Rezultati ankete: Vojaške akcije med vikendom?

Glasovalcev
138. Na tej anketi ne morete glasovati
  • Da

71 51.45%
  • Ne

26 18.84%
  • Odločno proti

41 29.71%
Stran 3 od 14 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 1234513 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 132

Tema: Prekinitev vojaških aktivnosti med vikendi

Bojevnik
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    43

Privzeto

pa kaj se ...najbolje ,da naredite travian v SimCity al pa še kaj...OMFG kak vam lahkopad ekaj takega sploh na pamet
    ClubSwinger Team <3

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Greg Howe
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    398

Privzeto

valda da mi ni všeč da me farmajo...nonstop rdeči meči gorijo, pride diklina k meni pa vidi kolko me farmajo in me je enkrat zaradi tega skoraj pustila...to tako dalje več ne gre...naj se ukine vojsko v travianu!!!...ne samo to, naj se ukine grajenje zgradb in surovinskih polj, ter naj igra temelji zgolj na opazovanju živali v oazah

btw, na s3 sem končno naletel na slone v oazah
    Prekmurje 1919

Ex-Super Moderator Avatar uporabnika/uporabnice mocozjeF
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    249

Privzeto

skoda da ni b3nota bi ga najel z njegovimi 30imi racuni da glasuje XD
    >> Zelim Ti, da zivis vecno <<

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice seveda jaz
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    14

Privzeto

mah verjetno smo vsi farme, ki sploh pogledamo to temo in skrito v sebi upamo, da bo nasa prosnja uslisana... vec ne zdrzim take igre, saj kot ponosen clan ene najvejih-ce ne najvecjih alians na s1 in speedu, vsak dan, ko pridem na racun, nimam drugega dela, kot le presteti kolikokrat so e napadli tekom noci...zato sedaj prosim, zdruzimo moci in ze podajmo skupaj v boj proti napadom cez vikend

:P
    P.S.: Drugace pa ima ta ideja dobre in slabe strani...tako da naj ostane tako kot je, vsak sam pa lahko sklene z napadalci pakt
    Noone knows who's the anonymus...:
    only me

Kr Nekaj
    Datum pridružitve
    Jul 2007
    Objav
    608

Privzeto

Mislim, da ta tema nima nekega smisla, zato jo bom verjetno zaklenil zjutraj ko pridem domov

Se kdo ne strinja?

Imate vprašanje? Odgovor lahko najdete tukaj: T3 Answers / T4 Answers

Moderatorji svoje delo opravljajo prostovoljno, zato niso dosegljivi 24 ur na dan.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice tux
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    80

Privzeto

Citat Originalni avtor NubCake Poglej prispevek
    Mislim, da ta tema nima nekega smisla, zato jo bom verjetno zaklenil zjutraj ko pridem domov

Se kdo ne strinja?
    Potem pa morem še hitro kaj napisat

Drugače pa je že bil predlog med RE in eX v prvi polovici strežnika, če se za en dan na teden zmenimo za nenapadanje, pa če se takrat nismo odločili, potem se sedaj tudi menda ne bomo tik pred koncem...
    Mogoče pa bo imel Noga bunker čez vikend, pa nam samo suflira kdaj naj napadamo... Ne vem, ne vem, tale tip je meni skrajno sumljiv :P

Najdi si duala, ki ima proste vikende

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice n0g00dah
    Datum pridružitve
    Jun 2007
    Objav
    1,341

Privzeto

Citat Originalni avtor tux Poglej prispevek
    Potem pa morem še hitro kaj napisat

Drugače pa je že bil predlog med RE in eX v prvi polovici strežnika, če se za en dan na teden zmenimo za nenapadanje, pa če se takrat nismo odločili, potem se sedaj tudi menda ne bomo tik pred koncem...
    Mogoče pa bo imel Noga bunker čez vikend, pa nam samo suflira kdaj naj napadamo... Ne vem, ne vem, tale tip je meni skrajno sumljiv :P

Najdi si duala, ki ima proste vikende

dejansko vam toliko pomeni travian? da lepe dneve raje preždite pred računalom?

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice geronimo
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    262

Privzeto

Citat Originalni avtor n0g00dah Poglej prispevek
    farmanje in napadanje je dovoljeno. bolj je bilo mišljeno STVAR DOGOVORA MED ALIANSAMI. sicer pa kaj se vtikate v si1, ker sploh niste vabljeni v to debato.

pejte delat šolske naloge, pa stanovanje pospravljat, mladina nevzgojena
    lol, res je nekam velik novih obrazov tle
    tak dogovor je pomoje res težko izvedljiv. že tako je tle toliko krega in jeb**, da nam vsako temo tle zaprejo. na tem serverju je blo že tuk enga sranja(in to na obeh straneh, kot nekari nekaterim vbijajo v glavo že neki cajta), da iskreno ne verjamem, da bi premirje zdržalo.

čeprav se ta dogovor nanaša na le določen krog igralcev in ni neizvedljiv, je brezveze sklepat dogovore v tej fazi igre. da bi blo fer, bi se morala ustaviti tudi gradnja WW-jev. kar pa je absurd, ali pač ne?
    hr1 16/17: http://www.travian-reports.net/hr/report/71606744843
    Krediti grejo še pandi, suzy, sudiji, maxtorju in Dusanu.

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    288

Privzeto

Citat Originalni avtor geronimo Poglej prispevek
    čeprav se ta dogovor nanaša na le določen krog igralcev in ni neizvedljiv, je brezveze sklepat dogovore v tej fazi igre. da bi blo fer, bi se morala ustaviti tudi gradnja WW-jev. kar pa je absurd, ali pač ne?
    Končno dobra ideja...

Ustavi se gradnja WW-jev za 6 mesecev, tačas sklene tudi NAP med top aliansami, naredijo se novi in boljši crushi, pa se gremo spet na turobne jesenske večere tepst (prej seveda množično izmenjamo gesla, da bo bolj zanimivo). Mogoče se mi bo do takrat celo spet dalo igrat, ne pa da pišem bedarije na javnem forumu, namesto da bi kak napad planiru.

Privzeto

No meni je pa ravno med vikendom najbolje...nekateri otroci ne hodijo v šolo (špricajo) med tem ko so ostali in odrasli na delu.

Moj odgovor: NE
    LP error666

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •