Stran 4 od 58 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 234561454 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 573

Tema: Vojna med OST in LS???

Gladiator
    Datum pridružitve
    Nov 2008
    Objav
    199

Privzeto

Citat Originalni avtor dahak Poglej prispevek
    Verjamem da če že bo vojna med aliansami LS in OST zmagovalca tu nebo

Kakor zadnje čase opazam so se OST člani malo opogumili in se širijo kakor gobe po dezju prav tako pa gledam neke reporte in čedalje več ost napada manjše igralce LSa.
    LS pa so delali neke zamenjave in reorganizacijo ter začeli branit samo svoje ozemlje kajti bil sem siter in vem da pri nekaterih hodi v 5 naseljih tudi po 6000 žita v minus na uro pa si sami kalkulirajte koliko je to vojske

Tako da moje mnenje če gresta v vojno bosta na obeh straneh velike izgube čene pogubne zanju saj tudi druge alianse berejo ta forum in se smejejo in so v pripravljenosti tako da se bo na koncu smejal in slavil tretji ali četrti faktor

Navijal pa nebom za nobenega izmed njiju

Še najbolj pametno napisano, sicer pa se prepustimo toku, se bo že pokazalo kdaj bo kdo koga in kje...
    Če pa pride do vojne, bo pa odločilni faktor - zavezništvo (koliko so močna).
    Pa da vam še zaupam eno mojo izkušnjo. Eden igralec je 4 mesece nazaj nehal igrati, na enem drugem serverju. Po populaciji je bil 14 na serverju, jst sem mu sittal, dokler se ni našel nov igralec. Če na hitrco preračunam, je server trajal že 6 mesecov. Veste koliko napadalnih točk je imel?

7 nap točkje imel, sem mislil, da me bo kap =)

lp

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    11

Privzeto

Citat Originalni avtor Avenger Poglej prispevek
    Več popa maš hitrej vojsko delaš .. zdej pa nehite že s to izjavo srat ko jo usak 11 letn froc, ki je dva polja gor dvignu, ve.
    Hehe, zdravo avenger :P

No ja, če bi bil še kak faktor v igri, bi se ga nedvomno že zdavnaj znebili.Da pa razščistimo ene stvari; vojne še dolgo ne bo in preprost odgovor na vprašanje "zakaj ne ?" je ker na tako dolge razdalje se potrebuje cca. 500 katapultov, da je napad unčinkovit, to pomeni da bi potrebovali vsaj 1k ( kot minimum) katapultov, da bi nasprotnika resno ogrozili kar pa močno dvomim, da jih kdo že ima

Poglejte resno je že rahlo utrajajoča ta debata, saj pišete kar se dejansko ne da napovedati- ko bo konec vojne bo vse jasno in nič prej

Kot pa lahko vidim nekateri pojma nimate o travianu ker samo govorite bedarije, raje 2krat premislite, malo se posvetujte in še le na to napišite (to bi bilo vsaj za otroke dobro) :
    Zakaj se morete skos kregati zaradi igre, ki je pa bila namenjena zabavi, druženju, spoznavanju novih prijateljev ter tudi izobraževanju, če le to znaš poiskati.
    Kot gledam nekatere mlade igralce; tako žal jim je za ta njihov račun, da bi za njega izpostili dušo; ne zastopim zakaj se tako obremenjujete, enkrat boš tako ali tako nehal igrat; ali na začetku ali na koncu

Je za razmislit resno!

Lep pozdrav
    Nazadnje urejal v3n0m4; 15-06-2009 ob 16:38.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice kempo
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    430

Privzeto

Citat Originalni avtor Avenger Poglej prispevek
    Več popa maš hitrej vojsko delaš .. zdej pa nehite že s to izjavo srat ko jo usak 11 letn froc, ki je dva polja gor dvignu, ve.

ja če ti jo nekdo pobije...
    Ex M3NTAL v2 & Optimisti & Brm Brm & dArtagnan & MySpace & Barbapapa & BNK
    http://prntscr.com/5hfr0s BNK profil

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    22

Privzeto

Citat Originalni avtor kaliber69 Poglej prispevek
    Verjetno nisi spremljaj dogajanje od začetka...
    Vojna je bla že zdavnaj,samo da OST ni napadla LS-ja ampak vsa krila in zmagala(ost)
    Tako,da OST ima kar dobre igralce z veliko vojsko.
    Navijam za LS,zmago pa bo ~OST~
    Res na začetku je OST na polno napadal krila. Ampak pazi zdej? Čigava krila? LS v tisti fazi sploh še enega krila ni imel in glavna LS ally je imela okoli 15 folka? Kakšna krila je potem OST napadal vas zanima? Svoja! :

Kdor je igral začetek serverja in bil diplomatsko tudi vsaj toliko aktiven da je sledil zadevam že ve o čem govorim

Gladiator
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    61

Privzeto

@Cuuzi: Pojma nimaš o čem govoriš. Pika.

@Dahak: Ti si verjetno tisti, ki je tako strastno delal načrte proti aliansi OST, potem pa smo uničili tebe in tvojo alianso v 2 dneh. Seveda, če si imel tak nick tudi v igri.

Glede vojne OST vs LS. Lahko se repenčite po forumu kot želite, dejanja bodo pokazala svoje. Sicer pa sploh ne vem, kdo si je to vojno izmislil. Sem vodja in diplomat alianse OST pa za tole prvič slišim.

Lp, bogii

Gladiator
    Datum pridružitve
    Nov 2008
    Objav
    125

Privzeto

No, zdaj pa imate... Da je bogii prišel na forum pa vam to napisal... najbrž verjamete sedaj

Začetnik
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    8

Privzeto

Vojna vojna vojna*eh fantje s7 je Sim City....Še posebaj pri OST :hec OST No1

Raje prilimajte kak pameten report kot pa da se ubadate z nepomembnimi zadevami*Kajti vojne še kar nekaj časa nebo*

Nažalost sam nemorem prelimati reportovKer že kar nekaj časa nismo napadali*Ni časamogoče pa tudi vojske ne(Sim City pa te fore):

Gladiator
    Datum pridružitve
    Nov 2008
    Objav
    199

Privzeto

Citat Originalni avtor -X- Poglej prispevek
    Vojna vojna vojna*eh fantje s7 je Sim City....Še posebaj pri OST :hec OST No1

Raje prilimajte kak pameten report kot pa da se ubadate z nepomembnimi zadevami*Kajti vojne še kar nekaj časa nebo*

Nažalost sam nemorem prelimati reportovKer že kar nekaj časa nismo napadali*Ni časamogoče pa tudi vojske ne(Sim City pa te fore):

Se strinjam

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=028cda1f0

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    11

Privzeto

Samo talce sem mislil rešit in nisem pričakoval bunker

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=c3e8cce8d

se mi zdi da je še vedno 9 branilka :

Začetnik