Stran 3 od 6 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 53

Tema: Aliansa KSF

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Witch
    Datum pridružitve
    Nov 2008
    Objav
    442

Privzeto

Citat Originalni avtor Invisible Poglej prispevek
    Zavezništvo še imamo ker smo še vedno toliko dostojni in z naše strani nebo prekinjeno.
    Imate ga se vedno, ker ste navadni pusiji. Igrate igro mehkuzcev in kot taki nimate nobene moznosti za zmago, do katere probate prit na tak sluzast nacin.

lp,
    Q

PS
    Predno zacnete ponavljat ene in iste zgodbe - JA, infiltriral sem se in izdajal za KSF-jevca. Pa kaj... Se vedno ste pusiji.
    Nazadnje urejal Witch; 06-06-2009 ob 19:07.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    132

Privzeto

Res smo že kar malo pogrešali take primitivne izjave. Lahko opazimo kako človek, ki si travian žene preveč k srcu izgubi svojo diplomatsko pozo...žalostno...kje so tisti časi iz začetka tvojega oglašanja na forumu, kjer so bili tvoji posti umirjeni, kulturno-argumentirani. ?

Škoda da si tak dober igralec kvari dostojanstvo s takimi nečastnimi komentarji in žaljivkami...

Si v svetu diplomacije že kdaj slišal za naslednji pregovor: Tisti, ki se namesto jeze smeji je vedno v močnejšem položaju.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    24

Privzeto

Aftershave kapo dol .....

P.S. admin to je že spet spam )))

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Umazani
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    590

Privzeto

Citat Originalni avtor Witch Poglej prispevek
    Imate ga se vedno, ker ste navadni pusiji. Igrate igro mehkuzcev in kot taki nimate nobene moznosti za zmago, do katere probate prit na tak sluzast nacin.

lp,
    Q

PS
    Predno zacnete ponavljat ene in iste zgodbe - JA, infiltriral sem se in izdajal za KSF-jevca. Pa kaj... Se vedno ste pusiji.
    Tudi tvoj način ni nič bolj junaški, prideš na s6 pomojem mnenju enega najbolših računov,se razume ,da ti ni žal vojske ki jo nisi naredil,pa to niti ni smisel, sam dobro veš kako si igral in to da imaš dobro taktiko napadanja je samo 1/5 usega kar se dogaja na travianu ..... sedaj ko pa so tvoji načrti spodleteli si našel novi dom pod imenom s4, lepo se imej pussy.

Datum pridružitve
    Nov 2008
    Objav
    442

Privzeto

Citat Originalni avtor aftershave Poglej prispevek
    Res smo že kar malo pogrešali take primitivne izjave. Lahko opazimo kako človek, ki si travian žene preveč k srcu izgubi svojo diplomatsko pozo...žalostno...kje so tisti časi iz začetka tvojega oglašanja na forumu, kjer so bili tvoji posti umirjeni, kulturno-argumentirani. ?

Škoda da si tak dober igralec kvari dostojanstvo s takimi nečastnimi komentarji in žaljivkami...

Si v svetu diplomacije že kdaj slišal za naslednji pregovor: Tisti, ki se namesto jeze smeji je vedno v močnejšem položaju.
    Pisem kar mislim in to pocnem ze ves cas. Enako pricakujem tudi od drugih, pa se to pri tej igri zal samo redko zgodi. Posledicno so vsi moji diplomatski poskusi padli v vodo in oprost, ce ne znam skrivat razocaranja.

Pa se to - nisem jst diplomat, pac pa napadalec. Na s6 sem se lotil diplomacije samo zato, ker je ostalim spodletelo.

Citat Originalni avtor Umazani Poglej prispevek
    Tudi tvoj način ni nič bolj junaški, prideš na s6 pomojem mnenju enega najbolših računov,se razume ,da ti ni žal vojske ki jo nisi naredil,pa to niti ni smisel, sam dobro veš kako si igral in to da imaš dobro taktiko napadanja je samo 1/5 usega kar se dogaja na travianu ..... sedaj ko pa so tvoji načrti spodleteli si našel novi dom pod imenom s4, lepo se imej pussy.
    Prisel sem na podrt racun v obdobju, ko se ga je se vedno rusilo. Ne bi jst temu rekel najboljsi racun. Poleg tega je imel strasno "ugodno" pozicijo skoraj v centru, mi pa v vojni s tremi kvadranti. Me prav zanima kaj bi tebi uspelo narest s takim racunom.

Se ze imam lepo na s4. Tukaj namrec KSF-like alianse nimajo prav veliko moznosti za obstoj.

lp,
    Q
    Nazadnje urejal Witch; 07-06-2009 ob 13:31.

Privzeto

Citat Originalni avtor Witch Poglej prispevek
    Pisem kar mislim in to pocnem ze ves cas. Enako pricakujem tudi od drugih, pa se to pri tej igri zal samo redko zgodi. Posledicno so vsi moji diplomatski poskusi padli v vodo in oprost, ce ne znam skrivat razocaranja.

Pa se to - nisem jst diplomat, pac pa napadalec. Na s6 sem se lotil diplomacije samo zato, ker je ostalim spodletelo.

Prisel sem na podrt racun v obdobju, ko se ga je se vedno rusilo. Ne bi jst temu rekel najboljsi racun. Poleg tega je imel strasno "ugodno" pozicijo skoraj v centru, mi pa v vojni s tremi kvadranti. Me prav zanima kaj bi tebi uspelo narest s takim racunom.

Se ze imam lepo na s4. Tukaj namrec KSF-like alianse nimajo prav veliko moznosti za obstoj.

lp,
    Q
    Daj priznaj poraz, ker če ga ne znaš ne meči vseh v isti koš. Zdaj boš rekel če ti nekaj spodleti da je za to kriv cel s6, res si dober.

Glej šel si se umazano igro dobil si umazan konec, samo da je tu najbolj slabo tebi in tvojim soigralcem.
    Če ne znaš sprejemat poraza ne komentiraj in si raje poišči drugo delo, kjer misliš da boš uspel (če boš uspel).
    S tvojo taktiko si čisto razbil aljanso TOP, samo ne očitaj si da nisi tega ti naredil, saj si jih sam poslal v boj s PAX zdaj pa jokate obodvoji. Za NEA aljanso se pa že cel server ve da simka gor za njihov konec, raje bi se nanje spravil kot na PAX. Witch (Clea***), oziroma [Cenzured] malo se umiri, in zadrži bes v sebi, ker si se sam pripeljal do te situacije. Ne moreš vedno vladat Travianu, zdaj so ti tudi drugi mulci pokazali da znajo na določene trenutke bolje igrati kot ti in bolje reagirati kot ti.
    Res je si dobro vodil račun Clean*** toda vse kar si zdaj naredil si zašuštral.

LP

NubCake

Crazy Player
    Nazadnje urejal NubCake1; 07-06-2009 ob 15:24.

Datum pridružitve
    Nov 2008
    Objav
    442

Privzeto

@Crazy

Poraz sem priznal ze lep cas nazaj, krivil sem pa samo KSF za to (in ne cel server). To da gres pa ti deloma razkrivat moje osebne podatke pa samo kaze kako nizko se sele ti spuscas. Pac - v stilu ksf-ja ...

lp,
    Q

Privzeto

Posredujem prispvek NajM, ki ni registrirana na forumu in zato ne more objaviti.
    Hhrati pa dodajam, da sto odstotno soglašam z njenimi navedbami in se tudi podpisujem pod njimi....

Še jaz bi dodala nekaj opazk.
    1.Večina je manj ali srednje pismenih – s tem ne mislim tistih, ki pišejo v slengu.
    2.Večina je nesramnih in predvsem hinavskih – s tem ne mislim tistih, ki so se infiltrirali.
    3.Za večino bi bilo dobro, da spoznajo, da si v real lifu takšen kot v igri.

Če torej upoštevamo prve pripombe, verjetno ni dvoma, kaj o zadevi mislim. Popolnoma sem prepričana, da sta aliansi PRO in TOP poleg FOR najboljši na si6. O tem ni nobenega dvoma. In popolnoma sem prepričana, da bi ti aliansi brez »pomoči« KSF-ja opravili s FOR. Najhujši zločin se mi zdi dvojna igra KSF-jevcev, ki je nikakor ne moremo imenovati taktika. To ni taktika, to je zahrbtnost, podlost. Ki niti ni prva. Za tiste, ki še ne vedo, naj povem, da je vodja KSF-ja celo v času vojne s PRO pri tej aliansi iskal podporo za napad na TOP, s katero se je KSF boril skupaj. In še to, da je igralcu iz PRO tudi takrat postavljal bunker proti igralcu iz TOP.
    Za tiste iz KSF, ki tega niste vedeli, naj bo tole poučna zgodba. PRO in TOP sta v vsakem primeru pošteni aliansi, dejstvo je tudi, da so nadebudni FOR-jevci načrtovali napade na obe in tudi na KSF še pred napovedjo vojne.
    Neverjetno se mi pa zdi, da KSF spodbuja k napadom na NEA, s katerimi ima prav tako pakt. Vse to govori o moralnosti. Tudi v vojni obstajajo pravila.

Za konec še - tako kot Q, tudi jaz menim, da KSF ne bo gradil ničesar, pa tudi, da bo slej ko prej žrtev svoje politike in zaveznikov. In s tem ne mislim ne TOP ne PRO.

Pozdrav od NajM

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    24

Privzeto

NajM posledično SuperMišek,

Večina je manj pismenih ?? Večina govori v slengu.... ?? Malo se obrni na tvoj prispekev in preberi stavek od a - žblj

Napaka je soditi po imenu ampak se moraš zavedati, igralci krojijo alianso ne posamezniki...
    Se strinjam da je TOP in PRO soplidna aliansa a kvečjemu zaradi igralcev !!!

Kot opaženo je zarad posameznikov in napačne diplomacije pripeljalo do ne tako dobrega položaja TOP in PRO ... Kaj bo pa s FOR bomo pa vidli a ne ???

P.S.iši mi na privat in mi povej kdo je hujskal koga da napade KSF ???

P.P.S.: Najbolje je da si KSF že spet poišče zaveznike in najde skupno besedo z TOP in PRO, ker jih bojo zihr zavezniki napadli kajne ???? Se je dobr prej zazihrat

Gladiator
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    132

Privzeto

Popolnoma sem prepričana, da sta aliansi PRO in TOP poleg FOR najboljši na si6. O tem ni nobenega dvoma. In popolnoma sem prepričana, da bi ti aliansi brez »pomoči« KSF-ja opravili s FOR.
    Da je T-O-P ena najboljših alians na serverju?? ==) En teden vojne z PaX so iz prvega mesta na lestvici alians padli na sedmo. Večina članov je prebegnila v druge alianse. S tem pa so verjetno mislili da so se rešili vojne, ki so jo sami napovedali...prilagam sporočilo igralca ki je TOP zapusti...

sam sm pač jezn kur.. k so naši zafukal in zdej bomo usi dobil po pi. ane tako da mi je usen pač :S

dejstvo je tudi, da so nadebudni FOR-jevci načrtovali napade na obe in tudi na KSF še pred napovedjo vojne.
    To ti je naložil kdo??...prosim predstavi dokaze !...isto je vohun witch prepričeval KSF...pa tudi alianso TOP, katero mu je uspelo celo prepričati.

PRO in TOP sta v vsakem primeru pošteni aliansi, dejstvo je tudi, da so nadebudni FOR-jevci načrtovali napade na obe in tudi na KSF še pred napovedjo vojne.
    Se ti zdi poteza TOP z hinavsko napovedjo vojne poštena?...se ti zdi pošteno vohunjenje igralcev PRO?

Neverjetno se mi pa zdi, da KSF spodbuja k napadom na NEA, s katerimi ima prav tako pakt. Vse to govori o moralnosti. Tudi v vojni obstajajo pravila.
    Sicer ne vem kdo si ti NajM, vendar to je pomoje samo še en smešen poskus PRO alianse da spre zaveznike med seboj. Tvoje trditve so smešne...
    Nazadnje urejal aftershave; 07-06-2009 ob 18:26.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •