Stran 1 od 5 123 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 44

Tema: [Igra] Vse kar je povezano z Travianom...

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    67

Privzeto [Igra] Vse kar je povezano z Travianom...

Vse kar je povezano s travianom

Ta tema je namenjena opisu travian dogodivščin, akcij, svojega mnenja do traviana, zaključka serverja, razne dosežke na katere ste ponosni, preteklih serverjev na drugih državah, kaj vas je pritegnilo, kje ste začeli igrati... In še veliko več... :P

Bom kar začel...

sam sem začel kot amater na com7 seveda takoj so me začeli napadati in zato zbrisal acc ter se preselil na slovenske serverje in prvi je bil s3. Začel sem z tevtoni, zbral sem lepo število metalcev ter paladinov... seveda pa so se horde takoj spravile name in me skatapultirale na nič... seveda server je trajal dobre 3-4 tedne...
    Mislim, da se je že odprl 1. slo speed in že trajal 2 tedna... To je bilo boja na koncu sem imel 7k populacije... !. resnejši boj je bil med mano in nekimi zagreteimi igralci ki so mi hoteli prevzeti crop sam sem ga odločno branil vendar mi žal ni uspelo, name se je spravilo 10 igracev in po 4 dneh neprespanih noči jim je uspelo. nisem obupal in igral do konca... Ko ga je bilo konec je sledil 2. slo speed zbral sem skoraj 14k populacije... vojske ni manjkalo, v metropoli je bil skos minus 40k žitna polja so bila na 14-15 edino proti koncu sem zmanjšal zaradi akcij ki smo jih meli... Uspešno sem
    končal kariero pri fearu... od takrat pa ne igram več... opisal bom še več vendar danes ne...

P.S: na nobenem serverju nisem imel pomočnika vedno igram sam...

lp
    Nazadnje urejal Klemen; 19-12-2009 ob 23:30.

Privzeto

morm omenit kaj se mi je naredlo na aux
    cela ally je enga rušla zadnje dni pa sma se z enim potegovala za naselje( da bi ga prevzela)
    no potem jaz čakam kako on zbije lojalnost na 19% nato jaz napadem in naselje je moje
    je pa žalostno ker sm enmu sošolcu zaupo da špila z mano in mi je p**** napadu 1. na lestvici
    upam da se me bo usmilu in ne bo vrnil

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice lige8
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    115

Privzeto

Citat Originalni avtor GhostFreak Poglej prispevek
    Vse kar je povezano s travianom

Ta tema je namenjena opisu travian dogodivščin, akcij, svojega mnenja do traviana, zaključka serverja, razne dosežke na katere ste ponosni, preteklih serverjev na drugih državah, kaj vas je pritegnilo, kje ste začeli igrati... In še veliko več... :P

Bom kar začel...

sam sem začel kot amater na com7 seveda takoj so me začeli napadati in zato zbrisal acc ter se preselil na slovenske serverje in prvi je bil s3. Začel sem z tevtoni, zbral sem lepo število metalcev ter paladinov... seveda pa so se horde takoj spravile name in me skatapultirale na nič... seveda server je trajal dobre 3-4 tedne...
    Mislim, da se je že odprl 1. slo speed in že trajal 2 tedna... To je bilo boja na koncu sem imel 7k populacije... !. resnejši boj je bil med mano in nekimi zagreteimi igralci ki so mi hoteli prevzeti crop sam sem ga odločno branil vendar mi žal ni uspelo, name se je spravilo 10 igracev in po 4 dneh neprespanih noči jim je uspelo. nisem obupal in igral do konca... Ko ga je bilo konec je sledil 2. slo speed zbral sem skoraj 14k populacije... vojske ni manjkalo, v metropoli je bil skos minus 40k žitna polja so bila na 14-15 edino proti koncu sem zmanjšal zaradi akcij ki smo jih meli... Uspešno sem
    končal kariero pri fearu... od takrat pa ne igram več... opisal bom še več vendar danes ne...

P.S: na nobenem serverju nisem imel pomočnika vedno igram sam...

lp
    No jst sm pa začel mojo kariero na prejšnjem si4. Sploh nisem znal igrat, online sem bil vsake 3 dni (začel sem ena 2 meseca po začetku serverja). Uspelo mi je pridit do pop. 600 z dvema naseljema, a na koncu me je moj izkušeni sošolec zrušil, tako da sem končal.
    Nato sem po malo igral in izkušnje so se večale. Prišel zdajšnji si2 in na začetku sem bil 100. ampak me je tedanja PC aliansa skos fejkala nato pa zrušila (igral pod imenom PATMAT). Zbrišal račun in odnehal pravite? Eh, na novo sem začel in trenutno sem tam nekje okrog 500. rang z 7 naselji in x vojske (mogoče me kdo najde XD).
    Igral sem tudi na speedu po 2 meseca in dobil končno populacijo 700 XD
    Zdj imam pa 2000 populacije.
    Tako zdaj bi pa jst kr zaključil...

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice >_LuZiFeR_<
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    65

Privzeto

no meni je pa malo dolgčas in bom opisal svojo Travian "kariero".

Začel sem pred dvemi leti z imenom mahnejevc na si1, takrat ko so bili SLO! aliansa na vrhuncu :) Ta server sem končal z 200 pop in kot ustanovitelj alianse MAFIA (120.mesto).
    Naslednji server je bil 3xspeed, ki je bil zame malo bolj uspešen :) Pridružil sem se aliansi *EE* in sodeloval pri gradnji WW :) Bil sem pod imenom tony hawk in najvišja pop je bila 7 000 :)
    Nato sem se še enkrat registriral na si1 z nickom owner in naredil alianso RD, ki se je kasneje združila z eX (zmagovita aliansa). Ampak tega jaz nisem doživel, ker sem vmes končal s Travianom :)
    Čez par tednov sem dobil ponudbo, da bi igral acc crazy robbers na speedu, ki je bil med TOP10. Seveda sem sprejel 8) Ampak zaradi pomankanja časa sem čez par mesecev prepustil račun prijateljom :)

A kasneje po parih mesecih se mi je spet zahotelo po Travianu in sem se registriral na 3xspeed, kot noob16. Naredil sem alianso .dBd|DeathByDistraction. A to je že novejša zgodovina :)
    Lυzifεr, the .Dεvil.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    113

Privzeto

pa še moja travian kariera =)

začeu sm u 8. razredu ko mi je sošolc povedou za to igro ...kmal sm se prjavu na si2. bil sem rimljan
    na koncu sm imel 4 naselja ...od tega 1 -9c katerega mi je na koncu nekdo prevzel. kljub majhni populaciji in razvitosti sem vstrajal. bil sem član alianse...oziroma bolj natančno krilo alianse WEED.

potem sem poskusil srečo na six...poskusiu sm galce, s frendom sva se prijavla. zgodilo se je strašno naklučje da sva pristala u istem kvadrantu. nekj časa swa igrala, naredila si že vsak nekj vojske in pa 15c. kmalu pa sva oba doživela najprej farmanje nato pa še rušenje.

umes je biu še mednarodni comx. tm sem spet svojo srečo poskusiu z rimljanom. na koncu sm imel 7 naselij nekj več kot 5k pop. in pa okoli 25k praetorijanou in 10k imperijanov.

sedaj končujem na si5. sem tevton in član alianse CS! ...imam okoli 8.5k populacije. 17 naselij- od tega 5-15c in 2-9c. ja =) ...gradimo WW !!!

sedaj pa se na si5 menimo, da bi top 20 alians...oz. pač tisti ki bi hoteli odšli na jesenski comx

tako da bomo videli kako se bo use skupaj nadaljevalo

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Vitamin L
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    71

Privzeto

js sm pa začeu na 2 servrjih hkrat
    travian mi je pokazu moj stric
    na obeh serverjih sm biu dumbledor
    bil sm v ally SPQR
    mel sm 8 naselij
    3 so mi zavzel
    tak da sm skupi mel 11 naselij

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice MattMiha
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    962

Privzeto

Pa še moja

Začel sem na slo speed...Imel sem nekaj čes 600 pupolacije. Res pa je da sem bil čisti amater. Nato sem nadaljevav na s1 kjer sem imel nad 800 popa. ter nad 3000 vojske če odštejemo vsa okrepitve za WW ( ki pa jih je bilo sigurno 2000).Igram približno 2 meseca.

Smile

No naj začnem s svojo potjo (imen na serverjih ne bom omenjal)

Začel sem enega večera slučajno smo bili na vasi pa mi je nekdo povedal za travian no zvečer se se usedel za računalnik v iskalnik vpisal travian in se registriral na si2 server kot galec. V 1 dnevu sem zgradil špranjo, žitnico in skladišče no pa da ne bom vsega opisoval tako podrobno slabo in počasi vendar brez kakšnih večjih napadov nasprotnikov sem prišel do 100 pop. no potem je prišlo malce hitreje tistih 200 hmalu je minil še mesec pa sem imel že 300. seveda je takrat prišel čas za 2. naselje kot noob sem ga naredil daleč stran na nekem 15 crooperju ki sem ga kasneje imenoval za prestolnico seveda so takrat najboljša aljansa (imen vseeno ne bom omenjal, tudi če je že zdavnaj konec tistega serverja) zavzeli moje 1 naselje igre je bilo takrat zame konec registriral sem se kasneje na speed kot rimljan šlo mi je kar dobro glede neato da sem še vedno spadal med začetnike zraven speeda sem igral tudi na s1 kjer mi prav tako ni šlo slabo no na speedu sem prišel do 2600 pop. vendar so me kasneje zrušili in sem server zaključil z 1800 pop. rang 2000. To je moj prvi server ki sem ga preživel. No da ne pozabim na s1 tam se zaradi kasnejše registracije prišel le do 1200 pop. in 1500 rang. No potem sem imel od junija do avgusta lani malo počitka. No konec julija začetek avgusta pa je sledila registracija na s5. Začel sem slabo bil farma se probal podporo mi je dala tudi super aliansa v kateri sem že od takrat pa še sedaj no ko so nehali farmat se je začel moj razvoj trenutno sem rang top 300 z malo več kot 8000 popa. zraven pa sem začel še na s4 ki bo moj prihodnjik........ seveda ne mislit da vojske nisem imel le pozabil sem jo omnjeat

LP Sapra Miška mogoče vam čez leto zaupam še zgodbo iz s4 potem s3, s1, speed, s6, s7 pa spet s5 uglavnem dokler se ne naveličam!

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice smex9
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    342

Privzeto

Hmm...

Travian se mi je na začetku zdel dolgočasen in glup. Nisem se hotel registrirat, enkrat pride k meni stric in mi reče da se je registriral. Rekel sem si pa v redu, poglejmo kako to zgleda. Začela sva na si2 (lansko leto), registrirala sva se šele, ko so bili WW-ji nekje pri lvl 50. Prišel sem do populacije 4000 (malo manj), bil sem v aliansi ESPERO (ali nekaj takega). Ko se je končal sva čakala, da se začne si6, jaz sem se registriral že pred igro. Zdaj imam približno 6500pop in 12 naselij. Veliko vojske, sem galec in v aliansi PaX .PKW. Na začetku sem bil farma, a je zdaj obratno. Tisti ki so me farmali so zbrisali račune, ker sem jih katapultiral. Metropola je pred kratkim doživela propad, a se že dviga tja kjer je bila, napadalna vojska je ostala, ker sem jo skril. Igram tudi na si2, kjer sem začel z računom na JZ, a sem ga izbrisal zaradi takoimenovanih goljufivcev (božički). Prevzel sem drug račun, ki je varno od le teh, imam 3000pop in 7 naselij. Božički iz going down!

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice DanCk
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    14

Privzeto

jest sm začel kariero na prejšnjem six bil sem v aliansi pantera6 potem v pantera3 ime mi je bilo janez jansa imel sem 1300 popa vojske okoli 100 (ja vojska mi ni bila pomembna) nato me je začela napadat gandi naredil sem 2 neuspešna bunkerja začela me je katapultirati in me skatapultirala na približno 800 pop in nato sem zbrisal račun!
    p.s: igram še vedno

lp

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •