Stran 2 od 15 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 123412 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 149

Tema: Ideje & predlogi za forum

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Hooligan
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    141

Privzeto

Predlagam, da se predlaga lastnikom, da spremenijo malo grafično podobo tega foruma, zamenjajo kak skin itd...sam forum je za množico uporabnikov, ki jih ima, dokaj pregleden, moderatorji in super moderator opravljajo svoje delo dobro. 3 leto sem ''v Travianu'', 2 leto registriran tukaj, na forumu, pa se grafična podoba nič kaj ni spremenila. Mogoče bi lahko vsepovsod dodali/spremenili/preoblikovali v slovenščino, ker submit message otroci ne razumejo...vse bi moralo imeti malo dostopen uporabniški vmesnik, mislim da.

Drugače pa - kr tako naprej modi in igralci. MI smo v končni fazi tisti, ki dajemo končno podobo tega foruma.

Lp, H
    Morje preplavlja zelene poljane,morje večerne žgoče krvi,in rešitve ni in ni,dokler ne padeva jaz in ti,dokler ne pademo jaz in vsi,dokler ne umremo pod težo krvi. Z zlatimi žarki sijalo bo soncena nas, evropske mrliče.
    ( S.Kosovel: Ekstaza smrti )

Travian Smetana
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    1,083

Privzeto

Fun Arta zagotovo ne bo več. Slovenski prevod foruma, tudi na tem se dela. Grafični skin foruma, Travian forumi imajo 2 oz. 3 skine, eden izmed teh je božični. Če se prav spomnim, so vsi trije skini naloženi. Drugače pa lahko tudi Admin spreminja skine. Mu bom danes zatežil, obljubim.
    Nazadnje urejal Klemen; 19-08-2009 ob 07:54.

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice cobra 11
    Datum pridružitve
    Jul 2009
    Objav
    19

Privzeto

meni je forum zelo všeč.

lahko pa bi recimo vsaj postopek pri registraciji prevedli v slovenščino kajti nekomu ki ne zna angleško se je res težko registrirati.
    HEJ! SE ŽELIŠ REGISTRIRATI NA SI4 SERVER? REGISTRIRAJ SE PREK SPODNJE POVEZAVE PA TE ŠČITIM DO KONCA SERVERJA.
    http://www.travian.si/?uc=si4_5358
    PA KDOR SE REGISTRIRA NA SI4 NAJ MI TO SPOROČI.(IME NA SI4 MI JE JERST).

Travian Smetana
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    1,083

Privzeto

Citat Originalni avtor cobra 11 Poglej prispevek
    meni je forum zelo všeč.

lahko pa bi recimo vsaj postopek pri registraciji prevedli v slovenščino kajti nekomu ki ne zna angleško se je res težko registrirati.
    Me prav zanima, koliko je takšnih, ki se ne znajo registrirati, menim, da malo. Prevod foruma vzame vsaj 200 ur časa, resda z nekaj kofibrejki vmes. Za prevajanje je potreben dostop do Admin CP, ker slovenskega prevoda vBulletin forum, žal, ne ponuja, da bi samo prenesli, se pa bom tudi o tem pogovoril z Administratorjem. =) Začasno pa bomo to težavo, če že obstaja, rešil tako, da bom jaz objavil moj vodič za registracije na vBulletin forum. Slovenski prevod pa bo ... enkrat. =) Dovolj o prevodu, gremo k drugim predlogom. Kaj še predlagate?

Ne ljubi se mi vedno pisat, zamislite si, da napišem to v vsakem mojem prispevku (postu): "Hvala za pomoč!"
    Nazadnje urejal Klemen; 19-08-2009 ob 07:55.

Privzeto

no če bi iskal prevajalca sm lahk zram drugač pa foroum je super čeprav edina sprememba je bla do zdaj v linku

ha ha najbolši dan na forumu 23.8.2009

Travian Smetana
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    1,083

Privzeto

Citat Originalni avtor tilenm Poglej prispevek
    no če bi iskal prevajalca sm lahk zram drugač pa foroum je super čeprav edina sprememba je bla do zdaj v linku
    Vsi člani ekipe govorimo angleško, tako da se prevajalca najbrž ne bo iskalo. Zdaj pa še druge predloge prosim, o čem bi se želeli pogovarjat, bi dodali kakšne podforume?

Privzeto

mal sm gledu po forumih pa preštudiru
    1.Lahko bi si uporabnik sam smpreminjo teme.Ponavadi jih je 5-10
    2.Zraven faq bi lahko bila lista uporabnikov (members list)
    3.ko si že prijavljen ti še kr piše prijava tisti link bi lahko zamenjali z odjava
    4.Večina foroumov ima pomoč za temo na katero se nanašajo.Zukaj bi lahko uvedli pomoč za travian ali pa travian pomoč, ki bi bil podforoum v katerega bi lahko vsak član napisal vodič vendar se vodiči nebi smelo ponavljati.
    5.Rabili bi še vsaj 2 moda

ha ha najbolši dan na forumu 23.8.2009

Travian Smetana
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    1,083

Privzeto

Citat Originalni avtor tilenm Poglej prispevek
    mal sm gledu po forumih pa preštudiru
    1.Lahko bi si uporabnik sam smpreminjo teme.Ponavadi jih je 5-10
    2.Zraven faq bi lahko bila lista uporabnikov (members list)
    3.ko si že prijavljen ti še kr piše prijava tisti link bi lahko zamenjali z odjava
    4.Večina foroumov ima pomoč za temo na katero se nanašajo.Zukaj bi lahko uvedli pomoč za travian ali pa travian pomoč, ki bi bil podforoum v katerega bi lahko vsak član napisal vodič vendar se vodiči nebi smelo ponavljati.
    5.Rabili bi še vsaj 2 moda
    1. točke, ne razumem.
    2. točka, Members List obstaja, klikni Community, zadnja, 4. možnost.
    3. točka, ko si prijavljen, ti piše Log Out na vrhu in dnu, kar pomeni, ODJAVI SE.
    4. točka, za vodiče imam temo informacije, za pomoč pa služijo vprašanja, objavijo se samo uporabni vodiči.
    5. točka, zakaj bi potrebovali še dva moderatorja? 4 moderatorji, 3 super moderatorji in administrator, ena okrepitev še pride. Ne potrebujemo novih moderatorjev.
    Nazadnje urejal Klemen; 31-01-2010 ob 12:11.

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice guitar hero
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    39

Privzeto

lafko bi uvedli še kakšen kotiček s zekmovanji tako kokr pr funart sam d+bi tekmovali u čem drugim

Travian Smetana
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    1,083

Privzeto

Citat Originalni avtor guitar hero Poglej prispevek
    lafko bi uvedli še kakšen kotiček s zekmovanji tako kokr pr funart sam d+bi tekmovali u čem drugim
    Radi bi konkretne predloge in ne samo namigovanj.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •