Rezultati ankete: Vojaške akcije med vikendom?

Glasovalcev
138. Na tej anketi ne morete glasovati
  • Da

71 51.45%
  • Ne

26 18.84%
  • Odločno proti

41 29.71%
Stran 8 od 14 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 678910 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 71 do 80 od 132

Tema: Prekinitev vojaških aktivnosti med vikendi

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice shadow eye
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    34

Privzeto

Citat Originalni avtor n0g00dah Poglej prispevek
    pol si tako brezvezen igralec
    Lej meni ni fora da sem do zadne stotinke gor na travianu, se rajs učim, grem vn in podobno.
    Ti pa tudi praviš da smo mladina samo za računalnikom...

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice n0g00dah
    Datum pridružitve
    Jun 2007
    Objav
    1,341

Privzeto

Citat Originalni avtor shadow eye Poglej prispevek
    Lej meni ni fora da sem do zadne stotinke gor na travianu, se rajs učim, grem vn in podobno.
    Ti pa tudi praviš da smo mladina samo za računalnikom...
    ravno o tem govorim da je treba zato se zmenit, da so sobote in nedelje DAN KO SE NE NAPADA sovragov.

ampak greš ven, naravo, lokale, kamor koli samo stran od računala

Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    34

Privzeto

Ja sej to mislim, sem že mislu da se boma skregala

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Tiger55
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    169

Privzeto

Treba je gledati z dveh prespektiv. Roparjev in farm. Za farme bi bilo vsekakor bolje, da bi to uvedli ampak, če pa gledaš s stališča nwm. top 100 roparjev pa je to neumnost. Tudi jaz raje sicer med vikendom delam kaj drugega, grem v naravo, ali počnem kaj pametnega, ne pa, da sedim za računalnikom, klikam in pošiljam napade...Ja bi bil zato, da se to uvede, ampak mislim, da iz te moke nebo kruha.

LP
    REGISTER HERE
    NAJ SPLETNA IGRA
    Kaj je ironija? Da v puščavi umreš od žeje pa imaš vodo v kolenu.
    KLIK AND LIKE

Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    34

Privzeto

Citat Originalni avtor Tiger55 Poglej prispevek
    Treba je gledati z dveh prespektiv. Roparjev in farm. Za farme bi bilo vsekakor bolje, da bi to uvedli ampak, če pa gledaš s stališča nwm. top 100 roparjev pa je to neumnost. Tudi jaz raje sicer med vikendom delam kaj drugega, grem v naravo, ali počnem kaj pametnega, ne pa, da sedim za računalnikom, klikam in pošiljam napade...Ja bi bil zato, da se to uvede, ampak mislim, da iz te moke nebo kruha.

LP
    to je samo za alianse eX, Re in AVE!...
    tako da bi farmanje ostalo, samo vojn pa ne bi bilo vec med temi aliansami

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    129

Privzeto

Point je, da še vedno ne dojamete pointa. Boli kurac vse za farmanje, n0ga je mislil v tem smislu, da se največje alianse med vikendom nebi sekali, to pomeni organiziranih akcij, fejkanj in s tem posledično bedenje in tičanje doma ob sobotnih večerih, namesto da greš s kolegi na pir, paziš bunker doma in filaš z žitom. Ne pa farmanje...

Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    34

Privzeto

Za vse ki mislite da gre za farmanje, si prvo preberite to temo, nato komentirajte!

Privzeto

ja, ma jaz bi rad tud farmal.. se posebej med vikendom ka mam več časa... zakaj sedaj ne bi smeli farmat... res ne vem zakaj se take teme odpirajo

jaz pa res nevem zakaj nisi prebral zadnih nekaj postov

NubCake
    Nazadnje urejal NubCake1; 23-05-2009 ob 16:16.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Honor
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    580

Privzeto

Citat Originalni avtor Fissico Poglej prispevek
    Point je, da še vedno ne dojamete pointa. Boli kurac vse za farmanje, n0ga je mislil v tem smislu, da se največje alianse med vikendom nebi sekali, to pomeni organiziranih akcij, fejkanj in s tem posledično bedenje in tičanje doma ob sobotnih večerih, namesto da greš s kolegi na pir, paziš bunker doma in filaš z žitom. Ne pa farmanje...

Ja in pol bi vsi rinili v te alianse in bi blo se vecje simcitanje kot do sedaj .. si predstavljas. To je vojaska/strateska igra. Noben ne sili nobenga da je med vikendom gor. Neki privilegiji za naj naj pa so mem. To dela ze gold, ne rabi se delat se neka nenapisana pravila. Si predstavljas da se to zgodi. KOliko "nakljucnih" vdorov v acc-je bi blo med vikendi. Ogromno. 7 dni ima teden. Da se prikrajsa 2 dni to pomeni na 1 leto 100 dni, simcitanja za top alianse plus se med tednom 1/2 igralcev druga polovica pa neki miga. Kar je za navaden server veliko. Moje mnenje je da je ta predlog neustrezen

Ravno akcije med vikendi ko ima folk cajt da se naredijo vecje obseznejse akcije pa da bi to zamrlo ??. Kakovost igre bi padla na much ...

Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    34

Privzeto

Citat Originalni avtor Honor Poglej prispevek
    Ja in pol bi vsi rinili v te alianse in bi blo se vecje simcitanje kot do sedaj .. si predstavljas. To je vojaska/strateska igra. Noben ne sili nobenga da je med vikendom gor. Neki privilegiji za naj naj pa so mem. To dela ze gold, ne rabi se delat se neka nenapisana pravila. Si predstavljas da se to zgodi. KOliko "nakljucnih" vdorov v acc-je bi blo med vikendi. Ogromno. 7 dni ima teden. Da se prikrajsa 2 dni to pomeni na 1 leto 100 dni, simcitanja za top alianse plus se med tednom 1/2 igralcev druga polovica pa neki miga. Kar je za navaden server veliko. Moje mnenje je da je ta predlog neustrezen

Ravno akcije med vikendi ko ima folk cajt da se naredijo vecje obseznejse akcije pa da bi to zamrlo ??. Kakovost igre bi padla na much ...
    1.prvic te alianse ne iscejo vec clanov
    2.spilas na tem serverji?
    3.no ce ne spilas rajsi bodi tiho...

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •