Stran 2 od 22 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 123412 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 215

Tema: Sever-Jug

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    17

Thumbs down Lol

Citat Originalni avtor agress Poglej prispevek
    lp..nekaj vam povem!! VSE PANTERE igrajo samo SIMCITY, in neznajo igrati na vojski! večinoma jih goljufa ker slišim da so vsi blokirani zaradi kršitve pravil..sam sem bil v aliansi CPANTERA in PANTERAJ..tko da upam da pantera nebo gradila WW-ja...aja pa še to za vse igralce iz alianse C.S. in krili ter za UNITED in krili zdrušite pantere ker neigrajo pravično..igralec gobar. dela bolj na obrambni vojski, burecare na naadalni, deki pa ni nič povedal da je zamenjal lastnika računa tko da ta račun ne igra deki ampak en drug!! za vse ostale informacije, kdo ma kaj vosjke kdo igra simcity me kontaktirajte na ZS!jaz sem bil tudi močen a so me iz PANTEREJ vrgli iz nobenega razloga in me katapultirali ter zavzeli naselja..

gasy, iz si5
    Gasy osebna izkaznica:

12let, 8 mesecev igranja , 5 naselij, 3000 pretorijanov ,ne loči napada od obrambe, ima zakladnico na prvi stopnji v vsakem naselju in ambasade tudi povsot ampak na višjih stopnjah, nima pojma o travianu...

Prvič zaklenjen , ker je soigralcu panterju kot siter kradel surovine!!!!!
    Drugič zaklenjen , ker je pridobil geslo od vodstva DPANTERE vdru v račun in si sam poslal vabilo!!!
    Mislim da sedaj ko je zaklenjen sledi izbris.

Zaradi vsega tega si ne zasluži biti panter!

Kar je napletel je smešno ... Če sem jaz med top ten roparji vsak teden , sem najbrž napadalec, Gobar pa je obrambni minister , se pravi je obrambni igralec , kot bi odkril toplo vodo...

Nima nikakršnih podatkov o aliansi , razen kar je videl med napadi... Kjer pa nikoli ni sodeloval ?!

Gasy veliko sreče ti želim na naslednjem serverju , ker jo boš na tak načim rabil, še bolj trnova pot pa je pred tabo če hočeš postati človek.

lp

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    19

Privzeto

Citat Originalni avtor chickaboom14 Poglej prispevek
    C.S pada na lestvici united je na vrhu pomoje ima united več zavezništev predvsem s pantero

poglej število igralcev v aliansah

in še to....
    četud jih je po 60 u aliansi in so prvi....skupi nimajo več vojske kot jo imamo mi...

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    27

Privzeto

Citat Originalni avtor agress Poglej prispevek
    lp..nekaj vam povem!! VSE PANTERE igrajo samo SIMCITY, in neznajo igrati na vojski! večinoma jih goljufa ker slišim da so vsi blokirani zaradi kršitve pravil..sam sem bil v aliansi CPANTERA in PANTERAJ..tko da upam da pantera nebo gradila WW-ja...aja pa še to za vse igralce iz alianse C.S. in krili ter za UNITED in krili zdrušite pantere ker neigrajo pravično..igralec gobar. dela bolj na obrambni vojski, burecare na naadalni, deki pa ni nič povedal da je zamenjal lastnika računa tko da ta račun ne igra deki ampak en drug!! za vse ostale informacije, kdo ma kaj vosjke kdo igra simcity me kontaktirajte na ZS!jaz sem bil tudi močen a so me iz PANTEREJ vrgli iz nobenega razloga in me katapultirali ter zavzeli naselja..

gasy, iz si5
    ma pa prov da je bilo veliko racunov zaklenjenih sam so se ti zaklepi dogajal v vseh aliansah.Tisti ki so imel zaklenjen racun in ga se imajo v CPanteri so bili in so zacetniki in aliansa z tolkimi zacetniki na tem polozaju ima pa odlicno vodstvo ki lahko vodi Pantere do koncne zmage.Kar bi biv velik poraz za vse druge alianse ki imajo toliko PRO igralcev.

DEJMO PANTERE1!

Gladiator
    Datum pridružitve
    Nov 2008
    Objav
    199

Privzeto

Citat Originalni avtor mrBlack Poglej prispevek
    Bo svajle povedal koncno kako konstruktivno?

lp, mrBlack

Black tale je še edina taprava, ostalo bo pa čas pokazal, nekaj že pa kar ta teden. Za pantere ne bom nič rekel, upam da vedo kaj delajo

lp
    p

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice kill hunter
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    138

Privzeto

Citat Originalni avtor JOHN Wayne Poglej prispevek
    Black tale je še edina taprava, ostalo bo pa čas pokazal, nekaj že pa kar ta teden. Za pantere ne bom nič rekel, upam da vedo kaj delajo

lp
    p

pomoje že vemo kaj delamo xD

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    19

Privzeto

john wayne na kteri strani si ti?
    C.S s krili in zavezniki al UNITED s krili in zavezniki?

Gladiator
    Datum pridružitve
    Nov 2008
    Objav
    199

Privzeto

Citat Originalni avtor meglic Poglej prispevek
    john wayne na kteri strani si ti?
    C.S s krili in zavezniki al UNITED s krili in zavezniki?

Kaj pa ti misliš na kateri sem?

Pa še zadnič sva se menla, LOL

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    13

Privzeto

UNITED-O bo zmagu mi lahk zaupate k igram na enem in imamo ful vojske in zelo dobro organizacijo
    http://www.shrani.si/f/3s/Si/3n1CTZRa/nasprotujemo.jpg
    DEJ PRIDTE V SKUPINO
    http://www.travian.si/?uc=si4_3 prijavte se pa pridte do 75 pop. pa vaš ščitem pa še mojo urno proizvodnjo dobite

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice buu!!!
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    302

Privzeto

Citat Originalni avtor primi Poglej prispevek
    UNITED-O bo zmagu mi lahk zaupate k igram na enem in imamo ful vojske in zelo dobro organizacijo
    united-o je začel delati na organizaciji in to zlo dobro....!prej je bla organizacija slaba sedaj je stanje 1000%bolše!in nedvomim da se nebojo borili za WW ter ga tudi spravli na stopnjo 100.!

Gladiator
    Datum pridružitve
    Nov 2008
    Objav
    199

Privzeto

Citat Originalni avtor primi Poglej prispevek
    Citat Originalni avtor buu!!! Poglej prispevek
    united-o je začel delati na organizaciji in to zlo dobro....!prej je bla organizacija slaba sedaj je stanje 1000%bolše!in nedvomim da se nebojo borili za WW ter ga tudi spravli na stopnjo 100.!

Potem pa svizec zavije čokolado v foljo, ja seveda

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •