Rezultati ankete: Kdo bo zmagal in postavil WW

Glasovalcev
236. Na tej anketi ne morete glasovati
  • Božički in zavezništva( NULA,...)

151 63.98%
  • WEEDovci (JBG,...)

61 25.85%
  • RIS

24 10.17%
Stran 32 od 50 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 22303132333442 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 311 do 320 od 499

Tema: Izid vojne: Božički vS WEED

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice jek
    Datum pridružitve
    May 2007
    Objav
    657

Privzeto

Citat Originalni avtor Leela Poglej prispevek
    Jah, vas problem je, ce ne morete zmotivirat igralcev za igro.

Zakaj pri nas kdo, kako in kdaj napada pa nekako nimam namena razlagat po forumih.

hehe, qlql, upam da se nas boste na konc usmill pa nam razložil svoje čarobne prijeme

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    19

Privzeto

EVO SEM SE MALO POTRUDO ZA VAS HEHEHE

[cenzura]

Kontra

[cenzura]

vsaj bunkera nem rabo več vzdrževat, samo za razliko od huntera jaz še trzam še nisn čisto hin, pa zaj ni treba zato takoj v napad name, naj še vam malo škodice naredim z mojo kamikaze vojskico

In lenak, saj jaz ene vas tudi globoko spoštujem, in sem se precej naučo od vas, dokaz je si7 kjer sem top 25 pa je naša ally podobna vaši tukaj tak da ja, dobro ste me učili, škoda da me niste edino na začetku hteli sprejet, oz sem se celo počutil kot da se norca delate, saj sem že takrat izpolnjeval vse pogoje, pa saj sma z tlg-jem pol to nekak zdebatirala, nimam kaj zamerit vglavnem, razn Razparača pač ne prenesem, res gnil račun, pa oba ko sta ga igrala na začetku pač moje osebno mnenje, antipatija tudi more bit ne

aja kar se pa ostalih kontra božičjih alians tiče pa nimam komentarja rajši, povem pa lahko nekaj v enem mičkeno dalšem stavku, kar pa nebo glih kot komentar celotni, ker bi pol mel cel dan kaj pisat :P torej:
    Božičje klanje bi bilo ZELO možno, če bi vodje znali spregledati svoje egote in hrepenenje po zaslugi biti na koncu na forumu glavni junak in vodja, in bi raje vodli svoje člane katere že imajo, kot se spodobi. AMEN

Edit: Objavljanje reportov je dovoljeno samo v anonimni obliki,

LP Sylar
    Nazadnje urejal Sylar; 12-09-2009 ob 21:48.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice WW&UE
    Datum pridružitve
    Sep 2009
    Objav
    57

Privzeto

u dobr si tole skup spravu jaz sem mal pri kadilcu pomagu ampak raj nedam reporte

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Leela
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    268

Privzeto

Citat Originalni avtor Damocles Poglej prispevek
    Še medek vdari po Kadilčecem crusheru, medtem ko ma ta enote na poti, zato potem crkajo kot nore hahaha
    [cenzura]
    Hehe. Ce dobro pogledas opazis, da zitnic niste spravili na 0. Tale bunker, soncece, sem cuvala jaz in ti sporocam, da enote od Kadilca, na vaso zalost, niso crkovale. So kar zivahno zive. Zitnica je bila cez celo noc polna. CK pa pac traja, da se popravi, ampak je bilo to cez noc vse urejeno.
    Nazadnje urejal Sylar; 12-09-2009 ob 21:49.
    There is really only one thing we can ever truly control; whether we are good or evil.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    19

Privzeto

Leela, če niso crkovale in je to vse kar ima, pol pa je res pomilovanja vredn napad ne, mislim 150%metra pa samo 15k sekirc, smeh ej, poznam ljudi ko majo v 6cju metri več res bogo no, pol sn pa razočaran nad njim

Je pa lepo golda pokuro hahah pa je dobo še enkrat po piksni zaj pa kar miruje

Ja slyar pol pa je toti forum tak en navadni k.... če tak nesmeš povedat kdo ma klko vojske al kaj, kar nekaj ne. Kaj bi pa naredo če bi vsi bli anonimni pa bi spod napisal jaz kdo je napado, pa brano a bi tudi cenzuriral, hahaha , si pa full tečen z tvojim represivnim vodenjem foruma, nekje se moreš izživljat ne

vem da bom dobo banano ker tisti z močjo nikol kritik ne prenesete lol

če je prepovedano objavlati vojske neanonimno, zakaj pol sploh se da naret neanonimen report, to se vprašam ne

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Leela
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    268

Privzeto

Leela, če niso crkovale in je to vse kar ima, pol pa je res pomilovanja vredn napad ne, mislim 150%metra pa samo 15k sekirc, smeh ej, poznam ljudi ko majo v 6cju metri več res bogo no, pol sn pa razočaran nad njim
    Rekla sem, da ni nic crkavalo. Nikjer nisem omenjala dejanske velikosti vojske.
    There is really only one thing we can ever truly control; whether we are good or evil.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice geronimo
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    262

Privzeto

Je pa lepo golda pokuro hahah pa je dobo še enkrat po piksni zaj pa kar miruje

Ja slyar pol pa je toti forum tak en navadni k.... če tak nesmeš povedat kdo ma klko vojske al kaj, kar nekaj ne. Kaj bi pa naredo če bi vsi bli anonimni pa bi spod napisal jaz kdo je napado, pa brano a bi tudi cenzuriral, hahaha , si pa full tečen z tvojim represivnim vodenjem foruma, nekje se moreš izživljat ne

vem da bom dobo banano ker tisti z močjo nikol kritik ne prenesete lol

če je prepovedano objavlati vojske neanonimno, zakaj pol sploh se da naret neanonimen report, to se vprašam ne
    glede kadilca ti pa povem, da ne veš nič glede njega
    če ne bi bil račun kar nekaj mesecev brez lastnika, bi šele videli boga (pa še tako ne veš če je to vsa vojska).
    če bi pa original kadilec ne bi nehal igrat, potem švicarji sploh ne bi več obstajali (vsaj v tej obliki kot sedaj). glede na to, da je s katsi oddaljen od vas približno 12 ur, bi vam bilo res težko. verjemi

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    222

Privzeto

Damočles=klinga? Vsak moje mišljenje....

Glede razdora božičkov... Samo 1 bo probal karkoli glede tega mu obljubim da ne doživi konca serverja

Če kdo misle nož v hrbet zasadit Bog ne daj Eh,,,, se fajn zastopmo...tako, da krize ne bi smelo biti

Kar se tiče raucherja...Je pa geronimo prav povedal In... on še ni rekel zadnje besede...pravtako pa mnogi od nas, ki stalno tepemo sovrage... off je še dovolj

-9/44

Pošljite skavte... obljubim vam da se vam vsi vrnejo Ker niamm noebenga skavta notri že nekaj mesecev pa se zgleda noben v Calvota ne upa dreznit

eh.... ne me resno jemat

lp, lenak

Datum pridružitve
    Sep 2009
    Objav
    57

Privzeto

Citat Originalni avtor +lenak+ Poglej prispevek

-9/44

Pošljite skavte... obljubim vam da se vam vsi vrnejo Ker niamm noebenga skavta notri že nekaj mesecev pa se zgleda noben v Calvota ne upa dreznit

eh.... ne me resno jemat

lp, lenak
    neki sm poslal-sej so stezosledci,ki pa nebodo šli na ww

Datum pridružitve
    Sep 2009
    Objav
    57

Privzeto

zakaj pa nisi povadal ,da si to ti lenak?še vseeno lahko kaj pogledam-drugače bom pa mal naše sovražnike čekiral

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •