Rezultati ankete: Kdo je MVP? (Multiple choice)

Glasovalcev
171. Na tej anketi ne morete glasovati
  • Mark Valerij

76 44.44%
  • Pravi volk

47 27.49%
  • Tevtonko

41 23.98%
  • Okrajc

31 18.13%
  • Teja

45 26.32%
  • nomenESTomen

47 27.49%
  • Biggi

54 31.58%
  • Klpa

34 19.88%
  • tomstarr

30 17.54%
  • Pipika

39 22.81%
Anketa z možnostjo izbire večih možnosti.
Stran 6 od 6 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 456
Rezultati 51 do 56 od 56

Tema: Kdo je MVP?

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Greg Howe
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    398

Privzeto

Grbak definitivno, njegove akcije so bile izjemnega pomeni
    Prekmurje 1919

Začetnik
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    5

Privzeto

Pa da še jaz povem svoje mnenje o MVP

1. mesto si vsekakor zasluži RUGEVIT. Vodil je alianso, ki je bila sestavljena iz 90% igralcev, ki so igrali prvič travian. In kaj mu je uspelo? Pripeljati alianso do konca, gradi se WW, če pogledate napadalne točke alianse Zin, so kar dobri. Skratka, vsaka njemu čast. Uspelo mu je nekaj, v kar ste vsi dvomili
    2. mesto pa kar se tiče vztrajnosti in volje bi se lahko pripisalo MARK VALERIJ-u. Čeprav je na ta način lahko branit svojo alianso Drugače bi to mesto pripadalo JUDGE-u, sam je na žalost obupal, ker je videl, da se proti višji sili pač ne da igrat

Tevtonko? Njega ste dali med MVP? lahko vprašam zakaj? Razen tega, da ima ogromno število naselij, je to preslab izkoristek. Se vam ne zdi? Mogoče se bo tukaj naučil, da je Travian skupinska igra in ne igra posameznikov In bo drugič še boljši in si bo res zaslužil naziv MVP

Lep pozdrav vsem skupaj. Kljub vsem špekulacijam in goljufijam je bilo lepo igrati z vami. Mogoče se še kdaj kje srečamo
    Rugevit, če boš še na katerem serverju, me klikni. S tabo grem takoj skupaj v alianso

lp
    Nazadnje urejal ALGO; 05-06-2009 ob 21:56.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    58

Privzeto

Citat Originalni avtor Greg Howe Poglej prispevek
    Grbak definitivno, njegove akcije so bile izjemnega pomeni
    ja itak grbak je car :P:P:P:P

škoda ker nismo uspel pr nommenu, bi blo res prelepo če bi nam še tisto uspel ampak enkat ste nas mogl ustavt. mislem da je bla to najbolša akcija celotnega SIMCITY zavezništva. še enkrat čestitke da ste v takem cajtu uspel zbrat tako obrambo.
    se bo pa zgleda use dobr iztekl za ns tko da se nebom preveč prtožvau...

lp

Privzeto

tale server je igralo zelo veliko dobrih igralcev zato niti ni možno izbrat samo enega najboljšega...
    tole igrco lahko igraš tudi na zelo veliko različnih načinov in vsi so potrebni, da ena aliansa funkcionira!
    ne mislim samo napad in obramba ampak tudi diplomacija vohuni in razne spletke
    ne bom naštevu igralcev, ki so mi ostali v spomini ker jih je mnogo in nočem koga pozabit.
    v glavnem fajn je blo!

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice jek
    Datum pridružitve
    May 2007
    Objav
    657

Privzeto

tale drugi si1 se mi je zagabu zarad neprestanih spletk pa kreganja, zdele ko vidm to temo mi je pa skorej žal da nism mal bl spremlov dogajanja definitivno je bla na tem serverju taka koncentracija dobrih igralcev, ki upam da se bo še kdaj ponovila. sam z mal več fer pleja. kar sem igral, sta se mi pa najbolj vtisnila v spomin judge in volk. obema vsaka čast za odlično igro. ex strani pa ne morem ocenjevat, ker o njih premalo vem...

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    22

Privzeto

D se še jaz mal oglasim .. zame so bili med najboljšimi igralci KLPA,BERSEKER,DANDI, pa MANDL,OKRAJC,SEINFELD..toda zame še posebno SHEWOLF!!! bILA JE ZRAVEN PRI NEVEM KOLIKO AKCIJAH,RAČUNIH IN TUDI LUMPARIJAH..mnogi se zgražajo fer play ne fer play..toda to je vojna igra in za zmago je dovoljeno vse..

In tu so se exi izkazali...znali so se vtihotapit in odkrit naše slabosti..in lahko le rečem ČESTITKE!

Vesel sem da sem igral,vesel sem da mi je uspelo bit prvi napadalec,toda pri tem ne bi šlo brez vseh zavezniških alians ,ki so med mojimi napadi - včasih dobrimi in uspešnimi,včasih neumnimi in smešnimi branili moja naselja - HVALA VSEM! Hvala tudi EX om ker so bili spoštovanja vreden nasprotnik in v čast mi je bilo sem ter tja povzročit kako paniko..

To je bil zame the end S TRAVIANOM zato vas vse lepo pozdravljam..tistim ,ki boste še igrali želiim lepe igre ostalim pa vse lepo v real lifu

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •