Stran 4 od 6 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 23456 ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 59

Tema: Zahvala

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jul 2009
    Objav
    15

Privzeto

Citat Originalni avtor Shenkey Poglej prispevek
    haha prepričani ste bili v zmago? Torej ste vedeli za Phateticov crush kam je letel in kdaj bo priletel, nehaj se sprenevedati.

Lolika: Seveda bi pax zmagal ko je pa Nei ostalo po koncu več crushov kot ste jih kdajkoli imeli.

nekateri smo optimisti

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Witch
    Datum pridružitve
    Nov 2008
    Objav
    442

Privzeto

NEA bi pomoje v vsakem primeru zmagala, izbirali so samo na kaksen nacin bodo to storili. SimcityTM (gospodje "radi bi samo u miru odigrali do konca") bi zbili PAX v vsakem primeru. Zal so izbrali Hepov manever.

lp,
    Q

Gladiator
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    89

Privzeto

Ja no to je kot kolesar ki celo etapo vozi v zaveterju in ko pride do cilja, kdo zmaga?:

Gladiator
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    99

Privzeto

Citat Originalni avtor Witch Poglej prispevek
    NEA bi pomoje v vsakem primeru zmagala, izbirali so samo na kaksen nacin bodo to storili. SimcityTM (gospodje "radi bi samo u miru odigrali do konca") bi zbili PAX v vsakem primeru. Zal so izbrali Hepov manever.

lp,
    Q

Prosim ne govor, ker ne poznaš situacije. Sploh si ne morš predstavljat, kaj bi se zgodil, če bi še ostal mal časa. Neveš koliko crushov na žalost ni uspelo prit na cilj.

Lp (stayer)

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice jek
    Datum pridružitve
    May 2007
    Objav
    657

Privzeto

mimgrede: kdo ve kok velik je bil crusher od wizza, ko je bil poslan? ko mi je nazadnje pokazal račun je blo že 340k, če se prov spomnem. škoda da ni prspel na cilj :s

Privzeto

Draga lolika,dragi PRO, pač vsi!

Star sem 15 let in 15 dni ! (1 septembra imm b-day), in mi take stvari kot grejo vam po glavi ne pridejo na misel.

lolika, če bi Tija DOVOLILA, ti 1000 PAXov pa še 100 PRP-jev nebi pomagalo OK... zato se zahvali Tiji da se lahko šopiriš na tem forumu, ker ti je ona spravla RIT do konca serverja, tunku sem pa že svoje že povedal. Vsaj ne zmerjaj, in povej to Tiji v obraz če ji upaš, ne pa da tako hinaviš. javi se pri meni, če mi imaš kaj za povedat, tunek se je, in z njim sem razčistil sedaj se štekava bom se še mogu z teboj.

Vsi PRO vodje:
    Če LAHKO OD TUKAJ GDO REČE "bili so izdani" so to PAX, vi PRO, pa tukaj najbolj komentirate stvari ki se VAS NE TIČE!

zakaj se prepriate, prepriamo tukaj hudiča?... konec severja je, mogli bi skupaj potegnit in iz s6 se pobrati najboljši igralci in vodje ter narest na enem drugem serverju alajnso, ne pa da se bo brezvezno klanje nadaljevalo, in z tem bo vsak server še bol noobski. S4 je bila noobska, pa je bila legenda proti tej .

pa da odgovorim na svoje vprašanje:
    Kregamo se zato, ker hoče vsak očitit svojo čast, ker je negdo jezen da je izgubil, ker negdo nekomu ne privošči zmage, oz mu jo. Krega se zato ker se tukaj glavni vodje prepirajo, namesto da bi šli analizirat svoje vodenje, da bo naslednjič bolje in pustili malo prostora še ostalim da povejo svoje mnenje.

VSI smo ljudje, le da jih vsaka stran drugače "fopa"!
    nehajte z bedarijami!
    Lp vid!

Začetnik
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    3

Privzeto

Citat Originalni avtor Shenkey Poglej prispevek
    haha prepričani ste bili v zmago? Torej ste vedeli za Phateticov crush kam je letel in kdaj bo priletel, nehaj se sprenevedati.

Lolika: Seveda bi pax zmagal ko je pa Nei ostalo po koncu več crushov kot ste jih kdajkoli imeli.

pa daj bodi tiho reees ogromno crushov ni prišlo na cilj tudi moj ne ki je štel 83k sekir 30k tevtonskih vitezev žal samo 3,5k katk ( ker sem zadnjo noč pozabil in jih izgubil 2,2 k)
    škoda tudi alesinega crusha ker ga je pro ( uničil takrat je blo že velik in bi za malo zaostal za wizo( nevem kak se napiše se opravičujem))

no upam da nisn kaj zajebu

drugače sem član nea in verjetno je biu to res nož v hrbet.... ampak kaj za vraga je nardil dr r ....
    ko je blo vodstvo pod pritiskom ( vsak naredi napako ko je nervozen in ko mu 5 ljudi nekaj teži....)
    zajebal smo pr številu ww-jev 2 bi bila popolnoma dovolj....
    drugače pa bi pričakoval veliko podatkov ( predvsem v poteku serverja ker nevem zka smo lepega dne mel zavezništvo) no se to je blo kr vredi...
    amm nevem če še kirga kaj zanima bom jutr še probu kaj odgovorit....
    pa itak vem premalo d abi s epametnega delau

zmagal smo pa se počutim poraženega

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Phenom
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    80

Privzeto

Citat Originalni avtor kubalcek55 Poglej prispevek
    Draga lolika,dragi PRO, pač vsi!

Star sem 15 let in 15 dni ! (1 septembra imm b-day), in mi take stvari kot grejo vam po glavi ne pridejo na misel.

lolika, če bi Tija DOVOLILA, ti 1000 PAXov pa še 100 PRP-jev nebi pomagalo OK... zato se zahvali Tiji da se lahko šopiriš na tem forumu, ker ti je ona spravla RIT do konca serverja, tunku sem pa že svoje že povedal. Vsaj ne zmerjaj, in povej to Tiji v obraz če ji upaš, ne pa da tako hinaviš. javi se pri meni, če mi imaš kaj za povedat, tunek se je, in z njim sem razčistil sedaj se štekava bom se še mogu z teboj.

Vsi PRO vodje:
    Če LAHKO OD TUKAJ GDO REČE "bili so izdani" so to PAX, vi PRO, pa tukaj najbolj komentirate stvari ki se VAS NE TIČE!

zakaj se prepriate, prepriamo tukaj hudiča?... konec severja je, mogli bi skupaj potegnit in iz s6 se pobrati najboljši igralci in vodje ter narest na enem drugem serverju alajnso, ne pa da se bo brezvezno klanje nadaljevalo, in z tem bo vsak server še bol noobski. S4 je bila noobska, pa je bila legenda proti tej .

pa da odgovorim na svoje vprašanje:
    Kregamo se zato, ker hoče vsak očitit svojo čast, ker je negdo jezen da je izgubil, ker negdo nekomu ne privošči zmage, oz mu jo. Krega se zato ker se tukaj glavni vodje prepirajo, namesto da bi šli analizirat svoje vodenje, da bo naslednjič bolje in pustili malo prostora še ostalim da povejo svoje mnenje.

VSI smo ljudje, le da jih vsaka stran drugače "fopa"!
    nehajte z bedarijami!
    Lp vid!
    Dragi moj kubalcek...malce se motis. Dejstvo je da je sveta trojica imela zmago v rokah. Vprasanje je bilo kdo bo komu zupal in NEA je tukaj izpadla zelo skepticna do velikega zaveznika PAX, ki je mimogrede za vas naredil najvec. Moji pogovori z boksonom so zapisani in lahko ti samo povem da mi je se toliko kot sem se mucil ga pridobit na svojo stran, obljubil samo tihi pakt v neumesavanju pri gradnji WWja... za zaveznistvo pa ni bil, ker je rekel da njegova beseda daje besedo in s tem ne bo izdal zaveznistva.

Dejstvo je da je PROphecy raje videl zmagovalca z krvavimi meci kot zmagovalca, ki je zgradil sam Dubaj!

Ko bos imel kilometrino v strateskih (vojaskih) igrah bos razumel.

Lp, Mare

Privzeto

Hvala za nasvet Phenom ga bom razumel. Ampak imam nabrane dovolj kilometrine, žal je serverja konec da ti tega nemorem dokazat, mogoče le nisem kos slovenskim serverjem, kjer ne gre brez hinavljenja, in še česa... Znanja pa se ne pokaže razen redkih izjem... phenom nisi mi dokazal še nič pametnega zakar bi dokazovalo da si si nabral kilometrine že ti, kakor tudi jas nisem dokazal ... sedaj pa prosim pusti da še gdo drug kaj pove.

Hvala da si povedal tudi to, za ta tihi pakt nisme vedel

Lp vid!

Privzeto

lolypop bodi raje tiho kot pa da govoriš bedarije.
    Dr r sm sesu metroplo ker so prepozno povedali da ni chruser, žal, zakaj je fejkal NEA WW?, zato smo bili skoraj 100% da se je začelo gdo bo zmagal, PAX NEA ali KSF...

Če se ti počutiš poraženega se res lahko, ker dvomim da kljub 4 WW-jem si kam redno pošiljal enote in surovine, pa se ne izgovarjaj, da je bila to strateška napaka, ampak so bili 4 WW-ji strateška prednost, preveč bereš SLOVENSKE javne forume .

Hvala za igro vsem skupaj, če mi ima gdo kaj za povedat, še moj acc obstaja:
    kubalcek55

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •