Stran 7 od 7 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 567
Rezultati 61 do 66 od 66

Tema: Zaključek

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice tux
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    80

Privzeto

Citat Originalni avtor Inv1sible Poglej prispevek
    Piknik, blo je fajn
    Ja bilo je fajn videt vse. SZ kvadrant pa je bil dokaj slabo zastopan, sem vas pogrešal malo :P
    No v glavnem, vsi paparazzi prisotni na pikniku - Hočemo fotke!!!!

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    29

Privzeto

Saj sem bla jst s SZja .. lahko bi bilo vseh več, pa vseeno ni bila tako slaba udeležba no
    Nazadnje urejal BlackEyes; 05-07-2009 ob 12:09.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    61

Privzeto

Zgornja posta bi sam dal pod 'Zaključna veselica'... Če ste tukaj začeli, bom tukaj tudi sam nadaljeval.
    Dvornega fotografa nismo imeli. Verjamem, da ga od prisotnih nihče tudi ni pogrešal, ker se človek mastnih prstov, na pol odprtih ust med žvečenjem hrane z žara, mogoče zlivanjem piva vanje iz pločevinke, še manj pa med prijateljskim pomenkom, ne počuti ravno najboljše ako vanj tiščijo objektivi fotoaparatov ali mobitelov.
    Kar nekaj želja po fotografijah s piknika sem dobil. Slabo sem se počutil, ker razen 'gasilske' nisem mogel posredovati nič drugega dokler mi nekdo od udeležencev ni rekel nekaj v smislu kakor naj bi bili poleg pa ne bi potrebovali nikakršnih fotografij, da bi vedeli kako je bilo na pikniku.
    Skoraj za vse bi se dalo poskrbeti, datum in kraj se je vedel dovolj prej, prihod ni velika težava, kar se odhoda tiče bi pa mogoče stal še kakšen šotor več ali bi bil pa kateri od postavljenih bolj zaseden.
    In za neprisotne odgovor na vprašanje kako je bilo na pikniku: v redu, dobro. Slike ne bi povedale nič več. Ob ogledu skupinske fotografije sem opazil, da nisem niti vsem roke stisnil... ne vsem našim, ne nekaterim z nasprotnega pola... Kitti, Danystar, Bushova, Pro x, Zippo, Petjak... malo se vam opravičujem.
    Nazadnje urejal Pepca3; 08-07-2009 ob 02:08.

Privzeto

Iskrene čestitke.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice matt
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    128

Privzeto

Citat Originalni avtor Pepca3 Poglej prispevek
    Zgornja posta bi sam dal pod 'Zaključna veselica'... Če ste tukaj začeli, bom tukaj tudi sam nadaljeval.
    Dvornega fotografa nismo imeli. Verjamem, da ga od prisotnih nihče tudi ni pogrešal, ker se človek mastnih prstov, na pol odprtih ust med žvečenjem hrane z žara, mogoče zlivanjem piva vanje iz pločevinke, še manj pa med prijateljskim pomenkom, ne počuti ravno najboljše ako vanj tiščijo objektivi fotoaparatov ali mobitelov.
    Kar nekaj želja po fotografijah s piknika sem dobil. Slabo sem se počutil, ker razen 'gasilske' nisem mogel posredovati nič drugega dokler mi nekdo od udeležencev ni rekel nekaj v smislu kakor naj bi bili poleg pa ne bi potrebovali nikakršnih fotografij, da bi vedeli kako je bilo na pikniku.
    Skoraj za vse bi se dalo poskrbeti, datum in kraj se je vedel dovolj prej, prihod ni velika težava, kar se odhoda tiče bi pa mogoče stal še kakšen šotor več ali bi bil pa kateri od postavljenih bolj zaseden.
    In za neprisotne odgovor na vprašanje kako je bilo na pikniku: v redu, dobro. Slike ne bi povedale nič več. Ob ogledu skupinske fotografije sem opazil, da nisem niti vsem roke stisnil... ne vsem našim, ne nekaterim z nasprotnega pola... Kitti, Danystar, Bushova, Pro x, Zippo, Petjak... malo se vam opravičujem.
    Za pir boš dal , pa ti oprostim ) ( danystar) lp
    Nikar ne počni danes tega kar lahko odložiš na jutri , pojutrišnjem ali celo nikoli ne opraviš.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    61

Privzeto

N.F.P.
    Glede na količino ameriških filmov s katero nas bombardirajo boš hitro dojel pomen kratic (F je za običajno ameriško kletvico).

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •