Stran 2 od 6 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 1234 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 59

Tema: Zahvala

Gladiator
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    132

Privzeto

Citat Originalni avtor SpiD3r Poglej prispevek
    haha ... to pa je egoisticna izjava!!! upam d mu niso podrli kake hiske?
    BTW pomembna je zmaga ne pa suporti? ali imas drugacno mnenje?

Phatetic team!
    Ja, ampak problem je če ti rušijo člani iz lastne alianse...to je razlika, ne?

Ni ti ratalo postati simček serverja...žal.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    12

Privzeto

Citat Originalni avtor aftershave Poglej prispevek
    Ni ti ratalo postati simček serverja...žal.
    prvih 20 napadalcev smo usi sim city .... hehe nej si usak 2x prebere tvojo izjavo da se bo dobr nasmejal

PS to je moj zadnji post ker mi je skoda izgubljati casa za tako bolane izjave

Smile

kot sem zapisal v drugi temi bi še tule podrobneje razložil zgodbo okolo dr d-ja

Citat Originalni avtor Robi Robi Poglej prispevek
    v težkih trenutkih, ko smo se v NEA odločali ali zaupati PAXu in izpustit zadnjo priložnost za rušenje njihovega WWja se je na naš WW pojavil napad igralca dr r, ki je najbolje rangirani igralec alianse PAX

ko smo v teh zadnjih trenutkih opazovali tega igralca smo ugotovili, da ima le 24 tisoč napadalnih točk in skoraj nobene obrambne točke

kdo je ta igralec, kje je bil zadnje leto in predvsem ali je zgradil ogromen crusher, ki sedaj leti na naš WW?

PAX je naši šefici garantiral, da dr r ni crusher. šefica mu je verjela ostali pa malo manj. žal nam PAX ni omogočil vpogleda v račun preko sittanja zato je usoda o zmagi stala na besedah vodje PAXa

ali je bil dr r pravi rušilec ali ne, ne bomo izvedeli. kubalcek je žrtvoval svoj rušilec in dr r-jevo metropolo porušil na 0, predno je dr r prišel do našega WWja. kot vidite je dr r nabral 43 tisoč obrambnih točk, kdo ga je branil še ne vemo

dejstvo je, da je bil rušilec PAXa prvi na poti na naš WW
    in živčna vojna v tiste pol ure je za posledico imela zaključek kot smu mu danes priča. lahko vam je všeč, lahko vam ni. veliko posameznikov je reagiralo napačno. bodimo fer do poštenih igralcev in praznujmo skupno zmago, ki je niso mogli uničiti grabežljivi posamezniki!

upam da bo kubalcek na vse to dodal še kakšen report

- robi

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    110

Privzeto

@Robi Robi: Tudi vaši so zagotovili da napadi na nas niso crusherji... Toliko o vaši poštenosti in zaupanju... Če bi vas bilo kaj v hlačah bi to priznali... Ne vidim pa razloga zakaj bi vas mi resnično napadali če pa je naš WW vodil in bi bil zgrajen 3h in mislim da 30min pred vašim??? Tukaj vaša logika malo peša... Več o tem v drugi temi...

Privzeto

žal mi je Dejan, ampak naš WW bi bil brez vmešavanja zgrajen nekaj ur prej

naj te opomnim, REM je stopnjo 98 dosegel malo pred 15:00, roargre pa okoli 20:00 isti dan

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Phenom
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    80

Privzeto

Da razlozim...

Vedeli smo, da bo sveta trojica zmagala ne glede na kaj...zato smo zadnji crusher poslali na REMov WW cisto iz preprostega razloga...Privoscili smo zmago PAXu! In tukaj se je videlo kako ste si vi med sabo privoscili zmago oz kako sedaj NEA "deli" zmago. V vsakem primeru ste imeli zmago (PAX, NEA, KSF) vendar tukaj se je pokazalo kdo je bolj egoist in kdo je posten. PAX zal mi je za vas, ker ste v tej igri pokazali najvec.

Privzeto

PRO je imel dovolj crusherjev za vse NEA WWje

upali ste, da boste v zmedi lahko iztržili zmago, kar je prav in je lastnost vsake alianse. ni pa potrebe sedaj spreminjat zgodovine in razlagat, da ste igrali za PAX.

nenazadnje, če je PRO res igral za PAX, potem je tu vprašljivost iskrenosti alianse PAX v tem zavezništvu.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    110

Privzeto

žal mi je Dejan, ampak naš WW bi bil brez vmešavanja zgrajen nekaj ur prej

naj te opomnim, REM je stopnjo 98 dosegel malo pred 15:00, roargre pa okoli 20:00 isti dan
    Vendar se vmešavali nismo MI, v naš WW pa ste se vmešali VI.

Privzeto

dr r je igralec PAX in je bil na poti proti našemu WWju, predno je štartal katerikoli naš crusher proti PAX

napad dr r-ja je, kot sem že zgoraj omenil, povzročil živčnost med člani NEA in posledica tega so omenjeni napadi
    ponavljam: ko smo izvedeli, da je dr r na poti, smo imeli le 1 uro časa, da pošljemo na PAX crusher, ki bi še ujel vaš WW pred lvl 100, torej smo bili pod velikim pritiskom in vse skupaj je izgledalo kot zelo dobro izpeljana akcija PAX

ker smo dr r-ja medtem uničili, je edin dokaz, da to ni bil pravi crusher PAXa na NEA le beseda vodstva PAX

žel se tule že ponavljam, prosim preberi si kaj sem napisal že prvič in vprašaj, če kakšen del potrebuje obrazložitev
    Nazadnje urejal Robi Robi; 15-09-2009 ob 16:35.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    110

Privzeto

dr r je igralec PAX in je bil na poti proti našemu WWju, predno je štartal katerikoli naš crusher proti PAX

napad dr r-ja je, kot sem že zgoraj omenil, povzročil živčnost med člani NEA in posledica tega so omenjeni napadi

ker smo dr r-ja medtem uničili, je edin dokaz, da to ni bil pravi crusher PAXa na NEA le beseda vodstva PAX

žel se tule že ponavljam, prosim preberi si kaj sem napisal že prvič in vprašaj, če kakšen del potrebuje obrazložitev
    Če vklopiš še drugi procent možganov potem boš prišel do spoznanja, da če bi dr r res poslal crush na vas potem bi ga verjetno PaX branil? Kaj se ti zdi? Obrambe je bilo takrat doma še dovolj da bi se naredilo bunker pri njem...

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •