Rezultati ankete: Kdo je MVP? (Multiple choice)

Glasovalcev
171. Na tej anketi ne morete glasovati
  • Mark Valerij

76 44.44%
  • Pravi volk

47 27.49%
  • Tevtonko

41 23.98%
  • Okrajc

31 18.13%
  • Teja

45 26.32%
  • nomenESTomen

47 27.49%
  • Biggi

54 31.58%
  • Klpa

34 19.88%
  • tomstarr

30 17.54%
  • Pipika

39 22.81%
Anketa z možnostjo izbire večih možnosti.
Stran 2 od 6 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 1234 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 56

Tema: Kdo je MVP?

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice tux
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    80

Privzeto

Citat Originalni avtor Fissico Poglej prispevek
    Kje ste mene pustil

Zarad mene do novembra Reji niso spal

Brez heca, nisem sploh pogledal ankete... Ampak do novembra, ko sem nehal na Seinfeldu bi izpostavil par ljudi... klpa od Re... ena izmed manjših vojsk, pa mi je prerešetal vsako vas dvakrat, res vztrajen in efektiven... Teja. Naša draga Teja, kaj naj rečem, koliko noči je ona prebedela na Seinfeldu, koliko juter, koliko večerov sva predebatirala skupaj, zagotovo najbolj pridna čebelica na tem serverju

Okrajc, sam špilal, tiha voda bregove dere bi rekel, že za mojega časa je polnil svojo vitrino, tudi dual Mandl z nekaj sivimi pikami je svoje delo opravljal zavzeto, pa naj kdorkoli reče karkoli... Na jugu poznam stanje slabše, ampak Valerij je svoje cropkillane vasi štel in kolikor se spomnim je številka čez 60... Večina jih obupa pred 10, tako da je to vsekakor nagrada za najbolj vztrajnega igralca na serverju.

Pa še polno sem jih pozabil, težko je izpostavljati kar tako...
    Seinfeld tudi ti si definitivno eden od igralcev, ki je dvignil sever na višji nivo igre. Hitro so ti bile stvari jasne. Dobro si oral njive nasprotnikom. Hkrati imaš zasluge za to, da se perspektivni igralci nismo poklali med sabo že na samem začetku. Spomnim se še bojev Miholin vs Gorjačar in tudi jaz, Pejvia & vs Rockyx & co... Takrat si odigral ključno vlogo v zgodovini severa.
    Edino kar ti je manjkalo je bila neka stalnost. Vendar glede na svoja leta si dal vetra mnogo bolj izkušenim skozi igro.
    Dosti je igralcev, ki so pustili svoj pečat. Sploh ne upam začet omenjat, tu so še Pepowsky, ki je dal svoj pečat s teamsko igro. Miholin, moj predragi nasprotnik iz začetka strežnika s katerim sva imela pravo hladno vojno, z njim pa je bilo vedno najlepše napadat. Omenit moram seveda še Pejvio, s katrim sem se dosti prezabaval skupaj in je kljub svoji firmi, ženi in otrokom uspel najt cajt tudi za travian, Rockyx, hehe malo hude krvi na začetku in tekmovalnosti vendar smo se na koncu dobro ujeli... Na jugu definitivno Invisible in D-ick. Ki sta Tomstarrjeva učenca, ki sta v marsičem prerasla svojega učitelja, ter mnogo prispevala k dobrem vzdušju v eX... Mandl, Gorjačar in seveda morem omeniti celotni bivši WPE, ki ji verjtno pripada naziv najbolj kolegialne ally na strežniku.
    Med nasprotniki, poleg Klpe je treba omeniti tudi Nebodigatreba, team Berserker in Tha, Sudja si tudi zasluži omembe,... no bom tu kopnčal če ravno bi lahko nadaljeval. :P

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice AndrazCerne
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    81

MVP je zame Tevtonko

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    129

Privzeto

@Tux: Nasploh smo eX-SV in kasnejši eX-HM ter zdajšnji eX-PNG bili sami izvrstni igralci, vsak z neko izvrstno kvaliteto...

Kar se tiče tega s stalnostjo... Bilo je nekak tako vedno, da nisem maral špilat računa, če ni bil porihtan. Pač bil sem zelen na začetki in mel neko svojo vizijo igranja, ki je pač bila zgrešena, v več smereh. Morda je na koncu dala še več pozitivnega kot negativnega in kot je sploh zgledalo na začetku. Nikdar ne bom pozabil dnevov, ko sem skup spravil eX-SV in BORGe, pol še vaju s pejvio in posledično WP, pa še PNG, čeprav je s tem nastal problem, ampak KrayzieBone tam je bil tudi izvrsten špiler... No, potem me je zjebal še internet in nastalo je kar je nastalo... sejo in d3vil sta čakala na bosanskem spidu, kerega smo oddelal do konca. Sam je v tem našem internatu vedno problem z internetom, tak da...

Offtopic, če ma še kdo željo resnega igranja od eXov, naj me na MSN štrcne, bomo kako rekli

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice n0g00dah
    Datum pridružitve
    Jun 2007
    Objav
    1,341

Privzeto

MVP bo tisti k bo za več "piva" dal

jaz bom reku, da je vsak MVP, ker brez posameznikov ni celote. Vsak na svojem področju je CAR.

za Ex-e nevem organizacijsko, kako so razdeljeni, kontakte sem imel z parimi,pa vsi so mi bili CARice in CARji. Moco je svede ŠEF in celotna ekipa Heros, 52 vasi, kapo dol, res pa da za dobrobit aliance, pač nastradajo tvoje vasi, ampak če boste zmagal, mislim, da je bilo vredno zgubiti par vasic.

Pri nas si pa nazive car in carice razdelijo:

Carice:LEEmoon,Grendlca,

Carji:Supek,Smark,Štajerc,Super98,Cossack,Magnus

ÜberCarja: Kren, Hun

Ata: JFK

Carica Ex-ov: Teja

+ še kakšn s katerimi smo si krajšali dneve in noči

Imperator
    Datum pridružitve
    Sep 2007
    Objav
    457

Privzeto

no dobro, sicer se bo tole pisalo po koncu v tisto temo o zgodovini, ampak vseeno MVP, torej najkoristnejsi igralec je na tem serverju zame definitivno invisible.... zakaj? ja mark je res s svojo vztrajnostjo, tako napadalno, kot obrambno ter "popravljalno" delal sive lase nasprotniku, ampak, brez invisibla pa eX danes ne bi obstajal v taki obliki kot je... tako kot zna on pripravit alianso do sodelovanja, je ne zna noben in takrat ko je bil eX na najslabsi tocki, ko je bilo sodelovanje na najnizjem nivoju, je ravno invisible bil zasluzen, da se je to tako spremenilo!

drugace pa jih je veliko, ki bi si zasluzili tak naziv

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    312

Privzeto

Klpa. Klpa. Klpa. Ultimativni (s)trojček Kdor je igral z njim, že ve zakaj Tip je sam bolj sposoben kakor marsikatera top 10 aliansa skupaj. Ko je šlo Re-jem najbolj za nohte, je organiziral skoraj neverjetne akcije in nas vračal v igro... Najbolj sta me presenetili njegova odločnost in požrtvovalnost, grizel je milimeter po milimeter in je skozi cel server gotovo najbolj namučil nasprotnike na SV.... za razliko od večine nas, ki smo server odigrali s polovično močjo in celo predčasno zaključili.

Respect: tha, Ibro, Vikviking, Kockar in ostali iz moje ekipe (V.E.) na SV; Pravi volk, Sudija, Nebodigatreba (Night in Supek)... tukaj bom zaključil z zahodnjaki, v mislih pa imam še vsaj 10 kvalitetnih igralcev Od nasprotnikov so na SV posebej izstopali Tux, Mandl, originalni Seinfeld in multi-praktična Teja

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Batsita
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    63

Privzeto

MVP ma več pomenov
    npr sam ene dva da dam pa jih je več

Moast Vulgar Player
    Montel Vontevious Porter

Bojevnik
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    23

Privzeto

MVP ima samo 1 pomen in to je Mednarodna vesoljska postaja

oz.v angleščini bi bila kratica ISS International space station

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice pipika1987
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    358

Privzeto

ker ste se vsi tuki tako lepo razpisal naj se še jz.
    seveda vsi hvalte samo svojo stran. kot sem že večkrat omenila. kvaliteta igralca se ne kaže v medaljah. ni rečeno tudi, da se kaže v napadih samih. kvaliteta igralca se kaže tudi na druge načine.

- Klpa: človek, ki me je veliko naučil o sami igri. z našo malo skupinico smo tvorili elito napadalcev med Reji. človek z veliko energije. človek, ki je v vojaškem smislu naredil največ od Rejev. človek z neverjetnimi živci (se spomneš k si me ob 3 ponoč uču 4 napade v sekundo pošiljat ). človek, ki mi je vedno znal dvigniti moralo ne glede na vse moje porušene vasice.

- TheJudge: čeprav nas je prekmalu zapustil je pustil pečat na zgodovini s1 strežnika. neutrašno napadanje eX-a. rušenje Miholinove metropole. res kapo dol.

- Azzinoth: Peter...tudi igralec, ki nas je zapustil prezgodaj. Sodeloval v izbrisu Miholinove metropole. igralec, ki je s svojim lahkim tonom znal pričarati nasmeh na obraz pa ne glede na to kakšne volje si bil. igralec, ki je konstantno reševal moje vasice

v času gradnje ww pa bi za MVP proglasila:

- stajerc: na mojem računu po moje prežvel celo več časa kot na svojem gledanje crusa kako vsak dan raste se ti je zdela izredno fascinatna zadeva. pred trkom bil celo bolj živčen kot jaz. skupno sittanje smarkovega ww naju je povezalo in ta vez bo ostala tudi nadaljne serverje.

- Klemč; nikol ne bom pozabla najinih žurk ponoči. youtube pa gremo umes še parkrat poslala žito v ww legenda res. zmeri prbije tako, da te spravi v smeh. izredna požrtvovalnost za celotno Re alianso. zadnji stavek velja tudi za Nighta.

- n0ga: ja moja n0gica. kaj naj rečem za naju. vedno renčima en na drugega a grizema ne veliko je pri nama besednih dvobojev. zatežil za vsak spisan MM. tudi če ni blo nč za najdt notr, on je najdu drugače pa izvrsten igralec traviana. hvala ti za vse zanimive ure v tvoji družbi.

- Kren: človek z neverjetno sposobnostjo organiziranja napadov. vojsko, ki jo je imel na razpolago je izkoristil maksimalo. osebno sem se od njega naučila zelo veliko. hvala tudi za vso podporo v času mojega 'norenja' in seveda za vse nasvete v zvezi s crusom. če mi ne bi svetoval ti po moje ne bi bil tak uspeh. hvala

- Cossacks: čeprav si mi velikrat stopu na živc, si še vedno človek, ki je bil najbolj zagret za zmago. neumoren graditelj cunkijevega ww.

- Hunči: upam da ti bo do konca serverja uspelo ugotoviti kako se trepalnce pigajo človek na mestu.

- Magnus: pride, naredi pa gre. brez odvečnih besed. kapo dol.

- Breda: ta tud. napiše mm pa gre carica

- in nezadnje smark: sograditelj ww. preživela mnogo popoldnevov ob tuhtanju vseh različnih poti do zmage
    Prvi s1: RIP!FUN!
    Drugi s1: ReBorn ( http://www.shrani.si/f/41/12G/1hr9HbSP/aa.png)
    Tretji s1: STB (http://travian-reports.net/si/report/101851f3ce4)
    Prvi s4: Pew Pew (original BRAVO)
    Drugi s3: NwO ( http://www.youtube.com/watch?v=4D_ACRZKDYk)

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Greg Howe
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    398

Privzeto

Ajoj! Kaj boste pa pisali v zgodovino s1? Samo copy paste?

Jaz bi rekel da je MVP lahko samo eden in to sem definitivno jaz!:
    Prekmurje 1919

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •