Stran 38 od 39 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 2836373839 ZadnjiZadnji
Rezultati 371 do 380 od 389

Tema: Reporti, debate in zaključni boji

Gladiator
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    132

Privzeto

Citat Originalni avtor Hooligan Poglej prispevek
    Ne se delat neumne...ne bom preko foruma, sem dobil določen tekst na vpogled, v katerem si ravno ti pisal/pisala določene stvari...ne se delat norega no:::
    Glej sploh ne vem o čem govoriš...jaz prisežem da nisem sodeloval v iranski revoluciji !!, vem pa da so tudi nekatere evropejce obtožili vzpodbujanja k masovnim uporom...
    Prosim Hooligan ne zavajaj teme v offtopic...

Kakorkoli, to zdaj nima veze z današnjimi grobimi posegi v igro z zaklepanjem igralcev

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    117

Privzeto

Ne se delat neumne...ne bom preko foruma, sem dobil določen tekst na vpogled, v katerem si ravno ti pisal/pisala določene stvari...ne se delat norega no:::
    In masovno so šli zakaj? Zato ker jim je dolgčas? Halo? Tup, tup, je kdo doma? Če si res tolk informiran, kot trdiš da si, zakaj pa potem kvasiš take neumnosti?
    Daj raje preveri, zakaj je sploh šlo, preden tu spamaš.
    Nazadnje urejal froggy; 14-08-2009 ob 23:52.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice RADLER
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    177

Privzeto

In kako je lahko kršeno pravilo,če ga v pravilih sploh ni ?

Seveda pa obstaja "vzvod" z katerim se lahko "vse" spremeni...

§12 Sprememba pravil
    Travian-Ekipa si pridržuje pravico do spremembe pravil ob kateremkoli danem času.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    110

Privzeto

Citat Originalni avtor RADLER Poglej prispevek

§12 Sprememba pravil
    Travian-Ekipa si pridržuje pravico do spremembe pravil ob kateremkoli danem času.
    JA ampak bi ta pravila morala biti NAPISANA, da se lahko vsak zaveda kaj ne sme početi...

Gladiator
    Datum pridružitve
    Dec 2007
    Objav
    180

Privzeto

Mater ste angelčki vi v PAXu, vsi vam delajo krivico, PRO oh in sploh sodeluje z mhji, mi smo tazlobni ker se že cel server lomimo in vam zdaj vračamo na umazan način. Mi kršimo pravila vsepovprek, prevzemamo si vasi, pošiljamo po 300k surovin en drugemu in furamo po 10 računov, pa mh še vedno nič ne naredi ker ga je q baje počastil z raznimi dobrotami v obliki zlatih in srebrnih prstanov in ročnih ur. Pax pa so nasploh tanajbolj fer aliansa, vedno se držijo pravil in že nasploh pogled na travian statistiko pove, da nikoli ne prevzemajo naselja en od drugega!

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Hooligan
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    141

Privzeto

Citat Originalni avtor RADLER Poglej prispevek

§12 Sprememba pravil
    Kako pravijo - kjer ni tožnika, ni sodnika, ane?
    Morje preplavlja zelene poljane,morje večerne žgoče krvi,in rešitve ni in ni,dokler ne padeva jaz in ti,dokler ne pademo jaz in vsi,dokler ne umremo pod težo krvi. Z zlatimi žarki sijalo bo soncena nas, evropske mrliče.
    ( S.Kosovel: Ekstaza smrti )

Multihunter
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    6

Privzeto LP

Z dovoljenjem Admina bo v tem postu objavleno nekaj podatkov iz igre, kar pa ne pomeni, da me lahko posnemate !!!

Torej . Kot že veste , je zaklenjen nosilec enega ww-jev

in v zvezi s tem je bil poslan MM članom dobrovestekatere alianse :

XXXX
    MM: Navodilo vodstva
    13.08.09
    21:59:01
    Od vodstva YY sem prejel navodilo, da se sporočilo, ki se nahaja spodaj pod črticami, pošlje od vseh članov alians YY kot IGM na račun: Admin

Opozorilo !!
    Ne ga pošiljat več kot 1 x v 24 urah, ker se bo to tretiralo kot SPAM, za kar je kazen 5% popa!

V zadnjem času nam je namreč brezvezno zaklenil kar nekaj računov, pod raznimi pretvezami, večinoma neupravičeno. Dovolj je bilo, npr., da je kdo iz ally napadel drugega iz ally, takoj sta bila zaklenjena oba. Kot da bi oni drugi lahko tak napad preprečil. Pika na i je bilo pa to, da je preprečil kaznovanje Karmen za izdajstvo s tem, da ga je zaklenil, preden so bile akcije do konca sprovedene, samo s tem namenom, da ga ubrani pred popolnim uničenjem. Sicer glavnina napadov je vseeno dosegla svoj cilj, pa vseeno. Ni fer. Če ne drugega, mu bomo dali vsaj nekaj dela. Pod Tema si naj vsak spomne nekaj svojega, da ne bo mogel kar avtomatsko brisat sporočil.

Pošljite pa samo tisti del sporočila, ki se nahaja pod črticami in se začne s : Pozdravljen !

p.s. Najbrž že veste kaj bom tule napisal.
    Ne pozabit poslat trgovce z žitom na pot proti WW-jema!

LP XXXX.

----------------------------------------------------------------------------

Pozdravljen !

Večina igralcev na tem serverju se trudi igrat pošteno že od začetka serverja, teh nekaj igralcev, ki ne spoštuje pravil igre, ne bi smeli tako očitno posegat v samo igro.
    Prišli smo tik pred konec serverja, vsak igralec in vsaka aliansa bi morala imeti enake možnosti za zmago na serverju.
    Vendar ni tako !
    Igralec Karmen je zasedel natarsko vas in ker je blokiran zaradi kršitve pravil,noben igralec na serverju ne more prevzeti naselje od njega.
    Pravično bi bilo za vse, da se spor reši v najkrajšem možnem času in se omogoči vsem igralcem na serverju enake možnosti za zaključek serverja 6.

Hvala za odgovor

No...Navodil so se člani kar solidno držali . Admin je dobil prek ogromno teh sporočil in MH 2x več

In seveda se je našel tudi junak, ki je prijavil celotni MM , tako, da smo videli na čigavem zelniku je tole zrastlo

Sledilo je nekaj dobronamernih opozoril in ko je bilo vsega že preveč tudi nekaj opozorilnih zaklepov

Da pa boste vedeli, zakaj je do določenih zaklepov sploh prišlo, vam prilagam še Adminov odgovor, ki je bil približo enak za vse, ki so bili zaklenjeni :
    (berite od spodaj navzgor seveda)

************************************************** *
    Admin
    RE: NUJNO!
    14.08.09
    16:05:49
    Od vašega sporočila naprej zaklepam vsakega igralca, ki mi bo pisal o nekakšnih nujnih zadevah in spamanju istega sporočila. Če ne veste razmišljati z svojimi glavami potem boste pač zaklenjeni.

Sedaj vam bom pa v nadaljnem razložil zakaj zaklep:

Admin in Multihunterji imajo dolžnost, da se ob kršitvi pravil vmešajo v sam potek igre in ukrepajo zoper igralca, ki krši pravila. Glede zaklepov, detajlov o zaklepih igralci nimate besede. Poslati več kot 50 sporočil z enako vsebine mh-ju, adminu je tretirano kot spam. Da, vaše 1 sporočilo se v takšnem primeru obravnava kot spam.

§8.3 Pritožbe
    Igralci lahko komunicirajo z multihunterji, ki so jim zaklenili račun, ali administratorjem bodisi preko IGM-ov ali e-maila. O zaklepih, kaznih ali izbrisih se ne razpravlja javno (npr. IRC, Forumi). Pritožbe morajo biti napisane v slovenščini ali angleščini, če se multihunter ali admin strinja, lahko tudi v drugih jezikih.

Travian ekipa posreduje podatke o zaklepu samo lastniku.

+

Vaši dragi vodje so si privoščili še kršenje tega pravila in z vašim dejanjem ste tudi vi vključeni.

§10 Spodbujanje & Sodelovanje
    Hujskanje, manipulacija, spodbujanje, podpiranje ali dogovarjanje z drugimi igralci h kršenju kateregakoli pravil Travian-a je nedovoljeno.

Lp

Rad bi vedel vzrok za zaklep racuna nobenega nisem uzalil samo resnico sem napisal!Prosim za cimprejsnji odklep ker hocem pomagati WW-ju!

Lp

Z MH računa pa je šlo k nekaterim današnjim pošiljateljem še dobronamern opozorilo- da to, kar delajo , ni ravno ok

in, ker vas tako srbijo prsti, da bi pokazali moj odgovor na nekatera prejeta sporočila, vam ga v skladu z enim pogovorom prilepim jaz . Nalašč tega, ki kritzira delo ekipe, da boste vedeli, da so vaša mnenja brez prave utemeljitve in naslednjič malo brzdajte momentalne občutke , ker to ne pelje nikamor

:

ZZZZ
    kaj je s tem multihunterjem?????
    14.08.09
    16:46:19
    Meni se zdi bolj ubogi MH ki nima pojma o strokovnosti in pravičnosti...o odločiitah alianse vi nimate nobenega vpliva...vsak poskus vplivanja na politiko serverja kaže vašo pristranskost.
    Tale odgovor bo objavljen marsikje in malo se zamislite nad svojim delovanjem, ker tole vse skupaj je že preseglo vse meje. In ne želim poslušati o nobenih pravilih blabla, saj imam občutek da si jih izmišljate sproti..tako kot vam pač zapaše!

Žalostno da se moramo igralci na tak načiin boriti za svoje pravice in za pošteno igro!!!

lp ZZZZ

XYXY
    kaj je s tem multihunterjem?????
    14.08.09
    16:27:42
    pozdrav tol mi je napisal MH ? a je normalen????

ste pa ubogljiva aliansa, ni kaj

me zanima, kako bo, ko boste končali svoje enoletno klikanje na tem serverju zaradi blokade, ki jo lahko povzroči eno takole nepremišljeno navodilo od vodstva ...

se vam ne zdi škoda časa?

LP

Pozdravljen !

Večina igralcev na tem serverju se trudi igrat pošteno, že od začetka serverja,
    teh nekaj igralcev, ki ne spoštuje pravil igre, ne bi smeli tako očitno posegat v samo igro.
    Prišli smo tik pred konec serverja, vsak igralec in vsaka aliansa bi morala imeti enake možnosti za zmago na serverju.
    Vendar ni tako !
    Igralec Karmen je zasedel natarsko vas,in ker je blokiran zaradi kršitve pravil,noben igralec na serverju ne more prevzeti naselje od njega.
    Pravično bi bilo za vse, da se spor reši v najkrajšem možnem času, in se omogoči vsem igralcem na serverju enake možnosti za zaključek serverja 6 .

Hvala za odgovor

toliko o tem

LP

EDIT : rožnato obarvan del so mogli člani poslat ...da ne bo pomote
    Nazadnje urejal MHsi6; 15-08-2009 ob 00:26.

Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    177

Privzeto

Citat Originalni avtor Virusbuster Poglej prispevek
    Mater ste angelčki vi v PAXu, vsi vam delajo krivico, PRO oh in sploh sodeluje z mhji, mi smo tazlobni ker se že cel server lomimo in vam zdaj vračamo na umazan način. Mi kršimo pravila vsepovprek, prevzemamo si vasi, pošiljamo po 300k surovin en drugemu in furamo po 10 računov, pa mh še vedno nič ne naredi ker ga je q baje počastil z raznimi dobrotami v obliki zlatih in srebrnih prstanov in ročnih ur. Pax pa so nasploh tanajbolj fer aliansa, vedno se držijo pravil in že nasploh pogled na travian statistiko pove, da nikoli ne prevzemajo naselja en od drugega!
    Tega ni noben rekel !
    Jaz sem pristaš da se krištelje kaznuje,seveda, če so kršili pravila,pravila igre se pa ne morejo spreminjat vprid ene strani (na eni strani igralci na drugi travian ekipa )
    Če ne veš zakaj se gre,se zadrži komentarjev.

Ker se jaz osebno kar bojim spisat MM po aliansah(bo kakšna beseda narobe napisana ...),bi zaprosil člane alianse da pošiljajo žito v WW, ga že drastično primanjkuje.

Da ne bo slučajno spam......bom vsakič dodal report.

http://travilog.org.ua/si/2799765/78...11a6ef6bbc7f15
    §4.3. Travian ekipa si pridržuje pravice do spremembe pravil igre.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    117

Privzeto

Citat Originalni avtor Virusbuster Poglej prispevek
    Sicer, priznam, nimam pojma kaj si želel povedat, bistvo tega mi ni čist jasno, zakaj si si moral dušo olajšat. Vsaj kolker jaz vem, to MH-ji dokaj uspešno znajo preprečit. Al si želel povedat, da preprečijo le, če kdo te stvari prijavi. Ker ne vem, kako to zgleda. Pa res poskušam najt smisel tega tvojega posta. Močno upam, da je zlato, ki si ga naložiš na račun, edino zlato ki kroži v tem travian svetu. Ker drugače bi blo tole mal brez smisla, se ti ne zdi? Al kaj si želel povedat? Da se da tud z MH-ji sodelovat? Močno upam, da se motiš. Ker bi blo tole spet brez veze.

Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    177

Privzeto

"Sedaj vam bom pa v nadaljnem razložil zakaj zaklep:

Admin in Multihunterji imajo dolžnost, da se ob kršitvi pravil vmešajo v sam potek igre in ukrepajo zoper igralca, ki krši pravila. Glede zaklepov, detajlov o zaklepih igralci nimate besede. Poslati več kot 50 sporočil z enako vsebine mh-ju, adminu je tretirano kot spam. Da, vaše 1 sporočilo se v takšnem primeru obravnava kot spam.

§8.3 Pritožbe
    Igralci lahko komunicirajo z multihunterji, ki so jim zaklenili račun, ali administratorjem bodisi preko IGM-ov ali e-maila. O zaklepih, kaznih ali izbrisih se ne razpravlja javno (npr. IRC, Forumi). Pritožbe morajo biti napisane v slovenščini ali angleščini, če se multihunter ali admin strinja, lahko tudi v drugih jezikih.

"Travian ekipa posreduje podatke o zaklepu samo lastniku."

Le kje je kdo spraševal za podatke o zaklepu ?

Lepa prošnja,da se spor reši čim hitreje....
    Ne vidim problema razen Travian ekipe...
    §4.3. Travian ekipa si pridržuje pravice do spremembe pravil igre.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •