Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 16

Tema: Vojna TOP / Skala

Gladiator
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    61

Privzeto Vojna TOP / Skala

No, ravnokar je TOP uradno napovedal vojno aliansi Skala ... kot da ne bi imel naš kvadrant že dovolj konfliktov

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice f3t4
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    99

Privzeto

Aja kako pa to da je prišlo do vojne???
    Pomozi Kukavici !!!

Gladiator
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    61

Privzeto

To je pa že izven mojega vedenja

Sicer se nikoli nismo imeli preveč radi, ampak vojne pa vseeno nisem pričakoval

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    19

Privzeto

Ti topovci res delajo same neumnosti. Človek je kar šokirano kako na kratek rok gledajo vsa svoja dejanja. Čeprav vsa stvar za skalo ni tako nevarna, kolikor pomeni dokončen zaton top-a. Namreč vodstvo pri njih skoraj ne deluje, oz. deluje povsem neusklajeno, na noben njihov dogovor se človek ne more zanesti v aliansi pa je tričetrt solerjev, ki ne poznajo teamske igre. Sploh mi ne gre v račun zakaj je pro pristal na tako neuporabno "alianso", ker jih bojo itak zajebal, kot so še vse do zdaj. Ne smem sicer izdat s kom iz topa sem se pogovarjal, ampak aliansa je bližje razpada kot bi si mislili, ker se eni kratkoumni solerji spravljajo že kar na svoje igralce.

Me pa zanima kako se boste opredelili zavezništvi ksf in pax, ki si s topom tudi ne morejo kaj prida pomagat.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Umazani
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    590

Privzeto

Citat Originalni avtor umount Poglej prispevek
    Ti topovci res delajo same neumnosti. Človek je kar šokirano kako na kratek rok gledajo vsa svoja dejanja. Čeprav vsa stvar za skalo ni tako nevarna, kolikor pomeni dokončen zaton top-a. Namreč vodstvo pri njih skoraj ne deluje, oz. deluje povsem neusklajeno, na noben njihov dogovor se človek ne more zanesti v aliansi pa je tričetrt solerjev, ki ne poznajo teamske igre. Sploh mi ne gre v račun zakaj je pro pristal na tako neuporabno "alianso", ker jih bojo itak zajebal, kot so še vse do zdaj. Ne smem sicer izdat s kom iz topa sem se pogovarjal, ampak aliansa je bližje razpada kot bi si mislili, ker se eni kratkoumni solerji spravljajo že kar na svoje igralce.

Me pa zanima kako se boste opredelili zavezništvi ksf in pax, ki si s topom tudi ne morejo kaj prida pomagat.
    Sam sicer ne vem kako deluje TOP ampak tole mi je pa nekaj najbolj smešnega in tragičnega hkrati . JZ bi bil lahko že v času vladavine PRo alians na samem vrhu pred vsemi, ampak očitno je v tem kvadrantu nekaj gnilega.
    In zanimivo je to da ima najmočnejša aliansa na JZ zavezništvo z Skalo in Topom hehe, mogoče bi morali usi skupaj nastopiti pod skupnim imenom: Anarhija

Gladiator
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    61

Privzeto

Citat Originalni avtor Umazani Poglej prispevek
    mogoče bi morali usi skupaj nastopiti pod skupnim imenom: Anarhija
    Ta je pa dobra

Privzeto

Citat Originalni avtor Umazani Poglej prispevek
    Sam sicer ne vem kako deluje TOP ampak tole mi je pa nekaj najbolj smešnega in tragičnega hkrati . JZ bi bil lahko že v času vladavine PRo alians na samem vrhu pred vsemi, ampak očitno je v tem kvadrantu nekaj gnilega.
    In zanimivo je to da ima najmočnejša aliansa na JZ zavezništvo z Skalo in Topom hehe, mogoče bi morali usi skupaj nastopiti pod skupnim imenom: Anarhija

Meni je tudi to najbolj smešno. Najbolj zanimiva igra je, kadar je vojna med kvadranti... Če se dve aliansi na istem kvadrantu stolčeta, bodo ostali 3 kvadranti napredovali, kar se bo morda poznalo pri gradnji WW.
    LP error666

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice f3t4
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    99

Privzeto

Citat Originalni avtor error666 Poglej prispevek
    Meni je tudi to najbolj smešno. Najbolj zanimiva igra je, kadar je vojna med kvadranti... Če se dve aliansi na istem kvadrantu stolčeta, bodo ostali 3 kvadranti napredovali, kar se bo morda poznalo pri gradnji WW.

Potem že poznamo zmagovalca tega serverja
    Pomozi Kukavici !!!

Gladiator
    Datum pridružitve
    Dec 2007
    Objav
    180

Privzeto

Jap.

Zavezništva:
    NEA -qq-
    NEA -xx-