Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 29

Tema: six 20.03.2009 - 23.07.2009

Community Manager Avatar uporabnika/uporabnice CM Matej
    Datum pridružitve
    May 2007
    Objav
    376

Privzeto six 20.03.2009 - 23.07.2009

Dragi igralci Traviana,

vsaka dobra stvar pride h koncu – tudi ta doba. Nekoč je Salomon dobil v dar prstan z vgraviranim sporočilom, ki je lahko odpravilo vso veselje in vso žalost sveta. To sporočilo je bilo grobo prevedeno z: »Tudi to bo minilo.« V naše veselje in žalost hkrati razglašamo: » Tudi to je minilo.« Upamo, da ste se zabavali z nami, nam je bilo v vaši družbi prijetno. Hvala, da ste ostali z nami do konca.

Dan je že davno prešel v noč, vendar so delavci v vasi "WW Štalca", nadaljevali z delom skozi zimsko noč – večno utrujeni, od številnih vojsk, ki so se trudile, da bi uničile njihovo delo, vedoč, da dirkajo s časom in proti najstrašnejši sili, kar jih je kdaj grozilo svobodnim ljudstvom. Njihov neumorni trud se je končal ob "00:56", ko je neznani delavec položil zadnji kamen zgradbe, ki bo vedno znana kot največja in najbolj veličastna zgradba po padcu Natarjev.

Skupaj s svojim zavezništvom "MoNA WW", je "Froc" končal z gradnjo Čudesa Sveta. Porabil je milijone surovin in ga hkrati branil s stotisoči hrabrih branilcev. Torej si "Froc" zasluži naziv zmagovalca te dobe.

"C&M" je bil vladar največjega imperija, tesno sta mu sledila "Britney Spears" in "Plimatea".

"PK2" je bil vladar največjega vojaškega imperija in je pobil največ nasprotnikovih enot.

"C&M" je bil najslavnejši branilec in kri napadalcev je pojila pokrajine ob njegovih mestnih vratih.

S pozdravi,
    Vaša Travian ekipa

PRAVILA FORUMA ZGODOVINA - SPEED

1.V ta forum spadajo samo bojna poročila in opisi dogajanja od začetka serverja do zaključka.
    2.Cenzura poročil ni potrebna.
    3.Vsak spam, offtopic bo najstrožje kaznovan.

Zaželjeni so daljši komentarji uporabnikov, ki so server igrali od začetka do konca. Ti komentarji naj opisujejo dogajanje tekom celotne igre, napisani naj bojo v slovnično pravilnem jeziku, saj jih bodo brale še mnoge generacije travian igralcev za nami!
    Nazadnje urejal Klemen; 23-07-2009 ob 22:52.
    Imate vprašanje? Odgovor lahko najdete tukaj: Travian: Legends Answers

Moderatorji svoje delo opravljajo prostovoljno, zato niso dosegljivi 24 ur na dan.

Privzeto

Jaz sem se registriral pod imenom Fighterosa.Na začetku sem bil v aliansi MAFIJA,in nato odšel v EP Srca.Aliansa mafija je čez nekaj časa razpadla,EP Srca pa se je preimenovala v SAS Srca.Farmali smo ogromno,nakar smo zaradi velikega pomankanja časa prenehali..Potem je na račun prišla ponovno igrati Katja.Spet se je začelo farmati,izdelovati vojsko 24/7,ampak smo ponoči,v enem napadu izgubili polovico.Takrat smo že mislili odnehati,ampak še zmeraj smo nekateri verjeli,da bomo se pobrali.Potem so prišli natarji.Vasice so bile v roku enega dneva pobrane,in že so se začele graditi žitnice in skladišča.Potem je prišla še druga faza natarjev,in ko so bili artefakti osvojeni,se je začelo graditi.Vsi trije naši WW-ji so gradili tako,da niso prišli v ospredje.Nekega popoldneva pa je Valkyrie začel pošiljati vso obrambo nazaj..na računu je nastal velik kaos,ker je bila na poti proti PK2 cela naša napadalna vojska Bilo je 70k minusa..

Čestitke Frocu za zmago,kajti res je bila zaslužena.

Zahvaljujem se:
    soigralcema

Luki in
    Mihi

in DOCKY-u za zaupanje

Upam da še kdaj odigramo takšen triple,ker z vama je res odlično igrat.

Še reporti napadov:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=af3b30ee4,56b102ca4,5e91a4c0a,6d00cc144
    http://travian-reports.net/si/raport.php?id=a75220070,59ebb6c64,dfde24f24

Lp

Začetnik
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    2

Privzeto

No dej pa se jst lahko povem ^^. Registriral sem se kot godli na -/-. Tm sm mel kr neki prjatlov,med njimi tudi Lizaa in Lizikaa kjer sta na meni trenirala kako cim hitreje poslati napade in uniciti naselje.Potem sta magicno obedve zbrisale racune,ampak ni dolgo trajalo preden je bilo spet rdece. Prihajat je zacel pecilni prasek(kar redno). Potem pa se L&L in ob tem da sem bil v AS se mi ni zdelo da me napadajo zavezniki in sem lepo pokuril crusherja na L&L-u in zbrisal racun. Hmm potem je bilo kar nekaj casa preden sem zacel igrati,ampak sem najdel acc Pokemon kjer sem ostal do konca. Ta acc je bil predvsem obrambno usmerjen, z dualom sva uspela narediti kar 150 k pretorjanov, kar ni tako slabo. Potem je bil pa ze WW. Gradil sem ga 3 dni na Valkyriju ampak sem hitro nehal zaradi odnosev lastnika do mene.

pecilni prasek: hehe imel si kar lepo vojsko takoj na zacetku, ampak nauci se je uporabiti pravilno
    L&L: sorry za unicenega crusherja

Ce se vidimo na nasljednemu serverju se javite: erklavec.matic@hotmail.com

Lp godli

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice VIVA LA ROCK
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    40

Post My history

No, pa da opišem moj potek igre.

Začel sem nekje 2. teden serverja na računu InterFace, kjer nam je šlo dobro. Bili smo tesni sosedje igralcev dveh velikih računov Azrail-a in Britney Spears-a. Bili smo dokaj izenačeni, pri farmah pa je veljalo: KDOR PRVI PRIDE, PRVI MELJE
    No tako smo se vsi lepo razvijali, mi smo imeli že 8 naselij. Okoli prvotnega naselja ni bilo daleč naokoli prostega nobenega 15c-ja, zato smo šli ponj 50 kvadratkov stran. To je bila kasneje usodna napaka. Nato sem se tudi sam pridružil takratni aliansi Hades, v kateri mi je šlo dokaj dobro. Ker sem pa zapustil takratno alianso Amon Raa, sem začel prejemati grozilna sporočila in igralci so me začeli napadati. V Hades sem rekel za okrepitve, takoj sem jih dobil. Polovica okrepitev je seveda šla v prestolnico, tisti 15c daleč stran od drugih naselij. Pri tem 15c-ju sem imel le eno SUPPORT naselje. Dobil sem več kot 50 000 okrepitev, in ker je bilo žito že prej v minusu, se je stanje le še poslabšalo. Ker nisem imel blizu nobenega naselja, je veliko okrepitev pomrlo še pred številčnimi napadi. Takoj sem se branil z kakšnih 7k-8k okrepitev, in prestolnica se je zrušila za 50 populacije. Potem pa nekega lepega dne napadem naselje, ki je bilo še pred 20 minutami naselje ene mojih boljših farm. Prevzel ga je igralec Mystique. Napadel pa sem z 500 tevtonskimi vitezi, ker se je farma malo upirala Čez 3 ure nisem bil več v Hades, čez noč sem ostal tudi brez 4 naselij. Čez tri dni sem prišel na 200 populacije
    Nato pa se je le malo razjasnilo. Poznal sem igralca ValkyFAN, ki mi je ponudil sitterstvo in sem skupaj z njim dosegel medaljo za top plezalca tedna. InterFace se je zbrisal pri 27 populacije.
    Za kakšna 2 tedna sem prenehal igrati, potem sem bil pa radoveden in rekel sošolcu za geslo računa cigan2, da malo pogledam stanje. Račun mi je postal všeč in sem ga začel razvijati. Potem sem spet sittal plezalcu, kateremu ime je bilo CoRR. Bila sva prva na lestvici, nato naju je MH blokiral(to je bilo v petek). Zato sva dosegla je četrto mesto. Nato sem do konca ostal na računu cigan2 in pomagal JakiFirbecu

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Breaker
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    855

Privzeto

The Insane story.

Lepo od začetka, začel smo na NeadretaluS-a, običajno farmanje, pa napadanje do ene napadalne medalje. Pol smo pa lenobo pasl pa TM kurl. Da je pršlo do 66% banna. Nismo se vdali in smo igrali naprej, zraven pa vodili še EP z Breskvicami....ki so se kasneje vdali (sej ne da se mi nismo ampak oni so se prej ) ... no pol je pršlo do prerekanja na računu - Matic(Insane)&Aga(miha) sta se neki skregala tko da sva bla mi2 z Maticom vržena dol z acc-ja.

Matic je nadaljeval igranje na računu Winettou, pa na računu MadneSS X. ... mel je mau težav na Winettouju z MGP, dokler nista z texasom nardila en lep "cruhser" in enga zbili. Pol so jjima pa naselja prevzel in je končal z igrannjem. Pol sva vsak po drugih acc-jih skakala in vsak mal goflala po forumu.

Ena lepa slika iz tega speeda.

I
    I
    ˇ

Da se ne pozabi:

Lp

Žiga 1/2 Insane

In da ne pozabite!

Nazadnje urejal Breaker; 24-07-2009 ob 00:25.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice sova
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    129

Privzeto

no jst sm igrav na profilu sova na žačetku serverja sm biv farma.potm ko sm zgrdiv drugo mesto blizu mene se je začela kriza za začetek mi je igralec ukokica uničo ta drugo mesto novega sem zgradiv na obratni legi moje biv sm na sz šov sm pa na jv kjer me ni nobeden farmav in uničeva dosegu sm 1400 pop ko so mi na sz prevzeli mesto s 700 pop in uničli še eno z 100 pop padu sm na 700 pop in začela se je še ena bitka ki je potekala na jv kjer so mi zavzeli 9 croop bitke so se začasno umirile čez nekaj časa je izbruhnila še ena bitka kjer so mi zrukali metropolo moj prijatu je biv v aliansi jkp in se z igralcem ki me je napadav oziroma vodjo alianso zmenu da so me nehali napadat in me sprejeli kot časnega članu in velikega borca (aliansa se je imenovala jkp) kjer sm prežuvu do konca serverja:na koncu sm mev 1340

report mojega napada:
    http://travian-reports.net/si/raport.php?id=417a142ad

pa da se še mal považm to je slika moje metropole(veliko vojske je šlo v napad na c&m-jov ww)
    Nazadnje urejal sova; 24-07-2009 ob 00:40.

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice ShEsHy
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    31

Privzeto

No, da še jaz malo opišem mojo kratko zgodbico;
    22. aprila sem se za namen opazovanja registriral, vendar po parih lepih ropih s Falangami me je Travian zopet potegnil vase . Nekaj časa sem farmal, delal vojsko, napadal,... potem sem se pa 12. maja preko pridružil aliansi -AS- (takrat Poseidon), kjer me je Artorius prosil če lahko pomagam pri organiziranju bunkerjev zaradi mojih ekstravagantnih spalnih navad . Do takrat sem imel že kar lep acc, saj sem imel (brez Golda) ene 4x vojske kot pop in po napadu sem bil 7xx (kar ni slabo če gledate da je bil acc star manj kot 3 tedne.
    Politike to rundo nisem kaj spremljal, zato nisem imel kaj veliko za komentirati. Ko so prišli Natarji, sem bil kot ponavadi rekrutiran med sitterje in kot eden izmed njih sem ostal do konca serverja.

Posebej bi se rad zahvalil;
    Vsem graditeljem MGP&NFS&AS, Artorius-u ki me je sprejel v alianso, aaammm-u ki mi je sittal ko sem bil v Nemčiji, Tignesu za dodatno delo ponoči , Alji za pomoč pri sittanju arctus-a, semveseljak-u za vso žito ki ga je ponoči pošiljal na arctus-a, YORX-u za pomoč pri sittanju PK2, Athene za vse MM-je za žito in surovine ki jih je pošiljala (pogosto zame), za družbo ponoči ter za obveščanje o tekočih dogodkih, Jakecu in Nastji za tisto prav posebno "konferenco" na MSN-ju (vazelin in cepilec drv), Galii za njena (mislim da) 2 MM-ja, ki sta vas spodbudila da ste pošiljali več žita in surovin v WW-je (vsak ki reče da po branju tistih MM-jev ni pošiljal več v WW-je naj se mi javi in dobil bo batine ) in pa seveda Kosti, ki ne rabi razloga za zahvalo, kajti brez njega ALFE ne bi bilo .
    Zagotovo sem koga pozabil, zato se opravičujem, vendar navdušenje ob koncu terja svoje .

Tako da, zdaj se poslavljam, če bo šlo vse po sreči me naslednjo rundo ne bo tu, vendar sem isto rekel prejšnjo rundo in glejte kaj se je zgodilo, spet sem prišel .

P.S.
    Da smo si na jasnem, VEDNO ALFA.

Lp, ShEsHy
    Waka waka

Začetnik Avatar uporabnika/uporabnice Destro
    Datum pridružitve
    Jul 2009
    Objav
    9

Privzeto

Lp.

No registrirali smo se pod imenom PsychoWolf, od začetka se je na računu veliko farmalo tudi ponoči, dosegli smo kr nekaj vojske 3x pop po 14 dneh bili na 3. mestu(Hvalim se ker sem bil prek PK2(Godsom)-hehe

Račun je bil namenjen vojski in ne sim-cityu kar se je na koncu pokazalo z 70. mestom in tem reportom:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=8eff3a708

Ena majnša vojskica je ostala doma za vsak slučaj če bi Froca ali PK2 zrušli!Boljše preventiva

Pohvale gredo prvo mojima soigralcema ZAZO in Smrkec ki smo bili res dobra ekipa!

Pohvale pa seveda PK2 za uspešno že 4. vodenje do zmage in tudi naši Galii, acc Lullaby za občasno sittanje in dobivanje žita, ter seveda nočne pogovore- govor gre o igralki Alji Ter seveda acc Dedek za zaupanje, ko smo pomagali pri gradnji ww-ja!

Še dokaz sim-citya:

Lp. Destro, ZAZO, Smrkec iz acc PsychoWolf
    Speed 4 - PsychoWolf
    Speed 5 - serialkiller
    Speed 6 - eXoduS
    Speed 7 - Odoaker
    Speed 8 - TroubleMaker

[BLAsT3R]

Thumbs down Pa ne še en roman

Bhja...mmmm...pa ne no... ni se mi... Ok, kaj moram zdaj narediti tukaj? AJA, joj kak sem smotan

Pa začnimo

BLAsT3R - kariera 4. speeda

23.03. ob 6.01 je privekal na svet račun BLAsT3R No.1. Igrali smo ga trije čapci, jaz, damir, soigralec iz alianse APACHE in še moj prijatelj iz ex SVN. Registrirani na + + z namenom, da skupaj z igralci računa Neandertalus in Indian Power naredimo na SV alianso, ki bo sposobna parirati nalsedniku aliansama PE in JFS. Račun se je igral na začetku bolj na izi, cilj je bil populacija okoli 250. ranga in vsaj 10. mesto med napadalci. Začelo se je bolj ali manj z lastnim razvojem...ker smo pa že po drugem naselju švignili med top100 nas je znova vse premamil simcity. Začeli smo KT fešta party in ladali naselja enim za drugim. Farmali nismo več, saj ni bilo časa za to. Čez en mesec sem prevzel vodenje SV - PWS. Račun sem zaradi pomanjkanja časa in izgube obeh soigralcev zaradi obveznosti izbrisal. Kaj smo v mesecu in pol v tem času ustvarili:

18. naselij ~ 16.000 pop
    približno 40k Nap army in 100k def army
    Navišji rank: 7
    Heroj: Požigalec No.1 stopnja 35
    Decropanih 6 metropol (popolno ali delno) in 1 poškodovan nemetropolski 15c.

Nadaljeval sem na računu MD, od koder sem še občasno pisal MM sporočila, končal pa na Weezy. Na nobenem od teh računov nisem kliknil niti ene zgradbe.

SV - 4. SPEED

Bolj na kratko, ker se mi ne da razlagati detajlov

-Nastanek EP, širitev na 3 krila
    -Razdor EP na Srca in HONOR alianse
    -1 dnevna vojna SVja zaradi različnih interesov vodij G0DZ!LLA (srca) in NeandretaluS (HONOR)
    -Razširitev kril Src (Sas, HH, SVN, SL Srca) in HONOR (HONOR, PRIDE, GLORY, RESPECT, TRUST)
    -Zavezništvo z MGP in AEnima
    -Združitev obeh skupkov alians na SV v alianso PWS pod mojim vodstvom. Začetki obetavni - sodelovanje vseh 4 kril - v 5 urah naredimo bunker z -100k porabe žita. Uspešna prevzemanja
    -Prva trenja v aliansi - egoizem in jokanje za prevzemi naselij
    -Brisanje BLAsT3R No.1 in s tem izguba edinega vodilnega na SV.
    -Zgolj simcity do natarjev, igra posameznikov, vojn ni bilo, ker so tudi ostali kvadranti simsali do natarjev.
    -Prihod natarjev, naspretnost pri prevzemu igralca Valkyrie, saj so si med prevzemanjem natarske vasi skatapultirali nekaj zgradb, pirates in veselička prevzameta in gradita neuspešno.
    -Kaos: Valkyrie napadejo izdajalski posamezniki iz krila PWS 2,AHA zbije WW Pirates
    -Odločimo se, da bo WW gradil veselička in se vanj pošilja vsa obramba PWS, Valkyrie in pirates se ne strinjata, pirates hoče vso obrambo PWS, v znak maščevanja izstopita iz alianse PWS z namenom nam prekiniti gradnjo, saj smo po njunem odhodu imeli le 1 načrt. Oba načrta prevzamemo nazaj.
    -PWS zruši 4 WW vasi, kot češnjo na torti pa še zbijejo Jakecov WW za 11 stopenj in podaljšajo igro za 1 dan

Igralci

Po temeljiti analizi 4. speeda ugotovimo, da smo spoznali in tudi že poznali ogromno osebkov, tako iz PWS kot iz drugih alians. Tako imamo na tem speedu:

-Nonstop zaposlenega študenta, ki pride v igro samo zato, da napiše nov MM roman (BLAsT3R)
    -Največjega klošarja xP (G0DZ!LLA)
    -Pretiranega pisca sporočil njegovih farm v profil, ki ga MH zbriše vsaki teden (Weezy)
    -Soigralca, ki sta me sprejela na MD račun in mi kratkočasila ure (Klemen, Andreja)
    -Še nekaj MSN kratkočascev (MMD, RedX, Pile, Krom, Veselička, Fighterosa, Xreunion...)
    -Patološkega lažnivca, ki namesto da bi igral, raje gobca na forumu (Miha AgA)
    -Prvi primerek bolnika, z hudo obliko bolezni, ki se odraža v pretirani uporabi forumov in nezaželjenih komentarjev - Spamionitis (Insane)
    -Deklino, ki večino časa spi, na računu pa naredi bolj malo, razkoljena med enakovredno igro in prijatelji iz bivše GG alianse (Nastja)
    -Še enega spammerja na forumu, ki se ponavadi štuli k top računom (vuha)
    -Popolnoma pošteno skripto, ki igra že 4 speede zapored in je dosedaj vedno bila uspešna (Jupi Champa)
    -"Egoista", ki ga nobeden iz opozicije ne mara, zato pa postane prava tarča za ižživljanje frustracij igralcev, ki ne morejo preboleti poraza iz prejšnjih spedov (Gods)
    -Univerzitetnega diplomiranega lenuha, ki ponavadi samo spi pa je, naredijo pa mu vse drugi. Nahujše pa je to, da je še ponosen na to, da je lenuh (Jaki)
    -Deklica, ki bo s svojo ritko še daleč prišla (palma)
    -Naša prijazna pupa, ki kljub temu, da smo itak že vsi čakali na konec igre in je stanje v aliansi bilo klavrno, spodbujala do konca in nam dajala pozitivne kritike (Zala)

Pa še veliko vas je takih

Thats it.

OVER AND OUT.

BLAsT3R

17.05.2008 -23.07.2009
    Nazadnje urejal [BLAsT3R]; 24-07-2009 ob 09:11.

Privzeto

ok bom kar geslo dal samo nekej prosim : ne profila spreminjat ne sporočil pošilat,ne gesla spreminjat, ne emaila spreminjat ne imena naselij spreminjat to je to.

ime: janke doodle
    geslo: palica1
    smeagol is good, smeagol is good...

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •