Stran 2 od 3 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 29

Tema: six 20.03.2009 - 23.07.2009

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice corn mix2
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    461

Privzeto

Hm Kaj naj rečem --..--
    Bilo je super še 3speed igrati pod okriljem ALFA imperija in vodstvom Galie..
    Naš acc. King Simon smo registrirali kasneje kot začetek serverja .. Prve 2-3 tedne sem bolj kot ne igral sam.. Delal pač običajne stvari gorjače+paladine, populacija pa je stala Kmalu se mi je na acc. pridružil moj zlati dual,prijatelj in sošolec Jan= J@N€ skupaj z njim sva ropala po 7-8milionov na tede z bborih 4000gorjačk in okoli 500paladinov imela pa sva kratkomalo 400pop.. Nato sem na acc. dobil še engega sošolca Turčina, ki mi je tudi zelo dobr prijatelj in skupaj smo nato začeli ownati okolico od naših bogih 14naselbin, so bile 4prevzete, ostalo neki na blef igrali smo katastraflno lahko se pohvalim z elih 6337 populacije Na acc-ju je ostalo bogih 15k vojačkov Največja vojska ki pa smo jo imeli na acc-ju pa je posegala morda proti 70-80k vojske kar je podn od podna vsaj zame Teden ko smo največ nafarmal nevem kateri je smo pa nafarmali 10mio...
    Ker smo bili 237napadalci,99branilci in imamo HEROJA na 87mestu( lvl 70) bom rekel da je bila to povprečna predstava Drug speed gremo na polno na -/- z Insanom bova razturala

Še Zahvale ..
    Galia= Kaj naj rečem, si res super oseba, vedno super vodiš alianso vsaka čast ti pogrešal bom tvoje dolge MM-je
    Plimatea= Hvala za zaupanje da ste me sprejeli najprej v Hades,in da se nato skočil v *AS*
    Buddha= Fantje nevem kaj bi brez vas, v vsaki akciji ste nam pomagali,pa čeprav ste zaradi nas porabili ogromno časa, oglasite se na PM pa gremo na en PIR ki smo si ga pošteno zaslužli!
    Kretencek113= Še en moj sošolc Faca si sam to itak veš, ko se kej vidmo si mi dolžan eno pijačo k smo ti pomagla do rank 1 med plezalci
    Lahko bi našteval v nedogled: Kratko rečeno
    ALFA SQUAD pogrešal vas bom,ste najboljša ekipa in vedite da vas imam v srcu,sedaj pa uživat in ne mislit da vas bom drug speed tolkel

Lep Pozdrav vsem pa uživajte v svobodi
    ~Speedy
    Proud to be: *ALFA* & ARSENIC & *AS* & ALFA & Awesome & MGP

Začetnik
    Datum pridružitve
    Jul 2009
    Objav
    2

Smile moja zgodba

začel sem z čist navadnim farmanjem na -+ koordinatih že v prvem mescu sem meu vse sosede v podrejenem položaju surovine so prihajale in zlahkoto sm se razvijal ampak potem več ni blo tako sijoče farmal sm vse znaokol a sm na enga igralca pozabil in seveda dosegel sm 14 000 popa potem pa so se začeli problemi odšel sem na morje v začetku maja in seveda moj nadomestnik je vse zjebu mojo ally HEART je naenkrat postala tarča vsem biu sm nato v imperiju gods a je nadomestnik zjebo neki opet ni prav prišel noter in že je naredu svajo z sarumanoob ki me potem sploh poslušat ni hotel da bi mu obrazložil stanje idiot pač začeli so me napadat odrešil sem se napadanja a izguba je bila prevelika nato me je začel napadat pozaljen igralec začel me je ropat in na enkrat je tudi polovica zaveznikov odšla moral sm se branit 24ur kar mi je blo dovlolj zapustil sem travian in čakam na novi štart speeda za mascevanje

vaš mascevalec že 4 speede z vami

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice TICA
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    15

Privzeto

Po končanem III speedu smo se ekipa H&S(Matic,Erik,Marko)Gentle ter Arkantos zmenili da na +|- naredimo svojo alianso ter se povežemo v imperij z PFF na +|+.
    Končno se je odprl speed.Aliansa je nastala bivši člani U.F.T. pa so prihajali noter.Na drugi strani nam je konkurenco delal GG zato smo se preimenovali v Egipčane,ki so bili na vseh kordinatah.Imperij je lepo stekel,vendar pa nam jo je zagodla šola ter čas.Arkantos je nehal igrat drugi pa nismo imeli več volje,zato je stvar propadla ko nam, je C&M začel krasti člane.Naj omenim da je biu C&M pri nas potem pa je odšel.Naposled sem tudi sam odšel k C&M,vendar z jasnim ciljem: NAREDITI OVNARJA,KI GRE NA PK2! V GG-ju je bil dolgač saj smo le farmali in bildali vojsko.Kmalu se je zvedelo da igram na H&S in C&M ter ene par igralcev je kovalo zaroto proti nam.Hvala bogu je C&M sittal Keekc(cdr90),ki me je opozoril.Napad smo dali na stran in delali obrambo v pričakovanju napada.To se v resnici ni nikoli zgodilo.KONČNO smo se ločili od GG in postali samostojni.Z Nastjo sva se tudi kar lepo menila prek skypa.1× nas je Tuareg fuknil iz ally ampak smo še isti dan prišli nazaj .AHA je dobil zavezništvo z jakcem ter NAP z AS,bilo je jasno da jih bo PWS fasal.Bilo je nešteto MM-jev naj jih fejkamo vendar nimo poslali niti ene gorjače na njih.Pri H&S so se menjali člani umes je prišel nazaj Arkantos,ki nam je prestavil metropolo z tem pa postavili velike barake in konj da se je vojska šopala še bolj,prišel je tudi Gentle.Vojska se je lepo nabrala ampak smo pri prevzemanju naslij pušnili iz ovnarja 100k gorjač... Hehe se nrdi.Na koncu nam je uspelo sestaviti ovnar:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=655165f00

Ker so stvari kazale da bomo z MoNo WW sem to naredil brez da bi obvestil vodje.Če že nismo zmagali smo se saj tolkli z AS.Jakcu pa rečem samo hvala za nož v hrbet.

Povezali smo se z PWS ki nam je dal še par crushov da smo zaustavili PK2 le toliko da ni zmagal Naloga:OPRAVLJENA

Geslo dobite kasneje,seveda sittersko

ZAHVALA:
    Simon(Arkantos)
    Gentle(Jan,Edin)
    DUALA(Erik,Marko)Čeprav sta na koncu mal popstila ampak razumem poletje pa to
    Aleš&Danilo za vse nasvete
    Gusar<---- Oni not normalni napadalci
    C&M
    ModriDirkac
    Fighterosa
    Indian Power
    usic555<----- dejmo Janez
    in na koncu morm omenit še Evo(Palmo)

Če koga zanima vse o H&S naj mi piše na ZS mu pošlem v poverpointu predstavitev in polno slik o napadalcih reportih heroju naselji itd.

Citat Originalni avtor TICA Poglej prispevek
    Po končanem III speedu smo se ekipa H&S(Matic,Erik,Marko)Gentle ter Arkantos zmenili da na +|- naredimo svojo alianso ter se povežemo v imperij z PFF na +|+.
    Končno se je odprl speed.Aliansa je nastala bivši člani U.F.T. pa so prihajali noter.Na drugi strani nam je konkurenco delal GG zato smo se preimenovali v Egipčane,ki so bili na vseh kordinatah.Imperij je lepo stekel,vendar pa nam jo je zagodla šola ter čas.Arkantos je nehal igrat drugi pa nismo imeli več volje,zato je stvar propadla ko nam, je C&M začel krasti člane.Naj omenim da je biu C&M pri nas potem pa je odšel.Naposled sem tudi sam odšel k C&M,vendar z jasnim ciljem: NAREDITI OVNARJA,KI GRE NA PK2! V GG-ju je bil dolgač saj smo le farmali in bildali vojsko.Kmalu se je zvedelo da igram na H&S in C&M ter ene par igralcev je kovalo zaroto proti nam.Hvala bogu je C&M sittal Keekc(cdr90),ki me je opozoril.Napad smo dali na stran in delali obrambo v pričakovanju napada.To se v resnici ni nikoli zgodilo.KONČNO smo se ločili od GG in postali samostojni.Z Nastjo sva se tudi kar lepo menila prek skypa.1× nas je Tuareg fuknil iz ally ampak smo še isti dan prišli nazaj .AHA je dobil zavezništvo z jakcem ter NAP z AS,bilo je jasno da jih bo PWS fasal.Bilo je nešteto MM-jev naj jih fejkamo vendar nimo poslali niti ene gorjače na njih.Pri H&S so se menjali člani umes je prišel nazaj Arkantos,ki nam je prestavil metropolo z tem pa postavili velike barake in konj da se je vojska šopala še bolj,prišel je tudi Gentle.Vojska se je lepo nabrala ampak smo pri prevzemanju naslij pušnili iz ovnarja 100k gorjač... Hehe se nrdi.Na koncu nam je uspelo sestaviti ovnar:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=655165f00

Ker so stvari kazale da bomo z MoNo WW sem to naredil brez da bi obvestil vodje.Če že nismo zmagali smo se saj tolkli z AS.Jakcu pa rečem samo hvala za nož v hrbet.

Povezali smo se z PWS ki nam je dal še par crushov da smo zaustavili PK2 le toliko da ni zmagal Naloga:OPRAVLJENA

Geslo dobite kasneje,seveda sittersko

ZAHVALA:
    Simon(Arkantos)
    Gentle(Jan,Edin)
    DUALA(Erik,Marko)Čeprav sta na koncu mal popstila ampak razumem poletje pa to
    Aleš&Danilo za vse nasvete
    Gusar<---- Oni not normalni napadalci
    C&M
    ModriDirkac
    Fighterosa
    Indian Power
    usic555<----- dejmo Janez
    in na koncu morm omenit še Evo(Palmo)

Če koga zanima vse o H&S naj mi piše na ZS mu pošlem v poverpointu predstavitev in polno slik o napadalcih reportih heroju naselji itd.
    Prosim Moderatorje da združijo poste.Prav kar sem dobil sittersko geslo ki sem vam, ga obljubil
    GESLO: ventilator
    Nazadnje urejal Wild Rose; 25-07-2009 ob 11:49.
    ZELENE SO VSE TRATE...NAJLEPŠI BELI CVET...ŠE BOG NAVIJA ZATE...OSVOJILI BOMO SVET
    GREEN DRAGONSI

Thumbs up Moja zgodba in moj pogled na 4. six

Začel sem na računu MuSiC_GuY. Igrala sva ga dva prijatelja, MuSiC_GuY je bil šef in tisti, ki je največ igral, jaz pa bolj lenuh, ki je igral kadar je imel preveč časa. Tipični tevton, farming 24/7. Soseda sta bila dva dobra tevtonska računa, vsi smo bili top50. Z bližnjim smo se odločili, da vržemo tretjega iz igre. Vojska se je delala 24/7, vendar je bil sosed blokiran preden nam je stvar uspelo izvest. Nato je prišlo do spremembe. Z MG-jem sva se sprla (mislim da zaradi malenkosti) in odločil sem se, da račun zapustim. Kot se je izkazalo zdaj, na koncu, bi bilo morda bolje če bi ostal in morda bi mi celo uspelo preprečiti kakšen spor v AHA. Znano je namreč, da je en od WW graditeljev zbil 150% 9c tega računa, potem pa bil sprejet v alianso v kateri je bil takrat MuSiC_GuY. Do tega verjetno ne bi smelo priti.

Moja pot se je nadaljevala na računu mwa. Račun je prej igrala Nastja v solo verziji, potem pa sva igrala skupaj. Rimljan, ki med tevtoni ni imel niti najmanjše možnosti, saj sva bila daleč premalo aktivna. Takrat sva namreč že sittala C&M-ja. To je bil še čas, ko noben ni vedel, da ga igrata verjetno najbolši igralec slovenske scene (Andrej, poznan kot Champa) in njegov dual Matic. No, dejstvo je, da tega nekaj časa nisem vedel niti jaz potem se je zgodilo nekaj, kar si ne bi nikoli mislil da se nama bo. Tevtončki okoli naju so se odločili, da bova farme. Časa za upiranje nisva imela, tako da sva se odločila da bova račun zbrisala. Nastja je odšla na C&M, jaz pa na MCobra.

MCobra račun je bil rimljan, narejem z namenom klikanja obrambe za C&M. 2. vas se je naredila blizu njihove metropole, čez nekaj časa so se že klikali praetorijani in se pošiljali na C&M. Mimo nasveta Nastje sva za metropolo postavila 6c s 5 polji železa, kar se je, predvsem na koncu, izkazalo za napako. Vseeno, surovin je bilo ogromno, tako da ni bilo nobenega problema, ko so vodje takratne alianse Hades prosili, da naklikava ambasado na 20, saj bova nosilca novonastale alianse. Hades je bil takrat del velikega Greek Gods (GG) imperija, ki je pokrival kar 3 kvadrante. Nekako nismo imeli želje igrat simcity cel server, zato je padla pobuda, da se JV združi v eno močno, napadalno usmerjeno alianso in eno obrambno alianso. Iz Apollo, Ares in Hades je nastala aliansa z imenom AHA. Kot sem že rekel, je bil račun MCobra nosilec krila AHA2 in tudi njen leader. Vse lepo in prav, težava je bila le, da je C&M hotel leaderstvo v tem krilu. Prek sitterstva naj bi kontrolirali alianso, ter nadzirali vse dogajanje. Nekaj časa je šlo, potem pa ne več. Vedno več pritožb igralcev idt. Z dualom, ki je moj sošolec in najboljši prijatelj sva se odločila, da tako ne gre več in rekla, da želiva sama vodit alianso. Na C&M-ju so stvar takoj sprejeli, saj jim je zmankovalo časa že za račun. Tako sta računa MCobra in teom prevzela vodenje AHA2. Aliansa naj bi bila obrambno usmerjena in tako smo večino časa klikali def in delali bunkerje v naši in v glavni aliansi. Lahko se pohvalimo, da smo ob organiziranem bunkerju izgubili le eno mesto-metropolo C&M-ja. Vendar, to je bilo v času, ko je bila večina obrambe že v WW-jih, pa tudi MM je bil poslan prepozno, saj nismo pričakovali, da bodo na metropolo prileteli crusherji MM za bunker je bil poslan zjutraj, 10 ur po prvih poslanih napadih.

No, server se je potem igral naprej, MCobra je nehal igrat, tako da sem na računu ostal sam. AHA se je odločil, da bo gradil WW le s svojimi krili, povezava s PWS ali AS&NFS pa je bila zavrnjena s strani članov AHA in AHA2, ter soglasno, po dolgi debati, tudi s starani vodstva obeh alians. Verjetno je res, da bi zmagali če bi izbrali katerokoli stran. Vendar pa je res tudi to, da je bila AHA povsem drugačna aliansa kot ostale. Dejstvo, da smo bili najbolši napadalci in roparji večino časa pove dovolj. Z vojsko se ni varčevalo, napadali smo vse in vračali vsem. Glede tega nam ne more nihče ničesar očitati. In prav zaradi tega smo se odločili, da gremo do konca samostojno. Imeli smo sicer zavezništvo oz NAP z AS&NFS, vendar je bil zaradi napadov z njihove strani le-ta prekinjen. Tako smo jih pošteno dobili. Žal, vojske je bilo na AS&NFS strani odločno preveč. Posledica tega, da smo mi tolkli še namesto njih mislim, da smo AHA in krila to rundo odigrali na nivoju, tako kot smo si zamislili. V osnovi cilj igre ni bil WW stopnje 100 ampak zabava in akcija preko celega serverja. Imeli smo se super, naučili smo se marsičesa, tudi tega, da je JV lahko konkurenčen vsem. Vesel sem, ker nam je končno uspelo pozabit na pripadnost aliansam 1. six-a in smo skupaj v AHA zaigrali tudi nekdanji sovražniki. Bili smo egoistični dream team

še nekaj zahval:

AHA2, ker ste mi zaupali. Vesel sem, da sem lahko vodil tako super alianso. Se opravičujem za dolge MM-je in vse teženje, ki ste ga prenašali. Kapo dol, bili ste super!

AHA in vsem ostalim zaveznikom, s katerimi smo igrali na tem serverju. Fajn je bilo

vsem "sovražnikom", hvala, brez vas ne bi mogli pokazati kako dobri smo

MuSiC_GuY aka RoyalEmpire aka Cue Master, hvala, ker sem lahko spet igral s tabo. Oprosti za vso tečnobo, ki si jo moral prenašati. Hvala, ker si bil tako dober sitter in ker si tudi v rl fajn oseba.

MCobra, hvala, ker si me prenašal večino tega serverja. Ker si bil za stvar, ko je bilo potrebno stopit v akcijo. Ker si v rl tak car kot si

teom&natalck, hvala, ker sta pomagala voditi alianso in znala zrihtat stvari tudi, ko mene ni bilo nikjer :P respect for that

Tuareg, ker si bil res super leader glavne alianse. Znal si navdihovat, ko je bilo najbol težko, znal si dvignit razpoloženje, ko smo bili najbolj na psu. Res upam, da se bomo spoznali v rl.

NOB, predvsem Tetka. Tvojim MM-om ni bilo kaj dodajat. Res obvladaš. Ko je bila kriza v bunkerju si povedala in smo zrihtali. Imela sva par dobrih debat, ki so polepšale igranje. Upam, da mi boš oprostila tiste neumnosti zadnjih 14 dni. Oprosti.

in nenazadnje, račun, ki je 1. po populaciji, 2. napadalec, 1. branilec, račun, ki je nafarmal toliko kot cela AHA2 ko smo bili top 10 roparji, račun, ki je prvi v Sloveniji gradil 2 WW-ja na enkrat, račun, ki je kljub ogromnemu minusu čez cel server za žito prosil le ko je izgubil metropolo z več kot 300k na uro.
    En in edini, z neponovljivo ekipo:

C&M:
    Vuha&Jazzr, super vaju je imeti blizu in na svoji strani. Smeh v neomejenih količinah zagotovljen

Andrej, še ena runda v kateri si dokazal, da v Sloveniji nimaš konkurence. Kapo dol, vsa čast!

Nastja, saj veš :P ni veliko igralcev, kaj šele igralk tvojega kova. Si super igralka in super oseba. Po skoraj enem letu igranja s teboj, na com6, hrx in six lahko rečem, da te poznam :P sigurno to ni zadnji server, ki sva ga skupaj igrala. Igrat s tabo je enostavno super. Hvala, da si me naučila vsega kar znam.

Še enkrat, hvala vsem, ki ste igrali 4. six.

Čestitke zmagovalcem, poražencem pa več sreče prihodnjič.

AHA&AHA2, mi smo zmagovalci. ITAK čestitke

še statistika:

rang: 233
    pop: 14710
    naselja: 20
    off rang: 986
    off točke: 9562
    def rang: 1076
    def točke: 10230

heroj:
    vrsta: Praetorijan (4. na serverju)
    ime: **mistery** boy
    rang: 85.
    level: 71
    izkušnje: 259135
    def bonus: 20%
    obramba: 7555/4820

Vaši arhitekti potrebujejo nekaj več časa, da dešifrirajo gradbene načrte.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    34

Privzeto

Jaz bi se pa samo javno zahvalil vsem, ki ste pomagali pri usic555 wwju.

lool-3
    hac
    depso
    sharpy
    anonymus
    king of rome
    nerro
    ragnarok
    ..
    ..
    ..

Kukuleleju, da je z mano igral na računu.

O sami igri pa brezveze sploh kaj komentirat. Zaslužena zmaga Mona WW. Zaslužen poraz AHA-ja. Na naslednjem serverju pa upam, da bo malo več opozicije.

Bla sva pa 4. napadalca (1106k točk), vse je šlo po sovražniku, kdorkoli že pač je bil v danem trenutku sovražnik. Od MGP do PWS in na koncu še malo po AS. Crusher bi bil samo iz metropole 55k sekir 18k tevtonov 13500 katasev, drugi pa približno 50k sekir 18k tevtonov 6000 katasev. Samo pač nobeden ni prišel na cilj, bi pa zagotovo poškodovala kaj, glede na uboge obrambe v vseh wwjih (1150k minusa je bil max pri meni, veselička na koncu 2480k minusa, C&M ne poznam maximuma, mislim da malo čez 2500k minusa - bolj bogo vse skup).

usic555 (AHA, pws pa samo kot turist )
    Nazadnje urejal janez150; 25-07-2009 ob 13:34.
    usic555 - AHA aliansa

neznanec 2

Privzeto

4. Slovenski speed server smo se odločili igrati na +/- kordinatah, ker naj bi bilo tam največ farm in predvsem noobov bivših 300 alians. Računov je bilo registriranih več seveda z namenom optimizacije števila farm v svojem 7*7 mapi. Odločili smo se, da bomo igrali acc Kranjc, kjer je bilo okrog 2000 gorjač že prvi teden za top roparji smo zaostajali kar nekaj ker se nobenemu ni ljubilo porabljat surovin ob napadih zato smo se odločili da bomo šli po obrambno medaljo tedna. V okolici se je šopiril igralec Britney Spears in kaj kmalu smo ugotovili , da bo prava tarča za nas. Bil je okrog ranga top5 z zelo malo vojske in oddaljen samo okrog 36 minut z gorjačami. Napadi farm so se vrstili naših 2000 gorjač in 200 paladinov pa je večino napadov obranilo in tako smo prišli na rang1 med branilci. Nekega dne smo se odločili preverit prisotnost Britney Spears v dopoldanskih urah, nekaj fejkov z gorjači nobenega kontra napada in potem je poletelo k njemu 1800 gorjač in 200 paladinov ter mu pobilo večino gorjač. Farma je bila počiščena čez dan oz. dva smo se odločili za brisanje računa ker se nam ni več dalo igrat.

Po kakšnem tednu oz. dveh smo poizkušali registrirati nicke starih igralcev, za katere smo menili, da bi znali biti zanimivi . Tako je nastal račun CoRR in ker smo bili sosedi od GoDZiLe smo pač morali iti v SAS SRCA (oz. nekaj takega). Vojska se je delala na polno in pri 3. naseljh smo imeli že okrog 25k minus žita kar je bilo enostavno nemogoče vzdrževali, ker nismo imeli 15c-jev. Takrat se je na +/+ bojevalo predvsem z Rusi in tako smo poslali napad na Ruse in jih kar nekaj počistili. Račun je bil ponovno na top10 napadalcih in pripravljen na brisanje.

7.teden sem tokrat sam ponovno naredil isto uporabniško ime CoRR in se odločil, da bom malo spremljal server. Naslednji dan sem že napadel prvega soseda in ugotovil da so farme vse polne, kar mi je dalo veselja da sem poslal še kakšen napad. Proti koncu tedna se je začel boj za top plezalca in ker sm imel že okrog -1700 žita in nič golda sm zasedel 2 mesto. Prvi je bil neki noob z 300 gorjači , izdelovalci orožja in ščitov na 11 lvl in ambasadami v obeh naseljih preko 10 lvl.

Ropal sem vse sosede kateri so bili pod 100 populacije in naredil 4 nova naselja ko se je name spravil Grievus in me začel farmati v eno naselje in fejkati v ostala 3 naselja. Takoj sem videl , da fant neve kaj dela in sem prosil za pomoč ZALO na račun Tonkl da mi pošle vabilo za PWS1 alianso. Tako me je omenjeni fant nehal fejkati in sem lahko dalje simčkal v PWS imperiju. Delal sem izklučno mestne hiše in gradil suporte, ko sem prišel do 10 naselij sem se odločil, da bom za moj namen rabil čistilca če slučajno nebi natarske oaze noben počistil oz. bi jo kdo drug prevzel ter notri nastavil obrambno vojsko. V aliansi se ni dogajalo veliko razen brisanje računov in prijateljskih prevzemov, seveda sem z veseljem pošiljal vse MM-je in dopise raznih igralcev kako so naselja rezervirana za nekoga direktno Multihunterju. Na moj račun je bilo zakljenjenih okrog 5 igralcev iz PWS in še 5 bi jih lahko bilo če bi poslal vse pripravljene IGMje. Nekega dne mi je Darkyy omenil, da rabi roparja za račun yykath in tako sem lepo farmal še tam. Opazil sem razliko med aliansama PWS in ALFA in se kar nisem moral načudit. Ker imam navado pregledovat zadnjih 5 napadov na farme sem ugotovil , da določene modre pike v ALFA aliansah ne pomenijo veliko. Tukaj lahko omenim igralca FREE TALK in REBOTEA. Reporti njunih zaletavanj v bunker in farmanja po 5 tevtonskih konjev po velikih farmah sta mi dala misliti. Prišlo je do MM-jev za pošiljanje surovin za crusher kar je posebnost +/+ kordinat in moj sitter si je zelo rad ogledal te kordinate ter jih posredoval dalje PK-ju. Kmalu za tem je prišlo do napadov na ta naselja in rezultat je bil tak, da so 3 crush naselja PWS podrta, ker pač noobi v PWS nevedo katera naselja bi branili. Na svojem računu sem simčkal dalje in se pripravljal na prevzemanje Natarske oaze.

Tukaj moram omeniti še uspešno ubijanje senatorjev na računu Lego, kjer sem bil sitter in igralec Grievus je ostal brez 2x po 5 senatorjev. Porušil sem tudi eno naselje igralcu Lego ko ga je prevzemal igralec Savage X in je bila lojalnost na 7%. in tako namesto 500 populacije dobil samo barake na 14 lvl. oz. nekje 40 populacije veliko naselje. Vse drugo je bilo skatapultirano. Reportov žal ni več

Prišel je čas za WW. Naselja so se rezervirala po IGM-jih in tako so bili določeni graditelji Valkiye, Pirates in Veselicka. Po odklenitvi Natarjev so otroci dojeli da bo potrebno prvo počistiti Natarska naselja in šele potem poslati senatorje, no ja katapultov za rezidenco pač nemoreš poslat če jih nimaš Dodeljen sem bil na račun Valkiye kjer sem že s prvim stavkom šefa računa na msn-ju ugotovil, da ta hodi še v šolo in se šele uči poštevanko. Na Valkiye WW-ju smo bili porušeni že prvo noč in tako smo imeli najdaljši zaostanek med vsemi WW graditelji. Nekega večera sem Gman-u omenil, da nebom več sittal računa Valkiye in njegova prva stvar je bila da me je odstranil iz sitter funkcije. Dodal je račun Veselicka in šel spat. Lenuhi na Veselicki so nekje okrog 4 zjutraj ugotovili , da brez pošiljanja žita iz suportov vojska v WW-ju umira in tako je zaokrožil po celem PWS-ju MM da naj vsi odpokličejo okrepitve iz Valkiye WW. Sledil je iztop Valkiya iz PWS WW in menjanje alians do konca serverja. (AHA, ShivaWW in na koncu ALFA). No takrat sem imel že jaz tudi nekaj besede pri vodstvu PWS in sem svetoval umik obrambe v en sam WW, ker enostavno PWS ni imel obrambe za 1 WW kaj šele za 3. Tukaj je Pirates izpadel iz igre in tako smo bili še enkrat priča menjanju alians po vzoru Valkiya. Vodstvo PWS je bilo enotno, da mora WW zidat Veselicka čeprav je njihova zgodovina botanja bila zelo vprašljiva. Tukaj je bila tudi zadnja napaka vodstva PWS, da so pustili graditi botarjem iz Veselicka acc , čeprav so vedeli, da so tam isti noobi kot na Pirates acc. Kajti Veselicka acc je imel že takrat 1 000 000 velike žitnice in minimalno skladišča, kar dokazuje izkušnje tega računa pri gradnji WW-ja.

Med tem časom sem počistil Natarsko oazo za Pirates acc, ker smo bili z vodstvom PWS1 vsak na svojem bregu pač nisem moral napisati NE.

Report čiščenja Natarske oaze za čiščenjem ModregaDirkača: (heroj je bil v WWju)

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=c299b113a

Prevzel sem tudi 2 Natarske oaze :
    http://www.shrani.si/f/0/hg/3sKcVwME...ildingplan.jpg

Za zaključek naj omenim še to, da slabših igralcev kakor so bili to rundo na +/+ nisem videl in da sem razočaran, da sem sploh šel v PWS. Slovenski speed pa je še enkrat dokazal, da prideš med najboljše tako če botaš cel server in si na -/- kordinatah. Z enim stavkom NIKOLI VEČ.

Upam , da bodo kdaj v prihodnosti sposobni upravljalci Travian igre onemogočiti managerje oz. vsaj najti pot kako dokazati in zakleniti VSE skriptarje in ne samo nekih majhnih ribic. Takrat pa pridem ponovno igrat travian.si

Da ne omenjam poraznih odzivnih časov serverja ponoči . Rekord je bil:

Izračunano v 131364 ms

Čas na strežniku: 3:03:48

Zahvalil bi se vsem, ki so me prenašali čez cel six.

lp SAUC **

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice LaNuit
    Datum pridružitve
    Feb 2008
    Objav
    300

Privzeto

Hm...bom kratka =)

Kot je omenil že FA, se je zame ta six začel na rimljanskem računu (nick mwa) na +/+ koordinatah . Seveda smo sittali tudi račun C&M , ki st ga na +/- koordinatah odprla Champa in Matic (C&M = Champa&Matic) . Takrat smo bili zmenjeni, da bo C&M račun na katerem igrajo tujci, tako, da je bila dolgo časa večina serverja res prepričana, da tu igrajo neki nori Tajci . Seveda smo sittanje C&M kmalu spremenili v prioriteto in, ker sta fanta pozabila sittat mwa, so nam tega pofarmali in račun je šel na izbris ..jaz pa na C&M . Na začetku smo rekli, da bo igra za zabavo, brez obveznosti, brez gonje za vidnejšimi rezultati, zgolj maltretiranje in pokanje po okolici . Ampak seveda... Zlahka smo dosegali lepe rezultate, vojska se je množila , 2. na serverju smo imeli 2. vas (lep 150% croper) in začelo se je na polno ... Kar se tiče diplomatskega gibanja računa, ne bom izgubljala besed . Kmalu smo bili vpleteni v vsa pogajanja, vse poteze in strategije . Raznolikost osebnosti glavnih igralcev C&M računa je vodila v različne situacije in nejasnosti in jasnosti in poteze (nekaj dobrih nekaj slabih ) Kmalu nas je zapustil Matic in na račun smo povabili nekaj pomagačev, ki so nama s Champo zelo pripomogli pri natrpani igri in za kar sem jim izredno hvaležna. Med temi pomagači je bil seveda tudi kakšen , ki je izneveril naše zaupanje in zaradi tega je račun postal dokaj javen za okolico, ampak ok... smo preživeli =)

Brez vas nam nebi uspelo :

Champa - itak ! Najboljši muc na svetu (ampak igrala ne bom več s tabo :P )

Matic, Vuha, JazzR - zaslužijo medaljo za potrpežljivost

FA - Hvala za vse ! Taki ljudje se lahko iščejo z lučko

Sitterji naši predragi (NOB(vaše ''dej ne seri'' smo rabli !! hvala !), Dagmar, občasno Luger,Jamajka1, usic555, in na koncu CoRR )

Jakifirbec - hihi - tebe mamo najrajšejši =)

PK2 - najboljši motivator ever =) (in konkurenca, heheh )

Sauc -neznanec, ki pomagal prečuti marsikatero noč =) srce si

Avtek (Tuareg) - =) še vedno nimam lizike

in seveda vsi AHA (s krili ) člani

in še mnogi drugi ......... preveč vas je, da bi vse omenila ...rada vas mam vse itak ! =)

Po tem speedu nam ni slovenski speed več izziv in zase vem, da resno ne mislim več igrat ... s C&M računom smo presegli marsikatere mejnike in ponosni smo na to (in za vse negativce - brez skript in ''podpornih '' računov )

malo statistike :

pa LP

Nastja
    Nazadnje urejal LaNuit; 26-07-2009 ob 23:37.
    I CANT BE ME IF I DONT FIND MYSELF

Privzeto

Veliko je za povedat...

Osebno sem pričel z igranjem en teden po začetku serverja, saj sem bil na smučanju. Prvi dan sem naredil račun z imenom VOZD. Račun naj bi bil obrambni. Ta račun bi naj sital račun Plimatea, ki ga je odprl K...! Zraven je bila povabljena tudi Luti.
    Ko sem se po tednu dni vrnil s smučanja je bilo jasno da je Plimatea super račun in da sta ga super dvignila. Pridružil sem se še sam in poleg farmanja na Plimatei klikal tudi VOZD. Vendar, ker tako ni šlo je račun VOZD prevzela Vitrix in ga upravljala do konca. Naštancala je ogromno obrambe, ki je kasneje pomagala v marsikaterem bunkerju. Bravo!

Pliamtea postane vodja v aliansi HERA, ki je bila obrambna aliansa. S sitanjem smo stiskali ljudi da so šli v pravo smer in da so delali čim manj začetniških napak. Moram rečt da je bilo katastrofa in da kljub temu da nekdo svetuje kako in kaj še vedno ljudje delajo obratno. Kasneje K zapusti račun in ga prevzameva z Luti. Skoraj do konca sva ga tako peljala sama in se pošteno namatrala, da sva naredila take rezultate kot sva.Na PK2 sva medtem naslovila IGM, da ne bova več vodila aly, ker nama ne znese in ker noben ni želel pomagati pri vodenju aly. Takrat se preoblikujemo iz GG v AS in končno smo lahko začeli klikati na našem računu na polno Poleg klikanja pa vodili številne akcije (katanje PWS, prevzem načrta, prevzem WW naselja).

Moram rečt da je na našem računu bil mir. Glede na to da smo bili vedno med top10 sem pričakoval več napadov. Vendar je -/- bil miren. Verjetno tudi zato, ker je bila okolica počiščena ali pridružena in so najbližji nasprotniki bili daleč stran. Tako smo večje napade pošiljali 40 ur daleč stran in vedno mislili da grejo enote v smrt, vendar ni bilo vedno tako. Z mojo skupino je tako padlo nekaj naselij igralcu ModriDirkac, Weezy...

Pomagali so nam in zato HVALA:
    - K... (Kr en amater), ki je na acc. plimatea kot multi acc. povabil tako mene kot Luti in kot zgleda ima dober nos, saj je iz tega acc-ja nekaj nastalo.

- Luti za super igro, za resno igro in za to da si me mirila, ko se mi je utrgalo in bi skatal pol serverja (prsti srbijo kaj čmo). Hvala ker si vztrajala z mano do konca, tudi zadnjo noč (ko so napadi bili na poti in minusi nori).

- fantoma: Gapy, ki je pomagal na začetku ter X-man (Koko), ki nama je pomagal umes.

- super fantom, ki so nam pomagali na koncu: kumarca, Sheshy, YORK

- posebna zahvala gre igralcu semislo - on ve zakaj

- računu Dedek (Nadi in violamb), ki nam je zaupal in nas sprejel zraven pri zidanju WWja, ki pa je padel pod napadi C&M.

- Nastji (C&M), ki sem jo lahko vprašal velikokrat za nasvet in se je vedno pozitivno odzvala. Medtem ko se nekateri v AS sploh ne odzovejo.

Na koncu pa seveda zahvala matični aliansi AS in vsem krilom, ki so pomagala že med samo igro ter krila, ki so se pridružila kasneje pri gradnji WWja ter enakovredno prispevala k samemu zaključku serverja, ki je bil zelooo razburljiv in mogoče celo nepičakovan. Ampak vsi WWji so padali že v preteklosti in tako je bilo tudi sedaj.

AS pokazali smo pravo igro in upam, da bomo v bodoče še najboljši. Vem da je ta server zrastlo še kaj novih igralcev, ki bodo v bodoče mešali štrene in pomagali pri vodstvu ter razbremenili staro gardo.

Za konec še par reportov katere ste verjetno že vsi videli pa vseeno )

Prevzem WW vasi (tu je gradil Dedek)
    http://travilog.org.ua/si/1050527/21...cc9c1395a5a3aa

Organizirani napadi alianse AHA na ovnarsko naselje (bravo usic555 in jamajka1)

http://travian-reports.net/si/raport...9d41,ec95dd765

http://travian-reports.net/si/raport...0a60,14c60120c

(bilo je še okoli 40 valov katapultov, vendar tistih se ni splačalo dati v reporte)

Malo bolj zares: Ovnar in crusher na WW

Malo za smeh: Skavtanje WW-ja
    http://travian-reports.net/si/raport.php?id=b9853e3db

In še končna statistika:

LP in se vidimo v bodoče
    tignes
    six:tignes/tignes/plimatea/Metron/NOX

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice CrazyTexter
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    443

Privzeto

no jst sm pa začel pod imenom domen 2. teden po začetku(3.4.2009).Registriral sem se na -/+ koordinate.Takoj ko sem izgubil začetno zaščito so me začeli farmatiaVinci,binda,Looney tones.Po dobrih dveh tednih me je binda nehal napadati(prišel sem v isto alianso).Skupaj z bindo sva "zrihtala" Loney tonesa,ki ga je branil DaVinci.Nato pa je(iz neznanega vzroka) Looney tones izbrisal račun.Binda mi je pomagal pri drugem naselju nato pa zbrisal račun(DaVinci mu je pobil vso vojsko).Jaz sem za zaveznika pridobil Olafa(ki sem mu še danes hvaležen)pomagal mi je pri 1. oazi in pri njem sem skrival vojsko.nato sta me nekaj časa(1-2 tedna)napadale Jesgo in Napoleon I.DaVinci me je prenehal napadati ker sem prišel v zavezniško alianso.

STATISTIKA:
    rang:1600+
    populacija:1100+(imel sem 1300+ samo mi je pajtl zrušil 3. naselje)
    ime:domen
    aliansa:JkP
    vojska >> pop(mal manj)
    5 naselij(največ)
    1.01 Teuton kingdom
    2.02 Town of revenge
    3.03 Town of live
    4.04 Town of dead
    5.(prevzeto naselje)05 Town of fear*
    oaze:2(1 žitno glinene in 1 železna planirana 1 leseno žitna in 1 dvojno žitna)

prijatelji ki vas ne bom pozabil:

Olaf-brez tebe bi zbrisal račun
    DaVinci-brez njegovega farmanja bi bilo dolgčas
    Binda-hvala za vso pomoč(če prideš na naslednji speed piši na domen-ferlan@hotmail.com)
    farme-veliko vas je bilo

Začetnik
    Datum pridružitve
    Dec 2007
    Objav
    5

Privzeto

http://www.youtube.com/watch?v=lIBd_...e=channel_page

HD kliknte

to niso moji reporti ampak vaši..

lp

Dovoljenja