Stran 4 od 29 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 2345614 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 288

Tema: Ave

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Greg Howe
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    398

Privzeto

Citat Originalni avtor Magnus Blayu Poglej prispevek
    ja in pol ka ti ne uspe, razlagaš kak sramota je za vse če rata to... ali ono.... lol

meni ne uspe?

1. jaz nisem vodstvo eX
    2. mi dolvisi za diplomacijo
    3. špilam zato ker mi je ql
    4. je to zame le igra

5. definitivno bo sramota za cel server n ne samo za mene če zmagajo AVE, tebi pa se očitno vidi da ti je zmaga bolj pomembna od časti. jaz svojo čast ohranjam, se nebom podrejam 4,5 igralcem ki so špilali simcity celo leto. če izgubimo bom pač priznal poraz ker se mi jebe za ta WW, je 300 dni pred prihodom natarjev zelo zanimivih, če nebi šparali vse te vojske za konce bi blo pa šebolj zanimivo.
    Prekmurje 1919

Privzeto

Citat Originalni avtor Fissico Poglej prispevek
    čuden: Ravno to je point. Če MH svinjarij ne opazi in jih ne kaznuje, potem lahko rečeš ti, da je kriv, on ve, da je kriv, ampak kaznovan ne bo, torej je na istem, kot da ne bi storil nič (pravzaprav je na boljšem, ker je nekoga drugega spravil na slabše). Nedolžen, zame. Morala? V vojni je vse dovoljeno, tudi vi se poslužujte teh dejanj, ali pa ne jočite.

Magnus: Zakaj bi bil preponosen, če veš, da ti bo neko dejanje koristilo? Cilj upravičuje sredstva, če mene vprašaš - seveda če so sredstva dovoljena. In če sovrag nekje v knjižnici/šoli/službi pusti geslo na pladnju, bi mu vsakdo pognal vojsko. Tudi jaz. Ne mi pa govorit, da so hekali ali karkoli, ker potem bi vsakemu izmed top20 lahko to naredili. Pa mu niso, zakaj le? Če MH ni našel krivca, je bil IP že isti kot ob prejšnji prijavi, tako da je možna razlaga le ta, da je pozabil kukise zbrisat.

Seveda pa vzemita v obzir, da vem le to, kar ste pisali na forumu, podrobnosti mi niso znane.
    SEinfeld spet nisi razumel pointa, prevzeti vasici ki smo jo prevzeli pred parimi dnevi, je v mesto pritekalo od enega acc, vec kot enourna prizvodnja surovin To pa pomojem veš sam o katerem govorim. Imena ne bom objavljal.

Kar se tiče jokanja je blo sistematsko to narejeno nekaterega igralca, ki se je šolal za MH-a, mel je dostop do nekaterih podatkov ki jih je s pridom uporabljal... Saj če ne bi tega delal bi že nekje sredi februarja počistili s konkurenco

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    129

Privzeto

Glede prevzete vasi se mi sanja ne o kom govoriš, vem pa vsaj, kaj se je dogajalo, po tvojih besedah. Kot vem, naj bi MH oz. program zaznal motnje oz. napake v tem primeru če bi poslal en več kot urno na dan, bi to MHju program zaznal in bi MH moral ukrepati. Zakaj ni?

Glede tistega drugega mi pa spet ni jasno. Katerih podatkov? Gesel? Obstajajo šole za MH-je?

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice biggyD
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    1,552

Privzeto

Citat Originalni avtor pipika1987 Poglej prispevek
    nism rekla, da si osel.

travian je ekipna igra...
    In zdaj ko vam je volk izpolnil vse želje ne boste upoštevali njegovo mnenje? Res lepa zahval... Če zmaga AVE si vi neodločneži ne boste mogli pisat zmagal sem drugi s1, ker nisi za to čisto nič naredila razen da si menjavala strani kot je veter pihnil in klatila neumnosti. Kot se stvar razvija, se zna zgodit....

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice mal čuden
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    198

Privzeto

čuden: Ravno to je point. Če MH svinjarij ne opazi in jih ne kaznuje, potem lahko rečeš ti, da je kriv, on ve, da je kriv, ampak kaznovan ne bo, torej je na istem, kot da ne bi storil nič (pravzaprav je na boljšem, ker je nekoga drugega spravil na slabše). Nedolžen, zame. Morala? V vojni je vse dovoljeno, tudi vi se poslužujte teh dejanj, ali pa ne jočite.
    potem pa sploh ne vem zakaj so MH, če je vseeno ali on opazi vdor ali pa ga noče opazit. Potem pa naj bo anarhija pa naj vsak dela kar hoče.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    129

Privzeto

Citat Originalni avtor mal čuden Poglej prispevek
    potem pa sploh ne vem zakaj so MH, če je vseeno ali on opazi vdor ali pa ga noče opazit. Potem pa naj bo anarhija pa naj vsak dela kar hoče.
    Spet res... Če ga noče opazit, pol nekaj ni v redu. Ampak če ga ti opozoriš na dejansko kazen, za katero maš dokaze, pol se ne more izmaknit.

Privzeto

Glede prevzete vasi se mi sanja ne o kom govoriš, vem pa vsaj, kaj se je dogajalo, po tvojih besedah. Kot vem, naj bi MH oz. program zaznal motnje oz. napake v tem primeru če bi poslal en več kot urno na dan, bi to MHju program zaznal in bi MH moral ukrepati. Zakaj ni?

Glede tistega drugega mi pa spet ni jasno. Katerih podatkov? Gesel? Obstajajo šole za MH-je?
    poglej, nisem nikoli obtoževal nobenga da je kriv za vdor v acc... Igralec tikva je mel pod souporabo acc enga igralca z vzhoda, to se da dokazat... Primer Aetius je pač nekdo izkoristil (poudarjam, da po mojem ni šlo za vdor v acc ampak zloraba le tega) za ostale ne bom ogvoril ker jih ne poznam..

Katerih podatkov? poglej seinfeld ne da se mi spet pogrevat stare juhe, Itak bodo pol spet se najdli modeli da nimas dokazov itd. Če pa tisti igralci bodo zmagali in ce jim bo vsec da so na tak način zmagali pol ql.

Zakaj MH ni ukrepal ne morem vedeti...

Šola za MH-je (sem se narobe izrazil). Preden greš za MH-a maš uvajnje vsaj tko deluje svet v vsaki službi imaš najprej uvajanje, zamisli kako lahko zglleda uvajanje za MH in kako bi se lahko zlorabilo določene podatke...

Privzeto

Citat Originalni avtor biggyD Poglej prispevek
    In zdaj ko vam je volk izpolnil vse želje ne boste upoštevali njegovo mnenje? Res lepa zahval... Če zmaga AVE si vi neodločneži ne boste mogli pisat zmagal sem drugi s1, ker nisi za to čisto nič naredila razen da si menjavala strani kot je veter pihnil in klatila neumnosti. Kot se stvar razvija, se zna zgodit....

Če bo zmagal AVE mu bom pač čestital... Zakaj mi neodločneži? Zakaj se toliko bojite AVE?

Double Post tretjič

NubCake
    Nazadnje urejal NubCake1; 29-04-2009 ob 23:03.

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice n0g00dah
    Datum pridružitve
    Jun 2007
    Objav
    1,341

Privzeto

AVE! porkamadona ne pa kdo, kje, koga "zajebava"

bejžte ven to je naš topic

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    129

Privzeto

Hja saj ravno to, ne morem vedet, ker ne vem, do katerih podatkov dostopa MH. Morda nam noga lahko kaj več pove, mi je pa totalno blesavo, da bi uvajal na s1 nekega novega MH v sredini serverja, obenem bi pa še izkoristil potem to v lastno korist oz. korist alianse.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •