Stran 52 od 75 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 242505152535462 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 511 do 520 od 741

Tema: [si1] Reporti, debata

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice biggyD
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    1,552

Privzeto

Citat Originalni avtor začetnik Poglej prispevek
    Ja eni igrate pač z xy št. računov Pa še prste maš vsepovsod zraven
    Eni pa znate nabijat vedno iste bedarije...

Koga briga zdaj tvoje mnenje. Naredi kaj v igri ne pa da tukaj kvasiš bedarije. Forum ne bo pomagal tebi ali tvoji aliansi. Pljuvanje čez mene pa ti ne bo prineslo nobenega učinka, razen da bo pokazalo da si jokica.
    Kam so prišli ti slo serverji, da vsak nesposobnež misli da če je nekdo boljši od njega da je avtomatsko goljuf.

Privzeto

Citat Originalni avtor biggyD Poglej prispevek
    Eni pa znate nabijat vedno iste bedarije...

Koga briga zdaj tvoje mnenje. Naredi kaj v igri ne pa da tukaj kvasiš bedarije. Forum ne bo pomagal tebi ali tvoji aliansi. Pljuvanje čez mene pa ti ne bo prineslo nobenega učinka, razen da bo pokazalo da si jokica.
    Kam so prišli ti slo serverji, da vsak nesposobnež misli da če je nekdo boljši od njega da je avtomatsko goljuf.
    Zaradi mene imaš lahko 10 računov
    Kolikor pa vem, je forum narejen pač zato, da lahko vsak izrazi svoje skromno mnenje
    Nisem pa kriv, če resnica boli ali kogar koli prizadane Ni bil moj namen. Saj vsi vemo, kakšen igralec si Pohvale pa tvojemu vodenju

Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    1,552

Privzeto

Citat Originalni avtor začetnik Poglej prispevek
    Zaradi mene imaš lahko 10 računov
    Kolikor pa vem, je forum narejen pač zato, da lahko vsak izrazi svoje skromno mnenje
    Nisem pa kriv, če resnica boli ali kogar koli prizadane Ni bil moj namen. Saj vsi vemo, kakšen igralec si Pohvale pa tvojemu vodenju
    Resnica ne boli, boli edino krivica.
    Tisto da resnica boli je stara kmečka logika....
    Kakšen igralec sem pa bolj malo kdo ve.
    Nazadnje urejal biggyD; 19-12-2009 ob 10:22.

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    159

Privzeto

Začetnik daj nam še vsem zaupaj na katerem acc igraš pa boš videl, če zna kris igrati ali ne, ter kakšne "vojskice" ima Drugače pa je tale dan preveč lep za kreganje na forumu, pejta se vn kepat

Privzeto

A nismo rekli da bo ta server manj "grd" in bolj pošten in časten kot je bil prejšnji si1? STB že vdira v račune DEI in podkril. Toliko glede "fair play" igre

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Honor
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    580

Privzeto

Citat Originalni avtor Mark Valerij Poglej prispevek
    A nismo rekli da bo ta server manj "grd" in bolj pošten in časten kot je bil prejšnji si1? STB že vdira v račune DEI in podkril. Toliko glede "fair play" igre
    A so ze zaceli. zanimivo, kljub moci se vedno dejanja obupa...

Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    1,552

Privzeto

Kdo komu vdira ?? Kaj ste paranoični? Še lastnih računov ne rabimo gledat, ker itak nič ne spravite skupaj....
    O umazanih igrah pa ne bomo debatirali ker ste vi začeli z vohuni, vdori itd...
    Zdaj pa valite krivdo na druge?

Privzeto

STB vdira? Če rabite obrambne točke ni treba pošiljat obrambe v polnih napadih na vaše metropole, saj povej pa pridemo z napadalno vojsko kaj
    Paranojični pa nismo, pač povem kaj me moti.
    Glede naših vdorov pa sam nič nevem, možno je, z vaše strani jih je tudi nekaj.
    Jaz lahko valim krivdo na vas, ko vem da ste krivi

Kdo komu vdira ?? Kaj ste paranoični? Še lastnih računov ne rabimo gledat, ker itak nič ne spravite skupaj....
    O umazanih igrah pa ne bomo debatirali ker ste vi začeli z vohuni, vdori itd...
    Zdaj pa valite krivdo na druge?

Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    1,552

Privzeto

Citat Originalni avtor Mark Valerij Poglej prispevek
    STB vdira? Če rabite obrambne točke ni treba pošiljat obrambe v polnih napadih na vaše metropole, saj povej pa pridemo z napadalno vojsko kaj
    Paranojični pa nismo, pač povem kaj me moti.
    Glede naših vdorov pa sam nič nevem, možno je, z vaše strani jih je tudi nekaj.
    Jaz lahko valim krivdo na vas, ko vem da ste krivi
    STB ne vdira nikomur!
    Če bi kaj bilo vem da bi ti že prijavil
    Tako bom jaz vas dans - jutri oz. ko bo primeren trenutek.

Privzeto

STB ne vdira nikomur!
    Če bi kaj bilo vem da bi ti že prijavil
    Tako bom jaz vas dans - jutri oz. ko bo primeren trenutek.
    Torej je moj sosed sam poslal XXlu v polni napad vso obrambno vojsko kar je imel v naselju ter spremenil metropolo. Možno res da je bil včeraj na kakšnem zaključku, ker je tole naredil ponoči, pa se ne spomni
    ja pridi kaj na obisk pogledat, bo božiček kmalu pa dobiš kakšno presenečenje
    Samo res imam v planu prijavit par igralcev, ko dvomim v njihovo pošteno igro

Lahko bi imeli kak skupen zaključek igralci si1, pa se gremo kepat, pa da vidimo kdo bo zmagal

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •