Stran 37 od 39 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 273536373839 ZadnjiZadnji
Rezultati 361 do 370 od 389

Tema: Reporti, debate in zaključni boji

Gladiator
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    99

Privzeto

Pa kdo je npr. sploh zaklenjen???

Lp

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Umazani
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    590

Privzeto

Citat Originalni avtor King Malnar Poglej prispevek
    Meni osebno ni panike pohvalt nasprotnika.
    PROju vsaka čast še ko smo se mi tolkli, zdej pa tut parim igralcem iz KSF in njihovih zaveznikov.
    Sam mislim da se vsi strinjamo da nima pa nobena alisansa na nobenem serverju vseh članov aktivnih ampak je vsaj 50% prisklednikov. Normalno da se ti zdi neumno če vložiš čez celo leto dost truda in neprespanih noči v igro, potem te pa muhe napadejo (tisti ki se jih v vojni itak ne napada če ti ni sosed, ker so nepomembni). Itak zdej prot koncu je to nepomembno,sam vseeno. Sam to sem hotel rečt.
    Bi se pa še zahvalu bivšim soigralcem (razen enega), ki so zdej na nasprotni strani, za spoštovanje nepisanih pravil.
    Se podpišem pod napisano.
    Respect !

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    117

Privzeto

Citat Originalni avtor Hooligan Poglej prispevek
    Neupravičenih zaklepov ni, to prepovedujejo pravila igre in ''navodila'' MHjem za opravljanje njihovega dela. Za vsako napako, ki jo MH stori, odgovarja slednji Administratorju, torej kontrola jevzpostavljena in hierharija zagotovljena. Vdor v MHja...ja pa kaj še. Vsako izjavo je potrebno potrdit, drugače se odgovarja za nastale posledice...torej pamet v roke. Še vedno imate na voljo Admin-a, če pa tudi z njim niste zadovoljni, domnevno ''oškodovani v sled poštene igre'', pa se obrnite na lastnike v Nemčijo, ne samo tarnat tukaj, si izmišljat zgodb o vdorih, klientelizmu in zahrbništvu.

Sem prepričan, da tudi tokraten zaklep ni bil neosnovan, kot že marsikateri prejšnji ne!

Pošteno igro naprej!
    Ja, pol igralcev zaklenjenih in nato vsi odklenjeni, bravo, neupravičenih zaklepov res ni.
    Meni je lahko zdaj govorit, ker vem kaj se je dogajalo, ti pa raje prej preveri, preden stresaš te svoje, bu..... ne.... um..... umotvore.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    132

Privzeto

Jaz sem poklical vedeževalca Dannyija ...sicer razloga za zaklep žal tudi on ni vedel povedati, vendar pa je ob mešanju kart menda dobil čuden občutek da pri vsej stvari nekaj zelo smrdi...

Zakleniti enega še gre...ampak kar po par deset igralcev naenkrat brez obrazložitve!!...jp, neupravičenih zaklepov res ni!
    Če tole ni eklatanten dokaz samovolje nekaterih. Upam samo da se ne bo zgodilo da zaklenejo na stopnji 99 naš WW za par ur.

Poštenost in sistem kontrole my ass!...vsi igralci traviana smo kot majhne lutke s katerimi se po svoje igrajo igralci z vezami in veliki krojač igre na nebu!

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    91

Privzeto

Dokler bo MH v človeški obliki, bo vedno subjektivni faktor. Ko/če pa bo to enkrat preverjal računalnik, bo pa čist druga pesem.

Froggy, če ni za na forum, pa na ZS povej kaj je blo.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Hooligan
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    141

Privzeto

Citat Originalni avtor froggy Poglej prispevek
    Ja, pol igralcev zaklenjenih in nato vsi odklenjeni, bravo, neupravičenih zaklepov res ni.
    Meni je lahko zdaj govorit, ker vem kaj se je dogajalo, ti pa raje prej preveri, preden stresaš te svoje, bu..... ne.... um..... umotvore.
    Spodbujanje ljudi k masovnem uporu recimo...ne brcaj v temo Froggy...jaz sem informiran
    Morje preplavlja zelene poljane,morje večerne žgoče krvi,in rešitve ni in ni,dokler ne padeva jaz in ti,dokler ne pademo jaz in vsi,dokler ne umremo pod težo krvi. Z zlatimi žarki sijalo bo soncena nas, evropske mrliče.
    ( S.Kosovel: Ekstaza smrti )

Travian Smetana
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    1,083

Privzeto

Samo, da opozorim.

§10b Pritožbe o zaklepih/kaznih
    Igralci lahko komunicirajo z multihunterji, ki so jim zaklenili račun, ali administratorjem bodisi preko IGM-ov ali e-maila. O zaklepih, kaznih ali izbrisih se ne razpravlja javno (npr. IRC, Forumi). Pritožbe morajo biti napisane v slovenščini ali angleščini, če se multihunter ali admin strinja, lahko tudi v drugih jezikih. Travian ekipa lahko podatke javno objavi na forumu.

§
    10c Pritožbe na osebje
    Uporabniki se lahko na osebje pritožijo preko IGM-ov, zasebnih sporočil ali e-maila. O pritožbah se ne razpravlja javno.

LP klemen1232

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    117

Privzeto

Spodbujanje ljudi k masovnem uporu recimo...ne brcaj v temo Froggy...jaz sem informiran
    In masovno so šli zakaj? Zato ker jim je dolgčas? Kdo zdaj brca v temo? Čedalje bolj jim verjamem.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    132

Privzeto

Pa kaj smo v Iranu??...masovni upor??...sliši se kot oni protesti ob izvolitvi Mahmuda Ahmadinejada za predsednika. Naj me koklja brcne če ima to kaj veze s travianom.

Ampak če huligan reče, potem bo že res

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Hooligan
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    141

Privzeto

Citat Originalni avtor aftershave Poglej prispevek
    Pa kaj smo v Iranu??...masovni upor??...sliši se kot oni protesti ob izvolitvi Mahmuda Ahmadinejada za predsednika. Naj me koklja brcne če ima to kaj veze s travianom.

Ampak če huligan reče, potem bo že res
    Ne se delat neumne...ne bom preko foruma, sem dobil določen tekst na vpogled, v katerem si ravno ti pisal/pisala določene stvari...ne se delat norega no:::
    Morje preplavlja zelene poljane,morje večerne žgoče krvi,in rešitve ni in ni,dokler ne padeva jaz in ti,dokler ne pademo jaz in vsi,dokler ne umremo pod težo krvi. Z zlatimi žarki sijalo bo soncena nas, evropske mrliče.
    ( S.Kosovel: Ekstaza smrti )

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •