Stran 3 od 58 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 123451353 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 573

Tema: Vojna med OST in LS???

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice lige8
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    115

Privzeto

Citat Originalni avtor blazek 007 Poglej prispevek
    če bo vojna bo zmagu OST, sam opažam da se jih vse več pridružuje LS-ju in zapušča OST če bo šlo tako naprej, bo morda ob vojni zmagal LS
    Sem v LS-ju in niti nisem opazil večje pridružitve v naše alianse...

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    34

Privzeto

Citat Originalni avtor v3n0m4 Poglej prispevek
    No bom pa jaz dodal še nekaj.

Postite času čas, bomo že videli kako se bo izteklo.
    Svity ti si torej LS-jevec: samo to bi rekel, kakršen koli bo izid naj ne pride do zamir in naj ne pozabimo, da je to samo igra, v kateri pa je zanimivo, da se dogaja...

Čeprav smo nasprotniki, vam želim vso srečo in še enkrat kakršen koli bo izid naj ne pride potem do prepirov, zamir ali kaj podobnega.
    Ob koncu si je dobro podati roke

lep pozdrav vsem in navijajte za OST
    Redko se odločam za prebiranje foruma , še redkeje kaj napišem. razlog je predvsem veliko neumnega pisanja, ki nima kaj dosti veze z travianom.

Tole kar je napisal v3n0m4 pa je ena redkih izjav, ki kaže na pravi odnos do igre. Upam da se bo našlo čim več igralcev, ki enako mislijo.

lep pozdrav vsem in navijajte za LS

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice lige8
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    115

Privzeto

Citat Originalni avtor pok1yoyo Poglej prispevek
    No, jaz bi tudi rekel, da bo vojna, saj je sicer dolgčas... Proti komu bi se sicer borili? Aliansam kot so orel?
    Čeprav HEART so zelo dobre alianse, veliko kril in veliko igralcev....
    Kdo je pa rekel, da se morajo vedno dogajati vojne...?

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    31

Privzeto

Citat Originalni avtor v3n0m4 Poglej prispevek
    No bom pa jaz dodal še nekaj.

Postite času čas, bomo že videli kako se bo izteklo.
    Svity ti si torej LS-jevec: samo to bi rekel, kakršen koli bo izid naj ne pride do zamir in naj ne pozabimo, da je to samo igra, v kateri pa je zanimivo, da se dogaja...

Čeprav smo nasprotniki, vam želim vso srečo in še enkrat kakršen koli bo izid naj ne pride potem do prepirov, zamir ali kaj podobnega.
    Ob koncu si je dobro podati roke

lep pozdrav vsem in navijajte za OST
    raje pusti to za kakšen piknik, ker če boš mel to vedno v mislih med igranjem, se bo to poznalo na rezultatih (ne bo efektivno).

Torej, jst sm v eni izmed OST zaveznic, pa lahko rečem, da bi LS&Co pojedli. Opiram se na top10 med aliansami (napad, ropanje). resda pri obrambi prevladujejo LS, sam če bi usi iz OST usekal po tamalih LS, ne bi velik ostal

lp
    We rule the server!

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Zupnik
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    16

OST-jovci bomo zmagal!!!!!!!!!!
    Čevapi

Začetnik
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    4

Privzeto

Verjamem da če že bo vojna med aliansami LS in OST zmagovalca tu nebo

Kakor zadnje čase opazam so se OST člani malo opogumili in se širijo kakor gobe po dezju prav tako pa gledam neke reporte in čedalje več ost napada manjše igralce LSa.
    LS pa so delali neke zamenjave in reorganizacijo ter začeli branit samo svoje ozemlje kajti bil sem siter in vem da pri nekaterih hodi v 5 naseljih tudi po 6000 žita v minus na uro pa si sami kalkulirajte koliko je to vojske

Tako da moje mnenje če gresta v vojno bosta na obeh straneh velike izgube čene pogubne zanju saj tudi druge alianse berejo ta forum in se smejejo in so v pripravljenosti tako da se bo na koncu smejal in slavil tretji ali četrti faktor

Navijal pa nebom za nobenega izmed njiju

Začetnik
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    4

Privzeto

Citat Originalni avtor dahak Poglej prispevek
    Verjamem da če že bo vojna med aliansami LS in OST zmagovalca tu nebo

Kakor zadnje čase opazam so se OST člani malo opogumili in se širijo kakor gobe po dezju prav tako pa gledam neke reporte in čedalje več ost napada manjše igralce LSa.
    LS pa so delali neke zamenjave in reorganizacijo ter začeli branit samo svoje ozemlje kajti bil sem siter in vem da pri nekaterih hodi v 5 naseljih tudi po 6000 žita v minus na uro pa si sami kalkulirajte koliko je to vojske

Tako da moje mnenje če gresta v vojno bosta na obeh straneh velike izgube čene pogubne zanju saj tudi druge alianse berejo ta forum in se smejejo in so v pripravljenosti tako da se bo na koncu smejal in slavil tretji ali četrti faktor

Navijal pa nebom za nobenega izmed njiju

seveda je tukaj zaveznica TT ki bi pomagala v spopadih......in vse bi bilo drugače...

Začetnik
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    4

Privzeto

Pa bi al bi ne, pa bi ,bi ne .....

Ko bi vsaj zato sem pa tudi četrti faktor omenil pa mi je že žal

Tko da lah zdej sam molm da bo res men njimi vojna

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice kempo
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    430

Privzeto

Citat Originalni avtor blazek 007 Poglej prispevek
    a da ne? pa poglej koliko najboljših je v OST in TT-ju, pa koliko v LS-ju? mogoče res imajo malega big bossa pa plansarja, kje pa so drugi? veš koliko je še morda boljših od teh dveh najboljših igralcev in so v OST-ju? mal poglej statistiko! no, poglej. top dvajset igralcev: 1.,3.,5.,6.,7.,8.,9.,12.,15.,16.,17.,18.,19. vsi ti igralci so v OST-ju ali pa TT-ju, no v LS-ju pa so: 10.,11.,14.,20,. igralci serverja. no? kaj pa boš rekel na to?

Pop ni toliko važna! Važnejša je vojska
    Ex M3NTAL v2 & Optimisti & Brm Brm & dArtagnan & MySpace & Barbapapa & BNK
    http://prntscr.com/5hfr0s BNK profil

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    38

Privzeto

Citat Originalni avtor kempo Poglej prispevek
    Pop ni toliko važna! Važnejša je vojska
    Več popa maš hitrej vojsko delaš .. zdej pa nehite že s to izjavo srat ko jo usak 11 letn froc, ki je dva polja gor dvignu, ve.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •