Stran 3 od 3 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 123
Rezultati 21 do 29 od 29

Tema: six 20.03.2009 - 23.07.2009

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    177

Privzeto

zgodba moje prve igre Traviana ...

ne vem kdaj natančno sem sploh registrirala acc in NE, ne da se mi o tem spraševati še ptiča
    recimo, da je bil začetek dokaj miren, razen v obdobju z zanimivimi igm-i spremljanega naskakovanja od C&M , me niti ni bilo veliko gor, ko sem se logirala sem malo poklikala surovinska polja, kakšno zgradbo postavila, farmala sem bolj malo, saj so me vedno pregovorili, da sem jih nehala napadati že po prvem napadu in tako sem večinoma brala navodila in se razgledovala po igri
    ne glede na mojo takratno precejšno distanco do igre sem se razvijala dokaj solidno in bila kmalu v mojem kvadratku drugi najmočnejši acc
    prva je bila soseda black wolf, nosilni acc kasneje razpadle wolfpack alianse
    z minevanjem časa so se stopnjevali pritiski okolice in bilo mi je že res precej nadležno, da ni minil dan, ko bi ne prišel vsaj 1 igm, ki mi je ponujal vabilo za vstop v toaliono alianso
    takrat še nisem razumela politike teh alians (pa še zdaj me kaj prida ne zanima), zato sem si postavila ambasado, ustanovila neko mini aliansiko, povabila notri še soseda saberčka in upala, da me že končno nehajo naskakovati z nadležnimi igm-i
    pa temu ni bilo tako ...
    prva se je oglasila black wolf, ob dejstvu, da sem z naselji tik ob njenih postajala iz dneva v dan močnejša od nje, mi je ponudila dve možnosti - prijatelj ali sovražnik, seveda sem se odločila za prvo, v aliansah nisem želela sodelovati, sem pa sprejela zavezništvo; tako je bila ženska pomirjena, jaz pa sem tudi imela mir pred njo
    začetni tedni so minevali v zelo lepem sodelovanju med mojim acc in sosedom saber-jem
    ker je bil moj acc bolje razvit, mi je bilo razumljivo, da branim tudi njegovega in tako sem se ob nekem napadu nanj zapletla v zelo prijetno čebljanje (beri: čisto sem znorela in mu zagrozila, da ga bom absofakinglutli sesula, če samo še 1x napade mojega saberčka ) z igralcem boris11, ki mu je napad pač poslal
    iz tega čebljanja se je razvilo krajše sodelovanje med njim in mano + moj kasnejši vstop v takratni Apollo

trajalo je natanko 2 tedna, da sem se pustila pregovoriti za v Apollo, ko pogledam sedaj nazaj te odločitve ne obžalujem akoravno me je ravno zaradi tega prestopa moja "prijazna" soseda black wolf začela bombati (rezultat : malo škode na mojem acc + malofejstveliko več škode na njenem in nje soigralca acc-u)
    recimo, da je boris11 želel biti takrat moj Travian mentor; vedel je, da igram prvič, ni pa vedel, da ga bom kmalu prehitela po populaciji in številu vojske, in to krepko ... morda je ravno to bil povod za njegove kasnejše napade na moj račun - moje prvo razočaranje - in to navkljub dejstvu, da sva bila v krepkem zavezništvu - po reorganizaciji - on v AHA, jaz v AHA2
    mislim, da sem nekako vzporedno s prej omenjenim sodelovanjem začela tudi spoznavanje z igralcem black moon, tamali mi je bil tako simpatičen in navihan, da sem mu začela pomagati na njegovem računu
    ker je bil saber vedno manj aktiven a k sreči v varnem zavetju AHA2, sem se vedno bolj posvečala mojemu moonie-ju
    roko na srce, fant je tudi precej vihrav in nepredvidljiv + močan napadalni acc in kmalu sem imela polne roke dela z njegovim acc
    ko so ga vrgli ven iz AHA in je spucal ves napad na GodLike ter dal acc na zapiranje so se nanj kot plaz vsuli napadi celotne AAT alianse, black moon acc so zmrhovinili do konca a uspelo jim je prevzeti le eno naselje, 3 dni prestavljanja metre se JE splačalo in dvomim, da tamali sploh ve koliko vojske sem takrat izgubila, ko sem mu branila naselja
    iiiiin takrat sem najbrž spet morala napisati kakšen nesramen igm igralcu K....., vodji takratne AAT
    skozi najino pingponganje igm-ov sva se kar hitro ujela in kmalu je postal edini aktivni igralec na serverju s katerim sem bila v stiku ves čas in ker sem mu kmalu začela tudi sittati acc, je bilo razumljivo, da želim biti poleg njega v aliansi, to je bila tudi moja zadnja menjava alianse

ergo, če rezimiram, ker se je res 3much vsega še vmes zgodilo + da se ne prezadolgovezim =>
    v svoji prvi igri Traviana sem :
    1. z 26758 popa in 29imi naselji, brez sitterjev, brez dualov ... prišla na 54. mesto (eat me El ninjo )
    2. imela v določenem trenutku proti koncu (pred WW-jem) preko 160k obrambe + nekaj napada
    3. sittala WW
    4. pomagala voditi alianso
    5. imela skozi cel server več dela z drugimi acc-i, kot s svojim
    6. spoznala nekaj res posebnih osebic, ki so mi prijetno popestile igranje Traviana in me zabavajo še sedaj s svojimi mimosunki, xie xie Tadej, Jan in Sebastian
    7. spoznala, da so online igrarije tako kot rl - polne packarijic med soigralci
    8. za noobieja server še kar zadovoljivo zaključila

in moj nick v igri?
    nevtrino <= the small, neutral ones
    Nazadnje urejal Klemen; 28-07-2009 ob 09:52.

Privzeto

No, kje naj začnem. Za začetek bom mal skritiziral, kar se mi zdi da je potrebno. Res tale speed ki smo ga odigrali, je biu eden najbol brezveznih,dougočasnih,zaspanih kar jih je svet traviana videl. No ja, glede druženja, in spoznavanja novih prijateljev pa je biu najbolši . Saj smo večinoma z vseemi bili v zelo dobrih stikih. No ja, sej glavni razlog ( vsaj moj) zakaj igram travian je, da spoznavam nove ljudi.
    Sedaj pa da opišem, našo pot od začetka pa do konca speeda.

Jaz osebno accja nisem igral od prve ure naprej. Acc se je registreral dan ali dva po odprtju serverja.( skoraj čisto drugačni zasedbi, kot je igral od drugega tedna naprej).
    Kaj hitro smo bili "taglavni" v našem kvadrantu, in okolici. Na začetku se je acc igral za zabavo, potem pa ko se je acc vedno bol bližal med najbolše ( top50, top10 roparji, top10 napadalci), takrat smo se nekako odločili da bomo acc igrali malo bol zares.
    Tu nekje v 1. oz.2. tednu začnem igrati jaz, in skupaj z alešom (omgroflhere) ostaneva na accju do konca serverja. Na začetku se je acc igral na polno, bil je aktiven 24/7 , a kasneje ni več šlo, zaradi nekaterih "lenuhov" :P. Veliko sitterjev, se je zamenjalo žanu ( zhikI) pa se tudi ni več dalo igrat, le za kakšno minutko je prišel na acc da je mal pokomandiral kaj je treba početi, za kar se mu res zahvaljujem:P. Večinoma ga iz alešom nisva poslušala, nekaj nasvetov pa je bilo uporabnih , in to so bile kot se je izkazalo, vedno pravilne odločitve . No acc se je prebijal iz dneva v dan, povprečno z tremi aktivnimi igralci. Tu ne smem pozabiti omeniti Davida (Davza), ki je igral prvi mesec. A vseeno "taglavna" g33ka sva bila midva iz alešom, ki marsikatere noči nisva prespala zaradi farmanja in preuzemanja mest. Top farmarji smo bili samo dvakrat, a velikokrat nismo zaustali za deseterico. Skoraj vedno smo bili nekje v zlati sredini.
    Vse je potekalo, vsak dan isto. Farmanje, štancanje vojske, nabijanje kulturnih točk, in skoraj vsak dan kakšno novo mesto.
    Zadali smo si cilj dveh crusherjev. Noja, tukaj smo zajebali na povni črti. Crusher, ki je bil namenjen za skladišča, je skozi cel server zgubil okoli 7000 katapultov, zaradi tega ker so nam nekajjkrati porezali valove. Tako da smo server končali z slabih 8000 katapulti, namesto 150000 načrtovanih. No ja ena največjih napak tega accja.
    No potem se je še ena debilnost zgodila. Šli smo sestavlat wall crusher. No in mi bedaki, smo podrli konjušnice, ki se nam jih kasneje ni dalo postavljati nazaj. Tako da je wall crusher zrušil c&m ww samo za 3 stopnje. Polomije da ni večje . (
    Reporti in točne številke enot obeh crusherjev, v nadaljevanju)
    Noja velikokrat smo imeli krize, zaradi tega ker nismo imeli več motivacije. Nato pa je prišlo, res nenavadno naklučje, da trije igralci, nismo bili aktivni, zaradi svojih obveznosti. Po enem mmju sem dobil dva sitterja, davida ( ki je imel po tem do konca serverja pass od accja) in bajrica. Oba sta acc ohranjala v takem položaju, od takrat ko nas ni bilo, pa do takrat, ko smo prišli nazaj. ( 5dni). Res fanta, najlepša vama hvala!
    David, ti pa itq veš da si ena največjih legend . Dokazu si, da niso vsi U.F.T-jevci izdajalci. No saj veš kako ti zdaj zaupam .

Omenil bi še enega sitterja PsychoWolf, ki mi je sittal 2 ali 3 dni saj nevem, tudi dobro. Hvala!
    Kumarca je pa pujsek :P, zasedel nam je 11. mesto, ker smo zadne dneve lepo simčkali, a nas je vseeno prehitel. Ah jebiga, oblubu je rundo, tako da bomo tole eno mesto preživeli :P.
    Drugih igralcev, pa ne bom omenjal, saj jih je preveč, ki ste mi krajšali te dolgeee noči in dneve preživetih za travianom. Hvala vam !!!!!

Zaradi razdnih debilnosti, ki smo jih naredili na tem speedu, ostaja še mnogooo izzivov, tako da se mogoče vidimo na naslednem speedu, sigurno pa na zimskem! Pazi te se nas :P, hec^^.

Alfa enkrat, Alfa za vedno!!!<3

končni rank... 12 pozicija....: ker je biu tok dougučasen server, druzga ni blo počet:P

Končni napadalni rank.... 37 pozicija....:

Obrambnega ranka ne bom limal, ker nismo bili velikokrat napadeni :P. vseeno okoli 500 mesta^^.

Heroj. 51. pozicija... lvl 83 SnoFear<3 : PPP

Medalje... tole je bl reuščina :P... in pa ptič

Crusher : 2k gorjač,82k metalcev,31k konjev,7k mangonelov
    http://travian-reports.net/si/raport.php?id=8141dcb25

Wall crusher a.k.a sramota crusher. 149k gorjač,16,6k ovnov
    http://travian-reports.net/si/raport.php?id=4d587ecd6

Lp, Luka
    by : XrawXTeam....

L uka (gjural )
    A leš (omgroflhere )
    ž an (zhiki )

Nazadnje urejal gjuxraralwr; 28-07-2009 ob 14:02.
    Trance<3

Privzeto

moj speed jst sm ga prživel kar vredu sm igral račun podgurje55 2 krat so me skatapulterali
    prvič: so me iz 200 na 150 me je igralec el pirata in sem se pobral in prišel na 300 populacije na tem računu potem pa drugič me je skatapulteral areden in mi je s 300 populacije na 210 populacije ampak sem se pobral zdaj ko ga je konec je pač konec.

moja statistika

imam 319 populacije 4103. rang 1 naselje
    bil sem v aliansi usic555 ki smo pomagal usic555 da je se pobral rang alianse je 693.
    moje edino naselje ima 18852. rang
    imel sem heroja na 30. stopnji ki mi je umru malo pret koncem serverja
    2491. rang napadalca z 298 točkami
    4367. rang branilca z 388 točkami

še vsa bojna poročila iz tega serverja dal sem jih na dve strani
    http://travian-reports.net/si/raport...c0b6,746501d9e
    http://travian-reports.net/si/raport...387b,6676c6b18

lahko pa si ogledate to stran ki jo s prijateljem ustvarjava na google spletne strani.
    http://sites.google.com/site/travianjst123/

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice FunArt
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    45

Privzeto

evo video zaključni:
    http://www.youtube.com/watch?v=FBBGpzS6lYA
    Lepo zgleda ta hiška ne (:...

Gladiator
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    51

Privzeto

Mja...bom pa še jest neki sčečkal, zato ker mi je darkyy naroču da moram da bo omenjen...

Torej začel sem malo kasneje, z namenom da bi malo opazoval. Ker pa se to ne da kr tko sem imel na računu hitro soigralce in farmanje je bilo v teku.
    Račun se je razvijal počas, dokler ni prišel gor verhigi poln elana in začel simčkat na polno
    Večji kot je bil račun manj se je farmalo. Lenobe pač. Vmes je bilo treba vodit še alianso, kar pomeni standardna kreganja okoli farm in kril itd.... Enim se pač ne da nič dopovedat.
    No lepo v miru smo simčkali do natarcev, nakar sva se z verhigijem zmenila da bi šla spet zidat iz dolgčasa.
    Napraskala sva vojske po aliansi in prevzela vasico, nato še načrt.
    Gradilo se je lepo pridno brez večjih pretresov predvsem po zaslugi fantastičnih siterjev - moro in toro, davinci-ji ter "zloglasna" palma.

No pririnili smo skoraj do konca, vendar pa uspeha ni bilo za pričakovat pri konstantnem minusu samo 1,6 mio. Če je kdaj prišlo kaj več je pa pocrkalo, ker tudi žita ni bilo dovolj
    Pa še crusher sem poslal na brezpredmetno tarčo, ker boljše opcije pač ni bilo.

Kar se tiče politike tega speeda...ne mislim kej dost govort. Umazano je bilo vse skupaj. Popolni razpad sistema na +,+ je pa še dodatno poslabšal zadevo.
    V kregarije se nismo spuščali, zaveznike smo pustili pri miru (razen parih izjem ...) in se pač držali dogovora ki je bil sklenjen ob začetku serverja.
    Da je naš skupek alians na -,+ pririnil tako visoko je predvsem zasluga tega da smo bili precej nevtralni.

Kakorkoli že, zahvalit se je treba marsikomu..

Verhigi- sej ne vem če se ti moram zahvalt - račun je itak bolj tvoj kot moj hehehe Ampak z veseljem sem kadarkoli tvoj soigralec

C&M - hehehe Piškot je itak mi rit odnašal kadar sem nucal, Andrej me je pa spravljal do solz s svojimi LOOOOOOOOOOOOOOOLi, z Maticom sva se pa tudi precej narežala - Gejko hvala za zadnje poizkuse
    Navijal sem za vas

PK2- sem vam rekel da vas počakam

Yykath - dagmar, čedalje manj tračev obračava

palma - osebno odgovorna za 90% dobrega in 50% slabega, govorite karkoli želite- naredila je veliko delo in hvala za to.

Moro, Toro.. brez vaju bi račun lahko brisali že zdavnaj. Boljših soigralcev in siterjev človek ne more imeti.

Davinciji...žal mi je za crusher da ste ga potem morali brezveze spičit, pa vseeno je služil kot sredstvo za ravnovesje pred tem

Virotutisa - lulibuca

psihopat...prvi soigralec - kr padu je s planeta naenkrat

pa ostali seveda, hvala za igro.
    Če bom še kdaj igral bom probal pomagati da bo le-ta manj umazana in bolj zabavna.

Na koncu pa še:

DARKYY

Omenil sem te dvakrat

Statistika:

Lenoba serverja:
    1. Jakifirbec

Farma žita za Blasterja:
    1. Jakifirbec

Največ pocrkane vojske v WW:
    1. Jakifirbec

Najmanj nafarmanega:
    1. Jakifirbec

Škoda da za to ne talajo medalj
    Nazadnje urejal Jakec; 31-07-2009 ob 14:24. Vzrok: Pozabu statistiko

Začetnik
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    8

Privzeto

evo..sem se še jaz spravil dodati svoj spis

že lani sem se odločil, da končam s Travianom, pa mi je ostalo nekaj zlatnikov in še nekaj kolegov se je dogovarjalo, da gredo igrat skupaj na isti kvadrant. pridružil sem se še jaz, verjetno v največji meri zato, ker sem hotel samemu sebi dokazati, da še vedno znam, kljub temu, da 5 mesecev traviana niti povohal nisem..hehe

začeli smo 10 ur po odprtju serverja, z namenom, da se izognemo tistim najbolj zagretim igralcem. ponovno sem izbral Rimljane za svoje pleme (sim city )

točno ob 16:00 se je na koordinatah -/+ pojavila nadloga po imenu Napoleon I ...dva prijatelja je vrglo v mojo bližino in oba sta bila bolj obrambno usmerjena, kar pa je bila voda na mlin zame, saj sem se tako lahko posvetil le napadalni vojski.

nalog od tistega wnb gospodarja nalog nisem upošteval, saj se držim načel "old schoola" - najprej barake in par vojačkov, nato ostalo.. po prekinitvi začetniške zaščite sem začel farmati majhne rimske in tevtonske sosede ter surovine pridno vlagal v vojsko. glede na to, da se je server začel v petek, sem jaz že v nedeljo imel prve imperijane, za kar sem skorajda prepričan, da ni uspelo tisti čas nobenemu rimljanu. v ponedeljek med poukom sem dobil kar precej hud napad (umrla je podgana, 13 legionarjev ter 8 imperijanov, ter izgubil 621 | 755 | 590 | 964 surovin, ki so bile namenjene za raziskavo izvidnikov). začel sem skorajda znova, imel sem 1 legionarja ter 1 imperijana s katerima sem farmal non-stop in postopoma pridobival več vojske. tisti dan sem še vprašal soseda, top igralca iz s1, če bi šel z menoj dual, vendar se je raje pridružil dualu z s1 - Luptix -u.. ta se je registriral z namenom, da nekaterim zagreni začetek serverja. farmal je že po 1h stran z gorjačami in jih imel v treh dneh že okoli 160. zagrozil je napadalcu, kateremu sem tudi sam poslal vljudno sporočilo, da je bolje če sodelujeva, saj bo prednost tevtonov kmalu minila. na koncu se je izkazalo, da je napadalec le 4-dnevni igralec in sem ga potem farmal do izbrisa računa. še isti dan pa se je pojavila nova težava - botascz (nek čeh), ki pa je tudi brisal račun, sam pa sem dobil 2 napada od njega, ki pa nista povzročila nobene škode. v svoji neposredni bližini sem odkril kar 3 9c in enega izbral za svojo metropolo, ker nisem verjel, da se mi lahko uspe razviti tako dobro, da bi potreboval 15c. čez nekaj dni se mi je na računu pridružil prijatelj s prvih dveh serverjev - Balty, ki je dopoldne veselo farmal in skrbel za račun, tako da med šolo meni ni bilo treba.

v naslednjih tednih sva si pokorila 15x15 kvadrat, z izjemo Goodboys računa, ki ga nisva napadala in s katerim smo kasneje še zelo sodelovali in bili člani iste alianse. bil sem kar vesel, da sem na račun pridobil igralca, ki ima jajca in nepremišljeno napada vse naokoli. drugače ne verjamem, da bi si lahko tako hitro pokoril sosede. po kakšnem tednu me je Balty sicer zapustil, a na pomoč mi je priskočil sošolec JKJ, ki je bil prav tako dober farmer. vsak dan je bilo več farm, kar me je prisililo, da sem naredil seznam farm, s pomočjo katerega sem poenostavil farmanje vsaj, kar se tiče časa. bila sva zelo dobra farmerja, a v bližini se je znašel tujec po imenu Skage. zanj bi lahko uporabil vse žaljivke. nekako se mu je uspelo pridružiti moji takratni aliansi (THC- Travian HardCore). ves čas je spremljal katere farme sem že ščistil in jih je nato še sam farmal. parkrat sem mu celo nastavil vojsko, vendar ga to ni ustavilo. uspelo se mu je tako razviti, da je prišel celo med TOP 10. po kakšnem mesecu igranja je nekaj zahinavil in nato brisal račun. tako je bilo spet veliko farm, ki so imele surovine zame.. nato pa je prišla nadloga z druge strani - kobarid (sim city igralec, ki je farmal le moje najboljše farme). nikoli si ni upal čistiti, le čakal je name. ker sva bila skupaj v aliansi, ga nikakor nisem mogel onemogočiti, nato pa sem se spomnil na pravila igre in poskrbel, da je bil kar trikrat blokiran(skripte, izsiljevanje, več računov..). izgubil je vsaj 50% populacije in potem je le še občasno hodil meni v zelje. pred premirjem sta se pojavili 2 naselji v mojem prostoru (9c), kateri sem nato skatapultiral in tam ustanovil svoji naselji. med premirjem sem delal vojsko 24ur na dan, tako da sem imel takrat okoli 3k imperijanov in pa 400 konj (v metropoli). odločil sem se za napad na račun lumina, kateremu sem že prej uničil naselje. igrala ga je neka igralka, ki mi je neprestano jokala, to pa mi je dalo le večji zagon. veliko sem jo farmal, saj nikoli ni uspela skriti surovin. konec aprila sem odšel v tujino za nekaj dni, igranje pa zaupal računu Luptix (s katerim sva ves čas sodelovala), ter znancem iz prejšnjih serverjev. pred odhodom sem jim dal navodila, katera so v 90% izpolnili. ko sem se vrnil nazaj, sem opazil kar velik kaos. lumina (kot moja najboljša farma) je bila sprejeta v zavezniško alianso in je kljub mojim predloženim dokazom o farmanju niso hoteli kickati. sprejel jo je sarumannob (če bom še kdaj igral in videl ta nick, ga bom uničil, saj je lastnik eden izmed največjih smradov serverja) v alianso Inachos. 2krat smo prekinili zavezništvo za kratek čas z njimi. ta čas sem izkoristil, da sem lumini ukradel 2 vasi, čeprav jih je imela še več, ker je lepo simčkala. naša "pametna" palma je Inachose ščitila bolj kot ščitijo kočevske medvede. z Luptixom sva opozarjala, da se samo skrivajo pred nami (Chronos), notri pa je cca. 10 sposobnih igralcev, vendar sva naletela na gluha ušesa. med enim prevzemom vasi sem pri lumini prebil bunker, ki naj bi me ustavil

report: http://travian-reports.net/si/raport.php?id=8205de018

v tem tednu sem si tudi izboril svojo prvo medaljo v travian karieri napadalec - 4. mesto

potem se je cel server lepo simčkalo naprej, jaz sem farmal kolikor sem lahko ter prevzemal vasi, ki so bile zame strateško pomembne. 1 mesec pred koncem sem nehal farmati, saj sem večinoma igral sam. moji soigralci so bili precej nezanesljivi, od 36 vasi, le ene nisem prevzel oz. ustanovil jaz.

3 tedne pred koncem pa sploh več nisem aktivno igral, skrbel sem, da se vojska dela non-stop ter da ne zmanjka žita.

1 teden pred koncem sem uničil WW s svojim crusherjem iz metropole, ker se mi več ni dalo gledati za žito

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=99d77d923

na koncu mi je ostal še en crusher v velikosti:
    33615 Imperijanov
    16027 Equites Imperatoris
    57 Equites Caesaris
    535 Oblegovalnih ovnov
    205 Ognjenih katapultov

heroj:

Chuck Norris
    Stopnja 93 (Equites Imperatoris)
    Napad: 10900 (100 točk)
    Obramba: 7340/6025 (100 točk)
    Nap-Bonus: 20% (100 točk)
    Obr-Bonus: 20% (100 točk)
    Regeneracija: 1050/Dan (70 točk)
    Izkušnje: 83%

še statistika na hitro:

Naj rang: 22
    Naj napadalni rang: 18
    Naj heroj: 8
    Naj obrambni rang: 250

Ob koncu serverja:

Igralec Napoleon I
    Rang: 34
    Pleme: Rimljani

Aliansa: Chronos™
    Naselja: 36
    Populacija: 29463
    Napadalni rang: 31 - 457275 točk
    Obrambni rang: 348 - 38463 točk

Rang heroja: 27

Zahvalil bi se naslednjim igralcem:
    ~ Luptix - hvala za družbo ponoči, za sittanje, za smeh , za pomoč pri prevzemih, za pomoč pri napadih, za podporo pri kreganju s palmo
    ~ scania - hvala, ker si mi delu družbo in nisi obupal, pomagal z obrambo ter skavti, ker si si vedno upal palmi povedat svoje, že takrat ko je naju z luptixom minila želja po komunikaciji z njo
    ~ Jakifirbec (in Verhigi ) - hvala za reševanje diplomatskih sporov škoda ker nista imela vedno glavne besede v aliansi, kajti palma je imela ves časslab odnos do tistih, ki smo ji upali povedati svoje v obraz
    ~ Sultan of swing - hvala za pomoč pri obrambi in žitu
    ~ Hanibal - hvala za cekinčke in skavte
    ~ usic555 / janez150 - hvala, ker si me naučil igrati =)
    ~ palma - hvala, ker si vedno vzela čas za kreganje. popestrila si dolgočasno igro

P.S.: server je bil dolgočasen, poln simčkanja..dajmo drugič popestrit stvar, poskusite se približati prvemu speed serverju, kjer so bile vojne ves čas. predvsem to govorim, tistim, ki imajo škarje in platno glede zavezništev in alians že pred začetkom serverja v rokah...to pa sami veste kdo ste. jaz pa se poslavljam od traviana za vsaj eno leto, če že ne za vedno

Nazadnje urejal ares; 01-08-2009 ob 15:36. Vzrok: Slika
    1. six: RockyKrieger -> leader *Tfs*
    2. six: Rocky II -> *!NFS!*C

Tfs aliansa je bila zakon!

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jul 2009
    Objav
    14

Privzeto

To je bil moj prvi račun v igri travian nasploh. Igrat sem začel zgolj iz radovednosti, in moram priznat, da je igra dovršena, zanimiva , igralna, čez nekaj časa pa si itak odvisen od nje.

Mel sem srečo, da me ni v začetni fazi nihče napadel, kasneje pa sem že imel nekaj vojske, tako da sem lahko pofarmal sosede. Pri tem opravilu sem spoznal ogromno osebkov, ko pa sem jim dal možnost sitanja mojega računa, sem kaj hitro spoznal, da so farme, ki se ne branijo pretežno otročički, stari 10-14 let, in igrajo travian ker nimajo kaj bolj pametnega za početi.

Preko enega kolega, sem prišel v eno od alians grških bogov, kjer sem se razvil do 9000 pop, kar je zadoščalo za 505 mesto, zbral pa sem 245.000 napadalnih točk, kar je zaadoščalo za 100 mesto na lestvici.

Račun sem igral večino časa sam, občasno so mi pomagali šolarčki, ki so mi dvigovali le pop (in pritisk), in bolj ko sem jim razlagal, da pop ne pomeni nič, bolj so nadgrajevali nepotrebne zadeve, tako da sem nad njimi kmalu obupal in potem sem igral sam, do konca serverja, ko sem imel v zmagoviti WW po 35.000 suličarjev in 40.000 paladinov, napadalno vojsko sem pa skuru na konkurenčni WWjih.

Aha, pa naslednji speed bo sigurno dual, bolj agresiven in definitivno bolši id tega.
    Nazadnje urejal mzz; 02-08-2009 ob 23:30.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jul 2009
    Objav
    80

Privzeto Six

Dan!
    Bom še jaz svoje napisal.
    Začel sem na računu dec, kot rimljan z soigralcem iz prejšnjega speeda.Kmalu sva postala farmi, ker soigralec, več ni mogel igrat, sem nehal.Naredil sem nov račun Celjski Grof.Tu mi je, k ot tevtonu šlo odlično.registriral sem se na prijateljevo povezavo (L&L), ter od njega in njegovega očeta (Luky the myrdom), dobival surovine.
    Kmalu sem pofarmal okolico, ker sem na tem acc-ju kasneje igral so bile težave farmala sta me:
    -nek slovak in xravrw,(oba iz takratnega zeusa). ker sem imel špranje skoraj nič nista odnesla.
    Prve 3 tedne sem skoz menjaval ally, nato pa sem nekega jutra ob 4 zjutraj kontaktiral igralko Galijo (9.pop, ampak legenda), ker sva se poznala me je sprejela v alianso.
    Kar hitro sem delal obrambo in je imel že čez 1k ter novo naselje 15c.15c je bila moja napaka..kasneje sem za prestolnico naredil 9c.
    Ko sem imel 4 naselja, je bilo vedno manj časa, moral sem se posvetiti šoli.
    Zato sem acc, pustil in se pridružil takratnemu računu LOCNA TEAM.

Na acc-ju LOCNA TEAM je igrač Franjo iz novega mesta, to je bil njegov prvi speed.
    Takrat je acc imel 11 naselij ter 6k pop.Kar hitro sva napredovala ter Zeus je bil vendo boljši.
    Moj acc sem pustil,da so drugi iz GG imperija zasedli vsa mesta.

Z Franjotom sva na finale lige prvakov odkrila, da je on prijatelj od moje sestrične, takrat sva si tudi izmenjala telefonske, in vendo bolj resno igrala.

Nato so se Zeus ter ustali GG preimenovali v AS, jaz sem bil dodeljen v matični AS vendar sem raje odšel k Kutuzovemu, kot vodja obrambe.V *as* sem postal vodja obrambe.vmes sem v napadu na igralca lok izgubil 15 vojske.
    nato so prišli natarji.

Bile sta 2 možnosti, ali bom zidal jaz ali pa zavezniki iz MGP-ja Dedek.
    Pomagal sem Dedku pri zidanju in to kar veliko.
    Dedek si je premislil in začeli smo zavzemati ww vasico.
    Jaz sem tam skuril 15k imperijanov ter 8k cesarisov.
    Vas smo prevzeli ter notri spravili obrambo.pri prevzemanju načrta nam je vse uspelo,Dedku je šlo samo 35k gorjač...
    Jaz sem veliko pomagal zidati, le ko nisem bil na morju.
    Ko smo prišli z ww-jem na 84 stopnjo so nas zrušili na 40.
    reporti:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=775bcccb8
    http://travian-reports.net/si/raport.php?id=1615fb4f7
    http://travian-reports.net/si/raport.php?id=d9986bff4
    http://travian-reports.net/si/raport.php?id=c4d1db793

Za vse ostalo na serverju pa tako veste.
    Pa moja statistika:

- Bil bil sem na koncu 27.
    - Imel sem 38. naselij.
    - 31511 pop
    Nap rang: 195
    obr. rang: 1149
    Top rang 20.

Imeli smo pribl. 100k vojske, rimljani obrambmno usmerjeni, pa še to:

Zahvale:

Luky the myrdom (Care, mentor)
    L&L (perfect)
    Mojemu soigralcu (FRANJO).
    Dedek (Dušan), (Nada)
    Galia
    PK2, ki mi je dovolil odditi v *AS*.

...........................

Ter vsem drugim, ki ste mi pomagali na serverju (hvala)

LP

F

Slo sixi so polomija, na naslednjem me ne bo!!!

Privzeto

ne vem če je kdo omenil napad z navejč katapulti.....

http://travilog.org.ua/si/4969047/b5...bf4bfd1c52ce85

lp
    six:tignes/tignes/plimatea/Metron/NOX

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •