Stran 104 od 113 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 45494102103104105106 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1,031 do 1,040 od 1124

Tema: !! Iščem / Ponujam se za soigralca ali sitterja - za tuje strežnike !!

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Juremisko
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    269

Privzeto

Že 100 let nisem igrau traviana pa mam zdej res cajta velik da mal igram, no uglavnem izpred nekej let mi je ostal okol 1000golda na nekem com serverju in če kdo tam igra zares in išče kakega soigralca potem se mu lahko prdružim in pomagam z goldom...

Lp

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Dec 2013
    Objav
    30

Privzeto

Iščem en račun ali na com,uk ali si strežniku za klikat. Pleme in naravnanost ni važna. ZS

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice PublicEnemy
    Datum pridružitve
    Jul 2009
    Objav
    391

Privzeto

Zdravo!

Iščem soigralca ki bi mi pomagal klikat na računu. Igram na Balkan serverju- travian turnir.
    Račun je galec, rang se vrti okrog 800, 3 naselja, večinoma deff vojska.
    Važno je da si aktiven, vseeno kdaj igraš. Gold po želji.

Zainteresirani pišite na ZS.

Še vedno iščem soigralca, vseeno kdaj igraš. Pomembno je da si aktiven. Rang se vrti okrog 600, 3 naselja.

Lp
    Nazadnje urejal FA Vencheslav; 24-05-2014 ob 20:50.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Jooks
    Datum pridružitve
    Jul 2013
    Objav
    306

Privzeto

20.06.2014 se začne usx. Ponujam se za defferja resnemu off igralcu, pod pogojem, da se off igralec registrira preko mojega referenčnega linka.

ZS

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice TurTle
    Datum pridružitve
    Dec 2010
    Objav
    119

Privzeto

Išče se soigralec za prihajajoči inx server. http://tx3.travian.in/
    Igralo se bo off tevtone ali galce, gold zaželjen ni pa nujen, za vse se zmenimo kasneje preko skypa
    Pišite na zs ali skype

Lp, T

EDIT: server se začne ta petek 20.6
    Nazadnje urejal TurTle; 16-06-2014 ob 18:49.

Datum pridružitve
    Jul 2013
    Objav
    306

Privzeto

Išče se nočni igralec.

Igrati moraš od 23.00 vsaj do 03.00 zjutraj.
    Račun je na usx, galec, delal pa se bo hammer ali off ali deff se še nisem odločil.
    1x250 golda je zaželjenega ni pa nujno.
    Zaenkrat se daje rezidenca na 9 ampak drugo naselje bo zelo daleč od oči.

Rabim le zaupanja vrednega človeka, ki že ima nekaj crushov za sabo in ki ima vsaj neke vrste dokaz, da lahko računam nanj.

Ker sem se v preteklosti že velikokrat opekel z duali prek foruma, sem zelo nenaklonjem slovencem. Dam še eno šanso preden izgubim vso upanje. Ker je temu tako, bom previden pri izbiri(če bo). Če pa se bo javil en sam igralec in mu nebom zaupal bom raje igral sam.

Javite se samo človeška bitja, ki še verjamejo v dobroto v ljudeh.

Pošljite ZS z kratkim opisom(kdaj lahko igrate, kje ste igrali, na koga se lahko obrnem za informacije o vas(najdem tudi brez vaše pomoči) in če ste pripravljeni dati nekaj malega golda, če/ko bo potrebno). Ne pozabite na vaš skype!

Če boste videli, da sem prebral sporočilo pa vas nisem še dodal potrpite malo.

Lep pozdrav

Gladiator
    Datum pridružitve
    Apr 2014
    Objav
    63

Privzeto

Išče se igralec

Igraš kadar želiš
    Pogoj Gold 600 Na mesc
    kolonisti so nared iscem crop

Off racun
    kontakt
    skype-dobis na zasebcu
    Izkušnje nemaram igralcev k nimajo pojma moraš biti poslušen(kar rečem to naredišoz oratno ce ves vec kot jaz te jst poslusam)

ITD.

LP
    Seferović

Privzeto

Iščem igralca za czx ki se je začel danes.
    Acc je off tevton.
    Že kar nekaj vojske, se farma oaze
    Imej nekaj izkušenj z farmanjem, pa če bi se dalo 1x na mesec kupit vsaj 10 evrov golda.

Skype nejc.dreisinger
    Six - RandomName

Datum pridružitve
    Jul 2013
    Objav
    306

Privzeto

Če ima kdo čas klikat ponoči(00.00-04.00)galski crush na ca. (400,400),ter lahko prispeva vsaj 1x250 golda. Naj se mi javi na ZS.

Nekaj o računu:

Galec
    2. vas 4-5-3-6
    3. vas bo 15c+100% oaze
    Gradil se bo crusher iz mečevalcev in TTjev, če bo potrebno tudi hediji.
    Lokacija je osamljena(lol)
    Trenutno vojske še ni, prva vas je izključno za fešte.
    Rank je slab, ker ne gradim nič v prvi vasi, v drugi pa se dajejo surovinska polja počasi na 5.
    Alianse nimam in je ne rabim, se pa dogovarjam za sodelovanje pri artih in WWjih z trenutno 4. ali 5. alianso.

Cilj računa je, da se naklika čimveč offa, ne računam pa na neki mega crusher, ker ni zadosti golda in ne ropa se. Za napade ni treba skrbeti, ker bodo prihajali dolgo časa.

Če vas zanima mi pišite ZS.

Pa lep pozdrav!
    Nazadnje urejal Jooks; 28-06-2014 ob 14:37.

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Jun 2010
    Objav
    257

Privzeto

Iščem soigralca za kvalifikacijiski turnir za tournament Server je malo čez polovico, hitrost je x2. Pleme so galci, račun ima 12 naselij, okoli 10k populacije in okoli 35k vojske, večina je defenzivne Iščem igralca, ki ima voljo do klikanja, pozitivna energija in je lahko veliko časa na računu ne zahtevam da kupuje gold, ne zahtevam da je online ponoči, zahtevam samo, da je priden Zaželjeni ste vsi, tudi če mi bo pisal kakšen 15 letnik, ki ma zajle počitnice in ma ogromno časa, če se bo hotel učiti mu z veseljem pomagam, bova imela oba korist Imajo pa seveda prednost izkušenejši igralci AJA, klika se zgolj za zabavo, to je le kvalifikacijski turnir zares se bo šlo na turnirju Pišite mi na skype: kopkop1191 ali pa magar kr tu

En Lep eee Večer

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •