Stran 4 od 5 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 2345 ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 44

Tema: Gesla

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice NeurOn
    Datum pridružitve
    Sep 2009
    Objav
    109

Thumbs down

Citat Originalni avtor Shenkey Poglej prispevek
    Rank tudi vara vsaj če prašaš naked city. jaz sem sim city igralec on je pa general prve stopnje pa sem pobil 1/3 več kot on. P še njegovo metro stovku

dej pejd se zjokat k mamici...tvoja metra ne bi več stala, če se jaz ne bi posvetil prioritetam, ne pa vsem igralcem, ki so mi bilo kdaj kaj zrušili...in ja, zate sem še vedno general oz generali so bili pri vas...pri nas smo bili enakopravni vodje....zdržal sem do konca in tvoja obljuba ala ''citriram'' tvoj igm meni...''naši generali so mi zagotovili, da do konca tedna ne bo kaj preveč ostalo od tebe''...hehe..tako se joka jokalca...to si ti shenkey...bmk če si pobil več kot jaz...očitno si vedno pristal na nekaj obrambe...mogoče pa tudi zaradi slabega fejkanja..oz slabega skupinskega fejkanja...ker ena na ena NEA ne zna oz ni znala....in ja še sedno sem mnenja, da vas je 3/4 simčkov...
    V8 is the great!

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    52

Privzeto

username : jeza
    password : qwe123qweasd

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Jul 2009
    Objav
    249

Privzeto

Citat Originalni avtor NeurOn Poglej prispevek
    dej pejd se zjokat k mamici...tvoja metra ne bi več stala, če se jaz ne bi posvetil prioritetam, ne pa vsem igralcem, ki so mi bilo kdaj kaj zrušili...in ja, zate sem še vedno general oz generali so bili pri vas...pri nas smo bili enakopravni vodje....zdržal sem do konca in tvoja obljuba ala ''citriram'' tvoj igm meni...''naši generali so mi zagotovili, da do konca tedna ne bo kaj preveč ostalo od tebe''...hehe..tako se joka jokalca...to si ti shenkey...bmk če si pobil več kot jaz...očitno si vedno pristal na nekaj obrambe...mogoče pa tudi zaradi slabega fejkanja..oz slabega skupinskega fejkanja...ker ena na ena NEA ne zna oz ni znala....in ja še sedno sem mnenja, da vas je 3/4 simčkov...
    Bi se ti sam posvetil, brez skrbi. Samo sem raje dal alianso pod prioriteto ter zbil natarsko vasico z načrtom.

Sicer pa če ne veš, si ti prvi napisal da bom brisal že konec tedna, tako da če pejstaš pejstaj vse. Sicer sem pa jaz samo napisal na forum alianse X če kdo hoče da ima tarčo ter organizatorju da če ima preveč napadalcev naj še tebe obrajta. Kot zgleda so opravili dobro delo saj si imel vse CKjano.

Datum pridružitve
    Sep 2009
    Objav
    109

Thumbs down

Citat Originalni avtor Shenkey Poglej prispevek
    Bi se ti sam posvetil, brez skrbi. Samo sem raje dal alianso pod prioriteto ter zbil natarsko vasico z načrtom.

Sicer pa če ne veš, si ti prvi napisal da bom brisal že konec tedna, tako da če pejstaš pejstaj vse. Sicer sem pa jaz samo napisal na forum alianse X če kdo hoče da ima tarčo ter organizatorju da če ima preveč napadalcev naj še tebe obrajta. Kot zgleda so opravili dobro delo saj si imel vse CKjano.
    LOL..LOL...LOL...ma ne bom se dajal več s teboj ...ker si dolgočasen kot pondeljek......grem raje brat kakšno knjigo ta čas..ti boš pa še vedno visel tukaj in analiziral vašo sramu vredno zmago.....in krivil vse okoli sebe, ter dokazoval kolk si pameten...
    V8 is the great!

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    52

Privzeto

Citat Originalni avtor jeza Poglej prispevek
    Bodite vsaj toliko fer in ne spreminjajte profila, ko se logirate na racune.
    Igralci smo dali gesla z namenom, da si lahko naredite primerjavo s svojimi racuni in mogoce bo nekaterim tako igra lazja.

meni osebno je nekdo spremenil profil, ter dal zbrisat heroja, ki je bil level 68

Datum pridružitve
    Sep 2009
    Objav
    109

Privzeto

Bodite vsaj toliko fer in ne spreminjajte profila, ko se logirate na racune.
    Igralci smo dali gesla z namenom, da si lahko naredite primerjavo s svojimi racuni in mogoce bo nekaterim tako igra lazja.

meni osebno je nekdo spremenil profil, ter dal zbrisat heroja, ki je bil level 68
    se strinjam 100%...nekateri pač imajo čas...meni je žal ker sem bilo kaj dajal tukaj gor...ker ljudje nimajo niti malo spoštovanja in svojo jezo stresajo na acc-je...
    V8 is the great!

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    226

Privzeto

ter dal zbrisat heroja, ki je bil level 68
    Najin je bil level 91 pa ga je dal nekdo zbrisat...

Gladiator
    Datum pridružitve
    Dec 2007
    Objav
    180

Privzeto

Ja to je pa pač riziko, ki ste ga morali vzeti v obzir, ko ste dajali ven geslo..

Gladiator
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    89

Privzeto

Sem opazil da se eni znašajo nad imeni mest, brišejo heroje opuščajo vse oaze...
    Prvič na serverju imajo moč da lahko naredijo nekaj slabega igralcu... sam fantiči, serverja je konec :

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice tilen96
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    459

Privzeto

se ti opravičujem,ker sem ti zbrisal heroja,ki je na 68 lvlu,ampak sem po pomotu kliknil x in se je zbrisal,žal mi je

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •