Stran 39 od 39 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 29373839
Rezultati 381 do 389 od 389

Tema: Reporti, debate in zaključni boji

Travian Smetana
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    1,083

Privzeto

Spoštovani uporabniki in igralci,

ponovno vas obveščam, da debata o delu MH-jev ni dovoljena. Ob tem vam z zadovoljstvom sporočam, da bom vse sledeče pogovore o delu MH-jev z veseljem brisal, avtorje pa kaznoval.

LP klemen1232

Multihunter
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    6

Privzeto

Citat Originalni avtor froggy Poglej prispevek
    Sicer, priznam, nimam pojma kaj si želel povedat, bistvo tega mi ni čist jasno, zakaj si si moral dušo olajšat. Vsaj kolker jaz vem, to MH-ji dokaj uspešno znajo preprečit. Al si želel povedat, da preprečijo le, če kdo te stvari prijavi. Ker ne vem, kako to zgleda. Pa res poskušam najt smisel tega tvojega posta. Močno upam, da je zlato, ki si ga naložiš na račun, edino zlato ki kroži v tem travian svetu. Ker drugače bi blo tole mal brez smisla, se ti ne zdi? Al kaj si želel povedat? Da se da tud z MH-ji sodelovat? Močno upam, da se motiš. Ker bi blo tole spet brez veze.

Sodelovat? Z MH-jem lahko igralec sodeluje zgolj toliko, da prijavi kršitelje, če opazi napako . In iz prve roke ti lahko povem, da MH na s6 nima pojma odiplomaciji, ne ve, kdo je s kom, kdo proti komu .

Je pač problem posameznikov, če določene zaklepe smatrajo kot ukrep proti določenim aliansam , posameznikom, zavezništvom. In vsekakor ni naloga igralcev, da bodo odločali o izvršitvi kazni po zaklepu, kakor je to hotela doseči s takozvanim ''protestom'' določena skupina ljudi .

Igm sam po sebi ni bil nič posebnega, pač mnenje nekoga ampak način, kako je bilo to posredovano presega meje dobrega okusa.

Niti mi niso bile poznane reakcije, dokler me niso opozorili na tole pisanje na forumu. In, če česa ne maram, je to neko brezpredmetno ugibanje in obrekovanje.

Toliko o MH insertu v tem oddelku foruma.

V kolikor ima kdo še kakšno pripombo oziroma karkoli - veste, kje me najdete

S tem postom je tudi debata v zvezi s to zadevo TU zaključena. Lahko pa mi pišete privat

LP

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    117

Privzeto

Citat Originalni avtor MHsi6 Poglej prispevek
    Z dovoljenjem Admina bo v tem postu objavleno nekaj podatkov iz igre, kar pa ne pomeni, da me lahko posnemate !!!
    Hvala, da ste razjasnili zakaj gre, sem se počutil res bedno, ker jaz tega ne smem objavit. Sicer ste objavili samo manjši delček, ampak da, to je to. Zaradi neupravičenih masovnih zaklepov so se uprli.

Travian Smetana
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    1,083

Privzeto

Nisem bil dovolj jasen?

Gladiator
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    132

Privzeto

Je pač problem posameznikov, če določene zaklepe smatrajo kot ukrep proti določenim aliansam , posameznikom, zavezništvom. In vsekakor ni naloga igralcev, da bodo odločali o izvršitvi kazni po zaklepu, kakor je to hotela doseči s takozvanim ''protestom'' določena skupina ljudi .
    Ta problem vidi celotna aliansa, ne samo posamezniki. Odločitev za ta MM je bila vzpodbuda in kvečjemu prijazna prošnja da se zaklep čimprej odpravi. Dejansko aliansa nima enakih možnosti za igro z zaklenjenim WWjem, ne?
    In tukaj ne gre za siljenje in vzpodbujanje h kršitvo pravil. Nobenega igralca se ni sililo da igm pošlje, poslali so ga zato ker so prikrajšani za enakovredno igro.
    Zakaj se lahko zaklene igralca, ki je nosilec WWja izjemno hitro, v dveh urah, ko se je za WW pripravljal prevzem?...ali se bo pa odklenil?...koliko dni bo trajalo? Vemo da razgovori za zaklep lahko trajajo tedne.

Igm sam po sebi ni bil nič posebnega, pač mnenje nekoga ampak način, kako je bilo to posredovano presega meje dobrega okusa.
    Igm ni bil res nič posebnega, problem je v tem kako ste v odreagirali nanj. Namesto da bi se lotili dejanskega problema, raje zaklenete cel kup igralcev...in če je do igralcev taka obravnava sigurno da igralcem popuščajo živci in imajo občutek da je igra nepoštena.
    Ob vseh masovnih zaklepih ki jih preživlja aliansa je moja volja do igranja tele igrice sedaj enaka 0.

Niti mi niso bile poznane reakcije, dokler me niso opozorili na tole pisanje na forumu. In, če česa ne maram, je to neko brezpredmetno ugibanje in obrekovanje.
    Reakcije so vam bile poznane in niso bile pozitivne!...reakcije pa je vzpodbudil tudi takle vaš odgovor:
    ste pa ubogljiva aliansa, ni kaj
    me zanima, kako bo, ko boste končali svoje enoletno klikanje na tem serverju zaradi blokade, ki jo lahko povzroči eno takole nepremišljeno navodilo od vodstva ...

se vam ne zdi škoda časa?

LP

Upam da post ne bo zbrisan...želel sem samo podati nekatere razlage za naše ravnanje. In bi rad da se razprava z kulturno obrazložitvijo zaključi. Če pa igralci nimamo pravice obrazložiti svojih dejanj in ima to pravico samo MH, bo odprt javni del PAX foruma, kjer cenzura ne bo tako huda.

Travian Smetana
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    1,083

Privzeto

A bom moral narisat?!

Ne želite si, da se vrnem v svoj element.
    Nazadnje urejal Klemen; 15-08-2009 ob 02:28.

Multihunter
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    6

Privzeto

Citat Originalni avtor aftershave Poglej prispevek
    Ta problem vidi celotna aliansa, ne samo posamezniki. Odločitev za ta MM je bila vzpodbuda in kvečjemu prijazna prošnja da se zaklep čimprej odpravi. Dejansko aliansa nima enakih možnosti za igro z zaklenjenim WWjem, ne?
    In tukaj ne gre za siljenje in vzpodbujanje h kršitvo pravil. Nobenega igralca se ni sililo da igm pošlje, poslali so ga zato ker so prikrajšani za enakovredno igro.
    predlagam, da si še enkrat preberete insert iz MM-a. Po tvojem mnenju je tole prijazno napeljevanje k prošnji? Meni bolj diši po nagajanju

V zadnjem času nam je namreč brezvezno zaklenil kar nekaj računov, pod raznimi pretvezami, večinoma neupravičeno. Dovolj je bilo, npr., da je kdo iz ally napadel drugega iz ally, takoj sta bila zaklenjena oba. Kot da bi oni drugi lahko tak napad preprečil. Pika na i je bilo pa to, da je preprečil kaznovanje Karmen za izdajstvo s tem, da ga je zaklenil, preden so bile akcije do konca sprovedene, samo s tem namenom, da ga ubrani pred popolnim uničenjem. Sicer glavnina napadov je vseeno dosegla svoj cilj, pa vseeno. Ni fer. Če ne drugega, mu bomo dali vsaj nekaj dela. Pod Tema si naj vsak spomne nekaj svojega, da ne bo mogel kar avtomatsko brisat sporočil.

FIN

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    117

Privzeto

Citat Originalni avtor MHsi6 Poglej prispevek
    predlagam, da si še enkrat preberete insert iz MM-a. Po tvojem mnenju je tole prijazno napeljevanje k prošnji? Meni bolj diši po nagajanju
    FIN
    Vsekakor je pa to dober point k razmisleku, da ste res mogoče pretiravali? Ker drugače se takšne stvari ne bi dogajale? Ne bi bilo vzroka. Pa dajmo res tole zaključit, saj ste odklenili vse, ki so bili vmešani v to zmešnjavo, ne?

Multihunter
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    6

Privzeto

Citat Originalni avtor froggy Poglej prispevek
    Vsekakor je pa to dober point k razmisleku, da ste res mogoče pretiravali? Ker drugače se takšne stvari ne bi dogajale? Ne bi bilo vzroka. Pa dajmo res tole zaključit, saj ste odklenili vse, ki so bili vmešani v to zmešnjavo, ne?

Kvečjemu k razmisleku, da bi se naslednjič mogoče malce bolj držali pravi...

Če se kršitve nebi dogajale,nebi bilo zaklepov ....in ''osmoljencev'' in 'žrtev'' travian ekipe ... itd

V tem slogu se lahko vrtimo v krogu v nedogled.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •