Rezultati ankete: Kdo bo zmagal in postavil WW

Glasovalcev
236. Na tej anketi ne morete glasovati
  • Božički in zavezništva( NULA,...)

151 63.98%
  • WEEDovci (JBG,...)

61 25.85%
  • RIS

24 10.17%
Stran 34 od 50 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 24323334353644 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 331 do 340 od 499

Tema: Izid vojne: Božički vS WEED

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    19

Privzeto

Glej ne ubiram nobenih strategij, berem pa tvoje nadute poste, res me počasi daje občutek, da se imaš za kaj več, ampak ej tvoj problem Naj se drugi vate vpikavajo, kar tudi počnejo. In če kaj vem pol vem, da nima več vojske en račun več ko se je šlepal z vami saj je blo prej priznano da par mesecev sploh ni blo kontrole prave

Namesto da bi se hvalili z računi kjer se ve da je vsaj res, nerabite prekrivat svojih sramot

Pa Kadilec je že vsul enkrat vojsko in pol je odšel ta pravi

ok LP

če maš kaj več za rečt pa preko IGM

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Leela
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    268

Privzeto

Citat Originalni avtor Damocles Poglej prispevek
    Glej ne ubiram nobenih strategij, berem pa tvoje nadute poste, res me počasi daje občutek, da se imaš za kaj več, ampak ej tvoj problem Naj se drugi vate vpikavajo, kar tudi počnejo. In če kaj vem pol vem, da nima več vojske en račun več ko se je šlepal z vami saj je blo prej priznano da par mesecev sploh ni blo kontrole prave

Namesto da bi se hvalili z računi kjer se ve da je vsaj res, nerabite prekrivat svojih sramot

Pa Kadilec je že vsul enkrat vojsko in pol je odšel ta pravi

ok LP

če maš kaj več za rečt pa preko IGM
    Zanimivo mi je, kako vsi zajadrate na oseben nivo, ko vam zmanjka pravih argumentov.

Ce si tako preprican, da nima vec vojske, kaj te tako sekira? Pac ni vam uspelo spravit vasice na 0, da bi vojsko zbrisali. Spodletelo vam je, tudi nam je ze kdaj. Sprijaznite se.

Novi Kadilec je pa tudi fajn decko.
    There is really only one thing we can ever truly control; whether we are good or evil.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    136

Privzeto

Citat Originalni avtor Leela Poglej prispevek
    Zanimivo mi je, kako vsi zajadrate na oseben nivo, ko vam zmanjka pravih argumentov.

Ce si tako preprican, da nima vec vojske, kaj te tako sekira? Pac ni vam uspelo spravit vasice na 0, da bi vojsko zbrisali. Spodletelo vam je, tudi nam je ze kdaj. Sprijaznite se.

khmm...

ok... no, 1x se nam je pa res zalomilo

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    39

Privzeto

Citat Originalni avtor Leela Poglej prispevek

Sloh ni bil napad mišljen kot vdarit mesto na nulo. Pričakoval sem, da boste naredili obrambo in bom izgubil napadalno vojsko. Potem ko sem opazil, da je bilo v obrambi kjer se dela crusher le 1700 falang še je medek napadel. Aja, pa še preden sem napadel sem tlg povedal da bom poslovilno napadel

Tudi on je naletel na malo večjo obrambo vendar sem bil razučaran nad njo. Le to ste zbrali skupaj v 24 urah medtem ko ste vedli, da se napada naselje kjer je crusher. In to v najbolši božičkovi aliansi.

http://travilog.org.ua/si/3087874/00...59679881a8/1/1

z lahkoto je skozi prišel. in nato še 9 valov.

Mogoče, pa so vas moji fake napadi zamotli ))

Lp, Hunter.

Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    268

Privzeto

Citat Originalni avtor pikabu Poglej prispevek
    Sloh ni bil napad mišljen kot vdarit mesto na nulo. Pričakoval sem, da boste naredili obrambo in bom izgubil napadalno vojsko. Potem ko sem opazil, da je bilo v obrambi kjer se dela crusher le 1700 falang še je medek napadel. Aja, pa še preden sem napadel sem tlg povedal da bom poslovilno napadel

Tudi on je naletel na malo večjo obrambo vendar sem bil razučaran nad njo. Le to ste zbrali skupaj v 24 urah medtem ko ste vedli, da se napada naselje kjer je crusher. In to v najbolši božičkovi aliansi.

http://travilog.org.ua/si/3087874/00...59679881a8/1/1

z lahkoto je skozi prišel. in nato še 9 valov.

Mogoče, pa so vas moji fake napadi zamotli ))

Lp, Hunter.
    Haha, a se se vedno poslavljas? Nekam dolgo traja.

Res je, zmagali ste. Nimamo za burek. Gremo dalje.
    There is really only one thing we can ever truly control; whether we are good or evil.

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    222

Privzeto

Hunter.... Če resno misliš, da tudi najbokljša aliansa ne more dobiti po ritki se krepko motiš... smo fenomenalni, vsemogočni pa žal ne...no ja...pustimo mene, ki sem itak izjema ampak ok

Glede naših crusherjev...fantje POJMA NIMATE

Glede hirota vam pa povem, da je n00b Najprej ga tuki v travianu nabutam potem pa še do njega upadem...tisto 200m bom pa že s sekiro prijadral

hec hec.... hiro je AS.... in JA... verjetno vas res sam povozi

še kaj?

lp, lenak

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice geronimo
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    262

Privzeto

Citat Originalni avtor Damocles Poglej prispevek
    HAHA Kadilec nas tudi ko je bil ni niti enkrat napal ne, tak da smo res full full trpeli pod njegovo nadvlado. HAHAHAHAHA
    Ne preveč risank gledat Hiro vas sam povozi on je edini car na serveru , če mene kdo kaj vpraša :P pol še je par spoštljivih to je pa to
    še enkrat preberi moj post. nisem reku, da vas je kdaj napadel
    trpeli bi, če bi se acc Kadilec razviju tako, kot se je prvih nekaj mesecev. je imel ogromno rast v popu in vojski.
    drgač se mi pa zdi, da je itak brezveze ti karkol še govort. si boš pač mislil svoje.

Leela, čist verjamem, da je novi Kadilec tut v redu poba . Škoda je sam za tistih par mesecev, ko račun ni imel pravega lastnika.

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    309

Privzeto

Me sicer ne briga, samo... Kje so pa OVNI????

Pa žitnico 2x ciljat s 60 kati???

Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    268

Privzeto

Citat Originalni avtor plevel Poglej prispevek

Vsak ima svojo strategijo?

Gladiator
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    87

Privzeto

Citat Originalni avtor plevel Poglej prispevek

zakaj bi mel pa več katov, uničil je mestno obzidje, kaj hočeš bolšega??

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •