Stran 1 od 15 12311 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 149

Tema: Ideje & predlogi za forum

Travian Smetana
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    1,083

Privzeto Ideje & predlogi za forum

Spoštovani uporabniki,

ker je forum namenjen predvsem vam in je Osebje Travian.si odgovorno za vašo zabavo, smo se odločili, da odpremo temo, v katero lahko napišete VAŠE ideje, kaj naj na forumu spremenimo.

Ne bomo upoštevali vseh predlogov in idej, izbrali bomo le najboljše, jih prediskutirali in jih, če bodo dobri, uvedli. Poudarjam, da predlagajte ideje samo za forum.

Hvala za pomoč pri ustvarjanju dobrega foruma!

LP klemen1232
    Nazadnje urejal Klemen; 16-08-2009 ob 00:34.

Privzeto

Forum je lep Nevem, kaj bi še lahko poboljšali

Mogoče kak Guid takoj pri registraciji, za tiste noobe, ki še neznajo delat novih tem, pisat postov

Drugače pa je vse fajn Modi pa lepo opravljajo svoje delo

Travian Smetana
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    1,083

Privzeto

Lepo slišat pohvalo. Ampak prepričan sem, da imate kakšno idejo, kaj dodati, kaj uvesti?

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice xXx_Spider_xXx
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    136

Privzeto

ni kaj
    tudi meni je forum odličen

Travian Smetana
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    1,083

Privzeto

Prosim vas, predlagajte in ne samo hvalite.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice xXx_Spider_xXx
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    136

Privzeto

Citat Originalni avtor klemen1232 Poglej prispevek
    Prosim vas, predlagajte in ne samo hvalite.
    bi se pa lahko nekaj uvedlo ja xD
    manjšo aktivnost moderatorjev in več spama x)

hec

za forum so pri meni samo pohvale nevem kaj bi se dalo spremenit
    samo pri igri bi se kaj našlo
    Nazadnje urejal xXx_Spider_xXx; 16-08-2009 ob 00:59.

Privzeto

Jaz predlagam da tiste, ki se vam zdijo sumljivi, ki opazite da neznajo pisat, se pravi otroci stari 10-13 let, da jih opozorite, ali pa vsaj date kakšen vodič. Ker, brez zamire, na forumu delajo samo zmedo. Drugače pa samemu forumu ne manjka kaj veliko stvari
    Pohvale moderatorjem, za živce in neprespane ure pred računalnikom z namenom da spravijo forum v red.
    Lp. Rok
    ...ITS NEVER TO LATE...

Travian Smetana
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    1,083

Privzeto

Sem tudi jaz že razmišljal o vodiču v stilu "Kaj pomeni biti pismen?!". Vodiče mi lahko pošljete tudi v ZS-ju, če bo kateri vredu, ga bomo objavili, drugače pa se bo nekaj spisalo.

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice FireFrost
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    27

Lightbulb

Citat Originalni avtor XenonRok Poglej prispevek
    Jaz predlagam da tiste, ki se vam zdijo sumljivi, ki opazite da neznajo pisat, se pravi otroci stari 10-13 let, da jih opozorite, ali pa vsaj date kakšen vodič. Ker, brez zamire, na forumu delajo samo zmedo. Drugače pa samemu forumu ne manjka kaj veliko stvari
    Pohvale moderatorjem, za živce in neprespane ure pred računalnikom z namenom da spravijo forum v red.
    Lp. Rok
    Za tebe Rok in za vse druge lahko rečem samo:Tudi ti si bil otrok in si se kdaj zmotil..Starost nima nobene veze-videl sem stare 16 let pa se slabše obnašajo od mene pa se star 14-fizično ne moreš ocenjevat ljudi ampak bolj mentalno-psihično...
    Kdo drug pa bi imel bolše zamisli kot otrok.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Za klemnovo tem pa:
    lahko bi naredili še kakšno tekmovanje pa to..seveda se more ta forum povezovat z igro saj zato se mu pa reče Travian Forum ane?
    Mja lahko bi nardili malo drugače te range-recimo nameste da bi se rang višal zaradi števila postov bi se lahk zaradi števila zelenih pik recimo ali nečesa podobnega-zeleno pikobi dobil če bi bil kdo zadovoljen z tvojim postom in rdečo če ne bi bil..(zeleno in rdečo piko bi lahko dajali samo registrirani na forumu če ne bi se prehitro dobivale).
    Nazadnje urejal FireFrost; 16-08-2009 ob 02:20.
    FireFrost salutes you!
    Live and let die...

Privzeto

Citat Originalni avtor klemen1232 Poglej prispevek
    Spoštovani uporabniki,

ker je forum namenjen predvsem vam in je Osebje Travian.si odgovorno za vašo zabavo, smo se odločili, da odpremo temo, v katero lahko napišete VAŠE ideje, kaj naj na forumu spremenimo.

Ne bomo upoštevali vseh predlogov in idej, izbrali bomo le najboljše, jih prediskutirali in jih, če bodo dobri, uvedli. Poudarjam, da predlagajte ideje samo za forum.

Hvala za pomoč pri ustvarjanju dobrega foruma!

LP klemen1232

Jz pa predlagam, da bi lahko spet nardil forum FunArt, kjer bi spet lahko imeli galerije, borbe, pa če bi kdo napisu kak tutorial.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •