Stran 3 od 7 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 66

Tema: Zaključek

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice tux
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    80

Privzeto

daj screenshot
    Citat Originalni avtor Rosto Poglej prispevek
    Haha Xerax, TI si Fenis??

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=f8464c66e

drugač pa čestitke exom, pa tud vsem vpletenim v ww, drugač sem tut jaz mislu da so Heroes ekipa največji konkurenti, tud tak vtis so dajal po izjavah, na koncu pa Maku rata zmagat .Drugi serverji so me zdolgocajtl, tale me je pa držu od konca avgusta do zdej

Zdej gledam mal fracjega dola, edin kar rečem je OMFG, kolk enot.....

če koga zanima mam screenshot , seveda pa še Mako vabljen da razstavi svojo umetnijo

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice _Teja_
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    134

Privzeto

Cele reporte večjih napadov na Petek 13 in screenshot si lahko ogledate na našem forumu:
    http://lubenica.net/external/viewtopic.php?t=849

LP, Teja

P.S.: Registracija ni potrebna.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    79

Privzeto

Citat Originalni avtor Rosto Poglej prispevek

Kak teden sem se spraševal, kaj pri vragu so delali v ZiN WW-ju. Rušilo se jih je najmanj od vseh, pa vendarle so tako zaostajali. Ta SS sedaj pa mi odgovori na vsa ta nepojasnjena vprašanja kaj ste v ZiN delali, da se vas je relativno manj rušilo kot ostale WW-je, pa ste vseeno bili v precejšnjem zaostanku...

Ob minusu 1.95 mio/h je bila žitnica na 740k?

Za primerjavo: zmagovalni WW je imel minusa 2.9 mio/h, žitnica pa "le" na 466k.

Mislim, da je ravno to teh nekaj dni razlike.
    Samo ok, veste za naslednjič

Invisible

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice realmadrid7
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    111

Privzeto

Nekaj ne razumem.
    Zmagal rimljan? [ popravi me, če se motim]
    Toliko malo in majhnih crusherjev?
    Toliko malo DEFa v WW vasi?

Je s1.si tako malo razvit ali kaj?

lp

HIP HOP & USK & ŽOGOBRC 4ever!!!

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Svarun
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    249

Privzeto

Citat Originalni avtor Inv1sible Poglej prispevek
    Kak teden sem se spraševal, kaj pri vragu so delali v ZiN WW-ju. Rušilo se jih je najmanj od vseh, pa vendarle so tako zaostajali. Ta SS sedaj pa mi odgovori na vsa ta nepojasnjena vprašanja kaj ste v ZiN delali, da se vas je relativno manj rušilo kot ostale WW-je, pa ste vseeno bili v precejšnjem zaostanku...

Ob minusu 1.95 mio/h je bila žitnica na 740k?

Za primerjavo: zmagovalni WW je imel minusa 2.9 mio/h, žitnica pa "le" na 466k.

Mislim, da je ravno to teh nekaj dni razlike.
    Samo ok, veste za naslednjič

Invisible
    Najmanj rušeni?? Halo? 3x smo bili rušeni, vendar samo enkrat do 0 ! Če ste imeli žitnico na 466k, pa 2,9mio na uro, vam je žito zdržalo koliko? 5min?
    Sicer so pa teorije o žitnicah različne. 2,9 mio ste pa imeli od kdaj? Ko ste razpustili ostale ww, pa dali del vojske v SG7 del pa v mako ww.
    Pri takem minusu pa takih žitnicah, vam je morala vojska umirati po tekočem traku. Gotovo ste se držali teorije, lažje meso delat, kot žito pošiljat.
    Če sem prav zračunal cca 9,64 minute
    Nazadnje urejal Svarun; 06-06-2009 ob 15:14. Vzrok: točni podatki

Privzeto

Pozdrav iz eX-JV2!
    V čast in veselje mi je, da smo eno leto skupaj igrali, napadali in branili, kdaj kašno zabavno rekli in se zraven smejali, ko je bilo hudo in so vsi po nas tolkli, nas to ni oviralo, le še bolj je povezalo naše sodelovanje.
    Hvala vam vsem za lepo igro!
    Prav tako hvala vsem nasprotnikom za zanimivo igro, takšne končnice še v slovenskih serverjih ni bilo.
    Lep pozdrav vsem, in veliko sreče v RL, ter v Travianu tistim, ki boste z igranjem nadaljevali.

eX-JV2 -> Mark Valerij

Privzeto

sam mal... dej nehite se naslanjat kok vas je povezala neka homogena igra pa kaj še vse... povezali so vas tisti računi, ki ste jih špijunirali... če vam takrat sekira nebi padla v med vprašanje, če bi eX še sploh obstajal...

drugače pa bravo za zmago

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice maia
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    10

Privzeto

Pozdrav tudi iz WPE-P!

Smo veseli, ker smo lahko pomagali z žitom, ostalimi surovinami ter seveda z vojsko.

Čestitke Mako Shark, cela ally je od začetka navijala zate (ker si najbližje, verjetno in je večina tebi pošiljala) in seveda vsem zaveznikom. Server je bil napet od začetka do konca (še včeraj smo držali fige..)
    in WPE-P je vesel, ker smo imeli čast se boriti se z vami do konca.

Lp, Carrie.

Privzeto

Zanimivo je pa tud to, da ste zmago dosegli na tako imenovan Dan-D

še 1x čestitke
    Od 4.9.2009 naprej v "travian pokoju"

4.3. pokoj začasno prekinjen

9.4. dokončno slovo od Traviana. Tu gor me ne boste več videli

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke