Stran 29 od 64 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 19272829303139 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 281 do 290 od 637

Tema: WW debata!

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    284

Privzeto

Citat Originalni avtor Leela Poglej prispevek
    Pozdravljen maks,

zahvaljujem se za izrecene (dokaj zgodnje) cestitke aliansi bozicki ter posameznikom.

Razumem, da si sliko o posameznih igralcih ali skupini igralcev ustvari vsak sam, vendar sem vseeno mnenja, da gre igralcem alianse Nula malce vec zaslug, kot jih jim vasa stran pripisuje.

Igralci alianse Nula so zaradi svoje pozicije ter zaveznistva z nami ze zgodaj postali nasa prva obrambna/bojna linija. Vecino povracilnih udarcev za napade, ki smo jih izvajali nad Travcami Bozicki, so kasirali Nule. Odklonitev vojaske (obramba) ter ekonomske (surovine) pomoci Nulam, ko so jo potrebovali, bi bila tako z nase strani golo hinavsko dejanje. Sam ves, da se je pod konstantnimi napadi tezje razvijat, pa so vseeno vztrajali in pokazali kar nekaj lepih napadalnih vojsk. Pravtako so izredno aktivni pri gradnji WWjev, tako s postavljanjem support vasic, trgovci, ki so redno na poti, obrambo ter odzivnostjo.

Nule ne pomagajo pri gradnji cudes Bozickom. Nule IN bozicki, gradimo WWje skupaj.
    NULE se je od samega začetka podcenjevalo in to je tudi ena velika napaka takratnega TNT in še koga. Če ne štejemo obrambnih akcij v WW-jih, se ve kdo je imel največ obrambnih točk.

Drugače pa tako kot so božički verjeli v nas NULE smo tudi mi verjeli v njih. Zaupanje in sodelovanje med aliansami je bilo izjemno.

Se pa na nek način strinjam tudi s tem, da NULE brez Božičkov nebi bile tisto kar smo z njimi. Kot je že Leela povedala, kasirali smo en kup napadov kateri bi včasih mogli leteti na Božičke. Jezo so stresali na nas, ker smo se njim zdeli šibki, Božički pa premočni in zato jih ni upal nobeden pipniti. Ko so končno spoznali, da je treba udariti tudi tam kjer preti največja nevarnost, je bilo pa že prepozno.

Leela je pa itak fenomen Ko ona vodi, so vse skrbi odveč. Vedno je bilo vse na mestu, je zelo pozorna do vseh, poštena... Kapo dol in čestitke za tako vodenje.

lp, tinx

Privzeto

Čestitke Božičkom in Nulam tudi od mene, sem bila originalna igralka računa andromeda in v tednih pred mojih odhodom je bilo kar burno in - zanimivo. Seveda, če je ena aliansa toliko močna, to naredi server dolgočasnejši za igralce izven te alianse, vendar kapo dol pred igralci, ki so imeli ta pravo taktiko, ta prave soigralce in največjo željo po zmagi.
    Vsem lep pozdrav in se vidimo na naslednji dvojki!

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Gosverc
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    12

Privzeto

Čestitke bozickom. Moram reči, da je bil tole res en zanimiv server (pa čeprav z grenkim priokusom). Še dobro da obstaja tale forum, da sem bil na tekočem z reporti. Me veseli, da sem vztrajal do konca in nisem s propadom TNTja zbrisal računa. TNT s prvotnim vodstvom je bila najboljša aliansa v kateri sem do zdaj bil, čestitke vodilni trojki!
    Bozicki prosim čimprej dokončajte Hirotovo potičko da se bo začel nov server. Pa še to: a potičko gradite tako da v modelčku mešate surovine pol jo boste pa okoli obrnili?

LP

Privzeto

Citat Originalni avtor Gosverc Poglej prispevek
    Čestitke bozickom. Moram reči, da je bil tole res en zanimiv server (pa čeprav z grenkim priokusom). Še dobro da obstaja tale forum, da sem bil na tekočem z reporti. Me veseli, da sem vztrajal do konca in nisem s propadom TNTja zbrisal računa. TNT s prvotnim vodstvom je bila najboljša aliansa v kateri sem do zdaj bil, čestitke vodilni trojki!
    Bozicki prosim čimprej dokončajte Hirotovo potičko da se bo začel nov server. Pa še to: a potičko gradite tako da v modelčku mešate surovine pol jo boste pa okoli obrnili?

LP
    A smo se začeli tnt-jevci spet zbirat?

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Gosverc
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    12

Privzeto

Lahko bi se tako reklo. Mihael II. sem še vedno po srcu TNTjevc, pa sem prišel šele na začetku 09 v ally. No bilo je dovolj, da sem spoznal ekipo. Mi je kr malo žal da nism shranu kej iz foruma ker je zdej šlo skoraj vse po dobe. Čeprav mislim da je originalni zakonik še vedno nekje...

Edit:
    Ja, je, sm ga našel.
    Nazadnje urejal Gosverc; 26-10-2009 ob 10:02.

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    284

Privzeto

Citat Originalni avtor Noregrets Poglej prispevek
    A smo se začeli tnt-jevci spet zbirat?

To bi znalo bit zanimivo, ko se resetira server Upam, da se bote zbrali in da bote malo bolj uspešni kot tokrat. Nekaj ste se verjetno naučili na svojih napakah. Vodstva TNT pa jaz nebi tako hvalil. Sem menja, da je ravno vodstvo tisto katero je krivo za razpad TNT. Dobri ste bili in veliko vas je bilo na kupu, potem ste pa 1/3 svojih naselij pustili in se odselili daleč stran. Ne vem, če je bila to uspešna taktika. Za nameček so pa še vodilni brisali račune. Neko hvale vredno vodstvo po moje tega nebi storilo. Problem je bil tudi EGO vodilnih. Ni manjkalo samohvale in petelinjenja češ kaj njim delamo.... Veliki šef TNT-ja Jimmy se je bahal kako on ropa od odpadnika oazo. Prav obseden je bil na njegovo oazo (ne vem kaj je žežel s tem dosežt). Sem že preigral nekaj traviana pa še nisem vidu tako obsedenega farmanja oaz. Zanimivo je tud to, da je mislil kako se bo to njegovo početje samo gledalo in nič postorilo

Gremo naprej, treba je pozidat do konca. Kdo bo zmagal je pa pomoje odvisno od nasprotne strani

lp

Privzeto

Citat Originalni avtor sladilo Poglej prispevek
    To bi znalo bit zanimivo, ko se resetira server Upam, da se bote zbrali in da bote malo bolj uspešni kot tokrat. Nekaj ste se verjetno naučili na svojih napakah. Vodstva TNT pa jaz nebi tako hvalil. Sem menja, da je ravno vodstvo tisto katero je krivo za razpad TNT. Dobri ste bili in veliko vas je bilo na kupu, potem ste pa 1/3 svojih naselij pustili in se odselili daleč stran. Ne vem, če je bila to uspešna taktika. Za nameček so pa še vodilni brisali račune. Neko hvale vredno vodstvo po moje tega nebi storilo. Problem je bil tudi EGO vodilnih. Ni manjkalo samohvale in petelinjenja češ kaj njim delamo.... Veliki šef TNT-ja Jimmy se je bahal kako on ropa od odpadnika oazo. Prav obseden je bil na njegovo oazo (ne vem kaj je žežel s tem dosežt). Sem že preigral nekaj traviana pa še nisem vidu tako obsedenega farmanja oaz. Zanimivo je tud to, da je mislil kako se bo to njegovo početje samo gledalo in nič postorilo

Gremo naprej, treba je pozidat do konca. Kdo bo zmagal je pa pomoje odvisno od nasprotne strani

lp
    No, ne bi jaz na dolgo o velikih Egih, ki jih tule omenjaš. Egi so bli ravno toliko veliki kot pri vaši ally ali pa kateri drugi. Zakaj smo nekateri prenehali, je stvar vsakega posameznika. Veliki šef Jimmy se ni nič več in nič manj bahal s svojimi napadi, kot se kdo drug še tule na forumu. Jimmy se je pravzaprav še malo oglašal na forumu ally, tako da res ne vem od kod tebi tile podatki. Pa pustimo.
    Odločitev o selitvi na jug je bila definitivno napačna, takrat ko smo jo sprejeli, pa se je zdela odlična. Čas in dogodki pač prinesejo svoje...............

Lep pozdrav!

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    284

Privzeto

Citat Originalni avtor Noregrets Poglej prispevek
    No, ne bi jaz na dolgo o velikih Egih, ki jih tule omenjaš. Egi so bli ravno toliko veliki kot pri vaši ally ali pa kateri drugi. Zakaj smo nekateri prenehali, je stvar vsakega posameznika. Veliki šef Jimmy se ni nič več in nič manj bahal s svojimi napadi, kot se kdo drug še tule na forumu. Jimmy se je pravzaprav še malo oglašal na forumu ally, tako da res ne vem od kod tebi tile podatki. Pa pustimo.
    Odločitev o selitvi na jug je bila definitivno napačna, takrat ko smo jo sprejeli, pa se je zdela odlična. Čas in dogodki pač prinesejo svoje...............

Lep pozdrav!

Baje je imel Jimmy celo temo na vašem forumu odprto "Jimmy vs odpadnik" Tule na forumu nisem nobenega vidu, ki bi bil tako trčen na oaze kot je bil Jimmy Glede Ega pri nekaterih vaših se pa ne moram strinjati s tabo. Imeli ste se za nekaj več. Kaj pa tole ti je kaj znano? "NULE katere imajo pod 500 populacije bomo uničili ostale bomo pa za farme imeli"

Mi smo vas spoštovali kot nasprotnike. Priznam, da ste nam zelo hude preglavice delali. Podcenjevali vas pa nismo tako kot ste vi nas.

Take stvari katere so letele na nas in so bile bolj kot ne smešne, sem si kr dobro zapomnil. Podatki so od nekoga iz vaše alianse. Nekomu pač ni bila všeč politika TNT in mi je pojamral kaj se je dogajalo
    Nazadnje urejal sladilo; 26-10-2009 ob 14:05.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice derius
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    967

Privzeto

'Hiro dobu sem stavo, niste ga prebili!! Na žalost je ta server bil zelo nezanimiv, saj je bilo 95% moči na eni strani. Na žalost pa je to ni bilo dovolj, ker jih je bilo zelo zelo strah.V slengu je tam beseda vol(se ve kaj vol nima),da so morali v svoje vrste poklicati peto kolono Pan in še par drugih. Lahka rečem, da ste bili zanimivi nasprotniki,veliko smo se naučili. ŠPORTNIKI pa niste, z medaljo v žepu iti tekmovati,je spod časti vsakemu,ki želi malo adrenalina in iti na zmago,kjer še ni vse odločeno!''

1. Ahil: Verjemi, če bi ga hoteli prebiti bunker bi ga prebili! Boš dobil dokaz o tem, nič bat

2. 95% odstotkov moči je bilo na naši strani. Sami smo za to poskrbeli! Vaše metropole niso zastonj padale, kot po tekočem traku. Organizacijo smo meli boljši, kar se pa diplomacije tiče ste imeli pa odprto pot, da sami za kaj poskrbite. Pač smo se mi bolj aganžirali in sami za to poskrbeli

3. Glede skopljenih bikov... Žal mi je...te bom na realna tla postavil. In nočem in nisem nespoštljiv do nikogar. Ti meni in naši aliansi ter zaveznikom ne moreš reči, da smo brez jajc Ustrašli se nismo nikogar! Povozili smo Vas. Prosim te že enkrat spreglej. Jajc nimamo? 2 meseca sem vas hecal, da mi lahko prevzamete naselje, kjer imam napadalno vojsko. Naselje se pa nahaja na vašem kvadrantu... Tudi enega fejka nisem pokasiral. Ta vojska vam je pa ta teden uničila eno vaših najmočnejših metropol

4. TE MEDALJE SMO SI SAMI PRISLUŽILI!

In Ahil... Mislim, da smo bili kljub veliki premoči častni igralci!

lp, lenak - Častnik

Privzeto

Citat Originalni avtor sladilo Poglej prispevek
    Baje je imel Jimmy celo temo na vašem forumu odprto "Jimmy vs odpadnik" Tule na forumu nisem nobenega vidu, ki bi bil tako trčen na oaze kot je bil Jimmy Glede Ega pri nekaterih vaših se pa ne moram strinjati s tabo. Imeli ste se za nekaj več. Kaj pa tole ti je kaj znano? "NULE katere imajo pod 500 populacije bomo uničili ostale bomo pa za farme imeli"

Mi smo vas spoštovali kot nasprotnike. Priznam, da ste nam zelo hude preglavice delali. Podcenjevali vas pa nismo tako kot ste vi nas.

Take stvari katere so letele na nas in so bile bolj kot ne smešne, sem si kr dobro zapomnil. Podatki so od nekoga iz vaše alianse. Nekomu pač ni bila všeč politika TNT in mi je pojamral kaj se je dogajalo
    WOW, Sladilo. Svoje čase sem bila kar hudo aktivna tudi na forumu alianse, pa se dejansko ne spominjam, da bi kdo take pisaril, še najmanj Jimmy. Nasprotno, Jimmy je marsikoga (tudi mene) opominjal, da treba nasprotnike v igri spoštovat. Kdorkoli iz naše ally, ki ti je dajal podatke, je kar lepo pretiraval in verjetno iz nekega lastnega interesa dolival olja na ogenj.
    O podcenjevanju ni bilo nikoli govora, zase osebno pa lahko rečem, da NUL (saj si iz ally NULA, kajne) nisem glih posebej spoštovala. Razlog je zelo preprost: začeli ste se fajtat z nami, potem pa ko smo vam začeli dobro vračat, ste prosili Big Brotherja aka Božičke za pomoč. To je sicer tudi del igre, vendar ste pokazali, da sami ne zmorete. Ko ste rabili farme so vam jih morali drugi ustvarit, vi ste samo hodili pobirat, kar se je pač dalo. To zame ni spoštovanja vredno igranje, a veš. Mi smo večino akcij speljali sami, prav gotovo vse napadalne. Pa smo tudi mi imeli kar lepo število zaveznikov.

BTW, tisti filmček na YOUTUBU o TNT-ju sem vsekakor razumela kot znak vašega velikega spoštovanja, da ne bo pomote.
    Nazadnje urejal Noregrets; 26-10-2009 ob 20:23.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •