Stran 4 od 110 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 234561454104 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 1098

Tema: Zaključni boji na si6

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    117

Privzeto

Burleska v režiji Admina se še kar nadaljuje. Samo tako, vam v informacijo. Drugače je pa tale server že zdavnaj zgubil stik s poštenostjo. Preveč vez in poznanstev, ki krojijo usodo razpleta. Oglašam se pa zato, da vam zakličem adijo, vsem, na katerikoli strani že ste bili. Večina nas je igrala pošteno, ostali pa pač uzivajte v razpletu.

Zbogom.

Aja, še report, mogoče pa potem ne bo zbrisano tole :

http://travilog.org.ua/si/1276667/b6...eada64f240e912

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Hooligan
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    141

Privzeto

Počasi bo ob takšnem razpletu dogajanja pošlo pošiljateljev žita, aneda Radler ..ne vem, kam je zginil Doli...ste ga ''crushali'' do nule? In spet je aktualna teorija zarote...še dobro, da so krivi vsi ostali, samo igralci sami ne:
    Morje preplavlja zelene poljane,morje večerne žgoče krvi,in rešitve ni in ni,dokler ne padeva jaz in ti,dokler ne pademo jaz in vsi,dokler ne umremo pod težo krvi. Z zlatimi žarki sijalo bo soncena nas, evropske mrliče.
    ( S.Kosovel: Ekstaza smrti )

Gladiator
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    132

Privzeto

Citat Originalni avtor Hooligan Poglej prispevek
    Počasi bo ob takšnem razpletu dogajanja pošlo pošiljateljev žita, aneda Radler ..ne vem, kam je zginil Doli...ste ga ''crushali'' do nule? In spet je aktualna teorija zarote...še dobro, da so krivi vsi ostali, samo igralci sami ne:
    Če bo panika z žitom bomo pa vas začeli farmati. Seveda le v primeru če ste že popravili tiste cropkille?

Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    141

Privzeto

Citat Originalni avtor aftershave Poglej prispevek
    Če bo panika z žitom bomo pa vas začeli farmati. Seveda le v primeru če ste že popravili tiste cropkille?
    Samo zate - http://www.youtube.com/watch?v=-2foq...eature=related

R.I.P Doli
    Morje preplavlja zelene poljane,morje večerne žgoče krvi,in rešitve ni in ni,dokler ne padeva jaz in ti,dokler ne pademo jaz in vsi,dokler ne umremo pod težo krvi. Z zlatimi žarki sijalo bo soncena nas, evropske mrliče.

Privzeto

No eni se že malo dajejo med sabo.

Isis postaja nervozna celo WW so poimenovali po KSF-ju.

Mogoče to pomeni Zaj.... KSF prevedeno Zajček KSF

[Slika]

Prikazovanje podatkov iz igre

NubCake
    Nazadnje urejal NubCake1; 18-08-2009 ob 02:31.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    132

Privzeto

Citat Originalni avtor Crazy player Poglej prispevek

Isis postaja nervozna celo WW so poimenovali po KSF-ju.

Mah, saj vidiš tukaj hooligana...bogi revež je bil takrat ko so še leteli CKji čisto prestrašen, menda se je tko tresel da ni mogel niti ključa v ključavnico vtaknit...
    No ampak zdaj so se stvari malo umirile in tudi tresenje rok se je popravilo...fant se je opogumil in zdaj je eden glavnih na vasi!...menda se ga še witch boji!

Zdaj ko pa dol.. ni več pa menda do stropa skače...

Privzeto

Mah, saj vidiš tukaj hooligana...bogi revež je bil takrat ko so še leteli CKji čisto prestrašen, menda se je tko tresel da ni mogel niti ključa v ključavnico vtaknit...
    No ampak zdaj so se stvari malo umirile in tudi tresenje rok se je popravilo...fant se je opogumil in zdaj je eden glavnih na vasi!...menda se ga še witch boji!

Ne vem kdo je v igri Hooligan toda če je to res potem hvala njemu .

Samo pravim da privoščim KSF-ju da jih uniči, magari če se še kateri drug javi da jih malo stre.

Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    141

Privzeto

Bojijo se drugi ljudje, ki predobro vedo, da ne igrajo pošteno, kot ti nisi in še marsikdo drug, potem pa krivdo zmeraj prevalijo na druge ljudi. Jaz sem povsem miren, zame je to del igre, to pisarjenje po forumu. Ti temu nisi kos, kaj dokazuješ s posti...ne moreš prebolet napak, ki si jih storil. Ne tega razumet kot ''napad nate, kot osebo'', ker te ne poznam, ampak kot dokazan očitek, če hočeš s strani Travian osebja, tako da...ti si zdaj glavni na vasi, ko nimaš več računa In ne - nisem se tresel - pred kom in zakaj? Če je Travian del tvojega RL-a, tvoja stvar, zame je to samo kratenje prostega časa. Spet napačna interpretacija, kot že nič kolikokrat s tvoje strani...dokaz pa je več kot očiten, izbris tvojega računa, ki je bil nadvse pošten, se motim spet ne?

Gladiator
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    132

Privzeto

Citat Originalni avtor Crazy player Poglej prispevek
    Ne vem kdo je v igri Hooligan toda če je to res potem hvala njemu .

Samo pravim da privoščim KSF-ju da jih uniči, magari če se še kateri drug javi da jih malo stre.
    Da se kdo drug javi?...saj vam bo najbrž ratalo ane?

Ali pa se stvari obračajo in rabite pomoč?

Privzeto

Da se kdo drug javi?...saj vam bo najbrž ratalo ane?

Ali pa se stvari obračajo in rabite pomoč?

Jaz nisem KSF, kolikor pa vem doživi isis vsak dan po par naselij v izbris, kajti ne gredo na prevzemanja in na CK-je ampak gredo na to da jih zbrišejo iz zemljevida.

Drgače jim bo pa pomoje ratalo.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •