Stran 6 od 6 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 456
Rezultati 51 do 59 od 59

Tema: Zahvala

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    110

Privzeto

Citat Originalni avtor Razzzer Poglej prispevek
    Tile komentarji so mi najbolj všeč... V šolskih učbenikih bo pisalo kdo je zmagal si6 :
    Ne delajte iz muhe slona...
    Seveda gre v zgodovino traviana Ampak kot še ena aliansa ki je na koncu zarila nož zaveznikom in zmagala...

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice mitja199
    Datum pridružitve
    Jul 2009
    Objav
    220

Privzeto

čestitke PROphecy

Gladiator
    Datum pridružitve
    Dec 2007
    Objav
    180

Privzeto

Mene samo zanima, zakaj je dr r šel napadat NEA-in ww? Zakaj ste jim dali tako lepo zadevo, na katero se zdaj lahko izgovarjajo?

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    26

Privzeto

Citat Originalni avtor mitja199 Poglej prispevek
    čestitke PROphecy
    mitja199 mislim ,da clan nnb; pohvala tudi vam ki ste neutrudno pomagali pri okrepitvah vse od meseca februarja oz.od ustanovitve, ceprav ste bili dolgo samo tihi zavezniki(ampak z namenom), mislim da vas velja omenit oziroma bi bilo narobe ce bi vas izpustil, pohvala tudi vasemu leaderju zg9 ki je vlozil ogromno truda da ste bili to kar ste
    Lord Jamesky

Privzeto

Citat Originalni avtor Virusbuster Poglej prispevek
    Mene samo zanima, zakaj je dr r šel napadat NEA-in ww? Zakaj ste jim dali tako lepo zadevo, na katero se zdaj lahko izgovarjajo?

Pozdravljen!

Ni 100% da je bil Dr r chruser, vendar po vseh napadih sodeč naj bi bil, čeprav je bokson zatrdil nasprotno.

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=ce47952ed

Tudi če je fejkal, je to njegov problem, da je ostal brez metrople, zato ker fejka. Več o tem ti neznam povedat.

Na REMa je šlo potem še iz vsakega napada 700 metalcev sekir in iz enega naselja 10.000 metalcev sekir.

Ko sem spraševal Dr r, koliko je imel največ napadov, in če je bil chruser pa mi je pisal samo žaljivke, ki jih nebom objavljaj. (imam nick na s6: kubalcek55 )

To je vs kar vem o Dr r, kaj več vejo le PAXi, vse ostalo so drugi sklepali. (vsi ki niso PAX).

nehajte z tem gdo se bo vpisal v zgodovino... noben se nebo, ker se ne piše zgodovina, ostali bojo le spomini igralcev, ki bojo primerjali ta server z drugimi.
    jas svojega chrusha nisem poslal na nobenega, niti ga dal v skupno rabo. V soboto sem pa šel iz vseh vodstvenih kanalov, zato nsiem in nevem točno podalge ali so bili chruserji organizirani ali ne, to lahko povejo tisti ko so pa bili, zato tudi naši NEA nehajte se preprirat, ampak se raje spoznajte med sabo, ter udarite naslednji server skupaj s PRO, PAX, KSF, Skala... mešano... ne pa se prepirajte, ker neboste dosegli nič.

Hvala za igro vsem skupaj.

Lp vid!
    Nazadnje urejal kubalcek55; 16-09-2009 ob 17:42.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice matt
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    128

Privzeto

Na tem serverju sem se bolj aktivno vključil proti koncu, ko se je enka(prejšnja) zaključila in je kolegica nehala igrat . Prevzel sem oba računa; enega celo vodstvenega v eni nea alians ; in simcity igral do konca - sem med zmagovalci , vendar pa ob vseh odigranih serverjih do sedaj ni nobeden posekal prejšnje enke - tukaj pa je zmagal najboljši . lp
    Nikar ne počni danes tega kar lahko odložiš na jutri , pojutrišnjem ali celo nikoli ne opraviš.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jul 2009
    Objav
    15

Privzeto

Citat Originalni avtor matt Poglej prispevek
    tukaj pa je zmagal najboljši
    misliš najbol zahrbten

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice matt
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    128

Privzeto

Najbolj taktičen
    Nikar ne počni danes tega kar lahko odložiš na jutri , pojutrišnjem ali celo nikoli ne opraviš.

Privzeto Zahvala

Prostor v rubriki Zgodovina je omejen, zato sem moral besede zahvale, ki sem jih že spisal odrezati. Zame ste preveč pomembni, da se vam nebi zahvalil za vse, kar ste mi dali....

Da, Travian je teamska igra. Najmočnejši posameznik se sam ne more dolgo obdržati. Zato ste mi našteti igralci še posebej dragi;

Trilogy - Fractious (Klemen) res si faca, hvala za vse odgovore, ki si mi jih stresel iz rokava. Škoda, da si odnehal pred koncem…. Upam, da si sedaj OK, razbremenjen…. J.
    Martar - moja Marta.... ki mi je krajšala čas ponoči... mi pošiljala surovine, ki sem jih rabil... hvala ti! Ne boš huda, če ti rečem moja Martika!
    Brennus - najbolj časten igralec serverja... ni izdal enega podatka o KSF. Zaradi svojih načel zamenjal varno zavetje ene najmočnejših alians za prepih in točo v NF&NP in Izis - Hvala!
    Limbo - tebe bom enkrat prebutal... ker si me zvabil na ta server, zaradi katerega imava zdej probleme z ženami.... (se hecam),... hvala ti za vse lepe ure.... Žal mi je, da nisi mogel bolj graditi WWja, ki si ga tako želel... tudi ti si se raje odločil za vztrajanje ob trmastem Hambu, kot pa, da bi prešel k nasprotnikom, ki so te vabili...
    Punca1 - najzaneslivejša oseba,... Hvala za vse, kar sem imel od tebe. Ne bom našteval, je bilo toliko tega... tudi vzpodbude. Petra, s teboj kot dualko grem še en server.
    Moniq - upam, da šola ne bo več trpela.... Na naslenjem serverju te ne smem videti, pa čeprav bi te rad… hvala za vse okrepitve, ki so prišle prav, ko sem jih najbolj potreboval...
    Tox - Triarius - eden najboljših igralcev, ki jih poznam. Naj ti gre tako dobro na speedu, kot ti je šlo doslej...
    Huso - nekaj časa sem imel o tebi povsem napačno mnenje... nikoli te nebi zamenjal za koga drugega... Spominjam se zapisa s foruma Tos o tem, da se nekomu ponoči sanja, da ga napada Huso in se sprašuje ali to pomeni, da je zasvojen s travianom!!!!! JJJ!
    Jeza – “moj” računalniški frik. Sam je izdelal travian map, ko še nismo vedeli za cropfinderje. Nikoli ni pomislil, da bi svoje znanje uporabil tako kot so ga nekateri. Veliko si mi dal....
    Roargre, ta ki mi je prvi zbil metro... Prvi, na vseh serverjih... nisem jezen nate... povabim te na pivo, bova še naprej kramljala kot takrat.... J
    Bokson, tudi ti si mi OK. Vidim, da si pošten in da držiš besedo, čeprav jo je težko dobiti. Sem se res parkrat počutil kot dentist....je blo skoraj potrebno puljenje . Ta odlika včasih povzroča lastniku velike probleme... vendar pa se zato lahko brez problema zazreš vase... kar je nekaterim verjetno teže. Morda kdaj skupaj zaigrava…
    Izida, Moja šefica, na dopustu . Hvala ti za tvojo veliko pomoč, še več izmenjanih besed, tudi slick preko MSN,... Dokončaj že faks in pazi na svoje zdravje punca!!!!
    King Malnar – zame tudi Levjesrčni – ko so te PRO najbolj rušli, ti CKjali kup naselij, si sam razmišljal, da boš bolj v notranjosti naredil še kakšno support naselje iz katerega boš z obrambo pomagal drugim v aliansi, ker so tud oni pod napadi... moj priklon.
    2good4u - naš nesojeni graditelj WW. WW ti je padel v roke, pa nisi bil prav nič pripravljen nanj (veš, saj praktično ni bil nihče od nas). To je hudo breme, ki ga je težko nositi tudi v dosti bolj močnih aliansah. Kljub vsemu si se dobro držal.
    SSO - Great German fighter from Koeln. I wish you to be with us next time…. Do not hesitate to call me Gangsta!
    Smrk – nisva imela prav veliko stikov, a Martini prijatelji so moji prijatelji. Vse najbolje ti želim….
    Celi, hvala ti za vso tvojo vzpodbudo, pomoč, zaščito.... brez tebe bi se moja zgodba končala veliko prej… Hvala!
    Cleaner, zapisan na koncu, a nikakor ne zadnji; vsi žolčni posti, ki so na forumu napisani na tvoj račun me samo veselijo. Tvoj intelekt nadvlada vse in potem lahko samo še svinjajo... tozadevno mislim, da sva si precej podobna, samo da si ti mojster, jaz pa nek intermediate...

Vsakemu sem namenil le kratko pasico, pa bi lahko povedal strani, toliko je vsega...
    Hvala tudi vsem drugim, s katerimi smo si delili lepe in tudi hude čase….

Upam, da se še kej kontamo.

Veliko sreče v RL in pa užitkov pri igranju traviana, če ga še boste…

Lp Hambo – superMišek

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •