Stran 4 od 6 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 23456 ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 53

Tema: Aliansa KSF

Privzeto

Kak mi polepša dan, ko vidim kakšen trn v peti vam je PRO!
    Pa tako se trudte da bi ally padla na kolena...pa vam ne uspe pa ne uspe, kljub temu, da se trudite na vse pretege.
    GO PRO!

LP,
    nasmejana Fata
    Nazadnje urejal Arwen Undó; 07-06-2009 ob 19:56.

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    226

Privzeto

Joj after a sedaj pa samo PRO vohuni? PaX pa nima vohunov, kje pa: Sicer pa se PRO še ne da, lepo uničujemo enega vašega igralca. Me pa zanima če bi bok*on al bi sklical zase bunkerje:.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Hooligan
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    141

Privzeto

Citat Originalni avtor celi Poglej prispevek
    Joj after a sedaj pa samo PRO vohuni? PaX pa nima vohunov, kje pa: Sicer pa se PRO še ne da, lepo uničujemo enega vašega igralca. Me pa zanima če bi bok*on al bi sklical zase bunkerje:.
    Ne, sej ne rabi...on je medium neutralium
    Morje preplavlja zelene poljane,morje večerne žgoče krvi,in rešitve ni in ni,dokler ne padeva jaz in ti,dokler ne pademo jaz in vsi,dokler ne umremo pod težo krvi. Z zlatimi žarki sijalo bo soncena nas, evropske mrliče.
    ( S.Kosovel: Ekstaza smrti )

Privzeto

Citat Originalni avtor aftershave Poglej prispevek

Se ti zdi poteza TOP z hinavsko napovedjo vojne poštena?...se ti zdi pošteno vohunjenje igralcev PRO?

Dragi after...

Take izjave, da je napoved vojne hinavsko dejanje so privlečene za lase.... pa še čudno zvenijo...

Me zanima kako ti pojmuješ postavljanje bunkerjev zaveznikom – kot redko a cenjeno vrlino?

O vohunih pa jaz bi rekel tole: ... naj vrže prvi kamen tisti, ki je brez greha... hja, čeprav me po vsem skupaj niti nebi me čudilo, če bi rekli, da je aliansam KSF to tuje...

Gladiator
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    132

Privzeto

Citat Originalni avtor superMisek Poglej prispevek
    Dragi after...

Take izjave, da je napoved vojne hinavsko dejanje so privlečene za lase.... pa še čudno zvenijo...

Me zanima kako ti pojmuješ postavljanje bunkerjev zaveznikom – kot redko a cenjeno vrlino?

O vohunih pa jaz bi rekel tole: ... naj vrže prvi kamen tisti, ki je brez greha... hja, čeprav me po vsem skupaj niti nebi me čudilo, če bi rekli, da je aliansam KSF to tuje...

Ali se delaš nevednega, ali si res neveden??

Napoved vojne samo po sebi ni hinavsko dejanje. je pa hinavsko dejanje če si bil še pol minute nazaj zaveznik...razumeš kaj hočem povedati?
    Glede postavljanja bunkerjev zaveznikom...radler je že večkrat povedal da je bila v tistih bunkerjih večina enot pax. Nehajte se že obremenjevati s tem...češ ksf je kriv da zgubljamo na celi črti...Sami ste se odločili za vojno, zdaj pa potvarjate dejstva in se delate bolj papeške od papeža.

Zanima pa me kako ti gledaš na situacijo ko napada TOP zaveznike svojih zaveznikov (Skalo)?

Kot pravi zgoraj Fata pa ste samo trn v peti...nič več.
    Hvaliti se s tem, kako rušite enega našega člana je pa res herojsko za cel PRO kvadrant...pravi borci ste...še kakšen teden pa ga boste premagali !

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice ninja
    Datum pridružitve
    Feb 2008
    Objav
    262

Privzeto

Da je vodstvo TOP od konca napadov na PRO zafrknilo vse, kar se je lotilo, je mislim da jasno vsem. Ni bila napaka prekinitev napadov. Sicer ni bila napaka napad na PAX, ampak izvedba je bila pa pod nivojem, prehitra napoved in da nato vodstvo izgine, tako pač ne gre. Slejkoprej se je pa moralo nekaj premaknit, kar se bo menda vsem posvetilo. In ker je tema o KSF, gremo komentirat njih.

KSF ima zavezništvo s TOP in Skalo. TOP Skalo napade in KSF se mora po vsej logiki odločiti za nekoga, saj nekako moreš biti zavezenik z dvema aliansama na tvojem območju, ki sta v vojni. KSF se očitno odloči za Skalo, saj jim pomaga pri bunkerjih. A se seveda ne izjasni za nikogar, samo podtalno pomagajo. Kaj bi neka pokončna aliansa z nekimi jasnimi stališči, ki je dominantna v svojem kvadrantu morala narediti? Udarit po mizi! TOP, če ne pustite Skale na miru, bomo ukrepali. Ampak ne. Oni so tiho in se slinijo pri obeh. Seveda je bil naš napad na Skalo napaka, kar sem že jasno povedal vodstvu, ampak nismo pri tem.

Napad TOP na PAX. Kot sem rekel, nekdo je moral začet. Kolikor vem, se je vodstvo TOP na skupnem forumu pogovarjalo z KSF in PRO, kjer naj bi dosegli okvirni dogovor. Kam se je nato našim vrlim voditeljem mudilo z vojno, mi nikoli ne bo jasno. Pač je računal, da se KSF v tednu tudi priključi.

A KSF čaka en teden. En teden je anketa na forumu. KSF pravi, da so "demokratična" aliansa in moramo počakati na ljudstvo. V anketi jasno zmaga TOP, vodstvo razmišlja še en teden in se na podlagi glasov ljudstva ali kaj so gledali odloči za PAX. In kaj bi menda morala narediti aliansa, ki se od dveh zaveznikov v vojni odloči za enega? JA MENDA PREKINE ZAVEZNIŠTVO ALI NE? Ampak ne, oni so "fer", oni ne prekinjajo zavezništev. To morajo TOPovski izdajalci in nezanesljiveži. Vodilni topovec je hotel takoj prekiniti z besedami, da mu gre na bruhanje, a smo ga ustavili. Nas je zanimalo, še se bodo sluzavci kaj premaknili in sami prekinili. Se niso. Seveda so šli spet podstavljat bunkerje zaveznikom, ker so fer in korektni do vseh.

Nagrado za najslabše izvedeno vojno definitivno pobere TOP, a nagrado za najbolj sluzavo, bojazljivo in brezhrbtenično alianso pa pač pobere KSF.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Dec 2007
    Objav
    180

Privzeto

Citat Originalni avtor ninja Poglej prispevek
    Da je vodstvo TOP od konca napadov na PRO zafrknilo vse, kar se je lotilo, je mislim da jasno vsem. Ni bila napaka prekinitev napadov. Sicer ni bila napaka napad na PAX, ampak izvedba je bila pa pod nivojem, prehitra napoved in da nato vodstvo izgine, tako pač ne gre. Slejkoprej se je pa moralo nekaj premaknit, kar se bo menda vsem posvetilo. In ker je tema o KSF, gremo komentirat njih.

KSF ima zavezništvo s TOP in Skalo. TOP Skalo napade in KSF se mora po vsej logiki odločiti za nekoga, saj nekako moreš biti zavezenik z dvema aliansama na tvojem območju, ki sta v vojni. KSF se očitno odloči za Skalo, saj jim pomaga pri bunkerjih. A se seveda ne izjasni za nikogar, samo podtalno pomagajo. Kaj bi neka pokončna aliansa z nekimi jasnimi stališči, ki je dominantna v svojem kvadrantu morala narediti? Udarit po mizi! TOP, če ne pustite Skale na miru, bomo ukrepali. Ampak ne. Oni so tiho in se slinijo pri obeh. Seveda je bil naš napad na Skalo napaka, kar sem že jasno povedal vodstvu, ampak nismo pri tem.

Napad TOP na PAX. Kot sem rekel, nekdo je moral začet. Kolikor vem, se je vodstvo TOP na skupnem forumu pogovarjalo z KSF in PRO, kjer naj bi dosegli okvirni dogovor. Kam se je nato našim vrlim voditeljem mudilo z vojno, mi nikoli ne bo jasno. Pač je računal, da se KSF v tednu tudi priključi.

A KSF čaka en teden. En teden je anketa na forumu. KSF pravi, da so "demokratična" aliansa in moramo počakati na ljudstvo. V anketi jasno zmaga TOP, vodstvo razmišlja še en teden in se na podlagi glasov ljudstva ali kaj so gledali odloči za PAX. In kaj bi menda morala narediti aliansa, ki se od dveh zaveznikov v vojni odloči za enega? JA MENDA PREKINE ZAVEZNIŠTVO ALI NE? Ampak ne, oni so "fer", oni ne prekinjajo zavezništev. To morajo TOPovski izdajalci in nezanesljiveži. Vodilni topovec je hotel takoj prekiniti z besedami, da mu gre na bruhanje, a smo ga ustavili. Nas je zanimalo, še se bodo sluzavci kaj premaknili in sami prekinili. Se niso. Seveda so šli spet podstavljat bunkerje zaveznikom, ker so fer in korektni do vseh.

Nagrado za najslabše izvedeno vojno definitivno pobere TOP, a nagrado za najbolj sluzavo, bojazljivo in brezhrbtenično alianso pa pač pobere KSF.
    Vsaka čast, lepo povedano.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    89

Privzeto

Ja ali pa KSF pač noče vojne. Očitno so se odločili, da vsaj do natarjev (ali do konca) se ne bodo odprto tepli z nobenim, razen če jih kdo direktno ne ogroža. Zakaj bi se bojevali če jim ni potrebno - pacifisti pač, ki vedno podprejo branilca (dol z agresorji ).

Jaz jih razumem. Ni pa to neka atraktivna igra za gledalce (catenaccio pač):

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice ninja
    Datum pridružitve
    Feb 2008
    Objav
    262

Privzeto

In kako drugače, gre?

Gladiator
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    61