Stran 3 od 15 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 1234513 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 149

Tema: Ideje & predlogi za forum

Lightbulb nazivi

Jst pa mislem da al: Nazivu sploh nebi blo,
    Al pa da bi meu napisan:

SPAM: ?? Postov- ?? Procentov
    PAMETNI POSTI: ?? Postov- ?? Procentov
    NAVADNI POSTI: ?? Postov- ?? Procentov

Moderatorji bi pa sam obkljukal ko j post (SPAM, P. POST, N. POST)

pol se nebi tuk "bojeval" za poste - torej manj spama!

Pa MOGOČE bi mel "SPAM KOTIČEK" kjer bi spamu , ampak nebi se ti post prištel (kletvice pa to bi ble usejen kaznovane!)!!!
    Nazadnje urejal bannend; 16-08-2009 ob 13:39. Vzrok: Popraved, Dod.

Moja Najljubša slika, več pa jih najdete na naslovu:

Travian Smetana
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    1,083

Privzeto

Citat Originalni avtor bannend Poglej prispevek
    Jst pa mislem da al: Nazivu sploh nebi blo,
    Al pa da bi meu napisan:

SPAM: ?? Postov- ?? Procentov
    PAMETNI POSTI: ?? Postov- ?? Procentov
    NAVADNI POSTI: ?? Postov- ?? Procentov

Moderatorji bi pa sam obkljukal ko j post (SPAM, P. POST, N. POST)

pol se nebi tuk "bojeval" za poste - torej manj spama!

Pa MOGOČE bi mel "SPAM KOTIČEK" kjer bi spamu , ampak nebi se ti post prištel (kletvice pa to bi ble usejen kaznovane!)!!!
    O spam kotičku smo se že pogovarjali v ekipi. Držite pesti za ta kotiček. Glede postov pa bomo videli, tvojo možnost bi precej obremenila moderatorje.

Začetnik Avatar uporabnika/uporabnice LevCek
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    4

Privzeto

Zdravo!
    Naredil sem ti ta račun samo za to temo! Nekaj predlagam kar bi zmanjšalo število bannov. Recimo, nek uporabnik dobi ban(upam da prav pišem besedo) zato ker je objavil stran ki je piratska on pa tega sploh ne ve. Za tak primer bi bilo lahko narejeno takole: Naprej dobi tisti uporabnik ZS v katerem je napisano opozorilo npr. takole:

Pozdravljen uporabnik!
    Opazili smo, da ste objavljali neprimerno stran, ki je piratska in nelegalna. Zato boste dobili OPOZORILO 1. stopnje. Če boste dobili opozorilo 2. stopnje boste dobili ban za 14 dni(naprimer). Strani www.stran.com ne sme biti objavljena na Travian forumu!

Recimo tako...enako velja če nekdo naredi thread v napačni temi ali pa če SPAMA(nekateri mislijo da je spam nekaj v katerem se oseba grdo izraža, v igricah je pa to recimo da nekdo piše tole:@@@@@@@@@@@@@@@@@).

To bi bilo po mojem mnenju pametno storiti!

lp

Travian Smetana
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    1,083

Privzeto

Citat Originalni avtor LevCek Poglej prispevek
    Zdravo!
    Naredil sem ti ta račun samo za to temo! Nekaj predlagam kar bi zmanjšalo število bannov. Recimo, nek uporabnik dobi ban(upam da prav pišem besedo) zato ker je objavil stran ki je piratska on pa tega sploh ne ve. Za tak primer bi bilo lahko narejeno takole: Naprej dobi tisti uporabnik ZS v katerem je napisano opozorilo npr. takole:

Pozdravljen uporabnik!
    Opazili smo, da ste objavljali neprimerno stran, ki je piratska in nelegalna. Zato boste dobili OPOZORILO 1. stopnje. Če boste dobili opozorilo 2. stopnje boste dobili ban za 14 dni(naprimer). Strani www.stran.com ne sme biti objavljena na Travian forumu!

Recimo tako...enako velja če nekdo naredi thread v napačni temi ali pa če SPAMA(nekateri mislijo da je spam nekaj v katerem se oseba grdo izraža, v igricah je pa to recimo da nekdo piše tole:@@@@@@@@@@@@@@@@@).

To bi bilo po mojem mnenju pametno storiti!

lp
    Torej. Moderatorji lahko dajo opozorilo, brez kazeskih točk za neko zadevo, odvisno od izbire moderatorja, kaj izbere. Bom predlagal kolegom sistem opozorilo in nato točke, ampak pri resnih kršitvah, tega sistema ni mogoče ubrat. Pravila obstajajo, zato ne more nihče rečt, da nečesa ni vedel. Hvala za predlog!

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice guitar hero
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    39

Privzeto

Jst bi tekmoval kdo napiše boljšo zgodbo.MOJ PREDLOG.Za to bi imeli določen čas, in bi jih ocenjevali formuši.imeli bi nazive kot so ZAČETNIK,AMATER,PRAVLJIČAR,(tisti ki piše romane), PISATELJ,PRO PISATELJ,

to je moj predlog

Travian Smetana
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    1,083

Privzeto

Citat Originalni avtor guitar hero Poglej prispevek
    Jst bi tekmoval kdo napiše boljšo zgodbo.MOJ PREDLOG.Za to bi imeli določen čas, in bi jih ocenjevali formuši.imeli bi nazive kot so ZAČETNIK,AMATER,PRAVLJIČAR,(tisti ki piše romane), PISATELJ,PRO PISATELJ,

to je moj predlog
    Smo na Travian forumu in ne na forumu pisateljev, pomnite to.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    53

Privzeto

Lahko bi uvedli kotiček za tujce(ki bi bil v angleščini), kot ima že kar nekaj travian forumov urejeno....

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice lige8
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    115

Privzeto

Jaz bi pa nekaj drugega predlagal. Ob registraciji na forumu bi napisal svoje račune na Travianu in serverju. Tako, da bi potem kdo na tebe kliknu bi videl kje vse igraš in kako ti je ime. Potem bi pa ti lahko te informacije osvežoval!

Travian Smetana
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    1,083

Privzeto

Citat Originalni avtor lige8 Poglej prispevek
    Jaz bi pa nekaj drugega predlagal. Ob registraciji na forumu bi napisal svoje račune na Travianu in serverju. Tako, da bi potem kdo na tebe kliknu bi videl kje vse igraš in kako ti je ime. Potem bi pa ti lahko te informacije osvežoval!
    Ideja s katero sem že zatežil. Pa ni nujno ob registraciji, lahko kadarkoli. Bom nadaljeval s teženjem.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    23

Privzeto

To pa pomojem ni ravno najpametneje.Zakaj - (recimo da se da uporabnika "skregata" na forumu, enega to tako užali da bi mu v igri hotel na vsak način uničiti naselje.Po tej logiki bi enostavno šel pod uporabnikov profil poiskal podatke, ter če igra na istem serverju sesul njegovo naselje.

...

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •