Stran 2 od 36 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 123412 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 360

Tema: [si1] MH opozorila

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice pipika1987
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    358

Privzeto

Citat Originalni avtor Matej Poglej prispevek
    Multihunter vam je podal primer glede zlorabe funkcije Uporaba istega računalnika. Tole velja še posebej za naše izkušenejše igralce, ki imajo dodanih več računov pod uporabo istega računalnika z namenom "parkiranja" vojske v drugem računu, da ne govorimo o posedovanju več računov. V primeru, da vas zalotimo pri takšnem dejanju se lahko nadejate le trajnega zaklepa računa ali pa takojšen izbris, brez milosti. Seveda pa prepuščam glede dovoljenega števila uporabnikov na istem računalniku (funkcija uporabe istega računalnika) samemu mh-ju.

torej imata fant in punca, ki živita skupaj vsak svoj račun. in ker je fant bolj off usmerjen pač dela cruserja in mu po tvoje punca (ki je def usmerjena in ima dovolj cropa na uro) ne sme garažirat pomagat? a ni potem to že rahla diskriminacija?
    Prvi s1: RIP!FUN!
    Drugi s1: ReBorn ( http://www.shrani.si/f/41/12G/1hr9HbSP/aa.png)
    Tretji s1: STB (http://travian-reports.net/si/report/101851f3ce4)
    Prvi s4: Pew Pew (original BRAVO)
    Drugi s3: NwO ( http://www.youtube.com/watch?v=4D_ACRZKDYk)

Community Manager Avatar uporabnika/uporabnice CM Matej
    Datum pridružitve
    May 2007
    Objav
    376

Privzeto

Citat Originalni avtor pipika1987 Poglej prispevek
    torej imata fant in punca, ki živita skupaj vsak svoj račun. in ker je fant bolj off usmerjen pač dela cruserja in mu po tvoje punca (ki je def usmerjena in ima dovolj cropa na uro) ne sme garažirat pomagat? a ni potem to že rahla diskriminacija?
    Jaz ne vidim v tem nobene diskriminacije. Če je "punca" defenzivno usmerjena mu lahko pomaga obrambno in bo s tem zito porabljeno, nikakor pa racun uporabljen kot "parking plac" za njegovo vojsko. Glede transferjev žita je pa tudi zapisano v pravilih. Poznamo vse trike glede obrambnih namer
    Imate vprašanje? Odgovor lahko najdete tukaj: Travian: Legends Answers

Moderatorji svoje delo opravljajo prostovoljno, zato niso dosegljivi 24 ur na dan.

Privzeto

ja ma kaj tolk res martretirate MH-ja sej kaj ne znate brat pravil ! sam mam pa eno majhceno pripombo jaz igram na s1 in sevedac sem dober in igramo fair play in seveda so usi top 10 igralci 1000krat naa dan pregledani ampak nevem zakaj ste vi MH začeli pisarit kolk smo aktivni?? in potli da pričajkuje hiterr odgovor drugače bo moi ACC zaklenjen! tega jaz res ne razumem prosim pojasnilo! sej bi tudi na acc-ju to napisal MH-ju sam potli bi mi še acc zaprli zaradi tega da se kao sz mh-jem kregam! in kaj če si top 10 igralec si že skriptar? jaz tega nič ne razumem prosim pojasnilo havala

lp

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice cdr90
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    336

Privzeto

Citat Originalni avtor MHsi1 Poglej prispevek
    mislim, da je moje sporočilo dovolj jasno napisano, da se ve o čem govori in vsekakor ne o tem , kar ti navajaš.

Res ni navedena omejitev uporabnikov istega računalnika, ampak

Jaz toleriram eno navedbo, ker meni tako paše in s tem se boste morali pač sprijaznit

P.S.

Še marsikaj ni napisano v pravilih

LP

no upam da se nebo marsikateri mladenič ki nima za pc zato podal v ilegalo , da bo lahko igral na svojem pc travian in da nebo vsako minuto prezivel v strahu da bodo njega in mlajšega bratca in sestrico ki igrajo vsak svoj acc na si1 blockali ker je dovoljeno samo ...
    "TOLERIRAM SAMO ENO NAVEDBO UPORABE ISTEGA RAČUNALNIKA "

ko sm zacel na si2 pred leti sm po kakem mecesu imel 11 acc 4 sm se dodatno ustvaril ostale pa sm podedoval, BVZ raje igrajte 1 acc boste vidl da je bolš

tisti top playerji ko garazirajo vojsko pa jih je vecina tak izkusenih da se izogne varnostnem sistemu, katerega pa dobite pa je tak neu+men

glede tega "Še marsikaj ni napisano v pravilih " dodam ...

še marsikaj nemorete in ni prepovedano ;D

Citat Originalni avtor thewayout Poglej prispevek
    ja ma kaj tolk res martretirate MH-ja sej kaj ne znate brat pravil ! sam mam pa eno majhceno pripombo jaz igram na s1 in sevedac sem dober in igramo fair play in seveda so usi top 10 igralci 1000krat naa dan pregledani ampak nevem zakaj ste vi MH začeli pisarit kolk smo aktivni?? in potli da pričajkuje hiterr odgovor drugače bo moi ACC zaklenjen! tega jaz res ne razumem prosim pojasnilo! sej bi tudi na acc-ju to napisal MH-ju sam potli bi mi še acc zaprli zaradi tega da se kao sz mh-jem kregam! in kaj če si top 10 igralec si že skriptar? jaz tega nič ne razumem prosim pojasnilo havala

lp
    MH preverja če imate TM ker TM so sposobni dokaj samostojnega farmanja in so spodbni brat IGM
    skripte so samo farmale IGM pa niso brale in jaz sm veckrat ponoč preverjal tiste z modro lučko "online kao" v ally pa jim pisal IGM če niso odgvoril (igm ni bil prebran)al pa če so zjutraj sele odpisal sm vedel da majo skripte

TM pa prebere igm sam odpise ne

pač vsaj tako je bilo včasih pred kakim 6 mesci
    sedaj lahko ze obstajajo skripte ki avtomatsko replejajo IGM multihunterju recimo" uf tudi ti se ne bediš nas preverjaš kaj ? brb grem na čik in jest " zato upam da MH preverjajo tako da pošlejo IGmM : zivjo preverjamo tvojo prisotnost če ne v 10 minutah odgovoris koliko je 6-5 bo tvoj acc zaklenjen zaradi suma da uoprabljate TM

ali pa živjo preverjamo tvojo prisotnost če ne v 10 minutah odgovoris katero je glavno mesto Slovenije bo...

no upam da bom kdaj dozivel od kaksne MH igm zivjo sem osamljena v teh z mesecino obsijanih nočeh si za kaksne igrice .... pač upam da matej gleda tudi na prijaznost multihunterk do igralcev
    Nazadnje urejal cdr90; 08-09-2009 ob 20:38.

[IMG][/IMG]

Ex-Super Moderator Avatar uporabnika/uporabnice mocozjeF
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    249

Privzeto

Beseda je vsak dan manj vredna
    Napisi svoj thread na travian.si tudi ti!
    Brezplacno!
    >> Zelim Ti, da zivis vecno <<

Začetnik
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    2

Privzeto s

Ja meni se tudi ne zdi logicno, ampak pomoje vete o cem govori.

PS: get a life or kill your self

Ex-Super Moderator Avatar uporabnika/uporabnice mocozjeF
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    249

Privzeto

Citat Originalni avtor ESMan Poglej prispevek
    Ja meni se tudi ne zdi logicno, ampak pomoje vete o cem govori.

PS: get a life or kill your self
    yourself*

Mislim, da je edino pravilno. Ce je vojna? je vojna za vse (pravla babica q je nemc naskocu vnukinjo).
    >> Zelim Ti, da zivis vecno <<

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    309

Privzeto

Citat Originalni avtor pipika1987 Poglej prispevek
    Če smem še js pristavit skledo, ko je ravno pipika povedala, da pozna primer zlorabe uporabe istega računalnika....

Na slovenskih serverjih so verjetno vsega skupaj trije (verjetno manj) pari fant/punca/brat/sestrična/teta iz indije koromandije, kjer fant (ali punca itd.) dela crush, punca (ali fant itd.) pa mu ga garažira in obenem uporabljata isti računalnik. Kar je samo po sebi čisto legalno in ni v nasprotju s pravili.

Medtem ko je na drugi strani občutno več folka, ki si bi radi na ta način naredili še eno metro za parkiranje crusha.

Iz tega sledi, da bodo zaradi slednjih pač tem trem parom odvzeta ta možnost igranja.

Je pa s tem zaprta ena izmed lukenj

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice cdr90
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    336

Privzeto

Citat Originalni avtor mocozjeF Poglej prispevek
    yourself*

Mislim, da je edino pravilno. Ce je vojna? je vojna za vse (pravla babica q je nemc naskocu vnukinjo).
    ja sm babica je to rekla zaradi lastnega zadovoljstva ,profita

ker če bi jih strelali dvomim da bi rekla kaj takega

torej sklepamo da bi je babica pristranska oz ma nagone pohlepnosti in pohotnosti ?

ni vse zlato kar se sveti

......nobenih vicov več,še vreme je zavraga ko pa prideš ti ..........

no vsekakor se bo si1 potrebno izogibati

[IMG][/IMG]

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice pipika1987
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    358

Privzeto

Citat Originalni avtor Matej Poglej prispevek
    Jaz ne vidim v tem nobene diskriminacije. Če je "punca" defenzivno usmerjena mu lahko pomaga obrambno in bo s tem zito porabljeno, nikakor pa racun uporabljen kot "parking plac" za njegovo vojsko. Glede transferjev žita je pa tudi zapisano v pravilih. Poznamo vse trike glede obrambnih namer
    ah nima veze...je blo samo teoretično vprašanje :::

skratka dva acc povezana prek skupne uporabe ne morta nč en drugem pomagat. edino def si lahko pošljeta pa crop za futranja defa (ampak samo če je def od druzga igralca pr njemu, če ma pa en bunker mu pa drugi ne sme sred noči ko enote crkujejo poslati nič žita)...druga pa nič? pa trgovanje v razmerju 1:1...vse kar je čez to pa je kršitev pravil?

morem priznati, da včasih igranje traviana ni zahtevalo takšne bikracije kot jo danes
    Prvi s1: RIP!FUN!
    Drugi s1: ReBorn ( http://www.shrani.si/f/41/12G/1hr9HbSP/aa.png)
    Tretji s1: STB (http://travian-reports.net/si/report/101851f3ce4)
    Prvi s4: Pew Pew (original BRAVO)
    Drugi s3: NwO ( http://www.youtube.com/watch?v=4D_ACRZKDYk)

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •