Stran 33 od 64 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 23313233343543 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 321 do 330 od 637

Tema: WW debata!

Začetnik
    Datum pridružitve
    Oct 2009
    Objav
    3

Privzeto

Citat Originalni avtor poti Poglej prispevek
    A če lahko slabše porabiš armijo? težko verjamem...

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=818631f2b10

Oprosti Hiro se bom drugic bl potrudu.
    Drugač pa hvala za nasvet ga bom nasljednič 100% upošteval.

LP
    Castiel

Privzeto

Citat Originalni avtor Castiel Poglej prispevek
    Oprosti Hiro se bom drugic bl potrudu.
    Drugač pa hvala za nasvet ga bom nasljednič 100% upošteval.

LP
    Castiel
    LOL

No, jaz ti vseeno dam oceno 5 za umetniški vtis!

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice derius
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    967

Privzeto

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=8501cbf4e6b

Đizs Kaj res ne potrebujete metropol?

lp, lenak - Facebook

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Rosto
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    50

Privzeto

Wooo, še nismo iz igre
    Pozdravljeni zavezniki Anti Sante!!
    Najkasneje do petka zjutraj bomo imeli končana oba dva velika skladišča in začeli znova delati čudo. Tudi mi bomo naredili podobno škodo njim in se bodo tudi oni upočasnili. Zato je treba pošiljati še okrepitve v naš skupni WW . Iz moje strani je bil dan predlog Hiro Nakamuri, če si nas upa vse zaveznike pustiti pri miru in nam od sobote dalje spraviti ww na nulo. Kot sem že dejal poprej res nimajo jajc, niso športniki. In sedaj nekaj za vas » IZ ČESA STE PA VI, STE PIČKE? NISTE? POTEM PA TAKOJ OBRAMBA ZA WW , do konca gremo in najmanj do 50 levela ga bomo spravli in jim pokazali, da nam lahko vzamejo naselja, naredijo crop kill, toda ne morjo nam vzet poguma, ker mi smo vsi skup WEED ALL THE WAY!!!!
    Marš Armada gremo na delo ponovno!!!
    Za plan naselje,če ni žita pa kaj druga.
    Zaprežit trgovce in poslat obrambo v ww!!!

madona, zgleda je skril dele wwja pod zemljo, zdej ga bomo pa izkopal in woila!, bo kr na enkrat na 60. stopnji in spet bomo u igri

this is madness ; this is AHIL

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    284

Privzeto

Me veseli, da ne bote obupali. Drugače si pa kr mim sekal s tem postom kar se božičkov tiče. Jaz sem lahko pristranski ker sem na njihovi strani ampak mislim, da ni nič narobe, če rečem, da niste niti 10% tistega pokazali kar so božički. Imeli ste dva čuda in oba ste gladko zgubili. To, da ste imeli samo 2 je bila prednost pri obrambi... Lažje je oskrbovati dva WW-ja kot 7 recimo. Še takrat ko bi lahko vso obrambo usmerili v enega preostalega, niste tega storili. Ampak pri vas je šlo ravno takrat nekaj narobe. Če bi prišli napadi 5 minut prej ali pozneje nebi bilo take škode. Določeni ne bote nikoli priznali, da ste bili slabši ali da je bil nasprotnik premočan za vas.
    Z enim se bote sicer še trudili, da ga postavite ampak ne vem kaj bote s tem dosegli. Igra samo zmaga ampak vi že veste zakaj se vam splača na recimo 50 stopnjo pridet. Kaj sploh veste kolk sovražnih WW-jev morate sesuti, da si pridobite šanso za zmago?

lp

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Rosto
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    50

Privzeto

Hahaha

ah jaz osebno sam še čakam da server mine, prej bom pa še kakemu božičko probal vsaj kaj škode nardit (ane leeila )
    Če primerjam ta server z si1 prejšnjo rundo..ma ni primerjave. Sicer sem kot član Zin koalicije zgubil, ampak je bilo vse skupaj veliko bolje organizirano, poleg oskrbovanja wwja z vso potrebno kramo, smo dobivali tako tarče za fejke kot tudi za prave napade. Kle so pa nam rekli, naj pač napadamo ww supporte..
    uau, res fajn; sej jih ni več kot kakih 300 :
    Enostavno ni koordinacije, saj če bi se skoordiniralo kakih 20 napadov na eno tračo kot smo delali na si1, kjer so dejansko bili rezultati, čeprav nas večina ni imela kakih velikih armad...
    No to je vsaj moje zelo skromno mnenje

Privzeto

sladilo mislim da smo večinoma vse alianse ki smo proti božičkom pokazale mnogo več usklajenosti in veliko boljše sodelovanje kot bilokatera božičkova aliansa!!!

pri vas imate pač nekaj dobrih igralcev, ampak reči kar hočeš, moraš priznat da imaste ogromno tudi spečih oz brezveznih igralcev ki jih boste porabili pač za surovine in žito, za ostalo pa niso prou neč vredni.
    poleg tega se vi štejete za same izkušene igralce (bolj ali manj), nas pa se sestavlja velika večina začetnikov. poleg tega se je v celem letu tudi parkrat pokazala uporaba skript z vaše strani. pa vas ne obtožujem, le pravim da priznajte da smo veliko naredili, proti celemu serverju pa tku al drgači ni neke šanse...

z zagotovostjo pa lohk rečem da sm na tem serverju vodil alianso (nekaj časa) z NAJ NAJBOLJŠIM SODELOVANJEM.
    tisti ki so bli notr v tej aliansi gotovo lohk to potrdijo, vi ki pa ne veste kako je blo pa ne morete zanikat :P

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Gosverc
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    12

Privzeto

Citat Originalni avtor sladilo Poglej prispevek
    Me veseli, da ne bote obupali. Drugače si pa kr mim sekal s tem postom kar se božičkov tiče. Jaz sem lahko pristranski ker sem na njihovi strani ampak mislim, da ni nič narobe, če rečem, da niste niti 10% tistega pokazali kar so božički. Imeli ste dva čuda in oba ste gladko zgubili. To, da ste imeli samo 2 je bila prednost pri obrambi... Lažje je oskrbovati dva WW-ja kot 7 recimo. Še takrat ko bi lahko vso obrambo usmerili v enega preostalega, niste tega storili. Ampak pri vas je šlo ravno takrat nekaj narobe. Če bi prišli napadi 5 minut prej ali pozneje nebi bilo take škode. Določeni ne bote nikoli priznali, da ste bili slabši ali da je bil nasprotnik premočan za vas.
    Z enim se bote sicer še trudili, da ga postavite ampak ne vem kaj bote s tem dosegli. Igra samo zmaga ampak vi že veste zakaj se vam splača na recimo 50 stopnjo pridet. Kaj sploh veste kolk sovražnih WW-jev morate sesuti, da si pridobite šanso za zmago?

lp
    Veš kaj več kot 2000 katapultov je izredno težko uničit ne da bi kej škode naredili. Bunker je bil ogromen in ga niti večja skupina velecrusherjev ni prebila, tistih 2000 katasov je pa žal naredilo svoje.

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    92

Privzeto

Ne, resno a ti to sarkastično govoriš? Usklajenost, sodelovanje? Kaj so pravzaprav cilji tega? Hm, mogoče uničevanje nasprotnikovih vasi, super bunkerji? še kaj? No, če ste tako usklajeni in tako super sodelujete, zakaj pa smo potem mi zbili x metropol na 0, vi pa ne? Od tega je bilo teh super bunkerjev kolk? 1? uf, pa taka usklajenost in sodelovanje. Aja, pa super bunker ne mislim takega, ki ga prebije ena armija, tako kot ponavad.

Še kakšna usklajenost?

Privzeto

Citat Originalni avtor poti Poglej prispevek
    Ne, resno a ti to sarkastično govoriš? Usklajenost, sodelovanje? Kaj so pravzaprav cilji tega? Hm, mogoče uničevanje nasprotnikovih vasi, super bunkerji? še kaj? No, če ste tako usklajeni in tako super sodelujete, zakaj pa smo potem mi zbili x metropol na 0, vi pa ne? Od tega je bilo teh super bunkerjev kolk? 1? uf, pa taka usklajenost in sodelovanje. Aja, pa super bunker ne mislim takega, ki ga prebije ena armija, tako kot ponavad.

Še kakšna usklajenost?
    mogoče jst ne govorim le o zadnjem mesecu, temveč malo prej... med drugi pa je tku, da so naši napadi mnogo manjši pa ne zaradi tega ker ste vi boljši, temveč zatu kr ste vi večino serverja živeli lepu u miru, marsikdo je sam simsal :P pa reči da ni res če se čutiš

sploh pa naše armije ne morejo narest ne vem kej če je pa tolk nasprotnih alians, zato se pa že cel server le branimo... kar spet prinese k vam blagostanje in mir...

no sej različni pogledi na stvar, druzga ne morem rečt, sam jst se če bi bil božiček ne bi prou popolnoma neč hvalil. razlogi: -kdo ne bi naredil velikih armij če imaš izkušnje in "popoln" mir
    -upam da skrivate še kšn velik crusher, mogoče rekorden, kr časa ste meli zadosti za ga narest
    -razlog za uspeh so vodilni božičkov, ki se verjetno dobro in v živo poznajo in so zaradi tega uspeli ostati skupaj, člane pa držijo na kratkih ketnah, da uspejo obdržat use stoječe
    (zaslužijo si pa useeno pohvalo)
    -kolikor vohunov ste imeli bi mogli zmagat brez izgube ene same armije, ne pa da ste jih tolk...
    pa tudi v kolikor bi jaz bil en od vodij tako velike naveze ki ima pod sabo veliko večino serverja, bi verjetno igral brez vohunov verjetno no :P

-pa še kej bi se dobilo, sam se mi ne da več razmišljat, grem rajš kej bolj pametnega narest

sm si dns izjemoma vzel čas da pogledam ta kreganja in podobno na forumu (ne le s2, ker so drugje hujša) na srečo lohk rečem da se na s2 še ne sovražimo iz dna srca... vsaj povečini

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •