko ste prosili. A po tvoje bi morali poslati oba? V pomoč tistim s še preveč polno ritjo???? Medtem ko ste hkrati zahtevali še rušenje celega kupa prestolnic??? Pa kaj bi še radi od njih 30, da bi še obrambo v druge WW-je pošiljali? Se ti ne zdi da je to eno samo nakladanje in iskanje kakršnegakoli vzroka, da ste jim potem lahko tako hinavsko nož v hrbet zarili? Jp, kakor jaz zadevo vidim, prodajaš govna.

Pa resno si že enkrat preberi vse kar sem napisal, da ne boš stalno enoinisto ponavljal, si dolgočasen, veš.
    dolgočasen si ti pa še našel sem pravo besedo danes zate-drekač. pa brez zamere..
    lp

Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    967

Privzeto

Froggy poglej...

Piši kar hočeš! Jaz vem kaj je res in kaj ni res. Lahko me imaš za ne vem kaj mi je vseeno

Lahko ti govorim en kup stvari, ampak če ne gre pač ne gre

Bodo vsi IGMji vse stvari tudi objavljene in potem bo zaprtih kar nekaj ust

Žnjeh... tistega o župi ne bom ponovno pisal!

lp, lenak - Leela (hug) :*

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    19

Privzeto

Frogy:

"Preveč crusherjev smo imeli in iztrošili premalo vojske na nasprotnikih? LOL"

tole si ti napisal, in spodaj si še napisal da je tole moja izjava?!?! (to me je zmotilo)

nikoli nisem napisal, da smo iztrošili premalo vojske na nasprotnikih. (zato ker pač to ni res)

tisto o crusherjih da smo jih meli preveč:

1. napisal sem skoraj preveč

2. 2 meseca nazaj se niti približno ni vedelo da jih bo "preveč"

Lp YesPeace

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Gosverc
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    12

Privzeto

Čudo sveta
    Igralec Ime Aliansa Stopnja
    1. easter bunny Jezušček B&P 97
    2. mateus Štručka B&P 97
    3. ENBUREK&FIKRET Dedek Mraz Optii N&B 96
    4. Hiro Nakamura Potička N&B 94 -
    5. lenak NULA & BOŽIČKI WW N&B 91
    6. lusi Čudna Nula NULA 29 -
    7. muml Addamsovo čudo ADDAMS 14 -
    8. Zukov ADDAMS 3 -
    9. Car struc cafe salsa Šempeter - 1 -
    10. Natarji - 0 -
    11. Natarji - 0 -
    12. ahil37 Poskuste ga prebit!! WEED 0
    13. biba55 D.B. 0 -

Ko smo že pri tem: a ima kdo sveže reporte?

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Łama
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    36

Privzeto

Citat Originalni avtor Gosverc Poglej prispevek
    Čudo sveta
    Igralec Ime Aliansa Stopnja
    1. easter bunny Jezušček B&P 97
    2. mateus Štručka B&P 97
    3. ENBUREK&FIKRET Dedek Mraz Optii N&B 96
    4. Hiro Nakamura Potička N&B 94 -
    5. lenak NULA & BOŽIČKI WW N&B 91
    6. lusi Čudna Nula NULA 29 -
    7. muml Addamsovo čudo ADDAMS 14 -
    8. Zukov ADDAMS 3 -
    9. Car struc cafe salsa Šempeter - 1 -
    10. Natarji - 0 -
    11. Natarji - 0 -
    12. ahil37 Poskuste ga prebit!! WEED 0
    13. biba55 D.B. 0 -

Ko smo že pri tem: a ima kdo sveže reporte?
    Noddy ma report napada na ahila naliman v profilu

lp

Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    967

Privzeto

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=18424362619

Kar lepo počasi in si oglejte rekord serverjev

Pa sem mislil, da ne bom mogel 2eh računov igrat

No odlično se je izšlo in sem fenomenalno tole spelal

lp, lenak - Noddy

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Gosverc
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    12

Privzeto

Citat Originalni avtor derius Poglej prispevek
    http://travian-reports.net/si/raport.php?id=18424362619

Kar lepo počasi in si oglejte rekord serverjev

Pa sem mislil, da ne bom mogel 2eh računov igrat

No odlično se je izšlo in sem fenomenalno tole spelal

lp, lenak - Noddy
    Čestitke, lepa armija.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    132

Privzeto

Čestitke FANTASTIČEN rezultat.

Mislim, da se je podrl danes rekord SLO serverjev v armiji. Kakor tudi smo podrli kar nekaj slo rekordov katere smo vsi skupaj presegli.

Čestitam božičkom za tako skupinsko igro in sodelovanje.

Noddy še 1x kapo dol, da si to lahko vzdrževal ter sam prebil WW.....heh sedaj ti je ostalo še samo za kakšnega našega prijatelja porušiti

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •