Stran 1 od 11 123 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 102

Tema: Zaključna veselica si1

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice n0g00dah
    Datum pridružitve
    Jun 2007
    Objav
    1,341

Privzeto Zaključna veselica si1

Pikniki se vedno težko zmenjio, vsak za masovno, tako da predlagam, PIVO&TEQILE&Jufke na koncu

lokacija - companieros

datum - glasovanje

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice tux
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    80

Privzeto

Citat Originalni avtor n0g00dah Poglej prispevek
    Pikniki se vedno težko zmenjio, vsak za masovno, tako da predlagam, PIVO&TEQILE&Jufke na koncu

lokacija - companieros

datum - glasovanje
    Predlagam vsekakor vikend, petek ali soboto. Tako da se lahko v miru napijemo in zrihtamo prenočišče v LJ tudi tisti iz malo bolj oddaljenih koncev Slovenije :P

Pa piknik naj tudi bo

Datum pridružitve
    Jun 2007
    Objav
    1,341

Privzeto

Citat Originalni avtor tux Poglej prispevek
    Predlagam vsekakor vikend, petek ali soboto. Tako da se lahko v miru napijemo in zrihtamo prenočišče v LJ tudi tisti iz malo bolj oddaljenih koncev Slovenije :P

Pa piknik naj tudi bo

piknik je malce več organizacije, ravno zaradi dostopov, ampak če bo interes se lahko zmenimo tudi za piknik

v mislih sem imel datume. 26.6 3.7

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice xerax
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    51

Privzeto

prosim sam companerosa ne jst bi raje vidu da mamo piknik....načeloma lahko zrihtam odojka...
    sicer je pa itak bv sploh kej rihtat dokler se ne ve kolk bo priblizno folka....

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Greg Howe
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    398

Privzeto

Piknik prek vikenda, nekje v senci, kupica, viski, voda in je to, to
    Prekmurje 1919

Datum pridružitve
    Jun 2007
    Objav
    1,341

Privzeto

Citat Originalni avtor xerax Poglej prispevek
    prosim sam companerosa ne jst bi raje vidu da mamo piknik....načeloma lahko zrihtam odojka...
    sicer je pa itak bv sploh kej rihtat dokler se ne ve kolk bo priblizno folka....

ja sej lahko kakšna druga lokacija v lj? ker se mi zdi da je največ igralcev tukaj.

zarad mene je lahko tut BTC? da je parkirišče?

nevem, naj mal raja pove.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice geronimo
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    262

Privzeto

piknik naj bo pomoje kjerkoli v okolici LJ, ker je tako najbol simpl za večino.

glede companerosa: tam se bomo pa zapijal v lastni režiji oz. v manjših gručah, ker po moje ni šans, da se stlačmo vsi tja not

aja, kuk pa je blo na zadnjem zaključnem pikniku folka? jih je blo vsaj 50? ker če pogledam število folka na vzhodu in zahodu ter njihovo starost, potem pomoje 100 udeležencev ne bi smel bit problem. ali pač?
    hr1 16/17: http://www.travian-reports.net/hr/report/71606744843
    Krediti grejo še pandi, suzy, sudiji, maxtorju in Dusanu.

Datum pridružitve
    Jun 2007
    Objav
    1,341

Privzeto

jaz mislm da bo prišlo max 20-25 ljudi tok kokr je igralcev aktivnih

namesto ostalih bomo pa gesla delil oziroma pivo

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice matt
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    128

Privzeto

Citat Originalni avtor geronimo Poglej prispevek
    piknik naj bo pomoje kjerkoli v okolici LJ, ker je tako najbol simpl za večino.

glede companerosa: tam se bomo pa zapijal v lastni režiji oz. v manjših gručah, ker po moje ni šans, da se stlačmo vsi tja not

aja, kuk pa je blo na zadnjem zaključnem pikniku folka? jih je blo vsaj 50? ker če pogledam število folka na vzhodu in zahodu ter njihovo starost, potem pomoje 100 udeležencev ne bi smel bit problem. ali pač?
    Definitivno ZA piknik in to 3. ali 4..7. ; lahko tudi v okolici LJ - najboljši kakšen kmečki turizem ali pa kakšen prostor namenjen piknikom z možnostjo šotorjenja v skrajni sili : hja, ex-i ste dokazali,da ste dobro organizirani , torej vam organizacija ne more predstavljat težav - malo za šalo , v nekem lokalu se folk pogrupira in potem ni tistega pravega druženja , vsak ,ki bo prišel na piknik pa bo pač investiral nekaj golda , ups,keša sem mislil za futer in pijačko - eni bomo pač več spili in pojedli (večji rezervarji ) , eni pa boste pač manj . Lahko bi se probali po aliansah zmenit , da vidimo koliko ljudi bo , pa organizatorja bo treba določit Številko pa je lahko določit - skupno število igralcev delimo s tri ( vsak je Itak imel tri račune ...hehe ŠALA) potem pa dobljeno številko delimo še z dva in je to minimalna cifra udeležencev ,to je pač travian matematika - pa da se ne obeša kdo na mojo šalo o računih,ker tu je debata o pikniku,ki si ga zaslužimo , da nazdravimo z zmagovalci in poraženci . Lp Moj mail turcan@siol.net

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice van der sar
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    107

Privzeto

Jaz ne bom prišel. Tisti dan gremo na morje.

No, uživajte. Drugače pa vam bi lahko kakega praščiča naredo.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •