Stran 2 od 150 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 12341252102 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 1492

Tema: [Si3] Reporti, debata

Privzeto

Citat Originalni avtor Tinix Poglej prispevek
    Zakaj pa v prvem reportu ni katasov ?
    ne vem ni moj report niti ne vem kdo je napadalec, če kdo ve naj mi javi na PM

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2007
    Objav
    120

Privzeto

LR vs Blade

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=03982dc02

Blade vs LR

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=55ce05643

So tudi reporti v prid blade a naj jih sami prilepijo

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice en lojz
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    105

Privzeto

S temi zgoraj se pa res ni za hvalit. Še sploh ker je napadalec imel manj škode kot branilci, merjeno v surovinah.
    Drugače pa se metropole podirajo takole:

Blade vs LR

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=6983457cb

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Zasavcum
    Datum pridružitve
    Oct 2007
    Objav
    28

Privzeto

Citat Originalni avtor en lojz Poglej prispevek
    S temi zgoraj se pa res ni za hvalit. Še sploh ker je napadalec imel manj škode kot branilci, merjeno v surovinah.
    Se pravi, da sedaj napadalec že ves popoldan slavi in je vesel zaradi svojega napada ter pošilja raport napada okoli.
    Branilec pa verjetno na drevo in v jok.
    Dajte no, tole je velik uspeh za branilca, ne glede na to, da je za 1mio surovin več izgub, pozabil si prišteti še nekaj 100 katapultov zadaj.

Lepo rušenje metropole.

Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    105

Privzeto

Hja, če je bil pa zgleda cel jug v tem bunkerju. Ostale metropole padajo ko muhe.

Blade vs LR

http://www.travian-reports.net/si/ra...p?id=178519b1c

Gladiator
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    98

Privzeto

Dej en lojz dodaj si v nick še noob, ker kvasiš neumnosti!!
    Malo sem računal in bo napadalec potreboval cca 50 dni da obnovi to vojsko. Seveda če jo dela 24/7.
    Koliko časa bodo branilci potrebovali, pa ne vem, ker nimam pojma koliko jih je sodelovali pri bunkerju.
    Glede surovin pa predvidevajmo, da ima napadalec skupno urno proizvodnjo vseh naselij recimo 100k na uro (predvsem sedaj, ko je več kot dovolj žita), kar nanese na dan zaokroženo 2500k. Torej bo moral iz vseh naselij pošiljati vsaj 10 dni, da surovinsko nadomesti izgube. Spet, to se meni ne zdi tako malo.
    Glede obrambnega reporta, pa tudi misli, da pla. ni ravno zadovoljen, da bo moral 6 žitnih nadgraditi nazaj na lvl 18.

Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    105

Privzeto

Samo o tem sem govoril. Normalno, da je imel napadalec v celoti gledano dosti večjo škodo, ker jo pač trpi en igralec, pri vas pa se je porazporedila, čeprav sigurno tudi par vaših fajn štanca na novo.

To da sem noob, pri vas pa sami mojstri, je pa itak jasno. To ljudje že vejo in še dobro je, da je tako. Ker če bi sodili samo po rezultatih, bi lahko še kdo dobil zmotni občutek, da je pa ravno nasprotno.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    98

Privzeto

Samo o tem sem govoril. Normalno, da je imel napadalec v celoti gledano dosti večjo škodo, ker jo pač trpi en igralec, pri vas pa se je porazporedila, čeprav sigurno tudi par vaših fajn štanca na novo.

To da sem noob, pri vas pa sami mojstri, je pa itak jasno. To ljudje že vejo in še dobro je, da je tako. Ker če bi sodili samo po rezultatih, bi lahko še kdo dobil zmotni občutek, da je pa ravno nasprotno.
    To pa nikoli nisem napisal, da so pri vas sami noobi in pri nas sami mojstri. daleč od tega. na obeh straneh so kvalitetni igralci in pa tudi tisti, ki na žalost nimajo pojma in se jim tudi v navodilih za igro ne da prebrat določenih stvari, ki bi jim dosti olajšale zadevo.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Greg Howe
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    398

Privzeto

Citat Originalni avtor Zasavcum Poglej prispevek

Nebi rekel kamikazi...uspešni napadalci...prav je tako!!! Naj naši spušijo čimveč napadalne vojske doma...kaj pa so bedaki pa ne umikajo enot...!!!
    Prekmurje 1919

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •