Stran 90 od 113 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 40808889909192100 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 891 do 900 od 1124

Tema: !! Iščem / Ponujam se za soigralca ali sitterja - za tuje strežnike !!

Privzeto fix

Iščem soigralca za finski speed, igralca z izkušnjami ki bi bil aktiven v nočnem času(do 2) in dopoldan. Trenutno smo top 20 na serverju drugič zapored top 7 roparji smo tevtoni in mamo dve naselji. Server sicer traja dobre štiri dni ampak za naprej bi potrebovali resne izkušene in aktivne igralce. Pišite me na skype: jankovic241

lp

Privzeto

Pozdrav! Iščem soigralca za latvijski classic server. Račun je top 40, vojska je predvsem obrambna, iščem pa nekoga z zagonom za izdelavo napadalne vojske in posledično tudi farmanje. Vaša starost me ne zanima, iščem predvsem nekoga, ki ve kaj počne, ker nimam časa učit čiste newbije kak se špila. Račun je v dobri aliansi in ima tudi nekaj golda. Osnovno znanje angleščine je zaželjeno. Kontaktiraj me preko PM.
    Lp

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Nov 2011
    Objav
    18

Privzeto

Išče se še en soigralec na Ameriškem serverju us3! Acc je top 20 v populaciji, top 5 v napadanju in top 3 v ropanju! Vojske je malo morje! Surovin tudi! In dobrih farm tudi ne manjka torej če misliš da si pravi za nas, mi napiši ZS. Aja dobro bi bilo, da sem pa tja kupiš tudi kak goldek torej kontaktirajte me na ZS, skype drevesni.lupinar123 ali gmail - cuksova@gmail.com!
    Nazadnje urejal RigniC; 04-04-2012 ob 15:46.

Privzeto

Iščem soigralca za fix..
    Acc registriran včerej. Danes že izdelujem gorjače. Gold je. Bi pa blo fajn če bi bil kaki dual ki bi lahko igral dopoldanski čas, ali pa ponoči.. (samo ponoči itaq ni velik folka k igra)
    Lahko tudi popoldanski čas ampak zaželjeno je >dopoldanski ,nočni<
    lp baksuz
    ex.M3ntal v2 (3x)
    ex.Optimisti (3x)
    ex.International (s2)
    ex.MySpace (3x)

Privzeto

Hi
    We are looking for dual on upcoming speed server (Croatian - server start 27.04.2012.)
    You must be experienced and active.
    Tribe: probably Teutons
    If you are interested send to us PM or contact us on e-mail mali.klokan@net.hr

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice jazsemkdorko
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Išče se soigralec za com6. +18 razen prepričjive izjeme. račun je rimljanski z vsemu ugodnostmi golda. ally je trenutno top4 in še raste. izkušnje z rimljani obvezne poznavanje T4 verzije tudi-angleški jezik tudi. več na zs.

Privzeto

Citat Originalni avtor backoncrack Poglej prispevek
    Pozdrav! Iščem soigralca za latvijski classic server. Račun je top 40, vojska je predvsem obrambna, iščem pa nekoga z zagonom za izdelavo napadalne vojske in posledično tudi farmanje. Vaša starost me ne zanima, iščem predvsem nekoga, ki ve kaj počne, ker nimam časa učit čiste newbije kak se špila. Račun je v dobri aliansi in ima tudi nekaj golda. Osnovno znanje angleščine je zaželjeno. Kontaktiraj me preko PM.
    Lp
    Ta ponudba še kar velja, račun je trenutno top 20 in ima dovolj napadalne vojske. Pleme so galci.

Privzeto

Moj račun je 7 na lestvici z medaljo za plezalca, obeta pa se mi še medalja za roparja in trakec za napadalca. Smo v 1. ally na lestvici in z eno največjih vojsk na serverju. Pa vendar me ekipa zapušča. Iščem torej nekaj pro soigralcov ki bi znali zapolniti ogromne luknje v pokritosti računa. Pišejo mi naj tisti z izkušnjami in časom. Skype je obvezen, račun pa se igra brez golda.

lp

p.s:Serverja zavestno nisem navedel

Začetnik
    Datum pridružitve
    Apr 2012
    Objav
    2

Privzeto

Iščem soigralca/e za ts2.travian.com, ki se je pričel v ponedeljek. Pleme so teutoni. Iščem nekoga, ki ima izkušnje s tevtoni,je veliko aktiven. Zelo zaželjeno je, da lahko igra tudi dopoldne. Račun bo v top 10 roparjev, če dobim igralce, ki bodo pokrili več časa. Ponudbe na PM

Začetnik
    Datum pridružitve
    May 2012
    Objav
    2

Privzeto

iscem soigralce za:
    - zax:
    - igras dopoldan/ponoci
    - agresivno usmerjen
    - golda ni treba kupovati

acc:
    - zax:
    - rimljan
    - pop: 620
    - vojska okoli 600 rimljan
    Rang:120
    Nazadnje urejal alexy; 27-05-2012 ob 11:53.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •