Stran 4 od 39 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 2345614 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 389

Tema: Reporti, debate in zaključni boji

Gladiator
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    99

Privzeto

Citat Originalni avtor Witch Poglej prispevek
    Jst do ponedeljka nimam casa za to. Reportov napadov je cist prevec, da bi jih sel sedaj sortirat.

Boste mogl mal pocakat...

lp,
    Q
    Ne, mislil sem ta report od danes ko sta te napadla crusherja od NEA. (svojo vojsko lohk skriješ)

Lp

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice smex9
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    342

Privzeto

Witch, to je zdej za njih payback time, ker si jim ti prej uničeval naselja itd.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Witch
    Datum pridružitve
    Nov 2008
    Objav
    442

Privzeto

Citat Originalni avtor smex9 Poglej prispevek
    Witch, to je zdej za njih payback time, ker si jim ti prej uničeval naselja itd.
    Si mal deziformiran al kako? Nisem jim nisem uniceval naselij ampak samo eno "manjso" vojsko. Sedaj jim je slo pa se par dodatnih armad, tako da "payback time" ni ravno najbolj primeren opis trenutne situacije.

lp,
    Q

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Hooligan
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    141

Privzeto

Citat Originalni avtor smex9 Poglej prispevek
    Mimobrc. Če bi hoteli nardit payback, bi mu podrli metro na raven populacije 0 in podrli preostalo mesto na 0 ali pa prevzeli..., ne pa se zaleteli v WW, ki ni samo Cleanerjev.

Je pa tudi nekaj pozitivnega - NEA ima manj crusherjev, kot jih je imela .
    Morje preplavlja zelene poljane,morje večerne žgoče krvi,in rešitve ni in ni,dokler ne padeva jaz in ti,dokler ne pademo jaz in vsi,dokler ne umremo pod težo krvi. Z zlatimi žarki sijalo bo soncena nas, evropske mrliče.
    ( S.Kosovel: Ekstaza smrti )

journal

Privzeto

Si mal deziformiran al kako? Nisem jim nisem uniceval naselij ampak samo eno "manjso" vojsko. Sedaj jim je slo pa se par dodatnih armad, tako da "payback time" ni ravno najbolj primeren opis trenutne situacije.

lp,
    Q
    To so bile njihove tercialne vojske, čist nepomembne...Po doslej zbranih podatkih, se skriva v Normalnovih naselij vojska vseh vojsk...Bojim se, da bomo zdajsni zavezniki zelo naje*ali, ko jih bojo udarli...Vi ste bili samo za ogrevanje

Datum pridružitve
    Nov 2008
    Objav
    442

Privzeto

Citat Originalni avtor journal Poglej prispevek
    To so bile njihove tercialne vojske, čist nepomembne...Po doslej zbranih podatkih, se skriva v Normalnovih naselij vojska vseh vojsk...Bojim se, da bomo zdajsni zavezniki zelo naje*ali, ko jih bojo udarli...Vi ste bili samo za ogrevanje
    Govoris kot da so me ze unicli. Se bodo mogl pa mal bolj potrudit, da me bodo pokoncal. Kar se pa normalove vojske tice... Komaj cakam da se srecava (upam da pri njemu).

lp,
    Q

Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    141

Privzeto

Govoris kot da so me ze unicli. Se bodo mogl pa mal bolj potrudit, da me bodo pokoncal. Kar se pa normalove vojske tice... Komaj cakam da se srecava (upam da pri njemu).

lp,
    Q
    Tako se govori, še njegov crush ''demolirajte'' pa bo tako ali tako NEA na tabletkah proti depresiji, ker boš/boste kot ekipa, uničili njihova paradna konja
    Morje preplavlja zelene poljane,morje večerne žgoče krvi,in rešitve ni in ni,dokler ne padeva jaz in ti,dokler ne pademo jaz in vsi,dokler ne umremo pod težo krvi. Z zlatimi žarki sijalo bo soncena nas, evropske mrliče.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    105

Privzeto

Morm priznat, da ima NEA se vec crushov, kot sem si mislil. Mecejo jih namrec stran in zbijajo razna lesena polja, zelezova polja, stavbe level 1... skratka zbijajo moj wonder, kot da je ze na level 65.

Kaj sele bo.

lp,
    Q
    cilaj da bo bla vasica na cca 25 pop tm nek crushov mamo hajoj... se kr sami sesuvamo

Datum pridružitve
    Nov 2008
    Objav
    442

Privzeto

Citat Originalni avtor hriba Poglej prispevek
    cilaj da bo bla vasica na cca 25 pop tm nek crushov mamo hajoj... se kr sami sesuvamo
    Ciljal boste vi, samo dvomim da boste tud zadel.

premalo treninga.press

Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    141

Privzeto

Citat Originalni avtor hriba Poglej prispevek
    Da imate crushe, o tem nihče mislim da ne dvomi , samo je vprašanje, kakšni so kaj

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •