Stran 4 od 7 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 23456 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 66

Tema: Zaključek

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    79

Privzeto

Citat Originalni avtor Svarun Poglej prispevek
    Najmanj rušeni?? Halo? 3x smo bili rušeni, vendar samo enkrat do 0 ! Če ste imeli žitnico na 466k, pa 2,9mio na uro, vam je žito zdržalo koliko? 5min?
    Sicer so pa teorije o žitnicah različne. 2,9 mio ste pa imeli od kdaj? Ko ste razpustili ostale ww, pa dali del vojske v SG7 del pa v mako ww.
    Pri takem minusu pa takih žitnicah, vam je morala vojska umirati po tekočem traku. Gotovo ste se držali teorije, lažje meso delat, kot žito pošiljat.
    Če sem prav zračunal cca 9,64 minute

Ja glej saj v tem je finta, da ni fora da maš žita za 10 min, ampak pač je treba konstantno in redno pošiljati žito. Dejstvo je, da ste imeli preveliko žitnico katera vam je vzela 3-4 dni po nepotrebnem. Ok, ni nepotrebno, igrali ste bolj na komot, ker ste lahko naredili večje zaloge žita... ampak to vas je stalo zmage. Če bi naredili manjše žitnice in bi ta čas raje vložili v izgradnjo skladišč, bi bilo za vas veliko boljše. Ne želim ti sedaj nekaj naprej metati ali pa očitati ali pa provucirati. Ne želim da sedaj to narobe razumeš. Je pa dejstvo da tega niste delali prav.

Če ti je prav ali ne, vaš WW je bil manj rušen kot je bil rušen WW od mako shark in winterfella, pa sta oba bila na koncu pred vami.

In ja, vojska je umirala v ogromnih količinah, tak pač je... zato pa se trobi nonstop da se mora nova vojska zraven delat a ne.

Povej mi še samo, koliko velikih skladišč ste sedaj čisto na koncu imeli na 20 stopnji?

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Svarun
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    249

Privzeto

Citat Originalni avtor Inv1sible Poglej prispevek
    Ja glej saj v tem je finta, da ni fora da maš žita za 10 min, ampak pač je treba konstantno in redno pošiljati žito. Dejstvo je, da ste imeli preveliko žitnico katera vam je vzela 3-4 dni po nepotrebnem. Ok, ni nepotrebno, igrali ste bolj na komot, ker ste lahko naredili večje zaloge žita... ampak to vas je stalo zmage. Če bi naredili manjše žitnice in bi ta čas raje vložili v izgradnjo skladišč, bi bilo za vas veliko boljše. Ne želim ti sedaj nekaj naprej metati ali pa očitati ali pa provucirati. Ne želim da sedaj to narobe razumeš. Je pa dejstvo da tega niste delali prav.

Če ti je prav ali ne, vaš WW je bil manj rušen kot je bil rušen WW od mako shark in winterfella, pa sta oba bila na koncu pred vami.

In ja, vojska je umirala v ogromnih količinah, tak pač je... zato pa se trobi nonstop da se mora nova vojska zraven delat a ne.

Povej mi še samo, koliko velikih skladišč ste sedaj čisto na koncu imeli na 20 stopnji?
    Od kje ti podatek da smo bili manj rušeni? Očitno nisi vedel za vse napade, ali pa si pozabil prvi napad zaveznika. Sicer pa sploh ne igra vloge. Smo pač zajebali z žitnicami, vi pa ne.
    Ja mi smo vojsko samo enkrat na teden pošiljali. Drugače pa samo žito na komot. Preveč obrambe je doma obstalo, ker potem bi morali še kakšno žitnico narediti.
    Pozabi, čestital sem vam, kaj je pa kdo zajebal, je teorija.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice mal čuden
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    198

Privzeto

Iskrene čestitke eX-om za zmago. Upam, da smo bili dostojen nasprotnik.

LP, Fracji Dol

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice xerax
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    51

Privzeto

oh zdej pa piknik moj naljubši del:P

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    129

Privzeto

Citat Originalni avtor realmadrid7 Poglej prispevek
    Nekaj ne razumem.
    Zmagal rimljan? [ popravi me, če se motim]
    Toliko malo in majhnih crusherjev?
    Toliko malo DEFa v WW vasi?

Je s1.si tako malo razvit ali kaj?

lp
    Kaj tebe matra? Na tem serverju se je 2x popravil rekord največjega crusherja na normalnih slovenskih serverjih. Zmagal je rimljan, ki je bil pozabljen s strani nasprotnika, kar ni odvisno od razvitosti serverja ali kaj jaz vem česa. Ta server je lahko v poduk vsem drugim v Sloveniji. Naj se zgledujemo po si2, kjer je od prvih 100 igralcev 95 božičkov? Si3? 5 mesecev je mimo, toliko časa sem jaz osebno rabil, da sem prinesel 25k sekir in nevem koliko tevtonskih na plano, medtem ko so posamezniki meli že čez 100k napadalnih pik, jaz kot branilec pa 150k pik. Na si3 ni blo večjih vojsk od 15k, če jih šparajo doma, so si sami krivi, prav tako ma prvi branilec 38k pik. Ja, na si1 se je bojevalo več ali manj od začetka do konca, če je bil 1 teden mir, je že bilo nekaj čudnega. Ostalih serverjev ne poznam, pa že kar se tiče postov na javnem forumu ti pove vse. Si1 je in bo ostal najzanimivejši slo server.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Greg Howe
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    398

Privzeto

Citat Originalni avtor Fissico Poglej prispevek
    Kaj tebe matra? Na tem serverju se je 2x popravil rekord največjega crusherja na normalnih slovenskih serverjih. Zmagal je rimljan, ki je bil pozabljen s strani nasprotnika, kar ni odvisno od razvitosti serverja ali kaj jaz vem česa. Ta server je lahko v poduk vsem drugim v Sloveniji. Naj se zgledujemo po si2, kjer je od prvih 100 igralcev 95 božičkov? Si3? 5 mesecev je mimo, toliko časa sem jaz osebno rabil, da sem prinesel 25k sekir in nevem koliko tevtonskih na plano, medtem ko so posamezniki meli že čez 100k napadalnih pik, jaz kot branilec pa 150k pik. Na si3 ni blo večjih vojsk od 15k, če jih šparajo doma, so si sami krivi, prav tako ma prvi branilec 38k pik. Ja, na si1 se je bojevalo več ali manj od začetka do konca, če je bil 1 teden mir, je že bilo nekaj čudnega. Ostalih serverjev ne poznam, pa že kar se tiče postov na javnem forumu ti pove vse. Si1 je in bo ostal najzanimivejši slo server.

Hja na s3 trenutno res ni nekih vlkh vojsk, amapk je pa veliko dobrih igralcev ki znajo na koncu presenetiti
    Prekmurje 1919

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice luga
    Datum pridružitve
    Aug 2007
    ma tm pr italiji alpa pr hrvatski... ma nevem no...
    Objav
    138

Privzeto

No čestitke za zmago!!!!
    http://111221wsx.mybrute.com prijavte se in dobite nagrado
    http://tpmrpg.net/signup.php?sess=94618 Za vse ki imajo radi pokemone!!! in še kaj drugega =)

Gladiator
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    61

Privzeto

Drži, Sein, na tem S1 so že od prvih dni dalje potekali ostri boji (z današnjega zornega kota sicer izgledajo bolj kot praske, strežnik se je pač hudirjevo dobro razvil). Prav dobro se spominjam dni, ko so pri nas prvi igralci izdelali katapulte (Manhunter, Tux, Pejvia...) in kako se je mudilo s tem. Pri vas sta jih že imela Rockyx, Miholin... (remember O.W.N.?). Spominjam se, kako je Rockyx napadel l3vrt4 z 222 katapulti, kar je bilo za tisti čas že kar ogromno. Potem smo se v avgustu reorganizirali in sklenili zavezništvo. I tega obdobja se spominjam, kako sem prilepil poročila tvojih napadov, ko sem sklical bunker pri tebi, da bi čimbolj nazorno pokazal, zakaj se te izplača braniti (28k sekiric si imel takrat). Spominjam se, kako sem tiste noči, ko je padla Miholinova metropola zaklel, ker sem imel nekaj tisoč praetorijcev pri Heroes, ker bi zadostovali za uspešno obrambo. Spominjam se... oh koliko je tega...

Mislim, da smo igralci tega S1 pokazali zelo dobro igro in to na obeh polih. 25.03. so prišli Natarci, 06.06. se je igra končala, negotovost kdo bo zmagovalec pa je ostala do konca. Danes ponoči sem pisal zahvalna pisma zavezniškim aliansam, še včeraj dopoldne bi bilo lahko prezgodaj. Prav noben uspeh v igri ni bil podarjen nobeni strani.
    Ne, tega strežnika ne gre podcenjevati, nikakor.
    Nazadnje urejal Pepca3; 06-06-2009 ob 20:10.

Privzeto

a lahk daste kišne reporte o bojih

Gladiator
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    84

Privzeto

Citat Originalni avtor escada_si1 Poglej prispevek
    sam mal... dej nehite se naslanjat kok vas je povezala neka homogena igra pa kaj še vse... povezali so vas tisti računi, ki ste jih špijunirali... če vam takrat sekira nebi padla v med vprašanje, če bi eX še sploh obstajal...

drugače pa bravo za zmago
    Seveda nas je združevala homogenost !! Jaz osebno lahko govorim za ex jv 2 saj smo bili pod stalnimi napadi ZIN a in občasno še kakšne druge alianse pač cena naše lokacije ob meji. Dejstvo je, da smo se borili proti večjemu in vojaško močnejšemu sovražniku na začetku pa tudi bolj umazanemu (enaka gesla na večih računih). Moje mnenje je će kupuješ neko blago pol ceneje nekaj ne štima ali ni plačan davek ali pa je narobe kaj drugega. Enako je pri geslu če si ga zaupal komurkoli in še preko igm ja pač tvegaš najhujše. Na vašo žalost je prav to geslo prišlo v naše roke in tukaj pride pregovor "vse se vrača vse se plača" saj smo to vašo taktično prednost grobo in umazano izkoristili proti vam. Dejstvo pa ki vam ga hočemo dopovedati in ga nekateri že razumejo:

Brez vašega goljufanja tudi našega ne bi moglo biti .

Tako,da s tega kota smo vsi grdi grdi kdo bolj kdo manj je verjetno pomembno na kateri strani smo se borili. Verjetno je to črna pika za obe strani. Drugače pa bi rad čestital ZIN ovcem saj sem jih jaz osebno podcenjeval saj se niso preveč izpostavljali do gradnje WW ja malo pred samo gradnjo pa so pokazali čekane čestitke mal čudn oz fracji mam 2 siva laska zard tebe en s foruma in en z bojišča hehe čestitke še enkrat . Na koncu pa čestitke prav vsem pripadnikom ex jv 2 ki so vestno izpolnjevali naloge nas težakov za žito in nas niso razočarali niti v enem samem trenutku in seveda bravo celotni ex imperiji wuha in čestitke več kot dostojnem nasprotniku
    se vidimo naslednjo rundo moj nick bo kot vedno

lp
    zabon

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •